Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A "Cupa IERNII" Sibiu 5 Decembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Firu Marian . Vatra Dornei . Multumesc !

    Comentariu


    • Se retrage Muscan Ioan.
      Va doresc succes organizatorilor si o buna relaxare participantilor.

      Comentariu


      • Cand lumea o sa-si aduca aminte ca pe 6.12.''15 vine Mosul sa vedeti atunci val de retrageri!
        Din Brașov se mai inscrie;
        Popa Mircea
        Marin Floricel
        Sa auzim de bine.

        Comentariu


        • ...și eu am văzut lista....dar am primit (neoficial) o invitație surpriză.

          așa că mă înscriu și eu, acompaniat de dictonul ''ori la bal, ori la spital''. dacă nu voi juca, măcar să am ocazia de a strânge m?na unui om deosebit.

          Se înscrie
          Alin Oprișiu
          Din Agnita

          Ca să nu mai ziceți că nea Deni e singurul ''ciudat'' dintre ''frumoșii nebuni''.


          Când văd ce se întâmplă în ultima vreme legat de turneele de la ARIA, nu pot să mai țin sentimentele sub cheie și să nu spun că sunt mîndru că-s sibian.
          Bravo Sibiule!

          Comentariu


          • Nimic de la turneu? Ceva grupe inferioare, rezultate...
            Blade: Mizutani ZLC
            FH Nittaku Fastarc G1
            BH Xiom Sigma II Euro

            Comentariu


            • Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
              Nimic de la turneu? Ceva grupe inferioare, rezultate...
              Amice, esti din alt film. Scuze !

              Comentariu


              • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                Amice, esti din alt film. Scuze !
                Upsss, sorry! Abia peste o saptamana... cred ca mi se trage de la vreme.
                Blade: Mizutani ZLC
                FH Nittaku Fastarc G1
                BH Xiom Sigma II Euro

                Comentariu


                • Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
                  Upsss, sorry! Abia peste o saptamana... cred ca mi se trage de la vreme.


                  Sau poate de la "o vreme"..
                  Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                  Pe spate: Tenergy 80
                  Pe fata.: Tenergy 64

                  Comentariu


                  • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                    Amice, esti din alt film. Scuze !
                    ...totuși, poate s-a referit la turneul de antrenament din fiecare joi. eu de aceea am dat îmi place.

                    Comentariu


                    • Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
                      Nimic de la turneu? Ceva grupe inferioare, rezultate...
                      Grupe Inferioare
                      Toate categoriile - 05.12.2015
                      1 . Sicoe Rodica, Birtalan Laszlo, Trocan Alexa, Buta Denisa, Midvichi Alexandru, Ene Larisa,
                      2 . Petrescu Liviu, Radu Constantin, Brulea Petre, Manzat Mircea, Movileanu Neculae, Banciu Razvan,
                      3 . Govoreanu Florin, Beches Andrei, Derzsi Lorand, Pralea Constantin, Mihail Dragos, Csiki Alexandru,
                      4 . Muntean Alin, Stancalie Doru, Matei Dumitru, Botian Radu, Bardas Nelutu, Mateescu Florin,
                      5 . Sufletel Radu, Darmaz Ion, Morosan Marian, Onet Nicolae, Roghina R.Cosmin, Aisner Imre,
                      6 . Dumitrescu Cristina, Pavel Calin, Marin Floricel, Filea Adonis, Ambrus Szilard, Prodan Cristin,
                      7 . Irsai Istvan, Iancu Sorin, Kromek Iulian, Mihu Dorel, Ciky Cornel, Soroiu Claudiu,
                      8 . Balan Cristian, Barac Marius, Pelaghie Ioan, Eftimie Adrian, Postelnicu Mihai, Berecki Robert,
                      9 . Popa Radu, Bucur Alin Adrian, Negrean Ioan, Cojocaru Didi, Ilie Octavian Marius, Popovici Ciprian,
                      10 . Muntean Diana, Ciobanu Daniel, Cernejenco Constantin, Comanariu Stefan, Dragomir Ioan, Varadi Tudor Calin,
                      11 . Cruceru Sergiu, Avram Nicolae, Dragomir Mitica, Stancescu Sebastian, Radulescu Eugeniu, Oancea Paul,
                      12 . Banescu Dragos, Groza Alexandru, Veres Janos, Comsa Dan, Chibulcutean Bogdan, Toth Beatrice,
                      13 . Aron Darie, Zedler Csaba, Dirlea Ioan, Lupsa Bogdan, Kis Istvan, Baltag Denisa,
                      14 . Benyi Crinel, Moldovan Iulia, Farcasiu Florin, Badaluta Marian, Banea Radu, Stefan Patrick,
                      15 . Zbancu Leo, Bleoca Marius, Benyovski Bela, Orac Teodor, Ghidiu Valer, Boiangiu Liviu Adrian,
                      16 . Capusan Sorin, Tipser Gabriel, Weiss Simona, Zdrenghea Mircea, Kondort Dan, Morariu Radu,
                      17 . Daneliuc Gabi, Antal Denes, Janosi Attila, Aberle Ildiko, Chibulcutean Ioan, Busu Romulus,
                      18 . Morosanu Vasile, Somlea Darian, Ratiu Valer, Suciu Iacob, Kondort Arpad, Holom Dorin,
                      19 . Crainic Adrian, Trocan Nicolae, Bradusca Cornel, Decean Darian, Malene Petru, Presecan Lucian,
                      20 . Raducan Bogdan, Toader George, Mureșanu Alex, Sutoris Cornel, Restea Lucian Constantin, Tarlea Adrian,
                      21 . Andone Claudiu, Opris Dora, Popa Paul, Rusea Gheorghe, Mihaescu Marian, Ferencz Valentin,
                      22 . Baciu Gabriel, Dragoi Andrei, Horvath Mircea, Bucur Dan, Vintila Marius, Prodan Vasile,
                      23 . Lunca Razvan, Popa Mircea, Railean Vlad, Vana Florin, Dragomir Paul, Fulop Laszlo,
                      24 . Craciun Calin, Molnar Tihamer, Dordea Lucian, Puiulet Iosif, Givan Cristian, Bucur Delia,
                      25 . Grigore Alexandru, Teica Radu, Tobosaru Gheorghe, Samoila Florin, Cindea Cristian, Anton Calin,
                      26 . Georgiu Dragos, Polotca Stefan, Sofian Corneliu, Nicu Constantin, Crisan Casian, Vrancea Markus,
                      27 . Carpaci Alexandru, Kaposta Victor, Negulescu Ioan, Safta Alexandru, Moldovan Flavia, Jeflea Serban,
                      28 . Pinzar Andrei, Moldovan Alexandru, Lucic Corneliu, Botea Fabian, Postelnicu Eric, Mureșanu Mihaela,
                      29 . Vitan Vasile, Vladoiu Gelu, Cristea Virgil, Fulop Attila, Manitiu Florin, Hotea Darius,
                      30 . Dabacan Dorin, Migea Cornel, Nicula Dumitru, Sarbu Dan, Pica Horia, Moldovan Sidonia,
                      31 . Todarcea Ioan, Firu Marian, Dinu Adrian, Sterie Georgiana, Movileanu Adrian, Ciobanu Cosmin,
                      32 . Stancu Tiberiu, Hutanu Alin, Pacurar Cosmin, Timaru Ilie, Sicoe Ioan, Cioca Raul,

                      Asata in cazul în care am avea 32 de mese

                      ESTE DOAR O SIMULARE

                      Comentariu


                      • ce chestie...Marin Floricel a fost înscris cu 10 minute înaintea mea și e aici în simulare, eu nu sunt.

                        ...iar v-ați supărat pe mine? în cazul în care ar fi 32 de mese, bineînțeles

                        Comentariu


                        • O simulare perfecta,putem sa visam la o sala cu 32 de mese.
                          Dorintele in general se implinesc mai devreme ori mai tarziu!

                          Comentariu


                          • Iata solutia pentru a putea participa toti cei 192 de impatimiti inscrisi : sistemul de joc a lui Emi pe parcursul a 2 zile ( prima zi amatorii si in ziua a doua openistii si incepatorii - sau invers ) are nevoie de 24 de mese ( 2 zile X 12 mese = 24 ) BINGO!! . P.S.: cu cifrele ne putem juca mai usor decat cu organizarea ( si daca nu schimbati sistemul doar din lipsa de personal , ma ofer voluntar la ajutorarea organizatorilor ) . Si am indeplini dorinta lui nea Deni mai devreme decat prea tarziu .

                            Comentariu


                            • nu-i greu de gasit o sala cu 32 de mese.de exemplu la o nunta.

                              Comentariu


                              • Postat în original de marin bada Vezi post
                                nu-i greu de gasit o sala cu 32 de mese.de exemplu la o nunta.
                                Si pe tine te punem in rolul Nasului

                                Comentariu


                                • Postat în original de marin bada Vezi post
                                  nu-i greu de gasit o sala cu 32 de mese.de exemplu la o nunta.
                                  Am auzit de o astfel de sala la Vatra Dornei...sti ceva de asemenea sala ?
                                  Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                  Pe spate: Tenergy 80
                                  Pe fata.: Tenergy 64

                                  Comentariu


                                  • si incet incet o sa fie nunta in loc de turneu

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de adimucu Vezi post
                                      ...iar v-ați supărat pe mine? în cazul în care ar fi 32 de mese, bineînțeles
                                      daca ai observat LA SIMULARE toate grupele sunt de 6 jucatori - deci esti pe lista de asteptare și cu 32 de grupe

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de marius1964 Vezi post
                                        ( prima zi amatorii si in ziua a doua openistii si incepatorii - sau invers )
                                        si de aici încep discutiile și nemultumirile

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de adof Vezi post
                                          si de aici încep discutiile și nemultumirile
                                          de aia e forum , sa discutam si sa facem sa fie mai multi multumiti decat nemultumiti - ca daca ar fi toti multumiti te-as declara DUMNEZEU .

                                          Comentariu


                                          • Marius ..exista o "sectiune" pt nemultumiri si discutii care in momentul de fata,la turneul de Sambata,nu isi au rostul.. stiti cu totii conditiile excelente de la Aria..nu va ramane decat sa lasati la aprecierea organizatorilor "chestiile" organizatorice..Restul e can-can..��
                                            Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                            Pe spate: Tenergy 80
                                            Pe fata.: Tenergy 64

                                            Comentariu


                                            • Nicu Gheorghe e nou, iar Gheorghe Nicu are aproape 8 ani în Amatur. La cât mai mulți ani! Deci când numele de familie coincide cu un prenume, e bine de verificat în baza de date ambele variante.
                                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                              FH: Butterfly - Dignics 80
                                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                Si pe tine te punem in rolul Nasului
                                                OK.Dar va invit sa organizati un concurs A de dans.Open si amatori.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de adof Vezi post
                                                  deci esti pe lista de asteptare și cu 32 de grupe
                                                  ...grea viața de pinguin

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                                    Nicu Gheorghe e nou, iar Gheorghe Nicu are aproape 8 ani în Amatur. La cât mai mulți ani! Deci când numele de familie coincide cu un prenume, e bine de verificat în baza de date ambele variante.
                                                    cred ca e mai bine sa fie scris de la inceput numele și prenumele asa cum este baza de date

                                                    nu este necesar sa dai de lucru la alți să caute
                                                    sau la alti sa dea lamuriri

                                                    lucra si pierd timpul vreo 3 insi pentru un jucator

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X