Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Sighișoara - 21 noiembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumim domnilor organizatori pentru un turneu excelent, care a fost mult peste nivelul unui turneu B. Organizarea a fost excelenta, conditii de joc foarte bune. Speram sa organizati un turneu A la Sighișoara pe viitor. Multumim domnului Onet pentru tratatie. Felicitari invingatorilor, felicitari Târnaveni pentru primii clasati. Pun cateva poze de la premiere.

    Comentariu


    • Si uite asa Sighișoara devine ”Cetate a tenisului de masa”. Felicitari Gabi, Nicu si Pali + celor care v-au ajutat. Pozele cu diplomele cred ca au fost facute la inceputul concursului. Nu pot sa fie atatia oameni in poze de final.Felicitari Baltag Denisa, Guru(care nu a rezistat farmecelor unei domnisoare) si tuturor celorlalti jucatori.

      Si sa ne amintim si de cei care nu mai sunt printre noi.
      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

      Comentariu


      • Pozele-s făcute sigur la final. Garantez eu asta, care n-am fost acolo și din cauza asta am o oarecare tristețe pe suflet.

        Nea Genu sigur a văzut turneul ăsta și i-a plăcut. Ați avut o idee bună. Chiar și eu, care nu-s din Sighișoara și merg foarte rar la turnee, mi-am amintit de dumnealui cu plăcere cu ocazia asta.

        Comentariu


        • Postat în original de tokosp Vezi post
          Imi aduc aminte cu mare placere de serile petrecute alaturi de agniteni,sighisoreni cu baieti din Victoria ,in care buna dispozitie era intretinuta si de Genu ,un om prietenos ,calm ,un coleg de la care multi au invatat in de-al tenisului ,un om care si-a castigat respectul printre noi ,un om care cred ca ne va ramane in sufletele noastre multa vreme de acum incolo.
          Pentru ceea ce ati facut si faceti Gabi Tipser,nea Nicu Onet si Florin Samoila si ceilalti din Sighișoara ,Emi va saluta cu un deosebit respect ,si cu durere in suflet ca nu am putut fii alaturi de voi.


          Acelasi Emi

          Comentariu


          • Multumim pentru prezenta

            In primul rand vreau sa va multumesc tuturor ptr prezenta si speram ca v-ati simtit bine la Sighișoara. Le multumim prietenilor din Agnita, Mediaș ptr sprijinul acordat si bineinteles vreau sa-i multumesc lui Pali care a facut toata treaba de unul singur.
            Felicitari castigatorilor care au trebuit sa traga tare, zic eu, ca sa ajunga pe podium.
            Alaturat poze de la turneu.

            Comentariu


            • E extraordinar gandita ideea...felicitari..(pt cei care inca nu au vazut...pe diploma care au primit-o toti premiantii,e o poza cu Genu..odihneasca-se in pace!!)
              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
              Pe spate: Tenergy 80
              Pe fata.: Tenergy 64

              Comentariu


              • Felicitări Sighișoara!

                Făgărășenii.

                Comentariu


                • Un turneu excelent organizat, gazde deosebit de primitoare si bineinteles participare pe masura. Sper sa pot participa si in viitor la turneele organizate in Sighișoara. Multumiri organizatorilor pentru efortul depus.
                  BL = Levi Sintech ALL-
                  FH = Joola Badman reloaded
                  BH = Tibhar Super Defense 40

                  Comentariu


                  • Felicitari organizatorilor pentru eforturile depuse in organizarea si desfasurarea cu succes a evenimentului:Nicu,Gabi si Pali,ati fost la inaltime!
                    Felicitari participantilor pentru comportament,atmosfera creata si prestatii!
                    Felicitari invingatorilor,care s-au dovedit a fi cei mai buni din aceasta selecta companie!
                    Cu totii ati cinstit cum se cuvine memoria lui Genu Lepadat,al carui nume a dat "viata" acestui memorial!
                    CHAPEAU!
                    Ultima editare de csabazedler; 23.nov.2015, 12:17. Motiv: adaugare text
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • Felicitari organizatorilor,...De si ati fost la debut am simptit multa responsabilitate si profesionalism. Sper sa nu va opriti aici, asteptam editiile viitoare.

                      Comentariu


                      • Concurs foarte puternic,participanti valorosi,organizare la superlativ.Multumim tuturor celor care au facut posibil desfasurarea acestui concurs,lui Pali pentru lucrul la calculator,lui Gabi Tipser pentru organizare si fotografii si domnului Onet Nicolae atat pentru organizartea turneului cat si pentru masa festiva de la incheierea lui.A fost per total o atmosfera destinsa de sarbatoare.Felicitari pentru tot ce-ati facut pentru noi,jucatorii participanti.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X