Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Gura Humorului ,,HAI AI NOSTRI '' ed. 2 Sambata 07.11.2015 O+ A+ I

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Gura Humorului ,,HAI AI NOSTRI '' ed. 2 Sambata 07.11.2015 O+ A+ I

    LOCALITATEA: Gura Humorului
    DATA: Sâmbătă 7 Noiembrie 2015;
    CATEGORII: Open + Avansati+ Incepatori
    ORA DE ÎNCEPERE:
    OPEN + AVANSATI - 08.00 - 09.15 ? validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    INCEPATORI - 11.30 - 11.45 ? validare înscrieri, la 12.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport din Complexul Turistic Arinis
    Daca veniti dinspre Bucuresti la primul semafor , dupa ce ati intrat in oras ,o luati la stanga ,treceti calea ferata ,imediat la dreapta apoi prima strada la stanga . O sa aveti indicatoare .
    Daca veniti dinspre Bistrita treceti de sensul giratoriu din centrul orasului , tineti drumul spre Suceava apoi la semafor faceti dreapta ,apoi dreapta si imediat stanga.
    Coordonate GPS: 47°32?46″ N ; 25°53?16″ E
    LOGISTICĂ: 20 mese (Joola, Butterfly, Donic ) aprobate ITTF, mingi ***;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 10 Lei, din care 2 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă si cafea
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1- 3 ? cupe + medalii + diplome locurile 5-8 diplome.
    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 6 Noiembrie 2015, ora 20,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Incepatori:
    - Participa toti jucatorii cu media de până la 11,99 inclusiv.
    Avansati:
    -Participă toți jucatorii cu media cuprinsă între 12 și 18,99 inclusiv si toti jucatorii incepatori care doresc acest lucru;
    Open :
    - Participă jucătorii cu media 19 și peste precum si jucatorii avansati cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN).

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    In cazul care in grupele superioare vor ajunge 2 jucatori din aceiasi localitate , jucatorii respectivi vor disputa primul meci indiferent de pozitia din grupa.
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: ----;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai frumos( oasa) participant la turneu .



    Piscina acoperita va fi deschisa in aceasta perioada, deasemenea Aventura Park si Tir cu Arcul. De celelalte oportunitati de vizitare in Bucovina nici nu va mai povestesc....
    Voi reveni cu posibilitati de cazare in cel mai scurt timp.
    Organizator:
    Clubul Sportiv Dakiro

    Partener:
    EMI- TT
    HAI AI NOSTRI !!!!

    Se va asigura asistenta medicala, iar toti participantii vor semna o declarartie pe propria raspundere ca sunt apti din punct de vedere clinic sa participe la concurs si ca sunt de acord cu regulamentul AmaTur din 2015 !
    Si daca e hram , HRAM sa fie . De la ora 11.00 la ora 15.00 se va servi ciolan afumat cu fasole la ceaun in locatia ,, Tir cu arcul " aflat la intrarea in Complexul Turistic Arinis pe partea dreapta vis-a-vis de parcul de aventuri Escalada.
    Ultima editare de Dakiro; 05.nov.2015, 08:10.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    Inscrieri Open - on 06.11.2015 at 22:39:46

    1. Cozma Catalin, Falticeni - 43 - 24,92 - OLW
    2. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 46 - 24,55 - O
    3. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 88 - 21,98 - OW
    4. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 92 - 21,85 - O
    5. Ursulean Vasile, Straja - 102 - 20,68 - O
    6. Mironescu Adrian, Botosani - 108 - 21,13 - O
    7. Ilies Ioan, Radauti - 136 - 22,83 - O
    8. Duceac Catalin, Botosani - 145 - 21,17 - O
    9. Chirap Dan, Gura Humorului - 158 - 17,43 - A
    10. Sumanaru Catalin, Iasi - 159 - 21,47 - OJ
    11. Toporas Cosmin, Suceava - 181 - 19,89 - O
    12. Corneanu Sorin, Botosani - 190 - 16,19 - A
    13. Firu Marian, Vatra Dornei - 210 - 20,5 - O
    14. Rosca Niculai, Galanesti - 398 - 17,08 - A
    15. Bujoreanu Neculai, Falticeni - 425 - 19,95 - OW
    16. Onufrei Ciprian, Botosani - 521 - 22,56 - O
    17. Ursan Viorel, Radauti - 553 - 17,31 - A
    18. Ursulean Florin, Straja - 636 - 22,25 - O
    19. Rosca Mihai, Galanesti - 679 - 11,69 - AJ
    20. Irimia Sorin Jr, Moinesti - 690 - 19,58 - O
    21. Dranca Ana Maria, Vatra Dornei - 741 - 8,54 - AJF
    22. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 787 - 8,55 - AJF
    23. Rosca Adela, Galanesti - 856 - 9,25 - AF
    24. Vasilache Sebastian, Iasi - 1213 - 31,75 - O

    Inscrieri Avansati - on 06.11.2015 at 21:30:59

    1. Colesniuc Romeo, Botosani - 126 - 18,94 - AW
    2. Volostiuc Marius, Suceava - 177 - 16,73 - A
    3. Morosan Marian, Suceava - 219 - 15,35 - A
    4. Corocaescu Cristian, Suceava - 234 - 14,93 - A
    5. Mahu Bogdan, Pascani - 259 - 15,13 - A
    6. Vaculisteanu Ionut, Suceava - 262 - 18,63 - A
    7. Ungureanu Adrian, Suceava - 270 - 18,66 - AJ
    8. Salavastru Petru, Botosani - 285 - 13,63 - AW
    9. Sofian Corneliu, Suceava - 290 - 13,59 - AW
    10. Lucic Corneliu, Suceava - 316 - 13,56 - AW
    11. Bogza Dragos, Iasi - 355 - 13,73 - A
    12. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 366 - 12,65 - A
    13. Robu Valentin, Botosani - 369 - 13,18 - AW
    14. Ungureanu Florin, Suceava - 374 - 15,66 - A
    15. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos - 392 - 15,82 - A
    16. Cocea Catalin, Iasi - 401 - 14,09 - A
    17. Balanescu Florin, Iasi - 406 - 11,97 - A
    18. Vieru Costica, Botosani - 413 - 13,63 - AW
    19. Ciortescu Cristi, Iasi - 421 - 14,88 - A
    20. Baisan Paul, Roman - 422 - 14,54 - A
    21. Marcean Ovidiu, Botosani - 423 - 12,44 - A
    22. Nicu Constantin, Iasi - 430 - 12,86 - A
    23. Atomei Armand, Piatra Neamt - 448 - 13,25 - A
    24. Robu Mihai, Mogosesti - 450 - 11,05 - A
    25. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari - 462 - 15,2 - A
    26. Gugles Marius, Campulung Mold - 513 - 16,55 - A
    27. Grosu Octavian, Botosani - 515 - 13,39 - A
    28. Condur Iulian, Suceava - 523 - 14,15 - A
    29. Nemaciuc Ovidiu, Suceava - 573 - 11,71 - A
    30. Dragan Petru Ioan, Iasi - 574 - 11,08 - A
    31. Stefan Alexandru, Iasi - 575 - 10,64 - A
    32. Tipu Vlad, Iasi - 629 - 12,25 - A
    33. Cojocaru Adrian, Suceava - 667 - 9,5 - A
    34. Alexandru Liviu, Botosani - 726 - 10,6 - A
    35. Chiriac Marius, Botosani - 748 - 9,08 - A
    36. Aparaschivei Marcel, Botosani - 764 - 11,35 - AW
    37. Duman Iulian, Halaucesti - 774 - 8,31 - A
    38. Munteanu Silviu, Suceava - 877 - 12,92 - A
    39. Rosca Nicolae, Galanesti - 915 - 7,63 - A
    40. Popescu Mihai Sorin, Straja - 925 - 16,5 - A
    41. Romascan Victor, Suceava - 945 - 4,85 - A
    42. Pelin Dumitru, Iasi - 959 - 10,5 - A
    43. Ujeniuc Dan, Suceava - 961 - 6,58 - A
    44. Volostiuc Catalin, Suceava - 993 - 10 - A
    45. Buzila Ioan, Botosani - 1017 - 6,13 - A
    46. Aldea Iulian, Falticeni - 1083 - 15,75 - A
    47. Romila Emanuel, Iasi - 1152 - 9,92 - A
    48. Aldea Nelu, Falticeni - 1357 - 12 - A
    49. Romascan Constantin, Suceava - 1466 - 4,75 - AW
    50. Ghilan Romeo, Targu Neamt - 1587 - 15,75 - A
    51. State Constantin, Targu Neamt - 1825 - 9,75 - A
    52. Berariu Nicusor, Targu Neamt - 2699 - 2,75 - A
    53. Nutu Catalin, Targu Neamt - 2701 - 2,75 - A
    54. Pintrijel Eugen, Targu Neamt - 2702 - 2,75 - A
    55. Paraschiv Mihai, Targu Neamt - 3135 - 0 - A
    56. Popa Bogdan, Bucuresti - 3136 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 06.11.2015 at 22:31:24

    1. Poturu Ioan, Pascani - 464 - 11,92 - AW
    2. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 474 - 10,9 - A
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 482 - 9,9 - AW
    4. Capra Arthur, Vatra Dornei - 557 - 11,46 - A
    5. Pralea Marius, Botosani - 607 - 8,65 - A
    6. Zamfirache Ioan, Botosani - 653 - 7,53 - AW
    7. Ianos Valentin, Suceava - 715 - 8,39 - A
    8. Cazacu Florin, Vatra Dornei - 728 - 9,95 - A
    9. Stefanachi Bogdan, Botosani - 737 - 8,7 - AJ
    10. Grosu Alexandru, Botosani - 832 - 6,42 - AJ
    11. Pinzar Alin, Suceava - 841 - 10,17 - A
    12. Husarciuc Beniamin, Suceava - 919 - 5,36 - A
    13. Morosan Ionel, Granicesti - 962 - 6,5 - A
    14. Portariuc Gheorghe, Botosani - 963 - 5,65 - A
    15. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti - 974 - 6,5 - A
    16. Donisan Costel, Pascani - 1160 - 7,25 - A
    17. Laic Mihai, Roman - 1171 - 9,67 - A
    18. Botezatu Ioana, Vatra Dornei - 1180 - 4,38 - AJF
    19. Simionese Ovidiu, Granicesti - 1295 - 4,08 - AJ
    20. Sandulean Rares, Vatra Dornei - 1346 - 4,58 - AJ
    21. Lovin Eusebiu, Moinesti - 1366 - 5,25 - A
    22. Sanduleanu Ruxandra, Vatra Dornei - 1512 - 3,58 - AF
    23. Mihai Alex, Botosani - 1753 - 10,75 - A
    24. Ursulean Daniel, Straja - 1774 - 5,75 - AJ
    25. Faraon Catalin, Targu Neamt - 1942 - 8,75 - A
    26. Muraru Ioana, Vatra Dornei - 2034 - 4,75 - AJF
    27. Vaculisteanu Ana, Suceava - 2079 - 6,75 - AF
    28. Zepciuc Marius, Granicesti - 2472 - 0 - A
    29. Cristofor Razvan, Moinesti - 2633 - 2,75 - A
    30. Miron Vasile, Targu Neamt - 2700 - 2,75 - A
    31. Tofan Florin, Targu Neamt - 2703 - 2,75 - A
    32. Brandusan Lucian, Radauti - 2953 - 0 - A
    33. Duceac Sebastian, Radauti - 2954 - 0 - A
    34. Macovei Cristi, Iasi - 3133 - 0 - A
    35. Cantemir Paul , Iasi - 3134 - 0 - A
    36. Nenec Andrei , Suceava - 3135 - 0 - A
    37. Anton Caltalin, Botosani - 3136 - 0 - A
    38. Tipu Cristian, Iasi - 3137 - 0 - A
    Ultima editare de Dakiro; 06.nov.2015, 21:39.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1. Vasilache Sebastian - Iasi
      2. Carpovici Boris - Falticeni
      3 -- 4
      Ilies Ioan - Radauti
      Ursulean Florin - Straja
      5 -- 8
      Duceac Catalin - Botosani
      Hagatis Andrei - Vatra Dornei
      Onufrei Ciprian - Botosani
      Cozma Catalin - Falticeni
      9 -- 12
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      Corneanu Sorin - Botosani
      Firu Marian - Vatra Dornei
      Rosca Mihai - Galanesti
      13 -- 2v gr.sup.
      Irimia Sorin Jr - Moinesti
      14 -- 18 1v gr.sup.
      Mironescu Adrian - Botosani
      Toporas Cosmin - Suceava
      Rosca Niculai - Galanesti
      Bujoreanu Neculai - Falticeni
      Ursan Viorel - Radauti
      19 -- 23 0v gr.sup.
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      Ursulean Vasile - Straja
      Chirap Dan - Gura Humorului
      Sumanaru Catalin - Iasi
      Carpovici Sergiu - Falticeni
      24 0v gr.inf.
      Rosca Adela - Galanesti

      Clasament Avansati

      1. Ungureanu Adrian - Suceava
      2. Ipate Giovani - Iasi
      3 -- 4
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Vaculisteanu Ionut - Suceava
      5 -- 8
      Atomei Armand - Piatra Neamt
      Volostiuc Marius - Suceava
      Cojocaru Stefan - Suceava
      Tipu Vlad - Iasi
      9 -- 16
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
      Alexandru Liviu - Botosani
      Bogza Dragos - Iasi
      Nicu Constantin - Iasi
      Popescu Mihai Sorin - Straja
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Ungureanu Florin - Suceava
      17 -- 30
      Mahu Bogdan - Pascani
      Sofian Corneliu - Suceava
      Robu Valentin - Botosani
      Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
      Cocea Catalin - Iasi
      Baisan Paul - Roman
      Marcean Ovidiu - Botosani
      Gugles Marius - Campulung Mold
      Grosu Octavian - Botosani
      Stefan Alexandru - Iasi
      Volostiuc Catalin - Suceava
      Aldea Iulian - Falticeni
      Romila Emanuel - Iasi
      Ghilan Romeo - Targu Neamt
      31 -- 32 2v gr.sup.
      Pelin Dumitru - Iasi
      Nutu Catalin - Targu Neamt
      33 -- 46 1v gr.sup.
      Salavastru Petru - Botosani
      Lucic Corneliu - Suceava
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      Balanescu Florin - Iasi
      Vieru Costica - Botosani
      Robu Mihai - Mogosesti
      Condur Iulian - Suceava
      Nemaciuc Ovidiu - Suceava
      Dragan Petru Ioan - Iasi
      Cojocaru Adrian - Suceava
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Munteanu Silviu - Suceava
      Aldea Nelu - Falticeni
      47 -- 51 0v gr.sup.
      Dranca Ana Maria - Vatra Dornei
      Duman Iulian - Halaucesti
      Romascan Constantin - Suceava
      State Constantin - Targu Neamt
      Pintrijel Eugen - Targu Neamt
      52 -- 59 0v gr.inf.
      Chiriac Marius - Botosani
      Rosca Nicolae - Galanesti
      Ujeniuc Dan - Suceava
      Buzila Ioan - Botosani
      Berariu Nicusor - Targu Neamt
      Popa Bogdan - Bucuresti
      Romascan Victor - Suceava
      Morosan Marian - Suceava

      Clasament Incepatori

      1. Mihai Alex - Botosani
      2. Cazacu Florin - Vatra Dornei
      3 -- 4
      Poturu Ioan - Pascani
      Donisan Costel - Pascani
      5 -- 8
      Lovin Eusebiu - Moinesti
      Ianos Valentin - Suceava
      Pinzar Alin - Suceava
      Capra Arthur - Vatra Dornei
      9 -- 16
      Sandulean Rares - Vatra Dornei
      Laic Mihai - Roman
      Stefanachi Bogdan - Botosani
      Sanduleanu Ruxandra - Vatra Dornei
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Grosu Alexandru - Botosani
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
      17 -- 18
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Morosan Ionel - Granicesti
      19 -- 27 1v gr.sup.
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Pralea Marius - Botosani
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Simionese Ovidiu - Granicesti
      Faraon Catalin - Targu Neamt
      Vaculisteanu Ana - Suceava
      Miron Vasile - Targu Neamt
      Tofan Florin - Targu Neamt
      Macovei Cristi - Iasi
      28 0v gr.sup.
      Ursulean Daniel - Straja
      29 -- 35 0v gr.inf.
      Husarciuc Beniamin - Suceava
      Brandusan Lucian - Radauti
      Tipu Cristian - Iasi
      Nenec Andrei - Suceava
      Cantemir Paul - Iasi
      Muraru Ioana - Vatra Dornei
      Zepciuc Marius - Granicesti

      Nu au fost absenti nemotivati !
      Ultima editare de Dakiro; 23.nov.2015, 21:50.
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #4
        Din Bacau, se inscrie Oancea Marian, sigur la incepatori, chiar daca urmeaza ca pe 03.11.2015 sa se actualizeze clasamentul.
        Nittaku Septear
        FH - Rakza 7
        BH - Rakza 7

        Comentariu


        • #5
          din Botosani, Chiriac Marius - avansati

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de marian oancea Vezi post
            Din Bacau, se inscrie Oancea Marian, sigur la incepatori, chiar daca urmeaza ca pe 03.11.2015 sa se actualizeze clasamentul.
            Rectificare, va rog, daca se poate as prefera sa fiu inscris la avansati, chiar daca media nu o sa-mi permita. Multumesc!
            Ultima editare de marian oancea; 26.oct.2015, 11:46.
            Nittaku Septear
            FH - Rakza 7
            BH - Rakza 7

            Comentariu


            • #7
              Pralea Constantin,bucovinean prin adoptie-vesnic incepator.

              Comentariu


              • #8
                Marola Dan-Bacau-Avansati

                Comentariu


                • #9
                  Din Campina la open : GRIGORE ALEXANDRU

                  Comentariu


                  • #10
                    Husarciuc Beniamin, incepatori.
                    Lemn Animus VULCANUS, Andro Rasanter R50.

                    Comentariu


                    • #11
                      badaluta marian vatra dornei incepatori, georgiu dragos vatra dornei open

                      - - - Actualizat - - -

                      gugles marius c-lung mold avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie la amatori Mahu Bogdan din Pascani la AVANSATI,multumesc

                        Comentariu


                        • #13
                          Corocaescu Cristian avansati
                          Blade: Butterfly Timo Boll Alc
                          FH: tenergy 05
                          BH: tenergy 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Toporas Cosmin-Suceava-Open(pana la actualizare)
                            Blade: Butterfly Primorac
                            FH: Butterfly Sriver G3
                            BH: Butterfly Roundell

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie GASCA FORMATA ,din cei mai bengosi tenismeni.
                              -SANDULEAN TICSA RARES-amatori incepatori
                              -SANDULEAN TICSA RUXANDRA-amatori incepatori
                              -BOTEZATU IOANA-amatori incepatori
                              -MURARU IOANA -amatori incepatori
                              -BUTNARU MADALINA-amatori avansati
                              -APALAMARITA MARA-amatori avansati
                              -MARCU VASILE -open incepatori OFF+
                              Cu stima si mult respect
                              Daca mai apar doritori am sa anunt.
                              Nu vad rubrica copii(nu poti organiza si ptr. ei o masa doua acolo hai ii punem pe hol si tot pot desfasura un mic turneu.
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X