Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Miercurea Ciuc 5 decembrie 2015 Cupa Mos Nicolae

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Miercurea Ciuc 5 decembrie 2015 Cupa Mos Nicolae

    Localitatea: Miercurea-Ciuc
    Data: Sambata, 5 decembrie 2015
    Sala: sala de sport a scolii generale József Attila(fosta Ady Endre), Bulevardul Fratiei
    Acces dinspre bulevardul Fratiei, in cartierul Tudor Vladimirescu,cu bune posibilitati de parcare
    Indicatii:
    - Pentru cei ce vin dinspre Brasov:
    Se intra in oras, pana la sensul giratoriu de la tribunal( o cladire mare si galbena) se face dreapta pe Bulevardul Fratiei,pana la sensul girator de la politie, apoi tot inainte pana la Aleea Narciselor. De acolo se vede sala.
    - Pentru cei ce vin dinspre Odorheiu Secuiesc.
    Se intra in oras, se trece peste podul peste calea ferata, si imediat in sensul giratoriu la dreapta spre gara, pana la strada Brasovului. Se trece prin fata garii, se trece de piata auto de pe dreapta si se intra in strada Zold Peter, pana la sensul giratoriu de la Tribunal. In continuare la fel ca pentru cei ce vin de la Brasov.
    - Pentru cei ce vin dinspre Gheorgheni sau dinspre Moldova
    La sensul giratoriu de la capatul orasului mergeti spre centru. La semaforul de la Liceul Marton Aron( o cladire impozanta pe stanga) mergeti inainte pana la primul sens giratoriu de la BRD si la stanga, sus pe deal, in cartierul Spicului. Mergeti tot inaite, treceti de primul cimitir pe stanga si mergeti pana la intersectia de la al doilea cimitir, tot inainte pe bulevardul Fratiei si a doua strada la stanga e Aleea Narciselor.

    Sistemul de joc:
    -Se joaca turneu la gramada.
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1423;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala).

    Numar maxim jucatori:80
    Mese: 10 mese Butterfly Playback Rollaway
    Taxa de participare: 15 RON ,copii 5 RON, din care 1 ron/participant va fi livrat in contul AmaTur.

    Material de premiere:cupe si diplome locurile 1-4, diplome locurile 5-8.

    ora 08:15-9.30 confirmare inscrieri, definitivare grupe inferioare
    Ora: 9:30-inceperea meciurilor
    Inscrierea participantilor:
    - pe forum sau telefonic, pana vineri, 04 decembrie ora 22.
    Absentii vor fi trecuti in clasament cu N - nemotivat.

    Organizatori:Pal Zoltan(0752-505353), Lakatos Zsolt (0745313446)
    Ultima editare de zoltikaa; 30.nov.2015, 09:14.
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  • #2
    Rezervat clasament si inscrieri...

    Turneu B La Gramada:
    1.Pal Zoltan - Miercurea Ciuc - 599 - 23.58 - O
    2.Welker Ivan - Sfantu Gheorghe - 780 - 22.5 - O
    3.Farkas Lorant - Miercurea Ciuc - 430 - 21.75 - O
    4.Barabas Sandor - Toplita - 111 - 21.18 - O
    5.Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - 90 - 21.13 - O
    6.Irimia Sorin Jr - Moinesti - 531 - 20 - O
    7.Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc - 123 - 19.83 - O
    8.Laszlo Zsolt - Odorheiu Secuiesc - 1489 - 19.75 - O
    9.Imecs Attila - Miercurea Ciuc - 124 - 18.92 - A
    10.Nagy Magor Istvan - Sfantu Gheorghe - 1033 - 18.75 - A
    11.Sass Imre - Miercurea Ciuc - 525 - 17.35 - A
    12.Predescu Levente - Miercurea Ciuc - 183 - 17.05 - A
    13.Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc - 315 - 16.97 - A
    14.Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe - 1316 - 16.75 - A
    15.Fancsali Kalman - Lunca de Sus - 210 - 16.04 - A
    16.Nistor Iosif - Miercurea Ciuc - 238 - 15.58 - A
    17.Keresztes Zoltan - Gheorgheni - 519 - 15.39 - A
    18.Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc - 586 - 15.25 - A
    19.Craciun Gheorghe - Miercurea Ciuc - 761 - 15.25 - A
    20.Laszlo Levente - Miercurea Ciuc - 243 - 15.2 - A
    21.Lovasz Vilmos - Gheorgheni - 578 - 14.11 - A
    22.Elekes Hunor - Valea Scurta - 1194 - 13.75 - A
    23.Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni -533 - 13.39 - A
    24.Simon Robert - Gheorgheni - 842 - 12.25 - A
    25.Szanto Lajos - Miercurea Ciuc - 987 - 11 - A
    26.Miklós Imre - Bradesti - 1098 - 10.5 - A
    27.Stekbauer Arpad - Miercurea Ciuc - 988 - 10 - A
    28.Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc - 1184 - 9.5 - A
    29.Kustan Barna - Sfantu Gheorghe - 1555 - 8.75 - A
    30.Konczei Jozsef - Targu Secuiesc - 1556 - 8.75 - A
    31.Gered Ferenc - Miercurea Ciuc - 1161 - 7.5 - A
    32.Lovin Eusebiu - Comanesti - 1120 - 6.15 - A
    33.Elekes Csaba - Valea Scurta - 1528 - 4.75 - A
    34.Popa Csosz Alexandru - Sfantu Gheorghe - 1729 - 4.75 - A
    35.Elekes Szilard - Valea Scurta - 2305 - 4.75 - A
    36.Cristofor Razvan - Moinesti - 1602 - 4.5 - A
    37.Farkas Yvett Bernadett - Sfantu Gheorghe - 1533 - 2.75 - A
    38.Bartha Laszlo - Valea Scurta - 1708 - 2.75 - A
    39.Persa Tudor - Sfantu Gheorghe - 1828 - 2.75 - A
    40.Vitos Laszlo - Miercurea Ciuc - 1908 - 2.75 - A
    41.Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc - 1712 - 0 - A
    42.Nagy Istvan - Micfalau - 2112 - 0 - A
    43.Demeter Arpad - Miercurea Ciuc - 2196 - 0 -A
    44.Vancsa Zoltan - Miercurea Ciuc - 2197 - 0 - A
    45.Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc - 2205 - 0 - A
    46.Csordas Lajos - Miercurea Ciuc - 2263 - 0 - A
    47.Marton Adam - Sfantu Gheorghe - 2287 - 0 - A
    48.Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta - 2485 - 0 - A
    49.Tanko Rudolf - Gheorgheni - 2922 - 0 - A
    50.Ilyes Balazs - Sfantu Gheorghe - 2938 - 0 - A
    51.Molnár Arnold - Targu Secuiesc - 2946 - 0 - A
    52.Chelmus Ionut - Targu Secuiesc - Nou - 0 - A
    53.Jr. Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc - Nou - 0 - A
    54.Mike Boroka - Targu Secuiesc - Nou - 0 - A
    55.Olah Kriszta - Targu Secuiesc - Nou - 0 - A
    56.Papp Rebeka - Targu Secuiesc - Nou - 0 - A
    57.Popov Szabolcs - Targu Secuiesc - Nou - 0 - A
    58.Sass Endre - Miercurea Ciuc - Nou - 0 - A
    59.Laszlo Robert - Miercurea Ciuc - Nou - 0 - A
    60.Dobai Helen - Miercurea Ciuc - Nou - 0 - A
    61.Boda Szilard - Miercurea Ciuc - Nou - 0 - A
    62.Kopacz Andras - Miercurea Ciuc - Nou - 0 - A
    63.Vegh Barbara - Miercurea Ciuc - Nou- 0 - A
    64.Bodo Hunor - Miercurea Ciuc - Nou- 0 - A
    65.Tarta Ioan - Moinesti - Nou - 0 - A
    Ultima editare de zoltikaa; 04.dec.2015, 19:14.
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

    Comentariu


    • #3
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      BL = Levi Sintech ALL-
      FH = Joola Badman reloaded
      BH = Tibhar Super Defense 40

      Comentariu


      • #4
        Lakatos Zsolt

        Tapatalk-kal küldve az én SM-G357FZ-el
        Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
        Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

        Comentariu


        • #5
          Zakarias Szabolcs din Odorheiu Secuiesc

          Comentariu


          • #6
            Nistor Iosif si Predescu Levente din m.ciuc

            Comentariu


            • #7
              Gered Ferenc din M-Ciuc

              Comentariu


              • #8
                Din Targu Secuiesc:
                1. Canea-Kocsis Andras
                2. Jr. Canea-Kocsis Andras
                3. Olah Kriszta
                4. Papp Rebeka
                5. Kovacs Szilvia
                6. Mike Boroka
                7. Chelmus Ionut
                8. Popov Szabolcs

                Comentariu


                • #9
                  Din Sfantu Gheorghe :
                  Pal Attila si Pal Abel .

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Miercurea Ciuc se înscrie şi Gheorghe CRĂCIUN.
                    Mulţumesc!
                    Blade: XIOM STRATO
                    FH: Yasaka Rakza 7 soft
                    BH: Yasaka Rakza 7 soft

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Sfantu Gheorghe se inscriu:
                      Nagy Magor Istvan
                      Balazs Gergo
                      Ilyes Balazs
                      Marton Adam
                      Farkas Yvett
                      Simion Teodora
                      Persa Tudor
                      Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                      Backhand> Yasaka Raksa 9
                      Forehand> Yasaka Raksa 7

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Miercurea-Ciuc:
                        Pal Zoltan
                        Sass Endre
                        Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                        Backhand> Yasaka Raksa 9
                        Forehand> Yasaka Raksa 7

                        Comentariu


                        • #13
                          Szanto Lajos M-Ciuc

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie Miklós Imre din Bradesti

                            Tapatalk-kal küldve az én HTC Desire 300-el

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Moinesti

                              Lovin Eusebiu
                              Cristofor Razvan

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X