Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A ? CUPA DE VINt VINTU DE JOS - ALBA 12 12 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de alinguru Vezi post
    Se retrage ... Muntean Alin ... T-VENI ... Open
    Retragerea ta dupa mesajul privat pe care ti l-am trimis ramas fara raspuns sa sti ca imi pune mari semne de intrebare.Astept MP.EMI

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Rezervat Inscrieri.

      Inscrieri Open - on 12/6/2015 at 12:21:58 PM


      2. Bleoca Marius, Târnaveni - - -
      Postat în original de mandelafree Vezi post
      Inscrieri AMATORI - on 12/6/2015 at 14:59:40


      15. Bleoca Marius, Târnaveni - 640 - 17.55 - A

      Comentariu


      • #78
        Scuze ca m am retras , dar trebuie sa merg la MS neaparat EMI dar putem vb oricind !

        Comentariu


        • #79
          LA ACEST TURNEU VA FI PREZENT SI POSTUL TV ONE LINE absport.ro CU CEL PUTIN 3 CAMERE DE LUAT VEDERI,CARE VA FI IMPREUNA CU NOI,DE LA INCEPUT.PANA LA FINAL.POSTUL TRANSMITE IN JUD ALBA,CLUJ SI SIBIU.DL CLAUDIU FURDUI, MANAGERUL POSTULUI FACE URMATOAREA OFERTA: UN DVD PERSONALIZAT PT FIECARE PARTICIPANT CARE SA CUPRINDA IN AFARA DE FILMARILE GENERALE SI CEL PUTIN UN MECI PT FIECARE PARTICIPANT LA PRETUL DE 12 LEI.CINE DORESTE MAI MULT DE UN MECI, PRETUL CRESTE CU 2 LEI/MECI.SOLICITARILE POT FI POSTATE PE FORUM SAU DIRECT LA FATA LOCULUI.LIVRARILE VOR FI ASIGURATE DE ORGANIZATORUL TURNEULUI-PRALEA CONSTANTIN. 12 LEI REPREZINTA CCA 50% DIN COST,RESTUL ACOPERIND-UL ORGANIZATORII.

          Comentariu


          • #80
            Dorim să ne înscriem la începători, în cazul în care nu mai sunt locuri vă rugăm să ne înscrieți la open.

            Cristian Botei - Stremț
            Puia Darius - Stremț
            Alex Cristea - Teiuș
            Ultima editare de cristian.botei; 06.dec.2015, 17:19.

            Comentariu


            • #81
              Radu Constantin - Sibiu - open

              Comentariu


              • #82
                Beches Andrei,Sibiu, doresc filmare/Cd pentru toate meciurile pe care le joc. Sper, cat mai multe ! Multumesc
                ZJ-SZLC
                fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                Comentariu


                • #83
                  Teleki Zsolt -Cluj-Napoca Open doresc si eu filmare/cd pt toate meciurile jucate de mine mersi

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de daviris Vezi post
                    LA ACEST TURNEU VA FI PREZENT SI POSTUL TV ONE LINE absport.ro CU CEL PUTIN 3 CAMERE DE LUAT VEDERI,CARE VA FI IMPREUNA CU NOI,DE LA INCEPUT.PANA LA FINAL.POSTUL TRANSMITE IN JUD ALBA,CLUJ SI SIBIU.DL CLAUDIU FURDUI, MANAGERUL POSTULUI FACE URMATOAREA OFERTA: UN DVD PERSONALIZAT PT FIECARE PARTICIPANT CARE SA CUPRINDA IN AFARA DE FILMARILE GENERALE SI CEL PUTIN UN MECI PT FIECARE PARTICIPANT LA PRETUL DE 12 LEI.CINE DORESTE MAI MULT DE UN MECI, PRETUL CRESTE CU 2 LEI/MECI.SOLICITARILE POT FI POSTATE PE FORUM SAU DIRECT LA FATA LOCULUI.LIVRARILE VOR FI ASIGURATE DE ORGANIZATORUL TURNEULUI-PRALEA CONSTANTIN. 12 LEI REPREZINTA CCA 50% DIN COST,RESTUL ACOPERIND-UL ORGANIZATORII.
                    As dori si eu un DVD care sa cuprinda,in fuga,cateva minute din meciurile mele din inferioare si superioare,dupa care as dori un calup din eliminatorii cu victoriile impotriva lui Govo,Radu (cu toate choooooourile dupa) si,mai ales,sa nu lipseasca finala castigata impotriva lui Rodica....!!!!!!??!
                    Platesc oricat!!!!!!!!!!!!!Choooooooooo!
                    ..........Papy,trezeste-teeeeeeeeee!!!!!
                    ..........Mosule,ce darnic esti!
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de csabazedler Vezi post
                      As dori si eu un DVD care sa cuprinda,in fuga,cateva minute din meciurile mele din inferioare si superioare,dupa care as dori un calup din eliminatorii cu victoriile impotriva lui Govo,Radu (cu toate choooooourile dupa) si,mai ales,sa nu lipseasca finala castigata impotriva lui Rodica....!!!!!!??!
                      Platesc oricat!!!!!!!!!!!!!Choooooooooo!
                      ..........Papy,trezeste-teeeeeeeeee!!!!!
                      ..........Mosule,ce darnic esti!
                      La DVD-ul asta daca e complet preiau eu toate costurile de filmare.

                      Comentariu


                      • #86
                        Din Cisnadie la Avansati: Somlea Darian si Groza Alexandru.

                        Comentariu


                        • #87
                          buna ziua ,

                          daca se filmeaza tot ce voi juca eu ...s-ar putea sa numai ajung nici pana pe tablou. dar pana in finala ......asa ca lasati-o mai usor ...cu pronosticurile ....:

                          Comentariu


                          • #88
                            Botian Radu -Sibiu, incepatori- doresc filmari la meciurile care le joc. Multumesc

                            Comentariu


                            • #89
                              Cu scuzele de rigoare, astazi am aflat ca pe data de 12, la servici se organizeaza petrecerea de sfarsit de an, pe care am ratat-o in ultimii 2 ani deoarece a cazut in aceasi data cu turneul final, astfel incat in acest an nu vreau sa o mai ratez si ma voi retrage de la concurs.
                              Multa bafta si cel mai bun sa invinga!!
                              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                              BH : Tenergy 05Fx
                              FH : Tenergy 05Fx

                              Comentariu


                              • #90
                                Pop danut doresc si eu dvd cu toate meciurile pe care le joc multumesc!!!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • #91
                                  Si eu vreau un dvd standard, meciurile mele mi le filmez eu dar finala cred ca ar fi mai ok s-o am din doua unghiuri.
                                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                    Asa ii spuneti voi, sau asa o cheama?

                                    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/cls...ndulean&page=1
                                    O cheama Ruxandra, am alintat-o eu ) scuze Florin
                                    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                    BH : Tenergy 05Fx
                                    FH : Tenergy 05Fx

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      moldovan doru dej se retrage !!
                                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Cu toate retragerile pana acu sunt 125 de participanti

                                        Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                        Rezervat Inscrieri.

                                        Inscrieri Open - on 12/8/2015 at 12:50:01 AM

                                        1. Sicoe Rodica, Cugir - 7 - 31.96 - OFW
                                        2. Govoreanu Florin, Cisnadie - 13 - 28.73 - O
                                        3. Apian Florin, Bistrița - 33 - 27.44 - O
                                        4. Balan Cristian, Ramnicu Valcea - 39 - 26.15 - O
                                        5. Sufletel Radu, Alba Iulia - 31 - 25.96 - OL
                                        6. Popa Radu, Deva - 126 - 25.5 - O
                                        7. Aron Darie, Sibiu - 54 - 24.8 - O
                                        8. Butura Vasile, Alba Iulia - 875 - 24.75 - O
                                        9. Zbancu Leo, Deva - 882 - 24.5 - O
                                        10. Crainic Adrian, Orastie - 695 - 23.92 - O
                                        11. Andone Claudiu, Cugir - 56 - 23.82 - O
                                        12. Baciu Gabriel, Târnaveni - 245 - 23.68 - O
                                        13. Grigore Alexandru, Campina - 78 - 22.67 - O
                                        14. Pop Danut, Dej - 80 - 22.65 - O
                                        15. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 110 - 22.29 - OW
                                        16. Zelariu Petru, Târnaveni - 265 - 22.07 - O
                                        17. Firu Marian, Vatra Dornei - 188 - 21.75 - O
                                        18. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 103 - 21.68 - O
                                        19. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 97 - 21.65 - O
                                        20. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 283 - 21.53 - O
                                        21. Denes Ferenc, Praid - 82 - 21.5 - OW
                                        22. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 98 - 21.18 - OW
                                        23. Stancu Tiberiu, Deva - 246 - 20.59 - OW
                                        24. Migea Cornel, Sibiu - 115 - 20.16 - O
                                        25. Meszar Razvan, Arad - 240 - 20.06 - O
                                        26. Kaposta Victor, Arad - 95 - 19.98 - O
                                        27. Iancu Sorin, Sibiu - 214 - 17.97 - A
                                        28. Zedler Csaba, Agnita - 273 - 16.88 - AW
                                        29. Beltechi Dumitru, Victoria - 1084 - 13.88 - A
                                        30. Oancea Paul, Agnita - 2007 - 1.75 - A
                                        31. Zaroni Vlad, Hunedoara - 2020 - 0 - A
                                        32. Tincu Catalin, Hunedoara - 2193 - 0 - A
                                        33. Wildcard open 1, Vintu - 3207 - 0 - A
                                        34. Wildcard Open 2, Vintu - 3208 - 0 - A
                                        35. Sufletel Emil Jr, Alba Iulia - 3209 - 0 - A
                                        36. Ispas Emil, Alba Iulia - 3210 - 0 - A
                                        -----------------------------------------
                                        Lista de asteptare:
                                        1. Capusan Sorin, Târnaveni - - -
                                        2. Bleoca Marius, Târnaveni - - -
                                        3. Radu Constantin, Sibiu - - -


                                        Inscrieri Avansati - on 12/8/2015 at 12:45:39 AM

                                        1. Ciobanu Daniel, Blaj - 187 - 16.78 - A
                                        2. Muntean Mircea, Baia Mare - 215 - 16.68 - A
                                        3. Barac Marius, Sibiu - 202 - 16.64 - AW
                                        4. Pavel Calin, Hunedoara - 526 - 16.46 - A
                                        5. Beches Andrei, Sibiu - 190 - 16.07 - A
                                        6. Matei Dumitru, Deva - 228 - 15.34 - AW
                                        7. Kromek Iulian, Cugir - 267 - 15.19 - A
                                        8. Farcasiu Florin, Alba Iulia - 727 - 14.94 - A
                                        9. Dirlea Ioan, Aiud - 440 - 14.94 - AH
                                        10. Bumbu Pavel, Razboieni - 324 - 14.84 - A
                                        11. Popa Gheorghe, Aiud - 733 - 14.15 - A
                                        12. Ciucur Laurentiu, Sibiu - 577 - 14.11 - A
                                        13. Horvath Mircea, Orastie - 494 - 14 - A
                                        14. Cristea Virgil, Cugir - 349 - 13.55 - A
                                        15. Fulop Attila, Aiud - 327 - 13.45 - A
                                        16. Damian Mircea, Bistrița - 330 - 13.4 - A
                                        17. Pacurar Cosmin, Blaj - 482 - 13.28 - A
                                        18. Serban Marian, Orastie - 1018 - 13 - A
                                        19. Botea Fabian, Hunedoara - 463 - 12.94 - A
                                        20. Neiconi Sabin, Hateg - 1465 - 12.75 - A
                                        21. Suciu Iacob, Blaj - 475 - 11.61 - A
                                        22. Zdrenghea Mircea, Orastie - 833 - 11.25 - A
                                        23. Comsa Dan, Sibiu - 608 - 9.69 - A
                                        24. Zedler Iuliu, Blaj - 1002 - 6.31 - AW
                                        25. Tarlea Adrian, Deva - 1505 - 3.88 - A
                                        26. Busu Romulus, Hunedoara - 2259 - 0 - A
                                        27. Remete Aron , Alba Iulia - 3207 - 0 - A
                                        28. Wildcard1, Vintu - 3208 - 0 - A
                                        29. Wildcard2, Vintu - 3209 - 0 - A
                                        30. Bora Nicolae, Vintu de Jos - 3210 - 0 - A
                                        -----------------------------------------
                                        Lista de asteptare:
                                        1. Zsok Arcadie, Deva - - -
                                        2. Puiulet Iosif, Agnita - - -
                                        3. Eftimie Adrian, Agnita - - -
                                        4. Csiki Sandor, Cluj Napoca - - -
                                        5. Zavaski Ioan, Dej - - -
                                        6. Petrus Florin, Alba Iulia - - -
                                        7. Toader George, Agnita - - -
                                        8. Sabau Gheorghe, Târnaveni - - -
                                        9. Stancalie Doru, Craiova - - -
                                        10. Somlea Darian, Cisnadie - - -
                                        11. Groza Alexandru, Cisnadie - - -



                                        Inscrieri Incepatori - on 12/8/2015 at 12:42:20 AM

                                        1. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea - 592 - 11.33 - A
                                        2. Botian Radu, Sibiu - 499 - 10.56 - A
                                        3. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 492 - 10.5 - A
                                        4. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 501 - 10.43 - A
                                        5. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni - 633 - 9.44 - AJ
                                        6. Pralea Constantin, Alba Iulia - 513 - 9.15 - AW
                                        7. Luca Eugen, Aiud - 898 - 9 - A
                                        8. Manitiu Florin, Sibiu - 625 - 8.89 - A
                                        9. Vela Gabriel, Caransebeș - 712 - 8.82 - A
                                        10. Gligor George, Sibiu - 636 - 8.64 - A
                                        11. Dragomir Ioan, Cristian SB - 1052 - 8.38 - AW
                                        12. Postelnicu Mihai, Deva - 686 - 8.06 - A
                                        13. Chibulcutean Ioan, Târnaveni - 701 - 7.81 - A
                                        14. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 693 - 7.14 - A
                                        15. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea - 1115 - 6.88 - A
                                        16. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 758 - 6.36 - AW
                                        17. Postelnicu Eric, Deva - 915 - 5.69 - AJ
                                        18. Ciobanu Cosmin, Cristian SB - 1349 - 4.75 - A
                                        19. Midvichi Alexandru, Deva - 1497 - 4.75 - A
                                        20. Szekely Gheorghe, Blaj - 2080 - 3 - AW
                                        21. Varadi Tudor Calin, Deva - 1907 - 2.75 - A
                                        22. Susan Mircea, Alba Iulia - 3207 - 0 - A
                                        23. Podariu Pavel, Razboieni - 3208 - 0 - A
                                        24. Groza Valentin, Vintu de Jos - 3209 - 0 - A
                                        25. Wildcard incep1, Vintu de Jos - 3210 - 0 - A
                                        26. Wildcard incep2, Vintu de Jos - 3211 - 0 - A
                                        27. Ratoi Dorin, Hunedoara - 3212 - 0 - A
                                        28. Ratoi Cristina, Hunedoara - 3213 - 0 - A
                                        29. Ratoi David, Hunedoara - 3214 - 0 - A
                                        30. Ratoi Alex, Hunedoara - 3215 - 0 - A
                                        -----------------------------------------
                                        Lista de asteptare:
                                        1. Lupean Dumitru, Alba Iulia - - -
                                        2. Podar Gheorghe, Alba Iulia - - -
                                        3. Sabau Mircea, Târnaveni - - -
                                        4. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - - -
                                        5. Petruta Mihai Alexandru, Deva - - -
                                        6. Moldovan Flavia, Târnaveni - - -
                                        7. Odagiu Ion, Ramnicu Valcea - - -
                                        8. Csiki Alexandr, Târnaveni - - -
                                        9. Soroiu Claudiu, Târnaveni - - -
                                        10. Ferencz Valentin , Târnaveni - - -
                                        11. Prodan Cristian, Târnaveni - - -
                                        12. Stoica Liviu., Alba Iulia - - -
                                        13. Botei Cristian, Stremt - - -
                                        14. Puia Darius, Stremt - - -
                                        15. Cristea Alex, Teiuș - - -

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Vreau si eu un DVD, cu filmare generala.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Bozosan Petre - Sibiu - Avansati
                                            Butterfly Michael Maze Arylate
                                            BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Lunca Razvan-Târnaveni-Open

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Și eu vreau dvd cu toate meciurile pe care le jos

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Cu parere de rau se retrage Groza Alexandru din lista de asteptare.

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Moldovan Flavia- Incepatori

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X