Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A "Cupa IERNII" Sibiu 5 Decembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • un turneu foarte reusit si nu e de mirarea cunoscandu-i pe Alex si Adonis. M-am simtit excelent si sunt fericit ca am castigat un turneu la Sibiu unde am foarte multi prieteni. Le multumesc organizatorilor pentru conditiile create si le multumesc si sustinatorilor pe care chiar i-am simtit alaturi de mine.

    Comentariu


    • Felicitari gabi

      Comentariu


      • Postat în original de marius1964 Vezi post
        Nu pot lipsi nici cateva poze mai clare sau mai neclare deoarece nu am folosit blitzul
        sunt foarte faine pozele, ca întotdeauna, dealtfel. încet-încet, marca ,,marius 1964,, devine și ea o ,,marcă înregistrată,, în acest domeniu.

        - - - Actualizat - - -

        Am venit la Aria de data asta ca să urmăresc partidele cu un ochi neutru. A meritat.

        Dar am venit și cu g?ndul ,,ascuns,, de a recupera o bluză de trening roșie, cu gulerul negru la interior (addidas). Fără succes. (șansele erau mici oricum) Dacă, printr-un noroc chior, mai este pe acolo, n-o mai lăsați în sală, ci puneți-o vă rog undeva în pupitru sau chiar jos la Cosmin în magazie.

        Comentariu


        • Felicitari Tipser Gabriel.... ( Bine Gabii ma bucur mult pentru tine . Acus ajungi la Open.. Numa bine si Sarbatori Fericite !

          Comentariu


          • Bravo Darian!!!!

            Bravo Petre!!!


            Felicitari tuturor participantilor, Si premiantilor!!!
            Ultima editare de leo33; 06.dec.2015, 20:27.

            Comentariu




            • - - - Actualizat - - -

              Comentariu


              • Finala de la Open

                05 Viscaria 05

                Comentariu


                • https://www.youtube.com/watch?v=FkMw...ature=youtu.be

                  Comentariu


                  • Buna dimineata draji "nebuni frumosi" ai tenisului de masa amaturistic!

                    Incep prin a va multumi pentru participarea la un turneu foarte reusit din toate punctele de vedere:atmosfera,cursivitate,sportivitate.
                    Cu acest competitie am incheiat un an plin de turnee organizate la Sibiu.Turnee de toate categoriile in care sper ca v-ati simtit bine.
                    Felicit castigatorii acestui turneu dar si invinsii!
                    Multumim tuturor sponsorilor de anul acesta care au sustinut aceasta comunitate a tenisului de masa.
                    Multumim gazdelor noastre AriaSport,pentru gazduire si sustinere.
                    Multumesc Adonis ca existi!Fara tine turneele de la Sibiu nu se pot tine.Personal te stimez si te respect,prietene!
                    In incheiere va multumim pentru interesul acordat pentru turneele de la Sibiu si va doresc un calduros "Sarbatori fericite"

                    Cu stima si respect,al dvs,
                    Alex Mureșanu

                    Comentariu


                    • Multumim, dragi organizatori! Va dorim sarbatori de iarna la fel de frumoase precum turneele pe care ni le oferiti. Respect!
                      Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                      Comentariu


                      • Mulțumim tuturor celor implicați, alături de organizatorii turneelor , pentru ca noi sa beneficiem de asemenea condiții. Mult succes în continuare!

                        Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Postat în original de ADN Vezi post
                          Felicitari Petrica Brulea,la cat mai multe clasari pe podium,felicitari organizatorilor pentru buna desfasurare a concursului si pentru conditiile foarte bune de joc,in numele echipei din Prahova va multumesc si sa ne vedem cu bine la urmatoarele concursuri organizate la Aria Sport
                          Multumesc ,eu am vrut sa ma retrag joi, dar tu m-ai convins sa merg mai departe.

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X