Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Baicoi 17 Octombrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Baicoi 17 Octombrie 2015

    TURNEU A BAICOI 17 octombrie 2015

    OPEN+AMATUR

    LOCALITATEA:BAICOI STR.REPUBLICII NR.10
    JUDET: PRAHOVA
    ORA INCEPERE:09.30 AMATUR;13.30 OPEN
    LOCATIE:SALA DE SPORT A ORASULUI BAICOI(TIP NASTASE)
    INDICATII DE ACCES;
    1.DINSPRE BUCURESTI PE DN 1 PLOIESTI-BRASOV;DUPA METRO PLOIESTI A 3-a INTRARE LA DREAPTA CATRE BAICOI APROXIMATIV 15 KM. DE LA METRO PLOIESTI,DUPA CARE LA APROXIMATIV 1,5 KM PE PARTEA DREAPTA SE AFLA SALA DE SPORT IN PARCUL SCHELEI BAICOI,LANGA SALA SE AFLA O CLADIRE MARE DE CARAMIDA ROSIE(BIROURILE SCHELEI BAICOI)
    2.DINSPRE BRASOV PE DN 1 BRASOV-PLOIESTI DUPA CE TRECETI DE LOC.BANESTI APROXIMATIV 13 KM. PRIMA INTRARE LA STANGA CATRE ORASUL BAICOI DUPA CARE LA APROXIMATIV 1,5 KM SE AFLA SALA DE SPORT.
    TAXA/JUCATOR:25 RON;COPII 10 RON(2 RON/JUCATOR MERG LA FONDUL AMATUR)
    LOGISTICA:16 MESE DONIC WALDNER CLASIC APROBATE ITTF
    PREMII;DIPLOME PRIMII 4 OPEN+AMATUR
    CUPE ;PRIMII 4 OPEN+AMATUR
    MEDALII PRIMII 4 OPEN + AMATUR
    SE ASIGURA; MINGI DE JOC
    SE ASIGURA; APA PLATA SAU MINERALA



    ORGANIZARE TURNEU
    OPEN-Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 19,jucatorii legitimati in divizia B,precum si jucatori cu MP 11-19 CARE-SI EXPRIMA DORINTA IN LIMITA LOCURILOR DISPONIBILE
    precum si jucatorii amatori care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN,IN LIMITA A 48 JUCATORI,se va respecta regula primilor 48 de jucatori inscrisi.
    Se va juca sistemul clasic grupe inferioare 6-7 jucatori, grupe superioare 3-4 jucatori,tablou eliminatoriu.
    AMATUR-Numar jucatori admisi 96 se va respecta regula primilor inscrisi.
    Sistemul de joc clasic,grupe inferioare 6-7 jucatori,grupe superioare 3-4 jucatori,tablou eliminatoriu.
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare la Amatori dupa clasament,la OPEN-dupa MP
    PE PARCURSUL INTREGULUI TURNEU ATAT LA AMATORI CAT SI LA OPEN SE VA JUCA DUPA SISTEMUL CEL MAI BUN DIN 5 SETURI.
    PERSOANELE CU DIZABILITATI NU PLATESC TAXA DE INSCRIERE
    ORGANIZATORI: LUCIAN BOZGA;0723062403;DAN BODEANU;0745340668
    -Posibilitate cazare Complex turistic Paralela 45 Popas ...
    www.dn1paralela45.ro/ 1 km distanta fata de sala de sport,din cate stiam 60 ron camera/noapte
    Posibilitate de servire a mesei: Restaurant Steel, vis-a-vis de sala de sport (www.steelclub.ro)
    -FIRMA ANDROGIR va fi prezenta cu un stand bogat de produse.
    Ultima editare de BOZGANU; 12.oct.2015, 19:41.

  • #2
    Rezervat inscrieri
    Inscrieri OPEN - on 15.10.2015 at 23:22:22

    1. Boaca Valentin, Bucuresti - 3 - 35,18 - OL
    2. Macovei Liviu, Brasov - 27 - 26,33 - O
    3. Cionoiu Cristian, Bucuresti - 32 - 25,79 - O
    4. Andone Claudiu, Cugir - 35 - 24,15 - O
    5. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 36 - 23,93 - O
    6. Aftenii Daniel, Bucuresti - 40 - 24,95 - O
    7. Balan Cristian, Ramnicu Valcea - 47 - 24,66 - O
    8. Panea Ovidiu, Bucuresti - 54 - 23,44 - O
    9. Tomica Andrei, Bucuresti - 61 - 25,93 - OJ
    10. Bozga Lucian, Baicoi - 96 - 22,33 - O
    11. Vladoiu Gelu, Brasov - 98 - 20,17 - OW
    12. Grigore Alexandru, Campina - 104 - 20,45 - O
    13. Dracea Gabriel, Sinaia - 109 - 19,99 - O
    14. Mostovoi Andrei, Campina - 110 - 18,98 - AW
    15. ON HO, Bucuresti - 115 - 19,23 - O
    16. Mihaila Nicolae, Breaza - 116 - 19,18 - O
    17. Mos Florin, Filipesti Targ - 122 - 19,25 - OW
    18. Movileanu Darius, Targoviste - 124 - 21,13 - OJ
    19. Hutanu Alin, Brasov - 137 - 18,99 - A
    20. Iacob Bogdan, Bucuresti - 163 - 25,46 - OJ
    21. Micuda Mihai, Bucuresti - 169 - 17,18 - A
    22. Ivan Sorin Ioan, Targoviste - 172 - 16,47 - A
    23. Miron Liviu, Campina - 182 - 18,74 - A
    24. Movileanu Flavius, Targoviste - 231 - 14,54 - AW
    25. Miron Andrei, Campina - 240 - 19,39 - O
    26. Macelaru Eugen, Bucuresti - 256 - 19,14 - O
    27. Meszar Razvan, Arad - 264 - 17,84 - A
    28. Dena Corneliu, Giurgiu - 295 - 15,34 - A
    29. Panaitescu Stefan, Izvoarele - 314 - 17,13 - AW
    30. Soare Valentin, Valenii De Munte - 325 - 21,12 - O
    31. Jaouir Khaled, Bucuresti - 332 - 13,11 - AW
    32. Bujor Dragos, Bucuresti - 419 - 15,04 - AJ
    33. Cobeanu Marius, Breaza - 463 - 17,75 - A
    34. Caloianu Iuliana, Ploiesti - 595 - 26 - OF
    35. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu - 622 - 9,35 - A
    36. Barbu Ana, Bucuresti - 728 - 27,5 - OJF
    37. Sinita Eugen, Bucuresti - 793 - 25,7 - O
    38. Ilie Marian, Targoviste - 961 - 18 - A
    39. Postole Aurel, Buzau - 1067 - 27,25 - OL
    40. Bondoc Alexandru, Brasov - 1105 - 22,25 - O
    41. Birligea Gabriel, Baicoi - 2998 - 0 - O
    42. Olaru Costin, Filipesti Targ - 3702 - 0 - O

    Inscrieri AMATORI - on 15.10.2015 at 23:22:41

    1. Ivan Valentin, Campina - 143 - 18 - A
    2. Avram Nicolae, Nedelea - 168 - 16,41 - A
    3. Niculescu Gabriel, Bucuresti - 184 - 16,67 - AH
    4. Stoica Mihai, Mioveni - 199 - 15,38 - AW
    5. Darmaz Ion, Targoviste - 209 - 15,12 - AW
    6. Trocan Nicolae, Mioveni - 212 - 15,4 - AW
    7. Padurariu Costel, Brasov - 213 - 15,08 - A
    8. Dinu Gheorghe, Bucuresti - 216 - 15,01 - AW
    9. Brulea Petre, Ploiesti - 220 - 15,68 - AW
    10. Popa Mircea, Brasov - 221 - 15,3 - AW
    11. Mircea Ionel, Ploiesti - 229 - 14,56 - A
    12. Marin Floricel, Brasov - 230 - 14,03 - AW
    13. Trocan Alexa, Mioveni - 235 - 15,22 - AF
    14. Bacanu Paulian, Brasov - 252 - 16,6 - A
    15. Bozga Razvan, Baicoi - 272 - 15,68 - A
    16. Neculcea Alexandru, Moreni - 292 - 18,82 - A
    17. Dragos Florin, Brasov - 302 - 13,75 - A
    18. Dinu Adrian, Darmanesti - 308 - 12,29 - A
    19. Tarau Vasile, Brasov - 324 - 12,9 - A
    20. Laur Boro, Sinaia - 328 - 16,26 - A
    21. Papacu Bejoli, Bucuresti - 337 - 12,23 - AW
    22. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 342 - 13,16 - A
    23. Sterie Georgiana, Filipesti Targ - 345 - 12,47 - AF
    24. Diaconescu Lucian, Targoviste - 346 - 12,35 - A
    25. Rusea Gheorghe, Breaza - 353 - 12,29 - A
    26. Cucu Cristin, Targoviste - 370 - 13,43 - AW
    27. Coman Emil, Breaza - 387 - 14,98 - A
    28. Ionascu Gabriel, Bucuresti - 399 - 12,84 - A
    29. Parvu Nicolae, Cornu - 415 - 10,81 - A
    30. Matei Mirel, Brasov - 451 - 13,07 - A
    31. Dima Victor, Azuga - 454 - 13,65 - A
    32. Silviu Niculae, Bucuresti - 468 - 9,17 - AW
    33. Panait Genu, Teisani - 471 - 14,75 - A
    34. Florea Marian, Targoviste - 480 - 13,29 - A
    35. Carjan Dumitru, Bucuresti - 489 - 9,17 - AW
    36. Marian Bogdan, Ploiesti - 493 - 10,85 - A
    37. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 496 - 9,75 - A
    38. Grama Mihai, Azuga - 499 - 16,05 - AW
    39. Banuta Dumitru, Ploiesti - 520 - 8,78 - A
    40. Dumitrescu Sorin, Brasov - 529 - 8,41 - A
    41. Movileanu Neculae, Brasov - 548 - 8,34 - A
    42. Barbu Vasile, Brasov - 562 - 9,95 - A
    43. Mitrofan Petrica, Brasov - 563 - 7,26 - AW
    44. Manta Viorel, Baicoi - 576 - 11,19 - A
    45. Marin Iulian, Campina - 587 - 11,1 - A
    46. Barbatel Eduard, Ploiesti - 613 - 10,18 - A
    47. Mihaila Robert, Breaza - 616 - 12,07 - AJ
    48. Fratila Robert, Filipesti Targ - 633 - 12,98 - AJ
    49. Nitescu Horia, Ploiesti - 657 - 12,62 - A
    50. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos - 672 - 10,93 - A
    51. Cuna Gheorghe, Buzau - 681 - 13,5 - A
    52. Banica Dan, Ploiesti - 683 - 9,85 - A
    53. Oancea Vasile, Buzau - 715 - 7,17 - A
    54. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 736 - 9,63 - A
    55. Plaiasu Ion, Plopeni - 767 - 8,71 - A
    56. Ilie Stefan, Buzau - 779 - 7,65 - A
    57. Irimia Madalin, Baicoi - 805 - 5,66 - AJ
    58. Postole Luca, Buzau - 813 - 11,12 - ALJ
    59. Kis Istvan, Brasov - 826 - 5,33 - A
    60. Franculescu Marius, Sinaia - 850 - 10,93 - A
    61. Leiba Romeo, Varbilau - 851 - 10,78 - A
    62. Marica Dan, Brasov - 867 - 6,83 - A
    63. Bivolaru Marius, Ploiesti - 880 - 10,35 - A
    64. Corbu Darius, Valenii de Munte - 882 - 6,19 - A
    65. Dogaru Bianca, Baicoi - 885 - 5,24 - AJF
    66. Popescu Adrian, Valcanesti - 943 - 10,45 - A
    67. Piperea Florin, Campina - 956 - 8,08 - A
    68. David Stefan, Ploiesti - 1008 - 6,35 - AW
    69. Balbaie Madalin, Baicoi - 1009 - 4,46 - A
    70. Iamandei Sebastian, Valenii De Munte - 1021 - 4 - A
    71. Mocanu Daniela, Baicoi - 1066 - 3,85 - AF
    72. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 1073 - 14,6 - A
    73. Babus Liviu, Ploiesti - 1103 - 6,35 - A
    74. Stanciu Viorel, Ploiesti - 1118 - 4,5 - A
    75. Manolache Simona, Ploiesti - 1121 - 10,25 - AF
    76. Bitoiu Horia, Azuga - 1211 - 5,42 - A
    77. Boaca Danut, Buzau - 1249 - 4,52 - A
    78. Poteca Luiza, Baicoi - 1253 - 3 - AJF
    79. Popa Ion, Ploiesti - 1287 - 9,25 - A
    80. Retegan Cosmin, Plopeni - 1307 - 7,5 - A
    81. Moise Bianca, Filipesti Targ - 1339 - 3,5 - AJF
    82. Zainea Mihai, Ploiesti - 1380 - 4,08 - A
    83. Polen Costin, Comarnic - 1392 - 9,5 - A
    84. Anghel George, Oltenita - 1429 - 3,5 - A
    85. Trache Bogdan, Valenii De Munte - 1431 - 2,75 - A
    86. Florea Flavian, Valenii de Munte - 1443 - 5,65 - A
    87. Cioraneanu Ovidiu, Ploiesti - 1448 - 4,08 - A
    88. Cudalbu Ciprian, Ploiesti - 1451 - 3,5 - A
    89. Andreescu Liviu, Urlati - 1670 - 0 - A
    90. Manea Alexandru, Comarnic - 1869 - 8,25 - A
    91. Poteca Marius, Baicoi - 4628 - 0 - A
    92. Covataru Loredan, Brasov - 4629 - 0 - A
    93. Lunca Narcis Constantin, Baicoi - nou - 0 - A
    94. Stefan Patrick, Brasov - nou - 0 - A
    95. Coman Alexandru, Valenii De Munte - nou - 0 - A
    96. Cojocaru Emanuel, Targoviste - nou - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Radu Florin, Ploiesti - - -
    2. Pintilie Cristian, Bucuresti - - -
    3. Taru Alex, Targoviste - - -
    4. Tepelus Alexandru, Ploiesti - - -
    5. Scanteie Iulian, Buzau - -
    Ultima editare de BOZGANU; 15.oct.2015, 22:51.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament
      Clasament OPEN

      1. Boaca Valentin - Bucuresti
      2. Caloianu Iuliana - Ploiesti
      3 -- 4
      Tomica Andrei - Bucuresti
      Aftenii Daniel - Bucuresti
      5 -- 8
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      Iacob Bogdan - Bucuresti
      Barbu Ana - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      9 -- 16
      Ilie Marian - Targoviste
      Miron Liviu - Campina
      Grigore Alexandru - Campina
      Mostovoi Andrei - Campina
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Miron Andrei - Campina
      Soare Valentin - Valenii De Munte
      Andone Claudiu - Cugir
      17 -- 1v gr.sup.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Bozga Lucian - Baicoi
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Mos Florin - Filipesti Targ
      Hutanu Alin - Brasov
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Macelaru Eugen - Bucuresti
      25 -- 2v gr.inf.
      Meszar Razvan - Arad
      26 -- 28 1v gr.inf.
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Birligea Gabriel - Baicoi
      Olaru Costin - Filipesti Targ
      29 -- 33 0v gr.inf.
      ON HO - Bucuresti
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Cobeanu Marius - Breaza
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu

      Clasament AMATORI

      1. Neculcea Alexandru - Moreni
      2. Stanciulescu Bogdan - Brasov
      3 -- 4
      Coman Emil - Breaza
      Trocan Nicolae - Mioveni
      5 -- 8
      Cucu Cristin - Targoviste
      Panait Genu - Teisani
      Laur Boro - Sinaia
      Ivan Valentin - Campina
      9 -- 16
      Nitescu Horia - Ploiesti
      Darmaz Ion - Targoviste
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Avram Nicolae - Nedelea
      Postole Luca - Buzau
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Bacanu Paulian - Brasov
      Manta Viorel - Baicoi
      17 -- 32
      Matei Mirel - Brasov
      Popa Mircea - Brasov
      Trocan Alexa - Mioveni
      Mihaila Robert - Breaza
      Ilie Stefan - Buzau
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Padurariu Costel - Brasov
      Brulea Petre - Ploiesti
      Ionescu Serban - Bucuresti
      Parvu Nicolae - Cornu
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Dima Victor - Azuga
      Fratila Robert - Filipesti Targ
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Sterie Georgiana - Filipesti Targ
      33 -- 2v gr.sup.
      Cuna Gheorghe - Buzau
      34 -- 49 1v gr.sup.
      Niculescu Gabriel - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Mircea Ionel - Ploiesti
      Marin Floricel - Brasov
      Bozga Razvan - Baicoi
      Dragos Florin - Brasov
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Marin Iulian - Campina
      Barbatel Eduard - Ploiesti
      Oancea Vasile - Buzau
      Franculescu Marius - Sinaia
      Marica Dan - Brasov
      Scanteie Iulian - Buzau
      Baceanu Constantin - Buzau
      Taru Alex - Targoviste
      Poteca Luiza - Baicoi
      50 -- 64 0v gr.sup.
      Stoica Mihai - Mioveni
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Florea Marian - Targoviste
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Barbu Vasile - Brasov
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Kis Istvan - Brasov
      David Stefan - Ploiesti
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      Manolache Simona - Ploiesti
      Andreescu Liviu - Urlati
      Radu Florin - Ploiesti
      65 -- 68 2v gr.inf.
      Grama Mihai - Azuga
      Popescu Adrian - Valcanesti
      Piperea Florin - Campina
      Boaca Danut - Buzau
      69 -- 83 1v gr.inf.
      Tarau Vasile - Brasov
      Silviu Niculae - Bucuresti
      Movileanu Neculae - Brasov
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Irimia Madalin - Baicoi
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Dogaru Bianca - Baicoi
      Balbaie Madalin - Baicoi
      Babus Liviu - Ploiesti
      Bitoiu Horia - Azuga
      Popa Ion - Ploiesti
      Polen Costin - Comarnic
      Pintilie Cristian - Bucuresti
      Covataru Loredan - Brasov
      Lunca Narcis Constantin - Baicoi
      84 -- 97 0v gr.inf.
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
      Mocanu Daniela - Baicoi
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Moise Bianca - Filipesti Targ
      Zainea Mihai - Ploiesti
      Anghel George - Oltenita
      Trache Bogdan - Valenii De Munte
      Florea Flavian - Valenii de Munte
      Cudalbu Ciprian - Ploiesti
      Tepelus Alexandru - Ploiesti
      Poteca Marius - Baicoi
      Stefan Patrick - Brasov
      Coman Alexandru - Valenii De Munte

      Cojocaru Emanuel - Targoviste - nemotivat
      Ultima editare de BOZGANU; 24.oct.2015, 17:53.

      Comentariu


      • #4
        Plaiasu Ion , amatori, Plopeni
        FH: XIOM OMEGA IV PRO max
        Blade: KAZAK
        BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

        Comentariu


        • #5
          Zainea Mihai -Ploiesti - Amatori
          Barbatel Eduard - Ploiesti - Amatori
          Stancescu Sebastian - Ploiesti - Amatori
          Boaca Valentin - Bucuresti - Open

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie Mircea Ionel din Ploiesti la amatori.

            Comentariu


            • #7
              Tobosaru Gheorghe
              Moldovanu Dragos Stefan
              Barbu Vasile
              Toti din Brasov - la amatori
              Blade: Nittaku Acoustic;
              FH: Butterfly Tenergy 05;
              BH: Victas Stiff.

              Comentariu


              • #8
                Dragos Florin-amatori-Brasov

                Comentariu


                • #9
                  Din Brasov Mitrofan Petrica, Amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Dinu Adrian, Darmanesti - amatori
                    Donic Waldner Senso Ultra Carbon
                    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm
                    BH: Donic Baracuda 2.0mm

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscriu:
                      Dragoi Andrei - Azuga - open
                      Totpal Marius - Busteni - open
                      Grama Mihai - Azuga - open
                      Dima Victor - Azuga - amatori
                      Bitoiu Horia - Azuga - amatori
                      FH : Tenergy 05 //Butterfly Timo Boll Spirit // BH : Rakza 7 Soft -- Eco Lex Glue

                      Comentariu


                      • #12
                        Micuda Mihai, Bucuresti, Open
                        Blade: Viscaria
                        FH: Tenergy05
                        BH: Tenergy05

                        Comentariu


                        • #13
                          Manta Viorel - Baicoi - amatori
                          BLADE : Donic DefPlay Classic SENSO
                          BH : Stiga Destroyer OX - black.
                          FH : Butterfly Tenergy 05 - red.

                          Comentariu


                          • #14
                            Banuta Dumitru din Ploiesti la amatori .

                            Comentariu


                            • #15
                              Horia Nitescu- Ploiești - amatori
                              Marius Potecă - Băicoi - amatori
                              Schlager Carbon Off +
                              FH: Xiom Vega Elite Max
                              BH: Xiom Vega Europe Max

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X