Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m
    DATA: SIMBATA 14 Noiembrie2015
    LOGISTICA: 16 JOOLA .Spatiu de joc 12 m*7m Mese arbitraj+Tabele Scor+Cos Prosop (exact ca la Turneul final Miniamatur 1.Iunie 2013 Agnita,17 Aprilie 2014 Victoria si multe alte turnee marca EMI-TT).Mingi *** celuloid
    CATEGORIILE-TURNEULUI
    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti dupa 1.01.2005
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere 8.30
    2.Turneu Categoria Copii 11-14 ani –Nascuti intre 1.01.2001-31.12.2004
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere 8.30
    3.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .30+ 2 Wildcard , 8 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 10.30
    4.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 12 si 19
    Nr participanti 46+ 2 Wildcard ,12 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 11.30
    5.Turneu Categoria Open toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti 22+2 Wildcard ,6 mese inf ,6 mese sup
    Ora de incepere 13.30

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-25 Lei adulti,15 lei copii , 2 leu catre AMATUR
    FACILITATI. Dulciuri,fursecuri, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP,se califica 3 ,locurile 4-5 joaca pt ultima patrime,(cincime )a clasamentului.
    -Grupe sup de 3 dupa o cheie aleatoare,se califica 2 ,pozitia 3 sist elim pt pozitionare mai exacta.
    -Eliminatori
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic cu mentiunea ca daca se ocupa locurile organizatorul isi rezerva dreptul de a trece pe lista de asteptare persoanele care la turneele precedente (turneele organizate de EMI) au avut retrageri nejustificate .Pana in data de 15.11.2015 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 15.11.2015 Vineri ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Multumesc de intelegere.



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-8- Diploma
    Primele 2 locuri din repozitionare-Premii

    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    ATENTIE ORELE DE INCEPERE LA CATEGORIILE INCEPATORI SI AVANSATI AU FOST MODIFICATE ASTFEL:

    incepatori 10.30
    avansati 11.30



    multumim de intelegere.
    Emi
    Ultima editare de Zosim1; 11.nov.2015, 22:25.

  • #2
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    ATENTIE ORELE DE INCEPERE LA CATEGORIILE INCEPATORI SI AVANSATI AU FOST MODIFICATE ASTFEL:

    incepatori 10.30
    avansati 11.30



    multumim de intelegere.
    Emi
    Rezervat Inscrieri
    Inscrieri Open - on 11/14/2015 at 1:05:25 AM

    1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33.21 - O
    2. Sicoe Rodica, Cugir - 5 - 32.63 - OFW
    3. Petrescu Liviu, Pitesti - 6 - 32.55 - OW
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia - 29 - 26.46 - OL
    5. Avram Victor, Arad - 50 - 25.48 - O
    6. Put Gabriel, Oravita - 106 - 25.23 - O
    7. Craciun Calin, Oradea - 69 - 22.98 - O
    8. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu - 1078 - 21.75 - O
    9. Curut Gabriel, Timisoara - 122 - 21.42 - O
    10. Ciublea Vichente, Oravita - 187 - 20.85 - O
    11. Pauliuc Madalina, Timisoara - 1441 - 20.75 - OF
    12. Popet Doru, Timisoara - 1447 - 20.75 - O
    13. Creinicean Liviu, Oravita - 152 - 19.94 - O
    14. Kaposta Victor, Arad - 99 - 19.81 - O
    15. Boata Edgar, Arad - 166 - 19.81 - O
    16. Meszar Razvan, Arad - 258 - 19.39 - O
    17. Budes Alin, Timisoara - 440 - 18.88 - A
    18. Sferlea Marius, Oradea - 129 - 18.75 - A
    19. Verdet Adrian, Timisoara - 731 - 18.5 - A
    20. Crisanov Aurel, Timisoara - 691 - 17.75 - A
    21. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
    22. Mitrache Simion, Timisoara - 777 - 16.5 - A
    23. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
    24. Ciucioiu Dorin, Timisoara - 1142 - 12.5 - A
    25. Manea Karla, Timisoara - 1752 - 10.75 - AF
    26. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
    27. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
    28. Manea Adrian, Timisoara - 1502 - 8.75 - A
    29. Wild Card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    30. Wild Card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 11/14/2015 at 1:03:02 AM

    1. Dani Leo, Arad - 138 - 18.44 - AH
    2. Fabian Wilhelm, Oradea - 153 - 18.28 - A
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj - 436 - 18 - A
    4. Cotca Dacian, Oradea - 162 - 17.52 - A
    5. Ticu Sorin, Lugoj - 783 - 17.5 - A
    6. Istrate Samir, Arad - 522 - 17.19 - A
    7. Veres Francisc, Oravita - 221 - 17.15 - A
    8. Lacatis Ghita, Arad - 175 - 16.96 - A
    9. Turburan Ion, Resita - 626 - 16.95 - A
    10. Neamt Doru, Arad - 198 - 16.5 - AW
    11. Lungu Marius, Oravita - 415 - 16.44 - A
    12. Csaky Tiberiu, Resita - 585 - 15.79 - A
    13. Matei Dumitru, Deva - 226 - 15.52 - AW
    14. Manu Nicolae, Resita - 1114 - 15 - A
    15. Munteanu Constantin, Resita - 1217 - 15 - A
    16. Oprea Adrian, Lugoj - 519 - 14.3 - A
    17. Venter Liviu, Resita - 1263 - 14 - A
    18. Mirza Sorin, Arad - 912 - 13.58 - A
    19. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 500 - 13.38 - A
    20. Ghile Ioan, Oradea - 337 - 13.08 - A
    21. Petcu Daniel, Drobeta Tr Severin - 1264 - 12.75 - A
    22. Ardelean Raul, Arad - 665 - 12.7 - A
    23. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 531 - 12.17 - A
    24. Cecan Vasile, Timisoara - 434 - 12.06 - A
    25. Nagy Iosif, Arad - 466 - 11.78 - AW
    26. Drinceanu Lilian, Oravita - 683 - 11.29 - A
    27. Ignuta Sebastian, Voiteg - 1301 - 10.75 - A
    28. Jichici Svetozar, Timisoara - 576 - 10.14 - A
    29. Roseti Ionut, Lugoj - 727 - 10.04 - A
    30. Cioveie Marian, Oravita - 1004 - 9.56 - A
    31. Midvichi Alexandru, Deva - 1627 - 5.25 - A
    32. Domanyek Alexandru, Lugoj - 1861 - 4 - A
    33. Sain Emil, Timisoara - 1643 - 2.75 - A
    34. Joumach Abdulah Rahima, Timisoara - 2705 - 2.75 - A
    35. Balint Tiberiu, Timisoara - 2490 - 0 - A
    36. Wildcard 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    37. Wildcard 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
    38. Cresneac Mihail, Resita - 3135 - 0 - A
    39. Varadi Tudor Calin, Deva - 3136 - 0 - A
    40. Tamsa Titus, Resita - 3137 - 0 - A
    41. Omoreanu Ciprian, Dumbravita - 3138 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 11/14/2015 at 1:01:12 AM

    1. Tisza Iosif, Arad - 489 - 11.91 - A
    2. Boros Amalia, Oradea - 455 - 11.61 - AF
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 482 - 9.9 - AW
    4. Fekete Istvan, Arad - 642 - 9.41 - A
    5. Matusan Florin, Timisoara - 795 - 9 - A
    6. Postelnicu Mihai, Deva - 706 - 8.06 - A
    7. Carabas Cosmin, Timisoara - 1379 - 8 - A
    8. Deak Valentin, Sebis - 1571 - 7.5 - A
    9. Constantinescu Victor, Timisoara - 1189 - 6.92 - A
    10. Isopescu Vasile, Timisoara - 2111 - 6.75 - A
    11. Craiovan Victor, Resita - 1234 - 6.38 - A
    12. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 743 - 6.36 - AW
    13. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1256 - 5.88 - A
    14. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin - 1486 - 4.75 - A
    15. Glavan Radu, Timisoara - 2425 - 3.75 - A
    16. Sabau Victor, Arad - 1644 - 2.75 - A
    17. Wild card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    18. Wild card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
    19. Faur Lucian, Jimbolia - 3135 - 0 - A
    20. Preda Elena Carmen, Deva - 3136 - 0 - A


    Inscrieri Copii pana la 10 Ani - on 11/14/2015 at 12:49:48 AM

    1. Sferlea Alesia, Oradea - 806 - 8.4 - AJF
    2. Novacescu Andrei, Lugoj - 1848 - 4.75 - A
    3. Moldovan Dora, Dumbravita - 1963 - 2.75 - AF
    4. Badea Teodora, Dumbravita - 2053 - 2.75 - AF
    5. Stanusila Oana, Dumbravita - 1968 - 1.75 - AF
    6. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2320 - 1.75 - AF
    7. Cotca Diana, Oradea - 2763 - 1.75 - AF
    8. Orban Madalina, Timisoara - 2764 - 1.75 - AF
    9. Cotca Rares, Oradea - 2770 - 1.75 - A
    10. Iova Alexandru, Dumbravita - 2931 - 0 - A
    11. Postelnicu Briana, Deva - 3133 - 0 - A
    12. Pauliuc Alesia, Timisoara - 3134 - 0 - A
    13. Sain Lucas, Timisoara - 3135 - 0 - A
    14. Berinde Luca, Dumbravita - 3136 - 0 - A
    15. Baloi Iustin, Dumbravita - 3137 - 0 - A
    16. Kornya Tamas, Salonta - 3138 - 0 - A
    17. Kornya Adam, Salonta - 3139 - 0 - A
    18. Satmari Levente, Salonta - 3140 - 0 - A

    Inscrieri Copii 11-14 Ani - on 11/12/2015 at 9:46:22 PM

    1. Kiraly Pongratz, Salonta - 730 - 18.83 - A
    2. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
    3. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
    4. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
    5. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
    6. Postelnicu Eric, Deva - 899 - 5.69 - AJ
    7. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2039 - 3.75 - A
    8. Bobin Andra, Dumbravita - 2534 - 2.75 - AF
    Ultima editare de Zosim1; 14.nov.2015, 01:05.

    Comentariu


    • #3
      Sper cu siguranta sa fie la fel de frumos ca si cel de data trecuta.
      Sala super, jucatori de exceptie, organizarea si premierea foarte bine pusa la punct.
      Multumim Emi!
      Ultima editare de Rosetionut; 02.nov.2015, 21:57.
      Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

      Comentariu


      • #4
        Rezervat Clasament

        Clasament Open

        1. Roman Bogdan - Arad
        2. Petrescu Liviu - Pitesti
        3 -- 4
        Avram Victor - Arad
        Pauliuc Madalina - Timisoara
        5 -- 8
        Manea Adrian - Timisoara
        Put Gabriel - Oravita
        Crisanov Aurel - Timisoara
        Sufletel Radu - Alba Iulia
        9 -- 16
        Meszar Razvan - Arad
        Manea Karla - Timisoara
        Tanasa Antonio - Dumbravita
        Sicoe Rodica - Cugir
        Moldovan Daniel - Dumbravita
        Verdet Adrian - Timisoara
        Budes Alin - Timisoara
        Boru Lucian - Timisoara
        17 -- 18
        Sferlea Marius - Oradea
        Popet Doru - Timisoara
        19 -- 1v gr.sup.
        Craciun Calin - Oradea
        20 -- 24 0v gr.sup.
        Kaposta Victor - Arad
        Creinicean Liviu - Oravita
        Boata Edgar - Arad
        Ciucioiu Dorin - Timisoara
        Tarhuna Alin - Dumbravita
        25 -- 27 1v gr.inf.
        Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
        Badea Bogdan - Dumbravita
        Bobin Andra - Dumbravita
        28 -- 30 0v gr.inf.
        Curut Gabriel - Timisoara
        Ciublea Vichente - Oravita
        Mitrache Simion - Timisoara

        Clasament Avansati

        1. Kiraly Pongratz - Salonta
        2. Dani Leo - Arad
        3 -- 4
        Istrate Samir - Arad
        Mirza Sorin - Arad
        5 -- 8
        Fabian Wilhelm - Oradea
        Veres Francisc - Oravita
        Lungu Marius - Oravita
        Cotca Dacian - Oradea
        9 -- 16
        Venter Liviu - Resita
        Csaky Tiberiu - Resita
        Schiopulescu Ion - Lugoj
        Ghile Ioan - Oradea
        Nagy Iosif - Arad
        Lacatis Ghita - Arad
        Ardelean Raul - Arad
        Manu Nicolae - Resita
        17 -- 20
        Neamt Doru - Arad
        Matei Dumitru - Deva
        Ticu Sorin - Lugoj
        Munteanu Constantin - Resita
        21 -- 1v gr.sup.
        Turburan Ion - Resita
        22 -- 30 0v gr.sup.
        Jurje Alex Doru - Almasu Mare
        Oprea Adrian - Lugoj
        Stoica Ioan Florin - Lugoj
        Jichici Svetozar - Timisoara
        Drinceanu Lilian - Oravita
        Roseti Ionut - Lugoj
        Cioveie Marian - Oravita
        Sain Emil - Timisoara
        Cresneac Mihail - Resita
        31 -- 1v gr.inf.
        Cecan Vasile - Timisoara
        32 -- 40 0v gr.inf.
        Ignuta Sebastian - Voiteg
        Midvichi Alexandru - Deva
        Domanyek Alexandru - Lugoj
        Stanusila Razvan - Dumbravita
        Balint Tiberiu - Timisoara
        Joumach Abdulah Rahima - Timisoara
        Varadi Tudor Calin - Deva
        Tamsa Titus - Resita
        Omoreanu Ciprian - Dumbravita

        Clasament Incepatori

        1. Boros Amalia - Oradea
        2. Isopescu Vasile - Timisoara
        3 -- 4
        Deak Valentin - Sebis
        Tisza Iosif - Arad
        5 -- 8
        Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
        Constantinescu Victor - Timisoara
        Faur Lucian - Jimbolia
        Carabas Cosmin - Timisoara
        9 -- 10
        Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
        Glavan Radu - Timisoara
        11 -- 1v gr.sup.
        Sabau Victor - Arad
        12 -- 15 0v gr.sup.
        Fekete Istvan - Arad
        Postelnicu Mihai - Deva
        Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
        Craiovan Victor - Resita
        16 -- 20 0v gr.inf.
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Matusan Florin - Timisoara
        Steopan David - Dumbravita
        Preda Elena Carmen - Deva
        Baloi Lucian - Dumbravita

        Clasament Copii pana la 10 Ani

        1. Kornya Adam - Salonta
        2. Kornya Tamas - Salonta
        3 -- 4
        Satmari Levente - Salonta
        Stanusila Oana - Dumbravita
        5 -- 8
        Sferlea Alesia - Oradea
        Moldovan Dora - Dumbravita
        Orban Madalina - Timisoara
        Pap Josef - Salonta
        9 -- 12 0v gr.sup.
        Novacescu Andrei - Lugoj
        Badea Teodora - Dumbravita
        Cotca Diana - Oradea
        Cotca Rares - Oradea
        13 -- 14 1v gr.inf.
        Stanusila Alexia - Dumbravita
        Pauliuc Alesia - Timisoara
        15 -- 18 0v gr.inf.
        Iova Alexandru - Dumbravita
        Postelnicu Briana - Deva
        Berinde Luca - Dumbravita
        Baloi Iustin - Dumbravita

        Clasament Copii 11-14 Ani

        1. Badea Bogdan - Dumbravita
        2. Moldovan Daniel - Dumbravita
        3 -- 4
        Kiraly Pongratz - Salonta
        Tanasa Antonio - Dumbravita
        5 -- 6 0v gr.sup.
        Tarhuna Alin - Dumbravita
        Stanusila Razvan - Dumbravita
        7 -- 8 1v gr.inf.
        Bobin Andra - Dumbravita
        Steopan David - Dumbravita
        9 -- 10 0v gr.inf.
        Postelnicu Eric - Deva
        Lascu Mihai - Dumbravita


        Abstnti nemotivati

        """29. Wild Card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
        30. Wild Card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A

        36. Wildcard 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
        37. Wildcard 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A

        17. Wild card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
        18. Wild card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A"""" In afara de ei nici un absent nemotivat.
        Ultima editare de Zosim1; 16.nov.2015, 05:41.

        Comentariu


        • #5
          Cu mare placere,
          Ionut Roseti - avansati, Lugoj
          Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

          Comentariu


          • #6
            Kaposta Victor - open, Arad.


            Sent from my iPad using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Matei Dumitru - Deva - avansati

              Comentariu


              • #8
                Super, de data asta fac pe "dr.." in patru si tot ajung. Turburan Ion la Avansati".
                Blade: Mizutani ZLC
                FH Nittaku Fastarc G1
                BH Xiom Sigma II Euro

                Comentariu


                • #9
                  Pralea Constantin-Alba Iulia-incepatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Buna ziua,
                    Se inscriu din Deva astfel:
                    1. Turneu Categoria Copii pana la 10 ani - Postelnicu Briana ( 7 ani)
                    2. Turneu Categoria Copii 11-14 ani - Postelnicu Eric ( 11 ani)
                    3. Turneu Categoria Incepatori - Postelnicu Mihai.
                    Multumesc.
                    O zi buna!

                    Comentariu


                    • #11
                      Este vorba de Dumbravita de langa Timisoara?

                      Comentariu


                      • #12
                        Da, de el este vorba.

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscriu din Oradea:
                          -la copii pana in 10 ani Alesia Sferlea(8 ani)
                          -la open Marius Sferlea
                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

                          Comentariu


                          • #14
                            Sper sa pot si eu ajunge, sa vad si eu minunatia de sala pe care au laudat-o toti... si sa pot participa si eu la un turneu organizat de tine Emi. Din Arad: Avram Victor - Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de victor.arad Vezi post
                              Sper sa pot si eu ajunge, sa vad si eu minunatia de sala pe care au laudat-o toti... si sa pot participa si eu la un turneu organizat de tine Emi. Din Arad: Avram Victor - Open



                              Restul te las pe tine sa descoperi Victore.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X