Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Iernii - Moș Crăciun" ediția a VIII-a, Fălticeni - 19.12.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mai asteptam 2-3 zile. As dori sa vin.

    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Deci te inscriu la Open?
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • Raspuns corect. Urmeaza sa validam sau nu raspunsul in functie de participarea ta..Daca nu vii,vom reporta mingea
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • Roman Iulian
        Sterea Viorel
        Lungu cosmin ?


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        (habar n-am daca au fost toti la Fălticeni dar asa cred - chiar daca s-a raspuns deja)
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • Postat în original de cata_60 Vezi post
          Raspuns corect. Urmeaza sa validam sau nu raspunsul in functie de participarea ta..Daca nu vii,vom reporta mingea
          Vine, vine...
          L-am trecut deja pe răboj.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Quiz 4`:
            Cea mai galonată echipă învinsă de Foresta Fălticeni în perioada când evolua în Divizia C și punea în mișcare rotativele ziarelor centrale?

            Premiu: - o minge de fotbal ***

            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • Dinamo București

              Comentariu


              • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                Quiz 4`:
                Cea mai galonată echipă învinsă de Foresta Fălticeni în perioada când evolua în Divizia C și punea în mișcare rotativele ziarelor centrale?

                Premiu: - o minge de fotbal ***

                Dinamo

                Comentariu


                • Postat în original de Catalin Albu Vezi post
                  Dinamo București
                  Postat în original de Tibi68 Vezi post
                  Dinamo
                  Niet!
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • atunci e Rapid București. apoi a pierdut in finala cu 6-0 de la steaua bucuresti. asta fiind prin 1967 parca

                    Comentariu


                    • Postat în original de Catalin Albu Vezi post
                      atunci e Rapid București. apoi a pierdut in finala cu 6-0 de la steaua bucuresti
                      Te-ai făcut c-o hapucă de fotbal. Care, coincidență sau nu , e mingea oficială a Rapidulețului.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • deci e Rapidul? ) alta victorie mare nu cred ca a mai avut )

                        Comentariu


                        • Postat în original de Catalin Albu Vezi post
                          deci e Rapidul? ) alta victorie mare nu cred ca a mai avut )
                          Păi ținând cont ca in sezonul 1967-1968 Foresta activa in Divizia C, iar Rapidul se mîndrea cu titlul de Campioană a României (1967), cred că asta e marea victorie a Forestei: Eliminarea în semifinalele Cupei României a Rapidului cu scorul de 1-0.
                          Bizareria regulamentului de atunci era că în sferturile de finală s-a calificat în dauna Politehnicii Iași (1-1 după prelungiri) deoarece avea lotul mai tânăr.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Postat în original de sorin_client Vezi post
                            Roman Iulian
                            Sterea Viorel
                            Lungu cosmin ?


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            (habar n-am daca au fost toti la Fălticeni dar asa cred - chiar daca s-a raspuns deja)
                            Ai fost pe-aproape si ca viteza si caco rectitudine..ai un preimu de consolare,o minge Xiom 2 stele pentru incercare
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • ura. am castigat o minge . desi eu tin cu Dinamo. dar nu strica . sa nu uitam si de acea victorie impotriva lu Dinamo. de la 4-0 pt caini. sa facut 5-4 pentru Fălticeni.

                              Comentariu


                              • Stimate organizator.Avand in vedere ca la acest concurs vor participa multi concurenti si mai ales ca bEutura este pe primul plan in crearea unei atmosfere placute in desfasurarea concursului,rog sa specifici daca asiguri si (cate o)asistenta medicala participantilor.
                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                Comentariu


                                • Barbalata Lorin - Suceava - Avansati

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                    Stimate organizator.Avand in vedere ca la acest concurs vor participa multi concurenti si mai ales ca bEutura este pe primul plan in crearea unei atmosfere placute in desfasurarea concursului,rog sa specifici daca asiguri si (cate o)asistenta medicala participantilor.
                                    Luați, vă rog, exemplu de la Dl. Dr. Toma care, atunci când asigură asistență medicală la un turneu, nu vine cu m?na goală.

                                    Postat în original de dr.Toma Vezi post
                                    Am vazut ceva despre dublu knock-out, asa ca vin si eu. Sper sa nu apara ceva sa ma deturneze pe traseu, ca sunt de garda ziua urmatoare...
                                    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                    La 2KO va mai trebuie un partener.
                                    O sora, o infirmiera, ceva...
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Din IASI - Florin Cretu - OPEN.
                                      TRUST NO ONE !

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                        Stimate organizator.Avand in vedere ca la acest concurs vor participa multi concurenti si mai ales ca bEutura este pe primul plan in crearea unei atmosfere placute in desfasurarea concursului,rog sa specifici daca asiguri si (cate o)asistenta medicala participantilor.
                                        Da...voi anunta din timp..ACS Somuz ,coorganizatorul evenimentului este clubul Scolii de Jandarmi Fălticeni care practic are curte comuna cu ISU Fălticeni,problema e ca si rezolvata.Mersi ca mi-ai adus aminte,uitasem de aspectul asta
                                        of all the things i lost i miss my mind the most

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                          Stimate organizator.Avand in vedere ca la acest concurs vor participa multi concurenti si mai ales ca bEutura este pe primul plan in crearea unei atmosfere placute in desfasurarea concursului,rog sa specifici daca asiguri si (cate o)asistenta medicala participantilor.
                                          Iar cum concursul va avea loc in apropierea sarbatorilor,sa speram ca nu vor veni sa ne creeze atmosfera ceva practicanti de alte sporturi si obiceiuri de prin Ruginoasa.

                                          Comentariu


                                          • gabriel iacob - avansati Iași
                                            Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                            FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                            BH : Spinlord Sternenfall OX

                                            Comentariu


                                            • Vin in intampinarea unei intrebari ce va fi pusa cu siguranta intr-una din zilele dinaintea concursului.Nici unul din jucatorii inscrisi nu are la activ jocuri in divizia A in anii 2015 sau 2014. Divizionarii A David sau Litovcenko,participanti obisnuiti ai turneelor de la Fălticeni vor putea evolua in gr inferioare sau superioare de 5(ei fiind nr 5 in gr) ,in afara concursului.Divizionarii A care vor dori sa vina vor juca ,dupa terminarea concursului de Open un round robin cu primii clasati,contra unor premii separate ce vor fi comunicate din timp.Ei nu vor plati taxa de inscriere
                                              of all the things i lost i miss my mind the most

                                              Comentariu


                                              • Buna ziua,

                                                Mihalea Lucian - avansati - Suceava

                                                Comentariu


                                                • Lozniceru Ctin-Incepatori-Fălticeni
                                                  of all the things i lost i miss my mind the most

                                                  Comentariu


                                                  • Pinzar Alin - Suceava , avansati
                                                    JOOLA Zelebro
                                                    FH Joola Rhyzer Pro 45
                                                    BH Joola Rhyzer Pro 45

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X