Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?-Turneu Inaugural - Dumbravita 17 Octombrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?-Turneu Inaugural - Dumbravita 17 Octombrie 2015

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ”-Turneu Inaugural - Dumbravita-Timis 17 Octombrie 2015

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m
    DATA: SIMBATA 17 Octombrie2015

    LOGISTICA:Pana la 32 de mese (sup 2000mp) 12 JOOLA DUOMAT noi dotarea salii restul daca este nevoie Rollomat si 2000s.Mese arbitraj+Tabele Scor+Cos Prosop (exact ca la Turneul final Miniamatur 1.Iunie 2013 Agnita,17 Aprilie 2014 Victoria si multe alte turnee marca EMI-TT).Mingi *** celuloid

    CATEGORIILE TURNEULUI

    1.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere 10.30
    2.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 12 si 19
    Nr participanti Nelimitat
    Ora de incepere 11.30
    3.Turneu Categoria Open toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti Nelimitat
    Ora de incepere 12.30

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament).Se asigura prezenta unui cadru medical.

    TAXA PARTICIPARE .-25 Lei adulti,15 lei copii , 2 lei catre AMATUR
    FACILITATI. Dulciuri,fursecuri, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP,se califica 3 ,locurile 4-5 joaca pt ultima patrime,(cincime )a clasamentului.
    -Grupe sup de 3 dupa o cheie aleatoare,se califica 2 ,pozitia 3 sist elim pt pozitionare mai exacta.
    -Eliminatori (se joaca pentru locul 3-4)
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR :Forum,telefonic pana in data de 16.10.2015 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 16.10.2015 Vineri ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.Multumesc de intelegere

    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-3- Cupe, diploma+Premii
    Locurile 4-8- Medalie si Diploma
    Primele 2 locuri din repozitionare-Premii



    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121

    ********************PARTENERI SI SPONSORI:*****************


    ******* EMI-TT & ACS DUMBRAVITA ,PAPA SAM ,PRIMARIA DUMBRAVITA********
    Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 18:03.

  • #2
    Inscrieri Open - on 10/17/2015 at 12:07:18 AM

    1. Roman Bogdan, Arad - 5 - 31.9 - O
    2. Sorescu Deian, Resita - 12 - 31.61 - OL
    3. Prundaru Horia, Arad - 271 - 21.04 - O
    4. Spatariu Daniel, Arad - 74 - 20.73 - O
    5. Munteanu Constantin, Resita - 1407 - 20.25 - O
    6. Creinicean Liviu, Oravita - 187 - 19.07 - O
    7. Budes Alin, Timisoara - 515 - 17.99 - A
    8. Crisanov Aurel, Timisoara - 1003 - 17 - A
    9. Steopan Darius, Dumbravita - 1110 - 16.85 - A
    10. Mitrache Simion, Timisoara - 923 - 15.15 - A
    11. Ciucioiu Dorin, Timisoara - 1208 - 9 - A
    12. Badea Bogdan, Dumbravita - 1700 - 0 - A
    13. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1701 - 0 - A
    14. Balint Andreea, Dumbravita - 1846 - 0 - AF
    15. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1939 - 0 - A
    16. Tarhuna Alin, Dumbravita - 2013 - 0 - A
    17. Manea Adrian, Timisoara - 2023 - 0 - A
    18. Manea Karla, Timisoara - nou - 0 - A
    19. Pauliuc Madalina, Timisoara - nou - 0 - A
    20. Bora Lucian, Timisoara - nou - 0 - A
    21. Valics Emese, Ungaria - nou - 0 - A
    22. Deak Valentin, Timisoara - nou - 0 - A



    Inscrieri Avansati - on 10/16/2015 at 11:58:20 PM

    1. Schiopulescu Ion, Lugoj - 479 - 18.63 - A
    2. Dani Leo, Arad - 140 - 18.11 - AH
    3. Fabian Wilhelm, Oradea - 148 - 17.93 - A
    4. Cotca Dacian, Oradea - 158 - 17.13 - A
    5. Mihalescu Dinu, Timisoara - 243 - 17.03 - A
    6. Lacatis Ghita, Arad - 166 - 17 - A
    7. Veres Francisc, Oravita - 223 - 16.3 - A
    8. Neamt Doru, Arad - 189 - 15.7 - AW
    9. Venter Liviu, Resita - 1553 - 15.25 - A
    10. Istrate Samir, Arad - 559 - 13.88 - A
    11. Beltechi Dumitru, Victoria - 1032 - 12.95 - A
    12. Jurje Alexandru, Oradea - 610 - 12.73 - A
    13. Parfenie Constantin, Resita - 611 - 12.42 - AW
    14. Nagy Iosif, Arad - 459 - 11.62 - AW
    15. Simion Dan, Resita - 1333 - 8.9 - A
    16. Motec Stefan, Timisoara - 2661 - 0 - A
    17. Popet Doru, Timisoara - nou - 0 - A
    18. Kreide Helmut, Germania - nou - 0 - A
    19. Sein Emilian, Dumbravita - nou - 0 - A
    20. Joumach Abdulah Rahima, Timisoara - nou - 0 - A
    21. Paunovici Filip, Timisoara - nou - 0 - A
    22. Glavan Radu, Timisoara - nou - 0 - A
    23. Palade Andrei, Timisoara - nou - 0 - A
    24. Tanacs Imre, Ungaria - nou - 0 - A





    Inscrieri Incepatori - on 10/16/2015 at 7:59:56 PM

    1. Tisza Iosif, Arad - 488 - 11.01 - A
    2. Cecan Vasile, Timisoara - 527 - 10.97 - A
    3. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 584 - 11.01 - A
    4. Jichici Svetozar, Timisoara - 660 - 8.95 - A
    5. Fekete Istvan, Arad - 679 - 8.65 - A
    6. Postelnicu Mihai, Deva - 747 - 6.76 - A
    7. Roseti Ionut, Lugoj - 777 - 9.51 - A
    8. Matusan Florin, Timisoara - 815 - 9.13 - A
    9. Postelnicu Eric, Deva - 932 - 5.09 - AJ
    10. Pop Ioan, Timisoara - 1059 - 6.52 - A
    11. Cioveie Marian, Oravita - 1124 - 8.12 - A
    12. Constantinescu Victor, Timisoara - 1228 - 8 - A
    13. Craiovan Victor, Resita - 1661 - 3.5 - A
    14. Stanusila Oana, Dumbravita - 2314 - 0 - AF
    15. Moldovan Dora, Dumbravita - 2403 - 0 - AF
    16. Carabas Cosmin, Timisoara - 2427 - 0 - A
    17. Badea Teodora, Dumbravita - 2635 - 0 - AF
    18. Novacescu Adrian Florin, Lugoj - 2641 - 0 - A
    19. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2722 - 0 - A
    20. Lascu Mihai, Dumbravita - 2827 - 0 - A
    21. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2828 - 0 - AF
    22. Pauiuc Alesia, Dumbravita - nou - 0 - A
    23. Dean Leo, Dumbravita - nou - 0 - A
    24. Hodoroaba Doru, Dumbravita - nou - 0 - A
    25. Tanacs Nora, Ungaria - nou - 0 - A
    26. Lei Ester, Ungaria - nou - 0 - A
    27. Lei Balazs, Ungaria - nou - 0 - A
    28. Muller Evelin, Ungaria - nou - 0 - A
    Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 00:08.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament
      Clasament Open

      1. Roman Bogdan - Arad
      2. Sorescu Deian - Resita
      3 -- 4
      Pauliuc Madalina - Timisoara
      Valics Emese - Ungaria
      5 -- 8
      Moldovan Daniel - Dumbravita
      Boru Lucian - Timisoara
      Crisanov Aurel - Timisoara
      Prundaru Horia - Arad
      9 -- 15
      Sferlea Marius - Oradea
      Boata Edgar - Arad
      Budes Alin - Timisoara
      Badea Bogdan - Dumbravita
      Balint Andreea - Dumbravita
      Alupoaie Florin Mirel - Timisoara
      Verdet Adrian -Timisoara
      16 -- 17 1v gr.sup.
      Creinicean Liviu - Oravita
      Ciucioiu Dorin - Timisoara
      18 -- 20 0v gr.sup.
      Spatariu Daniel - Arad
      Mitrache Simion - Timisoara
      Deak Valentin - Timisoara
      21 -- 2v gr.inf.
      Manea Karla - Timisoara
      22 -- 1v gr.inf.
      Tanasa Antonio - Dumbravita
      23 -- 26 0v gr.inf.
      Steopan Darius - Dumbravita
      Munteanu Constantin - Resita
      Tarhuna Alin - Dumbravita
      Manea Adrian - Timisoara

      Clasament Avansati

      1. Popet Doru - Timisoara
      2. Tanacs Imre - Ungaria
      3 -- 4
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Dani Leo - Arad
      5 -- 8
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Cotca Dacian - Oradea
      Veres Francisc - Oravita
      Neamt Doru - Arad
      9 -- 10
      Lacatis Ghita - Arad
      Venter Liviu - Resita
      11 -- 15 0v gr.sup.
      Schiopulescu Ion - Lugoj
      Jurje Alexandru - Oradea
      Cioveie Marian - Oravita
      Simion Dan - Resita
      Kreide Helmut - Germania
      16 -- 20 0v gr.inf.
      Parfenie Constantin - Resita
      Sain Emil - Timisoara
      Motec Stefan - Timisoara
      Joumach Abdulah Rahima - Timisoara
      Paunovici Filip - Timisoara

      Clasament Incepatori

      1. Tisza Iosif - Arad
      2. Stoica Ioan Florin - Lugoj
      3 -- 4
      Cecan Vasile - Timisoara
      Nagy Iosif - Arad
      5 -- 8
      Isopescu Vasile - Timisoara
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Carabas Cosmin - Timisoara
      Roseti Ionut - Lugoj
      9 -- 16
      Craiovan Victor - Resita
      Szantosi David - Ungaria
      Postelnicu Mihai - Deva
      Pop Ioan - Timisoara
      Tanacs Nora - Ungaria
      Fekete Istvan - Arad
      Lei Ester - Ungaria
      Marisca Darius - Arad
      17 -- 18
      Stanusila Razvan - Dumbravita
      Glavan Radu - Timisoara
      19 -- 27 0v gr.sup.
      Matusan Florin - Timisoara
      Sferlea Alesia - Oradea
      Moldovan Dora - Dumbravita
      Badea Teodora - Dumbravita
      Hodoroaba Doru - Dumbravita
      Lei Balazs - Ungaria
      Muller Evelin - Ungaria
      Bobin Andra - Dumbravita
      Palade Andrei - Timisoara
      28 -- 36 0v gr.inf.
      Postelnicu Eric - Deva
      Constantinescu Victor - Timisoara
      Stanusila Oana - Dumbravita
      Stanusila Alexia - Dumbravita
      Pauiuc Alesia - Dumbravita
      Orban Madalina - Timisoara
      Ilie Andrei - Timisoara
      Cotca Rares - Oradea
      Cotca Diana - Oradea
      Ultima editare de Zosim1; 20.oct.2015, 21:16.

      Comentariu


      • #4
        Emi , de care Dumbravita e vorba ? Ca am gasit una in Jud Brasov , una in Timis si una in Maramures .

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marius1964 Vezi post
          Emi , de care Dumbravita e vorba ? Ca am gasit una in Jud Brasov , una in Timis si una in Maramures .
          Incercam sa facem in toate ,dar acum ne oprim la Dumbravita-TIMIS

          Comentariu


          • #6
            Cotca Dacian Oradea avansati

            Comentariu


            • #7
              Fabian Wilhelm ,Oradea , avansati

              Comentariu


              • #8
                Stoica Ioan florin la INCEPATORI si Schiopulescu ion la AVANSATI ! Ambii din Lugoj

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu din Deva la INCEPATORI:
                  Postelnicu Eric
                  Postelnicu Mihai.
                  Multumesc.
                  O zi buna!

                  Comentariu


                  • #10
                    Vreo "Dumbravita" va fi pe acolo? Un meci demonstrativ in pauza dintre grupe?

                    - - - Actualizat - - -

                    Iar ziua turneului e sambata? Ca nu se prea leaga cu tabara, adica ar fi mai fain vineri cantonament, sambata cantonament, duminica turneu Amatur...sau?

                    - - - Actualizat - - -

                    [QUOTE=Andrei_Sb;273950]Vreo "Dumbravita" va fi pe acolo? Un meci demonstrativ in pauza dintre grupe?

                    M-a lamurit Cosmin! Nu mai am intrebari! As vrea chiar sa sterg ce am comentat pana acum dar nu prea stiu cum!
                    ZJ-SZLC
                    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Apoi dacă suntem aproape încercăm să ajungem și noi!Din Oravita la Open :Put Gabriel, Creinicean Liviu și Ciublea Vichente. La Amatori :Murgu Ioan, Lungu Marius, Vereș Francisc, Drinceanu Lilian,Ilia Ion, Lita Daniel.La începători Cioveie Marian!!

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Arad
                        Lacatis ghita
                        Tisza Iosif
                        Avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Timisoara, Cosmin Carabas la începători.

                          Comentariu


                          • #14
                            Mihalescu Dinu - Timisoara - Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Spatariu Daniel Arad Open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X