Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - Valenii de Munte 31.10.2015 - SERBARILE TOAMNEI

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A - Valenii de Munte 31.10.2015 - SERBARILE TOAMNEI

    TURNEU A - SERBARILE TOAMNEI - FESTIVALUL TUICII[/COLOR]
    [/B]
    LOCALITATEA: Valenii de Munte
    DATA: 31 octombrie 2015
    ADRESA+INDICATII ACCES: Sala de Sport Stelian Manolescu. Bulevardul Nicolae Iorga, in Piata Garii.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21:00 (la sala) si 21-24 (la terasa)
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Amatori 94+2Wildcard - OPEN 46+2Wildcard, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 16 mese .
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;? ultima înscriere vineri 30 oct ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;
    TAXA PARTICIPARE: 25 Lei. Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 2 lei/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:

    - AMATORI: 9,30 ? confirmarea inscrierii se face la ora 9,15
    - OPEN: 13,30 ? confirmarea inscrierii se face la ora 13.15

    TURNEUL PENTRU AMATORI ? ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<19.
    SISTEMUL DE JOC:
    grupe de 6 - 7, se califică primii patru, gr. superioare de 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu de 32;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare si in eliminatorii pe baza clasamentului; locurile 2 prin targere la sorti.


    Program turneu AMATORI:
    ora 9,00-9,30 - inscrieri AMATORI
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare AMATORI
    ora 15,00-17,00 grupe superioare AMATORI
    ora 17,00 -19,30 eliminatorii AMATORI
    19,30 PREMIERE AMATORI

    TURNEUL OPEN ? ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 19p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<19 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii pe baza clasamentului; locurile 2 prin tragere la sorti.


    Program turneu OPEN:
    ora 13-13,15 inscrieri OPEN
    ora 13,30- 17,30 grupe inferioare OPEN
    ora 17,30 - 19,30 grupe superioare OPEN
    ora 19,30-21,30 eliminatorii OPEN
    ora 21,30 PREMIERE OPEN

    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală ,
    MASA ? contra cost, in incinta salii, pe baza de comanda; In apropiere, Festivalul Toamnei ofera posibilitati interesante de servire a mesei (mici, pastrama, alte delicatese) si de petrecere a timpului liber.

    ORGANIZATORI: Valentin Soare tel. 0766 454264, Virgil Ipate, Dan Bodeanu tel 0745 340668

    ALTE INFORMATII


    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!

    Postat în original de Dan2 Vezi post
    Daca veniti cu familia, sau ati avut ghinionul sa iesiti prematur din concurs puteti vizita cateva obiective interesante: Muzeul Nicolae Iorga, Muzeul Vaii Teleajenului.

    Informatii despre istoricul orasului si personalitatile care au marcat cultura orasului si a tarii puteti gasi in:
    Vălenii de Munte - Wikipedia

    Postat în original de Dan2 Vezi post
    Pentru deplasare Bucuresti - Valenii de Munte se poate utiliza cursa Bucuresti - Cheia plecare la ora 9,50 din autogara BASARAB - sosire in Valenii de Munte in jurul orei 12,30 (statia se afla chiar in fata salii de sport) - firma CHIVARAN.
    Pentru intarziati, cursa de la ora 10,50 ajunge in Valeni in jurul orei 13,30.
    In incinta salii veti gasi un stand cu materiale sportive, informatii si sfaturi competente, Georgica Durdun fiind expertul, iar VIVA Shop sponsor al turneului.
    Multumim firmei VIVA Sport pentru suport si lui Georgica pentru prezenta!


    CAZARE:
    Pentru participantii care doresc sa cunoasca mai bine zona, precum si pentru cei care doresc sa deguste dupa turneu renumita licoare din zona Teleajenului, recomandam rezervarea unei camere din timp, in zilele serbarilor camerele fiind de obicei ocupate.
    Hotelul Capitol 0244281965, Pensiunea Vera si Livia 0762423262/0729023989 si Hotel Ciucas 0244280425 pot fi gazde ospitaliere.

    Turneul coincide cu SARBATORILE TOAMNEI ? FESTIVALUL TUICII, sarbatoare traditionala care se desfasoara intre 30 octombrie- 1 noiembrie si atrage locuitorii din toata valea Teleajenului si turisti din toata tara. Sunteti invitati la muzica, dans, voie buna, spectacole in aer liber, focuri de artificii, se pot degusta delicatese locale si bineinteles binecunoscuta tuica de Valeni.
    Ultima editare de Dan2; 26.oct.2015, 19:56.

  • #2
    Inscrieri OPEN - on 29.10.2015 at 21:07:01

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti - 2 - 37,71 - O
    2. Boaca Valentin, Bucuresti - 3 - 35,18 - OL
    3. Enciu Alexandru, Slobozia - 7 - 33,51 - OL
    4. Uta Adrian, Bucuresti - 11 - 32,82 - OL
    5. Toma Florin, Pitesti - 8 - 30,08 - OW
    6. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 31 - 28,21 - OL
    7. Barbu Ana, Bucuresti - 728 - 27,5 - OJF
    8. Caloianu Iuliana, Ploiesti - 595 - 26 - OF
    9. Sinita Eugen, Bucuresti - 793 - 25,7 - O
    10. Iacob Bogdan, Bucuresti - 163 - 25,46 - OJ
    11. Banescu Dragos, Pitesti - 39 - 24,24 - O
    12. Iancu George, Ploiesti - 70 - 23,83 - OW
    13. Visan Tudor, Bucuresti - 469 - 23,65 - OL
    14. Panea Ovidiu, Bucuresti - 54 - 23,44 - O
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia - 78 - 21,8 - O
    16. Tecuschi Dan, Brasov - 703 - 21,72 - OW
    17. Nica Ionut, Brasov - 111 - 21,63 - O
    18. Movileanu Darius, Targoviste - 124 - 21,13 - OJ
    19. Soare Valentin, Valenii De Munte - 325 - 21,12 - O
    20. Grigore Alexandru, Campina - 104 - 20,45 - O
    21. Vladoiu Gelu, Brasov - 98 - 20,17 - OW
    22. Dracea Gabriel, Sinaia - 109 - 19,99 - O
    23. Niculae Dan, Bucuresti - 92 - 19,95 - O
    24. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 139 - 19,53 - O
    25. Miron Andrei, Campina - 240 - 19,39 - O
    26. ON HO, Bucuresti - 115 - 19,23 - O
    27. Zelenciuc Serghei, Slobozia - 181 - 19,2 - O
    28. Mihaila Nicolae, Breaza - 116 - 19,18 - O
    29. Macelaru Eugen, Bucuresti - 256 - 19,14 - O
    30. Mostovoi Andrei, Campina - 110 - 18,98 - AW
    31. Miron Liviu, Campina - 182 - 18,74 - A
    32. Ilie Marian, Targoviste - 961 - 18 - A
    33. Cobeanu Marius, Breaza - 463 - 17,75 - A
    34. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti - 188 - 17,35 - A
    35. Panaitescu Stefan, Izvoarele - 314 - 17,13 - AW
    36. Totpal Marius, Busteni - 288 - 16,17 - A
    37. Dena Corneliu, Giurgiu - 295 - 15,34 - A
    38. Dinu Gheorghe, Bucuresti - 216 - 15,01 - AW
    39. Stancalie Doru, Craiova - 246 - 15,01 - A
    40. Ionascu Gabriel, Bucuresti - 399 - 12,84 - A
    41. Banuta Dumitru, Ploiesti - 520 - 8,78 - A
    42. Mihail Dragos, Brasov - 1680 - 7,05 - A
    43. Ilie Octavian Marius, Brasov - 1352 - 4,25 - A
    44. Birligea Gabriel, Baicoi - 2998 - 0 - O
    45. Iacob Lucian, Bucuresti - 3261 - 0 - A
    46. Olaru Costin, Filipesti Targ - 3702 - 0 - O
    47. Radu Florin, Ploiesti - 4113 - 0 - A
    48. Negulescu Emil, Valenii De Munte - nou - 0 - A

    Inscrieri AMATORI - on 29.10.2015 at 21:07:16

    1. Hutanu Alin, Brasov - 137 - 18,99 - A
    2. Ivan Valentin, Campina - 143 - 18 - A
    3. Avram Nicolae, Nedelea - 168 - 16,41 - A
    4. Micuda Mihai, Bucuresti - 169 - 17,18 - A
    5. Ivan Sorin Ioan, Targoviste - 172 - 16,47 - A
    6. Stoica Mihai, Mioveni - 199 - 15,38 - AW
    7. Darmaz Ion, Targoviste - 209 - 15,12 - AW
    8. Trocan Nicolae, Mioveni - 212 - 15,4 - AW
    9. Padurariu Costel, Brasov - 213 - 15,08 - A
    10. Brulea Petre, Ploiesti - 220 - 15,68 - AW
    11. Popa Mircea, Brasov - 221 - 15,3 - AW
    12. Mircea Ionel, Ploiesti - 229 - 14,56 - A
    13. Marin Floricel, Brasov - 230 - 14,03 - AW
    14. Trocan Alexa, Mioveni - 235 - 15,22 - AF
    15. Bacanu Paulian, Brasov - 252 - 16,6 - A
    16. Bozga Razvan, Baicoi - 272 - 15,68 - A
    17. Pitac Ovidiu, Brasov - 278 - 15,77 - AW
    18. Neculcea Alexandru, Moreni - 292 - 18,82 - A
    19. Dragos Florin, Brasov - 302 - 13,75 - A
    20. Dinu Adrian, Darmanesti - 308 - 12,29 - A
    21. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 317 - 13,65 - A
    22. Tarau Vasile, Brasov - 324 - 12,9 - A
    23. Laur Boro, Sinaia - 328 - 16,26 - A
    24. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 342 - 13,16 - A
    25. Diaconescu Lucian, Targoviste - 346 - 12,35 - A
    26. Rusea Gheorghe, Breaza - 353 - 12,29 - A
    27. Cucu Cristin, Targoviste - 370 - 13,43 - AW
    28. Dragoi Andrei, Azuga - 390 - 16,87 - A
    29. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 392 - 13,54 - A
    30. Bardocz Szilard, Capeni - 409 - 15,79 - A
    31. Parvu Nicolae, Cornu - 415 - 10,81 - A
    32. Dumitrescu Mircea, Ploiesti - 422 - 13,16 - A
    33. Panaite Ionel, Mangalia - 447 - 15,47 - A
    34. Dima Victor, Azuga - 454 - 13,65 - A
    35. Silviu Niculae, Bucuresti - 468 - 9,17 - AW
    36. Panait Genu, Teisani - 471 - 14,75 - A
    37. Carjan Dumitru, Bucuresti - 489 - 9,17 - AW
    38. Marian Bogdan, Ploiesti - 493 - 10,85 - A
    39. Grama Mihai, Azuga - 499 - 16,05 - AW
    40. Sarbu Dan, Ploiesti - 505 - 11,09 - AW
    41. Pralea Constantin, Alba Iulia - 507 - 8,89 - AW
    42. Dumitrescu Sorin, Brasov - 529 - 8,41 - A
    43. Movileanu Neculae, Brasov - 548 - 8,34 - A
    44. Barbu Vasile, Brasov - 562 - 9,95 - A
    45. Mitrofan Petrica, Brasov - 563 - 7,26 - AW
    46. Margescu Bogdan, Campina - 567 - 11,77 - A
    47. Manta Viorel, Baicoi - 576 - 11,19 - A
    48. Marin Iulian, Campina - 587 - 11,1 - A
    49. Barbatel Eduard, Ploiesti - 613 - 10,18 - A
    50. Ileanu Bogdan, Targu Jiu - 644 - 8,55 - A
    51. Nitescu Horia, Ploiesti - 657 - 12,62 - A
    52. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos - 672 - 10,93 - A
    53. Cuna Gheorghe, Buzau - 681 - 13,5 - A
    54. Banica Dan, Ploiesti - 683 - 9,85 - A
    55. Oancea Vasile, Buzau - 715 - 7,17 - A
    56. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 736 - 9,63 - A
    57. Plaiasu Ion, Plopeni - 767 - 8,71 - A
    58. Ilie Stefan, Buzau - 779 - 7,65 - A
    59. Duma Gheorghe, Ploiesti - 792 - 8,08 - A
    60. Popa Alexandru Iulian, Buzau - 797 - 14,35 - A
    61. Irimia Madalin, Baicoi - 805 - 5,66 - AJ
    62. Postole Luca, Buzau - 813 - 11,12 - ALJ
    63. Kis Istvan, Brasov - 826 - 5,33 - A
    64. Movileanu Adrian, Brasov - 838 - 5,06 - A
    65. Ipate Virgil, Valenii De Munte - 846 - 7,65 - A
    66. Franculescu Marius, Sinaia - 850 - 10,93 - A
    67. Marica Dan, Brasov - 867 - 6,83 - A
    68. Bivolaru Marius, Ploiesti - 880 - 10,35 - A
    69. Corbu Darius, Valenii de Munte - 882 - 6,19 - A
    70. Dogaru Bianca, Baicoi - 885 - 5,24 - AJF
    71. Chiru Sorin, Campina - 887 - 17,5 - A
    72. Niculescu Marin, Bucuresti - 907 - 4,78 - AW
    73. Balbaie Madalin, Baicoi - 1009 - 4,46 - A
    74. Iamandei Sebastian, Valenii De Munte - 1021 - 4 - A
    75. Mocanu Daniela, Baicoi - 1066 - 3,85 - AF
    76. Babus Liviu, Ploiesti - 1103 - 6,35 - A
    77. Stanciu Viorel, Ploiesti - 1118 - 4,5 - A
    78. Baceanu Constantin, Buzau - 1123 - 8,62 - A
    79. Bitoiu Horia, Azuga - 1211 - 5,42 - A
    80. Popa Ion, Ploiesti - 1287 - 9,25 - A
    81. Serban Mircea, Brasov - 1328 - 11 - A
    82. Ionescu Adrian, Ploiesti - 1377 - 5 - A
    83. Zainea Mihai, Ploiesti - 1380 - 4,08 - A
    84. Polen Costin, Comarnic - 1392 - 9,5 - A
    85. Trache Bogdan, Valenii De Munte - 1431 - 2,75 - A
    86. Florea Flavian, Valenii de Munte - 1443 - 5,65 - A
    87. Henegar Gabriel, Brasov - 1444 - 5,25 - A
    88. Cudalbu Ciprian, Ploiesti - 1451 - 3,5 - A
    89. Andreescu Liviu, Urlati - 1670 - 0 - A
    90. Ene Larisa, Brasov - 1742 - 3,55 - AF
    91. Manea Alexandru, Comarnic - 1869 - 8,25 - A
    92. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe - 2136 - 0 - AF
    93. Coman Alexandru, Valenii De Munte - nou - 0 - A
    94. Covataru Loredan, Brasov - nou - 0 - A
    95. Poteca Marius , Baicoi - nou - 0 - A
    96. Sarbu Romulus, Ploiesti - nou - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Fratila Robert, Filipesti Targ - - -
    2. Banuta Dumitru, Ploiesti - - -
    3. Ionascu Gabriel, Bucuresti - - -
    4. Dinu Gheorghe, Bucuresti - - -
    5. Anescu Andu, Dragasani - - -
    6. Nicolae Andrei, Ploiesti - - -
    7. Vrabie Florin, Brasov - - -
    8. Nedelcu Alin, Maneciu - - -
    9. Costea Damian, Maneciu - - -
    10. Matei Dragos, Maneciu - - -
    11. Profirescu Costel, Maneciu - - -
    12. Curelea Petre, Lehliu Gara - - -
    13. Stoian Gheorghe, Lehliu - - -
    14. Raducan Cozmin, Lehliu - - -
    15. Serbanica Valentin, Lehliu Gara - - -
    16. Pintilie Cristian, Bucuresti - - -
    17. Matei Razvan, Bucuresti - - -
    18. Barbu Silvia, Bucuresti - - -
    Ultima editare de Dan2; 29.oct.2015, 20:08.

    Comentariu


    • #3
      Clasament OPEN

      1. Uta Adrian - Bucuresti
      2. Enciu Alexandru - Slobozia
      3 -- 4
      Movileanu Darius - Targoviste
      Caloianu Iuliana - Ploiesti
      5 -- 8
      Lukasz Klimas - Ploiesti
      Toma Florin - Pitesti
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      Iancu George - Ploiesti
      9 -- 14
      Banescu Dragos - Pitesti
      Grigore Alexandru - Campina
      Nica Ionut - Brasov
      Visan Tudor - Bucuresti
      Tecuschi Dan - Brasov
      Doncea Catalin - Giurgiu
      15 -- 2v gr.sup.
      Soare Valentin - Valenii De Munte
      16 -- 21 1v gr.sup.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Miron Liviu - Campina
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      22 -- 28 0v gr.sup.
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Niculae Dan - Bucuresti
      ON HO - Bucuresti
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Zelenciuc Serghei - Slobozia
      Totpal Marius - Busteni
      Ilie Marian - Targoviste
      29 -- 30 2v gr.inf.
      Stancalie Doru - Craiova
      Sinita Eugen - Bucuresti
      31 -- 35 1v gr.inf.
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Macelaru Eugen - Bucuresti
      Cobeanu Marius - Breaza
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      36 -- 42 0v gr.inf.
      Boaca Valentin - Bucuresti
      Miron Andrei - Campina
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Rosu Alexandru - Mioveni
      Radu Florin - Ploiesti
      Negulescu Emil - Valenii De Munte

      Clasament AMATORI

      1. Neculcea Alexandru - Moreni
      2. Dragoi Andrei - Azuga
      3 -- 4
      Laur Boro - Sinaia
      Hutanu Alin - Brasov
      5 -- 8
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Nicolae Andrei - Ploiesti
      Margescu Bogdan - Campina
      Bardocz Szilard - Capeni
      9 -- 16
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Nitescu Horia - Ploiesti
      Darmaz Ion - Targoviste
      Popa Mircea - Brasov
      Grama Mihai - Azuga
      Mircea Ionel - Ploiesti
      Fratila Robert - Filipesti Targ
      Mostovoi Andrei - Campina
      17 -- 32
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Bozga Razvan - Baicoi
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Matei Razvan - Bucuresti
      Brulea Petre - Ploiesti
      Pitac Ovidiu - Brasov
      Padurariu Costel - Brasov
      Baceanu Constantin - Buzau
      Manta Viorel - Baicoi
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Andreescu Liviu - Urlati
      Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
      Chiru Sorin - Campina
      Stoica Mihai - Mioveni
      33 -- 35 2v gr.sup.
      Panait Genu - Teisani
      Postole Luca - Buzau
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      36 -- 49 1v gr.sup.
      Avram Nicolae - Nedelea
      Marin Floricel - Brasov
      Trocan Alexa - Mioveni
      Bacanu Paulian - Brasov
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Cucu Cristin - Targoviste
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Barbatel Eduard - Ploiesti
      Ilie Stefan - Buzau
      Manea Alexandru - Comarnic
      Porojan Sorin - Sinaia
      Covataru Loredan - Brasov
      50 -- 64 0v gr.sup.
      Tarau Vasile - Brasov
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Parvu Nicolae - Cornu
      Anescu Andu - Dragasani
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Movileanu Neculae - Brasov
      Barbu Vasile - Brasov
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      Banica Dan - Ploiesti
      Duma Gheorghe - Ploiesti
      Marica Dan - Brasov
      David Stefan - Ploiesti
      Babus Liviu - Ploiesti
      Popa Ion - Ploiesti
      Sarbu Romulus - Ploiesti
      65 -- 68 2v gr.inf.
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Oancea Vasile - Buzau
      Serban Mircea - Brasov
      Nedelcu Alin - Maneciu
      69 -- 84 1v gr.inf.
      Silviu Niculae - Bucuresti
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Irimia Madalin - Baicoi
      Kis Istvan - Brasov
      Ipate Virgil - Valenii De Munte
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Mocanu Daniela - Baicoi
      Zainea Mihai - Ploiesti
      Polen Costin - Comarnic
      Henegar Gabriel - Brasov
      Cudalbu Ciprian - Ploiesti
      Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
      Conda Marian - Baicoi
      85 -- 95 0v gr.inf.
      Movileanu Adrian - Brasov
      Dogaru Bianca - Baicoi
      Niculescu Marin - Bucuresti
      Balbaie Madalin - Baicoi
      Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
      Barbu Silvia - Bucuresti
      Vatafu Marian - Baicoi
      Trache Bogdan - Valenii De Munte
      Florea Flavian - Valenii de Munte
      Ene Larisa - Brasov
      Poteca Marius - Baicoi

      Nu am avut nemotivati, doar un baiat din Brasov ce a venit la 10 minute dupa ce a inceput turneul, intreband in ce grupa este. Nu era in niciuna, pentru ca nu a stiut sa confirme participarea si sa plateasca taxa. Paguba a fost a lui, data viitoare o sa stie.
      Ultima editare de Dan2; 02.nov.2015, 13:50.

      Comentariu


      • #4
        Rusea Gheorghe -Breaza -amator....de tuica de Valeni

        Comentariu


        • #5
          Plaiasu Ion - amatori, Plopeni
          FH: XIOM OMEGA IV PRO max
          Blade: KAZAK
          BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

          Comentariu


          • #6
            Din Valenii de Munte:Soare Valentin;
            Ipate Virgil;
            Corbu Darius;
            Iamandei Sebastian;
            Florea Flavian;
            Trache Bogdan;
            Coman Alexandru.
            Din Drajna:Iorgoiu Constantin.
            Din Teisani :Panait Genu.
            Din Varbilau:Leiba Romeo.
            Din Azuga :Totpal Marius-open.
            YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

            Comentariu


            • #7
              Manta Viorel -Baicoi -amatori

              Comentariu


              • #8
                Vine cu "toiul" si Miron Liviu si Miron Andrei Campina-Open.

                Comentariu


                • #9
                  Din Brasov,amatorii;
                  Popa Mircea
                  Padurariu Costel
                  Marin Floricel
                  TuRama II

                  Comentariu


                  • #10
                    Ilie Stefan, Buzau-amatori
                    BH- Donic Baracuda Big Slam
                    BLADE- Donic Defplay Classic Senso
                    FH- Donic Bluefire M3

                    Comentariu


                    • #11
                      Brasov

                      Open
                      -Hutanu Alin
                      -Vladoiu Gelu

                      Amatori
                      -Mitrofan Petrica
                      -Bacanu Paulian
                      -Pitac Ovidiu
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Campina la open : GRIGORE ALEXANDRU

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Ploiești la AMATORI - Bărbățel Eduard si Zainea Mihai

                          Comentariu


                          • #14
                            Iacob Bogdan Bucuresti - open
                            Primorac OFF+
                            fh Tenergy 05 FX/bh Tenergy 64

                            Comentariu


                            • #15
                              Dinu Adrian, Darmanesti - amatori
                              Donic Waldner Senso Ultra Carbon
                              FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm
                              BH: Donic Baracuda 2.0mm

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X