Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Mediaș - 26 sep 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • De ce a abandonat doamna Sicoe? Oricum tre sa inteleaga ca nu poti sa castigi mereu ca daca ar castiga mereu nu ar mai juca prin AMATuR.Felicitări tuturor participantilor.

    Comentariu


    • Felicitari Aline. Ti-ai respectat overname-ul de guru.
      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

      Comentariu


      • Bine,Aline ! In sfarsit ai scapat de "complexul" Govo ! Cred ca ai ... visat frumos cu o seara inainte. Daca te tine minunea, ma inclin in fata unui ... guru.

        Comentariu


        • Postat în original de anitei marcel Vezi post
          Bravo Adi,bravo Petre.�� ps.apai amu poti bea berea aia din frigider din cupa��
          Ezact asta fuck la ora 2 noaptea cand am ajuns acasa...beau berea din frigider! Dar in halba nu in cupa!
          Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

          Comentariu


          • felicitări pentru seniorul Adrian și juniorul Valentin, ambii din Agnita, fiecare cu o victorie în superioare.

            așteptăm și alte rezultate (cel puțin la fel de) bune în viitor...

            Comentariu


            • Un video..daca a filmat careva finala..
              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
              Pe spate: Tenergy 80
              Pe fata.: Tenergy 64

              Comentariu


              • Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
                Se pare ca e ziua lui Alin! Bravo!
                A si meritat Alin sa cistige. Bravo "Guru".

                Comentariu


                • Postat în original de coco68 Vezi post
                  A si meritat Alin sa cistige. Bravo "Guru".
                  Cand am scris asta era setul 3...Posta Florin scorul, cred ca live, si asa se "vedea" din scor! Bravo!
                  ZJ-SZLC
                  fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                  Comentariu


                  • Postat în original de cule Vezi post
                    Un video..daca a filmat careva finala..
                    nu am filmat pt ca au jucat finala de la amatori la o masa din mijloc incadrati de mese de open
                    Ultima editare de Space; 27.sep.2015, 12:51.

                    Comentariu


                    • Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                      De ce a abandonat doamna Sicoe? Oricum tre sa inteleaga ca nu poti sa castigi mereu ca daca ar castiga mereu nu ar mai juca prin AMATuR.Felicitări tuturor participantilor.
                      buna ziua ,

                      corect....la orice TURNEU..lista paticipantiilor este deschisa...nu scrie ca trebuie sa castige SICOE , GOVOREANU ...S.A.M.D.....oricine poate sa castige , depinde de ziua cum o prinzi ca joc , buna sau rea ..... pai am abandonat..ca sa mai aud ceva pareriiiii...ca in ultima vreme nu s.a comentat in momentul ,cand am castigat......

                      Comentariu


                      • Ok FELICITARI ati facut pe cineva fericit ieri in spetă pe Alin.oricum sunteti o mare campioană FELICITARI.

                        Comentariu


                        • Mediașul cu oameni lui m.a facut sa simt bine paleta. Multumesc celor care m.au sustinut si in special lui Florin Apian

                          Comentariu


                          • Felicitari Aline-Gurule-CEACA' !!!
                            Stiam ca esti bun ...
                            Zhang Jike
                            05
                            05FX

                            Comentariu


                            • Un mic cadou pentru Dragos si Florin, pentru toti participantii si pentru toti privitorii.



                              Va rog sa aveti o viata frumoasa.
                              Ultima editare de mandelafree; 27.sep.2015, 19:27.
                              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                              Comentariu


                              • Turneu frumos , participanti valorosi , prieteni dragi , zi deosebita . Pacat ca de aceasta data participarea a fost mai restransa , dar valoarea a fost tot la rang superior . Felicitari nea Costica Cernejenco pt rezultat , care e o incununarea a perseverentei si pasiunii pt sportul favorit - si la mai mare , ca ai demonstrat ca se poate . Un salut respectuos si jos palaria pt prietenul mediesean Lucian Dordea care a cam scos untul din mine in eliminatorii si un gand bun pt prietenul sighisorean Florin Samoila care ma adora cand sunt in cealalta parte a mesei de joc . Cateva poze pt cei care vor sa aiba amintiri sau pt cei care nu au participat dar sunt amatori de imagini :

                                Comentariu


                                • Bv Adi felicitari

                                  Comentariu


                                  • Felicitari invingatorilor!
                                    Cinste lor,invinsilor,caci va veni si vremea lor!
                                    Bravo Agnita!Data viitoare va fi,cu siguranta,mai bine!
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • Felicitări pentru Teleki Zsolt pentru parcursul din concurs

                                      Comentariu


                                      • ca intotdeauna la Mediaș, a fost un concurs linistit cu doi organizatori care si-au facut treaba in mod discret...creindu-ne conditii sa ne simtim bine....
                                        Multumim....asteptam urmatoarea intalnire
                                        Butterfly Michael Maze Arylate
                                        BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                        Comentariu


                                        • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de cule Vezi post
                                            Un video..daca a filmat careva finala..
                                            buna ziua ,
                                            incerc sa va spun din Finala in care am jucat cu d-nul Alin .....primul set ,s.a jucat un pic a pin-pong, iar al doilea set am gresit cateva serve..s.a.md., iar restul seturiilor....S.A INCEPUT CU BALOANE.. , eu la 1metru 30 fata de d-nul Alin care cred ca are aproape 2 metrii, si asa sau format baloanele cam de vreo 3 metrii fata de inaltimea mea , si a trebuit sa renuntttt...cam asta a fost FINALA....

                                            Comentariu


                                            • Si inca 3 facute cu telefonul ...


                                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                Si inca 3 facute cu telefonul ...
                                                si filmuletzul cu topspin-urile lu' Crainic ...nu ?
                                                Butterfly Michael Maze Arylate
                                                BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                                Comentariu


                                                • Darie,topspinurile le dau numai cu tine

                                                  Comentariu


                                                  • Vineeee !

                                                    Mi-a venit tarziu ideea sa filmez, dar asa a fost tot meciul ... cu mici scapari, cand a mai tras cate unul de frica de a nu taia afara

                                                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X