Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" KING PONG Oradea - 24.10.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Hai Bogdane ,Hai Victore !!!
    Sa castige cel mai bun!

    Comentariu


    • #77
      Eliminatorii OPEN
      1. Mandru Bogdan
      ------------------------- Mandru Bogdan 3-0
      8. Spatariu Daniel
      -------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-2
      5. Popute Remus
      ------------------------- Kovacs Ferenc 1-3
      4. Kovacs Ferenc
      --------------------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
      3. Avram Victor
      ------------------------- Avram Victor 3-0
      6. Tic Ioan
      -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
      7. Birtalan Robert
      ------------------------- Prundaru Horia 0-3
      2. Prundaru Horia


      Finala mica - OPEN

      Kovacs Ferenc
      ------------------------- Prundaru Horia 1-3
      Prundaru Horia
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #78
        Clasament OPEN

        1. Mandru Bogdan

        2. Avram Victor

        3 -- 4
        Prundaru Horia
        Kovacs Ferenc

        5 -- 8
        Spatariu Daniel
        Popute Remus
        Tic Ioan
        Birtalan Robert

        9 -- 12 0v gr.sup.
        Parus Lilian
        Kiraly Pongracz
        Vaida Sorin
        Todor Cristian

        13 -- 14 1v gr.inf.
        Toma Cristian
        Kalman Suha

        15 -- 16 0v gr.inf.
        Dan Daniel
        Giurgiu Cornel
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • #79
          Premirea openistilor:


          Cei trei tineri campioni:


          Mîndrul deținător al medaliei de argint, invins de Mîndru Bogdan în ultimul act al turneului!
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • #80
            Toți prietenii mei sunt pe podium. Bravo băieți !

            Comentariu


            • #81
              Super concurs organizare,premiere meciuri felicitari tuturor participantilor,felicitari avram victor,si campionului mandru bogdan,bv bogdane ai meritat ,ai fost cel mai bun!!!!! Singura mentiune ar fi ca in superioare am castigat 3-0 meciul cu domnul Popute Remus nu 0-3 ,dar is convins ca e doar o neatentie din graba a organizatorului!! Felicitari Gergo,felicitari Oradea!!!!! Ca de obicei Oradea da ora exacta in tenisul de masa din punct de vedere al organizarii ,de factura ireprosabila!!!!

              - - - Actualizat - - -

              Multumesc frumos nea Titi! salutari si multa sanatate!!!!

              - - - Actualizat - - -

              Multi jucatori foarte buni am avut si in grupa inferioara,chiar daca nu s au clasat in top au prestat un joc curat,elegant,placut ochiului,variat cu lovituri foarte tehnice,bravo domnilor)

              - - - Actualizat - - -

              Tin sa i amintesc pe domnii Giurgiu Cornel,Parus Lilian si Toma Cristian si Tudor Cristian,lovituri super dintre care imi ramane in minte reveru intors din poigne,cu mult sidespin cred ca Cornel il dadea,intradevar super joc.Voi reveni cu drag la Oradea ,locul in care am cei mai multi prieteni in amatur!! Nu in ultimul rand mersi bunului meu prieten Birtalan Robert pt o partida frumoasa,chiar daca am castigat ,Robi mi ai dat unele mingi de clasa,pe care nu le am prea mirosit)))) Felicitari inca o data tuturor!!!!

              Comentariu


              • #82
                bravo cistigatorilor, bine Avrame, ti-am spus eu ca o sa joci finala

                Comentariu


                • #83
                  Dupa dusul rece din grupa 3-0 si o luat revansa victoras 3-1 bv,felicitari)

                  Comentariu


                  • #84
                    Foarte frumos turneul,ca de fiecare data la King Pong.Gergo mereu ne faci sa ne simti bine la concursurile tale.Bravo Mandrule,bravo Horica toti participantii au dat tot ce au avut mai bun din ei,se poate vedea si dupa rezultatele din inferioare ca au pus probleme si la cei de pe podium.Felicitari Lilian,Cornel,Todor...nu ati fost departe sa ma invingeti...Sa ne revedem sanatosi la urmatoarele turnee.

                    Multumesc tuturor pt felicitari...si tie Johnny pt "energizantul" adus si pt toate incurajarile.

                    Comentariu


                    • #85
                      Bravo Bogdan!
                      Pur si simplu talent... Asta fiindca nu stiu cate ore pe saptamana te antrenezi...
                      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                      Comentariu


                      • #86
                        A fost un turneu foarte frumos si bine organizat. Multumesc organizatorilor, care ne-au facut sa ne simtim foarte bine si sa avem meciuri frumoase. A fost un turneu echilibrat, cu multe meciuri terminate 3-2. A fost o atmosfera placuta, plina de fairplay, in care am fost incurajat chiar si in meciurile cu jucatorii locali. Excelent turneu si o sa revin de fiecare data cu placere.

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X