Scuze. Deja dormeam cand ati scris. Mai sunt locuri. Va asteptam!
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B Miercurea Ciuc 5 decembrie 2015 Cupa Mos Nicolae
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Hai hai...gata cu fotosinteza, la culcare toată lumea! 😃 )))Blade: XIOM STRATO
FH: Yasaka Rakza 7 soft
BH: Yasaka Rakza 7 soft
Comentariu
Rectificăm...cu siguranță veți fi in grupă cu Figyelem 😅😎Blade: XIOM STRATO
FH: Yasaka Rakza 7 soft
BH: Yasaka Rakza 7 soft
Comentariu
Cei care picati cu jucatori cu media 0 sa nu va bucurati prea tare ,s-ar putea sa aveti surprize de la unii dintre ei.
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Lista finala a inscrierilor
(Nemotivati: Vancsa Zoltan si Boda Szilard)
Inscrieri Open / Amatori - on 05/12/2015 at 09:45:49
1. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 599 - 23.58 - O
2. Grigore Alexandru, Campina - 78 - 22.67 - O
3. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 780 - 22.5 - O
4. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 430 - 21.75 - O
5. Barabas Sandor, Toplita - 111 - 21.18 - O
6. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 90 - 21.13 - O
7. Irimia Sorin Jr, Moinesti - 531 - 20 - O
8. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 123 - 19.83 - OW
9. Laszlo Zsolt, Odorheiu Secuiesc - 1489 - 19.75 - O
10. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 124 - 18.92 - AW
11. Nagy Magor Istvan, Sfantu Gheorghe - 1033 - 18.75 - AJ
12. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 525 - 17.35 - A
13. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 183 - 17.05 - A
14. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 315 - 16.97 - A
15. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe - 1316 - 16.75 - ALJ
16. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 210 - 16.04 - AW
17. Rosu Gabriel, Comănești - 234 - 15.8 - A
18. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 238 - 15.58 - A
19. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 519 - 15.39 - A
20. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 586 - 15.25 - A
21. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc - 761 - 15.25 - A
22. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 243 - 15.2 - A
23. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 578 - 14.11 - A
24. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1194 - 13.75 - AJ
25. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 533 - 13.39 - A
26. Simon Robert, Gheorgheni - 842 - 12.25 - A
27. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 987 - 11 - A
28. Miklos Imre, Bradesti - 1098 - 10.5 - A
29. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 988 - 10 - A
30. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 1184 - 9.5 - A
31. Kustan Barna, Sfantu Gheorghe - 1555 - 8.75 - A
32. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1556 - 8.75 - A
33. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1161 - 7.5 - A
34. Lovin Eusebiu, Comănești - 1120 - 6.15 - A
35. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1528 - 4.75 - A
36. Popa Csosz Alexandru, Sfantu Gheorghe - 1729 - 4.75 - A
37. Elekes Szilard, Valea Scurta - 2305 - 4.75 - AJ
38. Cristofor Razvan, Moinesti - 1602 - 4.5 - A
39. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe - 1533 - 2.75 - AJF
40. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1708 - 2.75 - AJ
41. Persa Tudor, Sfantu Gheorghe - 1828 - 2.75 - A
42. Vitos Laszlo, Miercurea Ciuc - 1908 - 2.75 - A
43. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1712 - 0 - A
44. Nagy Istvan, Micfalau - 2112 - 0 - A
45. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 2196 - 0 - A
46. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 2205 - 0 - A
47. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc - 2263 - 0 - A
48. Marton Adam, Sfantu Gheorghe - 2287 - 0 - A
49. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 2485 - 0 - A
50. Tanko Rudolf, Gheorgheni - 2922 - 0 - A
51. Ilyes Balazs, Sfantu Gheorghe - 2938 - 0 - A
52. Molnar Arnold, Targu Secuiesc - 2946 - 0 - A
53. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 3208 - 0 - A
54. Olah Kriszta, Targu Secuiesc - 3209 - 0 - A
55. Papp Rebeka, Targu Secuiesc - 3210 - 0 - A
56. Mike Boroka, Targu Secuiesc - 3212 - 0 - A
57. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc - 3213 - 0 - A
58. Sass Endre, Miercurea Ciuc - 3215 - 0 - A
59. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - 3216 - 0 - A
60. Dobai Helen, Miercurea Ciuc - 3217 - 0 - A
61. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc - 3219 - 0 - A
62. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc - 3220 - 0 - A
63. Bodo Hunor, Miercurea Ciuc - 3221 - 0 - A
64. Tarta Ioan, Moinesti - 3222 - 0 - A
65. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 3223 - 0 - A
66. Mike Laszlo, Targu Secuiesc - 3224 - 0 - A
67. Bartalis Tibor, Miercurea Ciuc - 3225 - 0 - A
68. Gedo Lorant, Miercurea Ciuc - 3226 - 0 - AFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe inferioare Open / Amatori
1 Pal Zoltan Lovin Eusebiu Elekes Csaba Gedo Lorant 2 Grigore Alexandru Gered Ferenc Popa Csosz Alexandru Bartalis Tibor 3 Welker Ivan Konczei Jozsef Vitos Laszlo Kopacz Andras 4 Farkas Lorant Kustan Barna Cristofor Razvan Orosz Attila 5 Barabas Sandor Vitos Fodor Istvan Farkas Yvett Bernadett Tarta Ioan 6 Tokos Pal Stekbauer Arpad Bartha Laszlo Bodo Hunor 7 Irimia Sorin Jr Miklos Imre Persa Tudor Vegh Barbara 8 Lakatos Zsolt Szanto Lajos Elekes Szilard Mike Laszlo 9 Laszlo Zsolt Simon Robert Kolbai Gyula Dobai Helen 10 Imecs Attila Gyorfi Szabolcs Nagy Istvan Laszlo Robert 11 Nagy Magor Istvan Elekes Hunor Demeter Arpad Chelmus Ionut 12 Sass Imre Lovasz Vilmos Canea Kocsis Andras Sass Endre 13 Predescu Levente Laszlo Levente Ilyes Balazs Mike Boroka 14 Zakarias Szabolcs Craciun Gheorghe Marton Adam Papp Rebeka 15 Balazs Gergo Fazakas Gergely Bartha Laszlo Sr Olah Kriszta 16 Fancsali Kalman Keresztes Zoltan Csordas Lajos Canea Kocsis Andras Jr. 17 Rosu Gabriel Nistor Iosif Tanko Rudolf Molnar Arnold FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Calificati in superioare - Open / Amatori
1 Pal Zoltan Elekes Csaba Lovin Eusebiu Gedo Lorant 2 Grigore Alexandru Gered Ferenc Popa Csosz Alexandru Bartalis Tibor 3 1 3 2 3 3 3 4 3 4 1 4 2 4 3 4 4 4 5 Barabas Sandor Vitos Fodor Istvan Barsa Ioan Farkas Yvett Bernadett 6 Tokos Pal Stekbauer Arpad Bartha Laszlo Bodo Hunor 7 Irimia Sorin Jr Miklos Imre Vegh Barbara Persa Tudor 8 1 8 2 8 3 8 4 8 9 Laszlo Zsolt Simon Robert Kolbai Gyula Dobai Helen 10 1 10 2 10 3 10 4 10 11 1 11 2 11 3 11 4 11 12 1 12 2 12 3 12 4 12 13 1 13 2 13 3 13 4 13 14 Craciun Gheorghe Zakarias Szabolcs Papp Rebeka Marton Adam 15 Balazs Gergo Fazakas Gergely Bartha Laszlo Sr Olah Kriszta 16 Keresztes Zoltan Fancsali Kalman Csordas Lajos Canea Kocsis Andras Jr. 17 Rosu Gabriel Nistor Iosif Molnar Arnold Tanko Rudolf FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PAL ZOLTAN MIERCUREA CIUC 3-03-03-0312 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 0-30-33-0133 ELEKES CSABA VALEA SCURTA 0-33-03-2224 GEDO LORANT MIERCUREA CIUC 0-30-32-3045 6
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA 3-03-03-0312 GERED FERENC MIERCUREA CIUC 0-33-13-0223 POPA CSOSZ ALEXANDRU SFANTU GHEORGHE 0-31-33-0134 BARTALIS TIBOR MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE 2 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 3 VITOS LASZLO MIERCUREA CIUC 4 KOPACZ ANDRAS MIERCUREA CIUC 5 6
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC 2 KUSTAN BARNA SFANTU GHEORGHE 3 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 4 OROSZ ATTILA MIERCUREA CIUC 5 6
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARABAS SANDOR TOPLITA 3-03-03-0312 VITOS FODOR ISTVAN MIERCUREA CIUC 0-33-03-0223 FARKAS YVETT BERNADETT SFANTU GHEORGHE 0-30-32-3044 BARSA IOAN MOINESTI 0-30-33-2135 6
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC 3-13-03-0312 STEKBAUER ARPAD MIERCUREA CIUC 1-33-03-0223 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 0-30-33-0134 BODO HUNOR MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IRIMIA SORIN JR MOINESTI 3-13-03-0312 MIKLOS IMRE BRADESTI 1-33-03-0223 PERSA TUDOR SFANTU GHEORGHE 0-30-31-3044 VEGH BARBARA MIERCUREA CIUC 0-30-33-1135 6
Grupa inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC 1-33-03-0222 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC 3-13-12-3213 ELEKES SZILARD VALEA SCURTA 0-31-30-3044 MIKE LASZLO TARGU SECUIESC 0-33-23-0235 6
Grupa inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LASZLO ZSOLT ODORHEIU SECUIESC 3-03-03-0312 SIMON ROBERT GHEORGHENI 0-33-13-0223 KOLBAI GYULA MIERCUREA CIUC 0-31-33-1134 DOBAI HELEN MIERCUREA CIUC 0-30-31-3045 6
Grupa inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC 2-30-33-0132 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 3-21-33-0223 NAGY ISTVAN MICFALAU 3-03-13-0314 LASZLO ROBERT MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NAGY MAGOR ISTVAN SFANTU GHEORGHE 2 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 3 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC 4 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC 5 6
Grupa inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SASS IMRE MIERCUREA CIUC 2 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI 3 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 4 SASS ENDRE MIERCUREA CIUC 5 6
Grupa inferioara nr. 14Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PREDESCU LEVENTE MIERCUREA CIUC 2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC 3 ILYES BALAZS SFANTU GHEORGHE 4 MIKE BOROKA TARGU SECUIESC 5 6
Grupa inferioara nr. 15Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC 0-33-03-1222 CRACIUN GHEORGHE MIERCUREA CIUC 3-03-02-3213 MARTON ADAM SFANTU GHEORGHE 0-30-30-3044 PAPP REBEKA TARGU SECUIESC 1-33-23-0235 6
Grupa inferioara nr. 16Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BALAZS GERGO SFANTU GHEORGHE 3-13-03-0312 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC 1-33-03-0223 BARTHA LASZLO SR VALEA SCURTA 0-30-33-2134 OLAH KRISZTA TARGU SECUIESC 0-30-32-3045 6
Grupa inferioara nr. 17Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS 0-33-13-0222 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 3-03-03-0313 CSORDAS LAJOS MIERCUREA CIUC 1-30-33-0134 CANEA KOCSIS ANDRAS JR. TARGU SECUIESC 0-30-30-3045 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-13-03-1312 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC 1-33-03-1223 TANKO RUDOLF GHEORGHENI 0-30-30-3044 MOLNAR ARNOLD TARGU SECUIESC 1-31-33-0135 6 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PAL ZOLTAN MIERCUREA CIUC 3-03-03-0312 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 0-30-33-0133 ELEKES CSABA VALEA SCURTA 0-33-03-2224 GEDO LORANT MIERCUREA CIUC 0-30-32-3045 6
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA 3-03-03-0312 GERED FERENC MIERCUREA CIUC 0-33-13-0223 POPA CSOSZ ALEXANDRU SFANTU GHEORGHE 0-31-33-0134 BARTALIS TIBOR MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE 3-13-03-0312 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 1-31-33-0133 VITOS LASZLO MIERCUREA CIUC 0-33-13-0224 KOPACZ ANDRAS MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC 3-03-03-1312 KUSTAN BARNA SFANTU GHEORGHE 0-32-31-3043 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 0-33-21-3134 OROSZ ATTILA MIERCUREA CIUC 1-33-13-1225 6
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARABAS SANDOR TOPLITA 3-03-03-0312 VITOS FODOR ISTVAN MIERCUREA CIUC 0-33-03-0223 FARKAS YVETT BERNADETT SFANTU GHEORGHE 0-30-32-3044 BARSA IOAN MOINESTI 0-30-33-2135 6
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC 3-13-03-0312 STEKBAUER ARPAD MIERCUREA CIUC 1-33-03-0223 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 0-30-33-0134 BODO HUNOR MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IRIMIA SORIN JR MOINESTI 3-13-03-0312 MIKLOS IMRE BRADESTI 1-33-03-0223 PERSA TUDOR SFANTU GHEORGHE 0-30-31-3044 VEGH BARBARA MIERCUREA CIUC 0-30-33-1135 6
Grupa inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC 1-33-03-0222 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC 3-13-12-3213 ELEKES SZILARD VALEA SCURTA 0-31-30-3044 MIKE LASZLO TARGU SECUIESC 0-33-23-0235 6
Grupa inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LASZLO ZSOLT ODORHEIU SECUIESC 3-03-03-0312 SIMON ROBERT GHEORGHENI 0-33-13-0223 KOLBAI GYULA MIERCUREA CIUC 0-31-33-1134 DOBAI HELEN MIERCUREA CIUC 0-30-31-3045 6
Grupa inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC 2-30-33-0132 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 3-21-33-0223 NAGY ISTVAN MICFALAU 3-03-13-0314 LASZLO ROBERT MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NAGY MAGOR ISTVAN SFANTU GHEORGHE 3-03-13-0312 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 0-33-13-0223 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC 1-31-33-0134 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC 0-30-30-3045 6
Grupa inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SASS IMRE MIERCUREA CIUC 2-33-23-0222 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI 3-23-20-3213 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 2-32-33-1134 SASS ENDRE MIERCUREA CIUC 0-33-01-3145 6
Grupa inferioara nr. 14Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PREDESCU LEVENTE MIERCUREA CIUC 1-33-03-0222 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC 3-13-13-0313 ILYES BALAZS SFANTU GHEORGHE 0-31-30-3044 MIKE BOROKA TARGU SECUIESC 0-30-33-0135 6
Grupa inferioara nr. 15Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC 0-33-03-1222 CRACIUN GHEORGHE MIERCUREA CIUC 3-03-02-3213 MARTON ADAM SFANTU GHEORGHE 0-30-30-3044 PAPP REBEKA TARGU SECUIESC 1-33-23-0235 6
Grupa inferioara nr. 16Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BALAZS GERGO SFANTU GHEORGHE 3-13-03-0312 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC 1-33-03-0223 BARTHA LASZLO SR VALEA SCURTA 0-30-33-2134 OLAH KRISZTA TARGU SECUIESC 0-30-32-3045 6
Grupa inferioara nr. 17Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS 0-33-13-0222 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 3-03-03-0313 CSORDAS LAJOS MIERCUREA CIUC 1-30-33-0134 CANEA KOCSIS ANDRAS JR. TARGU SECUIESC 0-30-30-3045 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-13-03-1312 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC 1-33-03-1223 TANKO RUDOLF GHEORGHENI 0-30-30-3044 MOLNAR ARNOLD TARGU SECUIESC 1-31-33-0135 6 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Calificati in superioare - Open / Amatori
1 Pal Zoltan Elekes Csaba Lovin Eusebiu Gedo Lorant 2 Grigore Alexandru Gered Ferenc Popa Csosz Alexandru Bartalis Tibor 3 Welker Ivan Vitos Laszlo Konczei Jozsef Kopacz Andras 4 Farkas Lorant Orosz Attila Cristofor Razvan Kustan Barna 5 Barabas Sandor Vitos Fodor Istvan Barsa Ioan Farkas Yvett Bernadett 6 Tokos Pal Stekbauer Arpad Bartha Laszlo Bodo Hunor 7 Irimia Sorin Jr Miklos Imre Vegh Barbara Persa Tudor 8 Szanto Lajos Lakatos Zsolt Mike Laszlo Elekes Szilard 9 Laszlo Zsolt Simon Robert Kolbai Gyula Dobai Helen 10 Nagy Istvan Gyorfi Szabolcs Imecs Attila Laszlo Robert 11 Nagy Magor Istvan Elekes Hunor Demeter Arpad Chelmus Ionut 12 Lovasz Vilmos Sass Imre Canea Kocsis Andras Sass Endre 13 Laszlo Levente Predescu Levente Mike Boroka Ilyes Balazs 14 Craciun Gheorghe Zakarias Szabolcs Papp Rebeka Marton Adam 15 Balazs Gergo Fazakas Gergely Bartha Laszlo Sr Olah Kriszta 16 Keresztes Zoltan Fancsali Kalman Csordas Lajos Canea Kocsis Andras Jr. 17 Rosu Gabriel Nistor Iosif Molnar Arnold Tanko Rudolf FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Open / Amatori
1 Pal Zoltan Orosz Attila Popa Csosz Alexandru Kopacz Andras 2 Grigore Alexandru Vitos Fodor Istvan Konczei Jozsef Kustan Barna 3 Welker Ivan Stekbauer Arpad Cristofor Razvan Farkas Yvett Bernadett 4 Farkas Lorant Miklos Imre Barsa Ioan Bodo Hunor 5 Barabas Sandor Lakatos Zsolt Bartha Laszlo Persa Tudor 6 Tokos Pal Simon Robert Vegh Barbara Elekes Szilard 7 Irimia Sorin Jr Gyorfi Szabolcs Mike Laszlo Dobai Helen 8 Szanto Lajos Elekes Hunor Kolbai Gyula Laszlo Robert 9 Laszlo Zsolt Sass Imre Imecs Attila Chelmus Ionut 10 Nagy Istvan Predescu Levente Demeter Arpad Sass Endre 11 Nagy Magor Istvan Zakarias Szabolcs Canea Kocsis Andras Ilyes Balazs 12 Lovasz Vilmos Fazakas Gergely Mike Boroka Marton Adam 13 Laszlo Levente Fancsali Kalman Papp Rebeka Olah Kriszta 14 Craciun Gheorghe Nistor Iosif Bartha Laszlo Sr Canea Kocsis Andras Jr. 15 Balazs Gergo Elekes Csaba Csordas Lajos Tanko Rudolf 16 Keresztes Zoltan Gered Ferenc Molnar Arnold Gedo Lorant 17 Rosu Gabriel Vitos Laszlo Lovin Eusebiu Bartalis Tibor FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Suntem in eliminatorii de juma' de ora:
Calificati in eliminatorii - Open / Amatori1 Pal Zoltan Orosz Attila 2 Grigore Alexandru Konczei Jozsef 3 Stekbauer Arpad Welker Ivan 4 Farkas Lorant Miklos Imre 5 Barabas Sandor Lakatos Zsolt 6 Simon Robert Tokos Pal 7 Gyorfi Szabolcs Mike Laszlo 8 Elekes Hunor Szanto Lajos 9 Imecs Attila Laszlo Zsolt 10 Sass Endre Predescu Levente 11 Nagy Magor Istvan Zakarias Szabolcs 12 Lovasz Vilmos Fazakas Gergely 13 Fancsali Kalman Laszlo Levente 14 Craciun Gheorghe Nistor Iosif 15 Balazs Gergo Csordas Lajos 16 Keresztes Zoltan Molnar Arnold 17 Lovin Eusebiu Rosu Gabriel FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Open / Amatori
1. Pal Zoltan
-------------------------
64. Bye
--------------------------------------------------
33. Predescu Levente
------------------------- Welker Ivan 2-3
32. Welker Ivan
---------------------------------------------------------------------------
17. Lovin Eusebiu
------------------------- Lovin Eusebiu 3-0
48. Bye
-------------------------------------------------- Keresztes Zoltan 0-3
49. Bye
------------------------- Keresztes Zoltan 0-3
16. Keresztes Zoltan
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-0
56. Bye
-------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
41. Bye
------------------------- Mike Laszlo 0-3
24. Mike Laszlo
---------------------------------------------------------------------------
25. Nistor Iosif
------------------------- Nistor Iosif 3-0
40. Bye
-------------------------------------------------- Nistor Iosif 3-0
57. Bye
------------------------- Elekes Hunor 0-3
8. Elekes Hunor
5. Barabas Sandor
------------------------- Barabas Sandor 3-0
60. Bye
-------------------------------------------------- Barabas Sandor 3-0
37. Bye
------------------------- Konczei Jozsef 0-3
28. Konczei Jozsef
---------------------------------------------------------------------------
21. Tokos Pal
------------------------- Tokos Pal 3-0
44. Bye
-------------------------------------------------- Tokos Pal 3-0
53. Bye
------------------------- Lovasz Vilmos 0-3
12. Lovasz Vilmos
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
13. Fancsali Kalman
------------------------- Fancsali Kalman 3-0
52. Bye
-------------------------------------------------- Fancsali Kalman 3-0
45. Bye
------------------------- Zakarias Szabolcs 0-3
20. Zakarias Szabolcs
---------------------------------------------------------------------------
29. Csordas Lajos
------------------------- Csordas Lajos 3-0
36. Bye
-------------------------------------------------- Farkas Lorant 0-3
61. Bye
------------------------- Farkas Lorant 0-3
4. Farkas Lorant
3. Stekbauer Arpad
------------------------- Stekbauer Arpad 3-0
62. Bye
-------------------------------------------------- Stekbauer Arpad 3-0
35. Bye
------------------------- Molnar Arnold 0-3
30. Molnar Arnold
---------------------------------------------------------------------------
19. Fazakas Gergely
------------------------- Fazakas Gergely 3-0
46. Bye
-------------------------------------------------- Fazakas Gergely 3-1
51. Bye
------------------------- Craciun Gheorghe 0-3
14. Craciun Gheorghe
C. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
11. Nagy Magor Istvan
------------------------- Nagy Magor Istvan 3-0
54. Bye
-------------------------------------------------- Nagy Magor Istvan 3-1
43. Bye
------------------------- Rosu Gabriel 0-3
22. Rosu Gabriel
---------------------------------------------------------------------------
27. Laszlo Zsolt
------------------------- Laszlo Zsolt 3-0
38. Bye
--------------------------------------------------
59. Bye
------------------------- Simon Robert 0-3
6. Simon Robert
7. Gyorfi Szabolcs
------------------------- Gyorfi Szabolcs 3-0
58. Bye
--------------------------------------------------
39. Bye
------------------------- Laszlo Levente 0-3
26. Laszlo Levente
---------------------------------------------------------------------------
23. Miklos Imre
------------------------- Miklos Imre 3-0
42. Bye
-------------------------------------------------- Sass Endre 0-3
55. Bye
------------------------- Sass Endre 0-3
10. Sass Endre
D. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
15. Balazs Gergo
------------------------- Balazs Gergo 3-0
50. Bye
-------------------------------------------------- Balazs Gergo 3-0
47. Bye
------------------------- Szanto Lajos 0-3
18. Szanto Lajos
---------------------------------------------------------------------------
31. Lakatos Zsolt
------------------------- Orosz Attila 0-3
34. Orosz Attila
--------------------------------------------------
63. Bye
------------------------- Grigore Alexandru 0-3
2. Grigore AlexandruFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Tineretul si surprizele la putere:
Eliminatorii Open / Amatori
1. Pal Zoltan
------------------------- Pal Zoltan 3-0
64. Bye
-------------------------------------------------- Pal Zoltan 3-0
33. Predescu Levente
------------------------- Welker Ivan 2-3
32. Welker Ivan
--------------------------------------------------------------------------- Keresztes Zoltan 2-3
17. Lovin Eusebiu
------------------------- Lovin Eusebiu 3-0
48. Bye
-------------------------------------------------- Keresztes Zoltan 0-3
49. Bye
------------------------- Keresztes Zoltan 0-3
16. Keresztes Zoltan
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-0
56. Bye
-------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
41. Bye
------------------------- Mike Laszlo 0-3
24. Mike Laszlo
--------------------------------------------------------------------------- Nistor Iosif 1-3
25. Nistor Iosif
------------------------- Nistor Iosif 3-0
40. Bye
-------------------------------------------------- Nistor Iosif 3-0
57. Bye
------------------------- Elekes Hunor 0-3
8. Elekes Hunor
5. Barabas Sandor
------------------------- Barabas Sandor 3-0
60. Bye
-------------------------------------------------- Barabas Sandor 3-0
37. Bye
------------------------- Konczei Jozsef 0-3
28. Konczei Jozsef
--------------------------------------------------------------------------- Barabas Sandor 3-1
21. Tokos Pal
------------------------- Tokos Pal 3-0
44. Bye
-------------------------------------------------- Tokos Pal 3-0
53. Bye
------------------------- Lovasz Vilmos 0-3
12. Lovasz Vilmos
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
13. Fancsali Kalman
------------------------- Fancsali Kalman 3-0
52. Bye
-------------------------------------------------- Fancsali Kalman 3-0
45. Bye
------------------------- Zakarias Szabolcs 0-3
20. Zakarias Szabolcs
--------------------------------------------------------------------------- Farkas Lorant 0-3
29. Csordas Lajos
------------------------- Csordas Lajos 3-0
36. Bye
-------------------------------------------------- Farkas Lorant 0-3
61. Bye
------------------------- Farkas Lorant 0-3
4. Farkas Lorant
3. Stekbauer Arpad
------------------------- Stekbauer Arpad 3-0
62. Bye
-------------------------------------------------- Stekbauer Arpad 3-0
35. Bye
------------------------- Molnar Arnold 0-3
30. Molnar Arnold
--------------------------------------------------------------------------- Fazakas Gergely 0-3
19. Fazakas Gergely
------------------------- Fazakas Gergely 3-0
46. Bye
-------------------------------------------------- Fazakas Gergely 3-1
51. Bye
------------------------- Craciun Gheorghe 0-3
14. Craciun Gheorghe
C. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Nagy Magor Istvan 1-3
11. Nagy Magor Istvan
------------------------- Nagy Magor Istvan 3-0
54. Bye
-------------------------------------------------- Nagy Magor Istvan 3-1
43. Bye
------------------------- Rosu Gabriel 0-3
22. Rosu Gabriel
--------------------------------------------------------------------------- Nagy Magor Istvan 3-0
27. Laszlo Zsolt
------------------------- Laszlo Zsolt 3-0
38. Bye
-------------------------------------------------- Laszlo Zsolt 3-0
59. Bye
------------------------- Simon Robert 0-3
6. Simon Robert
7. Gyorfi Szabolcs
------------------------- Gyorfi Szabolcs 3-0
58. Bye
-------------------------------------------------- Gyorfi Szabolcs 3-1
39. Bye
------------------------- Laszlo Levente 0-3
26. Laszlo Levente
--------------------------------------------------------------------------- Gyorfi Szabolcs 3-2
23. Miklos Imre
------------------------- Miklos Imre 3-0
42. Bye
-------------------------------------------------- Sass Endre 0-3
55. Bye
------------------------- Sass Endre 0-3
10. Sass Endre
D. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
15. Balazs Gergo
------------------------- Balazs Gergo 3-0
50. Bye
-------------------------------------------------- Balazs Gergo 3-0
47. Bye
------------------------- Szanto Lajos 0-3
18. Szanto Lajos
--------------------------------------------------------------------------- Balazs Gergo 3-2
31. Lakatos Zsolt
------------------------- Orosz Attila 0-3
34. Orosz Attila
-------------------------------------------------- Grigore Alexandru 1-3
63. Bye
------------------------- Grigore Alexandru 0-3
2. Grigore AlexandruFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Da Gabi, asa e... Uite:
Postat în original de tokosp Vezi post11. Nagy Magor Istvan
------------------------- Nagy Magor Istvan 3-0
54. Bye
-------------------------------------------------- Nagy Magor Istvan 3-1
43. Bye
------------------------- Rosu Gabriel 0-3FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Revenind la primii 8....
16. Keresztes Zoltan
------------------------- 3-1
25. Nistor Iosif
5. Barabas Sandor
, ------------------------- 3-2, de la 0-2, 9-10...
4. Farkas Lorant
------------------------- Nagy Magor Istvan 3-0
7. Gyorfi Szabolcs
------------------------- 0-3
15. Balazs GergoFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Primul finalist: Balazs Gergo
Semifinala I.: Keresztes - Barabas 0-2...FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Semifinale - Open / Amatori
Keresztes Zoltan
------------------------- Barabas Sandor 0-3
Barabas Sandor
--------------------------------------------------
Nagy Magor Istvan
------------------------- Balazs Gergo 1-3
Balazs GergoFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 18:44.Procesare...X
Comentariu