Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "George Vaduva" -Turneu A - 28 noiembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Primul finalist Calin Mihai dupa 3-1 cu Enciu

    Comentariu


    • Boaca - Tomica 2-2
      Ultima editare de sevraj; 28.nov.2015, 21:32.

      Comentariu


      • Tomica face senzatie in sala, aplaudat la scena deschisa

        Comentariu


        • Tomica 3-2 Dupa un meci f frumos cu niste lovituri din china la Tomica.
          Finala
          Calin Mihai-Tomica Andrei 3-0
          Ultima editare de sevraj; 28.nov.2015, 22:00.

          Comentariu


          • Clasament Open

            1. Calin Mihai - Barlad
            2. Tomica Andrei - București
            3 -- 4
            Enciu Alexandru - Slobozia
            Boaca Valentin - București
            5 -- 8
            Aftenii Daniel - București
            Leorda Rares - Reghin
            Banescu Dragos - Pitești
            Tigau Dan - București
            9 -- 16
            Stanciu Alin - Călărași
            Varbanescu Petre - Giurgiu
            Constantin Gica - București
            Iacob Bogdan - București
            Tudorache Viorel - București
            Uta Adrian - București
            Iancu George - Ploiești
            Paun Daniel - București
            17 -- 32
            Mereuta Rares - București
            Vlase Gheorghe - Slobozia
            Macelaru Eugen - București
            Dumitru Gheorghe - București
            Dumitrescu Cornel - București
            Cionoiu Cristian - București
            Doncea Catalin - Giurgiu
            Zamfir Ionel - București
            Frasineanu Adrian - București
            Ceacarescu Cristian - Slobozia
            Dinca Daniel - București
            Balan Cristian - Ramnicu Valcea
            Panea Ovidiu - București
            Ghetu Gabriel - București
            Ciuca Dan - Pitești
            Dinu Gheorghe Sanitaru - București
            33 -- 1v gr.sup.
            Dumbrava Doru - București
            34 -- 48 0v gr.sup.
            Vranceanu Mihai - București
            Fodoran Cosmin - București
            Fratea Aurel - Constanța
            Popescu Valentin - București
            Radu Costica - Galați
            Constantin Teodor - București
            Grigore Alexandru - Campina
            Luta Petre - București
            Mihaila Nicolae - Breaza
            Dascalasu Viorel - București
            Neculcea Alexandru - Moreni
            Bradatan Lenuta - București
            Tomica Silviu - București
            Marcu Nicolae - București
            Mosoia Stefan - București
            49 -- 3v gr.inf.
            Dena Corneliu - Giurgiu
            50 -- 51 2v gr.inf.
            Popescu George - București
            Radu Daniel - București
            52 -- 62 1v gr.inf.
            Movileanu Darius - Targoviște
            Ursulean Vasile - Straja
            Mos Florin - Filipesti Targ
            Munteanu Octavian - Tecuci
            Movileanu Flavius - Targoviște
            Iordaniu Aurel - Panciu
            Macarenco Andrei - București
            Ursulean Florin - Straja
            Draganescu Viorel - Ploiești
            Ilie Ciprian - Giurgiu
            Nastase Gigi - București
            63 -- 71 0v gr.inf.
            ON HO - București
            Vasile Gelu Iulian - București
            Panaitescu Stefan - Izvoarele
            Barbatel Eduard - Ploiești
            Cocala Claudia - București
            Alexandru Constantin - București
            Preda Catalin - București
            Burlacel Ionut - București
            Oancea Paul - Agnita
            Ultima editare de leordarares; 28.nov.2015, 22:09.

            Comentariu


            • Am avut 3 victorii in inferioare. Scuze de observatie.

              Comentariu


              • Comentariu


                • Poze de la festivitatea de premiere la Amatori . Felicitari castigatorilor si organizatorilor acestui turneu memorial ! Felicitari Nea Nae !

                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	CAM02544.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,7 KB 
ID:	774333Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	CAM02545.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,2 KB 
ID:	774334Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	CAM02546.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,9 KB 
ID:	774335Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	CAM02547.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,9 KB 
ID:	774336Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	CAM02548.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,3 KB 
ID:	774337














                  Blade: XIOM Feel ZX3
                  Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                  Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                  Comentariu


                  • Felicitări Pandele Ionel! Am văzut că practici un tenis încântător. Și cât suflet pui în joc! Ține-o tot așa!

                    - - - Actualizat - - -

                    Felicitări organizatorilor și participanților! A fost un turneu mai mult profi decât amatur!
                    Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                    FH: Butterfly - Dignics 80
                    BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                    Comentariu


                    • Felicitari lui Calin Mihai ! A aratat inca odata ca are valoare ! Dupa rezultate pare a fi fost un super turneu. Felicitari tuturor participantilor ! Sanatate !
                      Blade : Butterfly Timo Boll W7
                      FH: Cornileau Target GT
                      BH:
                      Cornileau Target GT
                      Tel : 0752 155 898



                      Comentariu


                      • Felicitari castigatorilor , organizatorilor si concurentilor ! Felicitari Pricop Dan !!!

                        Comentariu


                        • As vrea si eu sa felicit organizarea foarte buna cu care ne-au obisnuit Mihai si Rares

                          As mai vrea sa mentionez ca adidasii care mi-au fost furati din vestiar erau deja destul de purtati si nu miroseau tocmai frumos, nu inteleg ce fel de om ar fura incaltarile cuiva...mai ales in starea aia...Daca totusi a fost greseala...ii puteti returna la sala. Daca nu a fost o greseala si chiar mi-a luat cineva incaltarile intentionat ca sa merg in adidasii de sala prin ploaie...vreau sa ii transmit respectivului ca este o zdreanta Dar inca mai sper sa nu fie cazul
                          Blade: Viscaria
                          FH: Tenergy05
                          BH: Tenergy05

                          Comentariu


                          • Felicitari domnului Darmaz Ion pentru locul obtinut! Felicitari organizatorilor!
                            Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                            FH: Donic Bluefire JP 01 max
                            BH:Yasaka Rakza X max

                            Comentariu


                            • Felicitari participantilor in special lui "Harry Potter" !

                              Trimis de pe al meu Lenovo A5000 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • A fost un turneu reusit.Singura nemultumire a jucătorilor a fost mingea de joc și sper ca pe viitor organizatorii sa se gîndească mai bine și sa ofere mingii de 3 stele .

                                Comentariu


                                • Felicitări tuturor,in special cei ce au organizat si au sponsorizat!
                                  Având in vedere ca e vorba de un memorial,puteam juca si cu mingiile nostre,cred ca organizatori au urmărit ca o suma cat mai mare sa ajunga la fam Văduva,iar acele mingii au fost donate de un om cu o inima mare
                                  P.S. E doar părea mea,nimic oficial
                                  Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                  Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                  Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                  Comentariu


                                  • Clasamente finale vedem si noi astazi, sau sunt in vacanta baietii?
                                    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de leordarares Vezi post
                                      Clasament Open
                                      Postat în original de leordarares Vezi post
                                      Clasament Amatori
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de iahim Vezi post
                                        As vrea si eu sa felicit organizarea foarte buna cu care ne-au obisnuit Mihai si Rares

                                        As mai vrea sa mentionez ca adidasii care mi-au fost furati din vestiar erau deja destul de purtati si nu miroseau tocmai frumos, nu inteleg ce fel de om ar fura incaltarile cuiva...mai ales in starea aia...Daca totusi a fost greseala...ii puteti returna la sala. Daca nu a fost o greseala si chiar mi-a luat cineva incaltarile intentionat ca sa merg in adidasii de sala prin ploaie...vreau sa ii transmit respectivului ca este o zdreanta Dar inca mai sper sa nu fie cazul
                                        Mihai, nu iei in calcul ca persoanei care ti-a luat (furat) adidasii sa-i placa mirosul, foarte probabil este un imputit.
                                        Ultima editare de Cornel 67; 30.nov.2015, 13:11.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de viorel.andrei Vezi post
                                          Clasamente finale vedem si noi astazi, sau sunt in vacanta baietii?
                                          Am intrat in vacanta , insa abia dupa ce am terminat concursul si am postat clasamentele
                                          Puteau fi gasite si pe paginile 13 si 14 , insa l-am afisat acum si pe prima pagina!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Bebe Mihaila Vezi post
                                            A fost un turneu reusit.Singura nemultumire a jucătorilor a fost mingea de joc și sper ca pe viitor organizatorii sa se gîndească mai bine și sa ofere mingii de 3 stele .
                                            Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                                            Felicitări tuturor,in special cei ce au organizat si au sponsorizat!
                                            Având in vedere ca e vorba de un memorial,puteam juca si cu mingiile nostre,cred ca organizatori au urmărit ca o suma cat mai mare sa ajunga la fam Văduva,iar acele mingii au fost donate de un om cu o inima mare
                                            P.S. E doar părea mea,nimic oficial
                                            Multumesc Dane pentru interventie. Este perfect adevarat ce ai scris.
                                            Banii ramasi din inscrieri si din donatii au ajung la Filip, baiatul lui George.
                                            Ii multumesc inca o data domnului Gelu Popescu , care si in acest an ne-a ajutat cu mingile de joc . Domnul Gelu s-a oferit sa ne dea mingi de 3 stele, insa eu am refuzat si am ales sa jucam cu mingi de antrenament!Si bine am facut! Nimeni nu este interesat "sa piarda" mingile de antrenament , pe cand cele 3 stele se "evaporau" foarte repede.
                                            Ii multumesc pe aceasta cale si lui Mihai Vranceanu , cu care am colaborat inca o data excelent!

                                            Sa ne vedem cu bine

                                            Comentariu


                                            • Felicitari tuturor participantilor la acest frumos concurs organizat foarte fluent de Mihai si Rares.
                                              Felicitari Mihai pentru senzationala semifinala cu dl. Darmaz.
                                              Sa ne vedem cu bine la turneele viitoare!

                                              Comentariu


                                              • Vreau si eu sa felicit organizatorii acestui frumos si disputat turneu, dar si castigatorii!

                                                Daca cineva a gasit o paleta cu lemnul Butterfly Primorac Off-, iar fetele Yasaka Rakza 7 soft si Adidas, il rog sa ma anunte, e paleta mea.
                                                Sambata am plecat putin in graba, fara sa verific daca am luat-o. La receptia salii nu a fost dusa, deci sigur a luat-o cineva.
                                                Daca cel care a gasit-o nu vrea sa mi-o restituie, e optiunea lui, insa nu cred ca-i face cinste (era sa zic ca e valabil ce a spus Iahim in penultima lui fraza de pe pagina, dar ma abtin). Toate cele bune.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de leordarares Vezi post
                                                  Am intrat in vacanta , insa abia dupa ce am terminat concursul si am postat clasamentele
                                                  Puteau fi gasite si pe paginile 13 si 14 , insa l-am afisat acum si pe prima pagina!
                                                  Am vazut. Mulțumesc☺.
                                                  "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                                  Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                                  BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                                  Comentariu


                                                  • Turneu deosebit de frumos si greu in acelas timp! Dupa umila mea parere Top Tenis Arena a fost si va ramane etalonul pentru toti care vor sa-si verifice nivelul in tenisul de masa.
                                                    Felicitari organizatorilor Rares Leorda si Mihai Vranceanu!
                                                    Imi pare rau pentru Mihai Micuda si George Dospinescu, care au jucat extraordinar de frumos.. bucuria lor este umbrita de ceea ce li s-a intampat..

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X