Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A ? CUPA DE VINt VINTU DE JOS - ALBA 12 12 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A ? CUPA DE VINt VINTU DE JOS - ALBA 12 12 2015

    TURNEU A – CUPA DE VINt

    Data:12 12 2015
    Localitatea:-VINTU DE JOS - ALBA
    - SALA DE SPORT – VINTU DE JOS- PARCUL NIC. ITU
    -STR. LUCIAN BLAGA NR. 25
    -DE LA ALBA – IULIA 6 KM SPRE SEBES ( apoi la sensul giratoriu la dreapta pe sub podul de cale ferata )
    -DE LA SEBES 6 KM SPRE ALBA (apoi la primul sens giratoriu spre stanga pe sub accelasi pod de cale ferata )
    -ATENTIE INTRAREA IN VINT DINSPRE DEVA ESTE BLOCATA (se construieste o pasaralela peste calea ferata )

    Logistica: 20 Mese ITTF
    MINGI *** PT COMPETITIE
    Spatiu de joc : SALA TIP NASTASE CU TRIBUNA , ILUMINAT ARTIFICIAL
    Nr. participanti - 96
    -OPEN = 36 (6 mese )
    -AVANSATI = 35 ( 7 mese )
    -INCEPATORI = 30 ( 5 mese )
    -4 WILD CARDURI PT. TOATE CATEGORIILE
    -2 MESE RAMAN LA DISPOZITIA ORGANIZATORILOR( pt. a asigura fluiditatea competitiei )

    Durata Turneului:
    -INCEPE LA ORA 9 AM. PT. TOATE CATEGORIILE
    - ORA 13- 13,45 - MASA FESTIVA SI O CUPA DE VINt ( pentru fiecare ) OFERITA DE CONSILIUL LOCAL VINTU DE JOS.
    - LA SALA SE ASIGURA PROTOCOL

    PARTENERI :
    - CONSILIUL LOCAL VINTU DE JOS
    - PRIMARIA VINTU DE JOS
    -AS. MURESUL VINTU DE JOS
    - SC. KOZARA SRL.
    - EMI – TT

    SE ASIGURA ASISTENTA MEDICALA
    INSCRIERI : - PE FORUM ( ultima inscriere joi – 10 12 2015 ora 20 )
    ( ultima retragere vineri 11 12 2015 ora 13
    -ORICE INSCRIERE SAU RETRAGERE ULTERIOARA NU VA FI LUATA IN CONSIDERARE

    SISTEM DE JOC :
    GRUPA INFERIOARA , SUPERIOARA ,ELIMINATORII (Se asigura 5 meciuri minime per jucator )

    Taxa: - ADULTI = 25 LEI
    -COPII PANA LA 14 ANI = 10 LEI
    -2 Lei catre Amatur
    Materiale Premiere :

    -LOC 1 – 3 = CUPE , MEDALII , DIPLOME
    -SE JOACA FINALA MICA
    -LOC. 4 – 8 = MEDALII SI DIPLOME
    -Surprizele organizatorilor
    POSIBILITATI DE CAZARE:
    -HANUL LUCH 2000 – ( la intrarea in Vint dinspre Deva )
    -PENSIUNEA DRUMUL DRAGOSTEI ( la intrarea in Vint dinspre Alba Iulia )

    ORGANIZATORI :

    -PRALEA CONSTANTIN - TEL 0723511024
    -BELTECHI DUMITRU
    -APIAN FLORIN
    Ultima editare de Zosim1; 10.dec.2015, 08:15.

  • #2
    Rezezervat inscrieri

    Inscrieri Open - on 12/11/2015 at 9:06:00 AM

    1. Sicoe Rodica, Cugir - 7 - 31.96 - OFW
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 16 - 30.21 - O
    3. Govoreanu Florin, Cisnadie - 13 - 28.73 - O
    4. Mocean Dan, Cluj Napoca - 19 - 28.31 - OL
    5. Apian Florin, Bistrita - 33 - 27.44 - O
    6. Balan Cristian, Ramnicu Valcea - 39 - 26.15 - O
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 31 - 25.96 - OL
    8. Aron Darie, Sibiu - 54 - 24.8 - O
    9. Butura Vasile, Alba Iulia - 875 - 24.75 - O
    10. Zbancu Leo, Deva - 882 - 24.5 - O
    11. Capusan Sorin, Tarnaveni - 477 - 24.25 - O
    12. Crainic Adrian, Orastie - 695 - 23.92 - O
    13. Andone Claudiu, Cugir - 56 - 23.82 - O
    14. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 245 - 23.68 - O
    15. Lunca Razvan, Tarnaveni - 277 - 23.25 - O
    16. Grigore Alexandru, Campina - 78 - 22.67 - O
    17. Pop Danut, Dej - 80 - 22.65 - O
    18. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 110 - 22.29 - OW
    19. Zelariu Petru, Tarnaveni - 265 - 22.07 - O
    20. Firu Marian, Vatra Dornei - 188 - 21.75 - O
    21. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 103 - 21.68 - O
    22. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 97 - 21.65 - O
    23. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 283 - 21.53 - O
    24. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 98 - 21.18 - OW
    25. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 321 - 21.11 - O
    26. Stancu Tiberiu, Deva - 246 - 20.59 - OW
    27. Migea Cornel, Sibiu - 115 - 20.16 - O
    28. Meszar Razvan, Arad - 240 - 20.06 - O
    29. Kaposta Victor, Arad - 95 - 19.98 - O
    30. Bleoca Marius, Tarnaveni - 640 - 17.55 - A
    31. Zedler Csaba, Agnita - 273 - 16.88 - AW
    32. Radu Constantin, Sibiu - 191 - 15.92 - AW
    33. Urian Nicusor, Alba Iulia - 1096 - 14.5 - AW
    34. Oancea Paul, Agnita - 2007 - 1.75 - A
    35. Zaroni Vlad, Hunedoara - 2020 - 0 - A
    36. Ispas Emil, Alba Iulia - 3207 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vitan Vasile, Tarnaveni - - -
    2. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - - -


    Inscrieri Avansati - on 12/11/2015 at 9:01:11 AM

    1. Toader George, Agnita - 354 - 18.28 - A
    2. Somlea Darian, Cisnadie - 154 - 18.08 - A
    3. Ciobanu Daniel, Blaj - 187 - 16.78 - A
    4. Muntean Mircea, Baia Mare - 215 - 16.68 - A
    5. Barac Marius, Sibiu - 202 - 16.64 - AW
    6. Pavel Calin, Hunedoara - 526 - 16.46 - A
    7. Beches Andrei, Sibiu - 190 - 16.07 - A
    8. Matei Dumitru, Deva - 228 - 15.34 - AW
    9. Kromek Iulian, Cugir - 267 - 15.19 - A
    10. Farcasiu Florin, Alba Iulia - 727 - 14.94 - A
    11. Dirlea Ioan, Aiud - 440 - 14.94 - AH
    12. Bumbu Pavel, Razboieni - 324 - 14.84 - A
    13. Popa Gheorghe, Aiud - 733 - 14.15 - A
    14. Horvath Mircea, Orastie - 494 - 14 - A
    15. Cristea Virgil, Cugir - 349 - 13.55 - A
    16. Fulop Attila, Aiud - 327 - 13.45 - A
    17. Pacurar Cosmin, Blaj - 482 - 13.28 - A
    18. Salavastru Petru, Botosani - 319 - 13.13 - AW
    19. Serban Marian, Orastie - 1018 - 13 - A
    20. Botea Fabian, Hunedoara - 463 - 12.94 - A
    21. Neiconi Sabin, Hateg - 1465 - 12.75 - A
    22. Zavaski Ioan, Dej - 668 - 11.96 - A
    23. Zdrenghea Mircea, Orastie - 833 - 11.25 - A
    24. Eftimie Adrian, Agnita - 1225 - 10.5 - AW
    25. Puiulet Iosif, Agnita - 699 - 10.36 - A
    26. Comsa Dan, Sibiu - 608 - 9.69 - A
    27. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 809 - 9.67 - A
    28. Csiki Sandor, Cluj Napoca - 901 - 8 - A
    29. Zedler Iuliu, Blaj - 1002 - 6.31 - AW
    30. Tarlea Adrian, Deva - 1505 - 3.88 - A
    31. Busu Romulus, Hunedoara - 2259 - 0 - A
    32. Bozosan Petre, Sibiu - 2474 - 0 - A
    33. Remete Aron , Alba Iulia - 3207 - 0 - A
    34. Bora Nicolae, Vintu de Jos - 3208 - 0 - A
    35. Petrus Florin, Alba Iulia - 3209 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 12/11/2015 at 9:09:01 AM

    1. Botian Radu, Sibiu - 499 - 10.56 - A
    2. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 492 - 10.5 - A
    3. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 501 - 10.43 - A
    4. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - 556 - 10.32 - A
    5. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 633 - 9.44 - AJ
    6. Pralea Constantin, Alba Iulia - 513 - 9.15 - AW
    7. Luca Eugen, Aiud - 898 - 9 - A
    8. Manitiu Florin, Sibiu - 625 - 8.89 - A
    9. Vela Gabriel, Caransebes - 712 - 8.82 - A
    10. Postelnicu Mihai, Deva - 686 - 8.06 - A
    11. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 701 - 7.81 - A
    12. Zamfirache Ioan, Botosani - 652 - 7.75 - AW
    13. Sabau Mircea, Tarnaveni - 845 - 7.67 - A
    14. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 693 - 7.14 - A
    15. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea - 1115 - 6.88 - A
    16. Puia Darius, Stremt - 1878 - 6.75 - A
    17. Portariuc Gheorghe, Botosani - 905 - 5.92 - A
    18. Botei Cristian, Stremt - 2071 - 5.25 - A
    19. Ciobanu Cosmin, Cristian SB - 1349 - 4.75 - A
    20. Midvichi Alexandru, Deva - 1497 - 4.75 - A
    21. Szekely Gheorghe, Blaj - 2080 - 3 - AW
    22. Varadi Tudor Calin, Deva - 1907 - 2.75 - A
    23. Podariu Pavel, Razboieni - 3207 - 0 - A
    24. Ratoi Dorin, Hunedoara - 3208 - 0 - A
    25. Ratoi Cristina, Hunedoara - 3209 - 0 - A
    26. Ratoi David, Hunedoara - 3210 - 0 - A
    27. Ratoi Alex, Hunedoara - 3211 - 0 - A
    28. Lupean Dumitru, Alba Iulia - 3212 - 0 - A
    29. Podar Gheorghe, Alba Iulia - 3213 - 0 - A
    30. Petruta Mihai Alexandru, Deva - 3214 - 0 - A
    31. Csiki Alexandr, Tarnaveni - 3215 - 0 - A
    32. Soroiu Claudiu, Tarnaveni - 3216 - 0 - A
    33. Ferencz Valentin , Tarnaveni - 3217 - 0 - A
    34. Prodan Cristian, Tarnaveni - 3218 - 0 - A
    35. Cristea Alex, Teius - 3219 - 0 - A
    36. Alb Sorin, Alba Iulia - 3220 - 0 - A
    37. Docea Beniamin, Aiud - 3221 - -
    Ultima editare de Zosim1; 11.dec.2015, 10:10.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Organizatori

      Postat în original de FlorinBN Vezi post
      Clasament Open

      1. Sicoe Rodica - Cugir
      2. Mocean Dan - Cluj Napoca
      3 -- 4
      Zbancu Leo - Deva
      Apian Florin - Bistrita
      5 -- 8
      Baciu Gabriel - Tarnaveni
      Gogu Gabriel - Cluj Napoca
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      9 -- 12
      Aron Darie - Sibiu
      Andone Claudiu - Cugir
      Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
      Firu Marian - Vatra Dornei
      13 -- 18 1v gr.sup.
      Balan Cristian - Ramnicu Valcea
      Pop Danut - Dej
      Migea Cornel - Sibiu
      Meszar Razvan - Arad
      Pascu Adrian - Cluj Napoca
      Capusan Sorin - Tarnaveni
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      Zelariu Petru - Tarnaveni
      Dabacan Dorin - Tarnaveni
      Vitan Vasile - Tarnaveni
      Crainic Adrian - Orastie
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Grigore Alexandru - Campina
      Stancu Tiberiu - Deva
      27 -- 31 1v gr.inf.
      Kaposta Victor - Arad
      Teleki Zsolt - Cluj Napoca
      Bleoca Marius - Tarnaveni
      Butura Vasile - Alba Iulia
      Beltechi Dumitru - Victoria
      32 -- 36 0v gr.inf.
      Radu Constantin - Sibiu
      Moldovan Alexandru - Tarnaveni
      Lunca Razvan - Tarnaveni
      Oancea Paul - Agnita
      Zaroni Vlad - Hunedoara



      Clasament Avansati

      1. Pavel Calin - Hunedoara
      2. Ciobanu Daniel - Blaj
      3 -- 4
      Beches Andrei - Sibiu
      Somlea Darian - Cisnadie
      5 -- 8
      Barac Marius - Sibiu
      Toader George - Agnita
      Farcasiu Florin - Alba Iulia
      Urian Nicusor - Alba Iulia
      9 -- 12
      Muntean Mircea - Baia Mare
      Kromek Iulian - Cugir
      Neiconi Sabin - Hateg
      Petrus Florin - Alba Iulia
      13 -- 19 1v gr.sup.
      Salavastru Petru - Botosani
      Cristea Virgil - Cugir
      Dirlea Ioan - Aiud
      Botea Fabian - Hunedoara
      Horvath Mircea - Orastie
      Popa Gheorghe - Aiud
      Zdrenghea Mircea - Orastie
      20 -- 24 0v gr.sup.
      Matei Dumitru - Deva
      Bumbu Pavel - Razboieni
      Sabau Gheorghe - Tarnaveni
      Busu Romulus - Hunedoara
      Bora Nicolae - Vintu de Jos
      25 -- 27 1v gr.inf.
      Fulop Attila - Aiud
      Serban Marian - Orastie
      Remete Aron - Alba Iulia
      28 -- 32 0v gr.inf.
      Pacurar Cosmin - Blaj
      Comsa Dan - Sibiu
      Zavaski Ioan - Dej
      Csiki Sandor - Cluj Napoca
      Zedler Iuliu - Blaj
      Clasament Incepatori

      1. Varadi Tudor Calin - Deva
      2. Botian Radu - Sibiu
      3 -- 4
      Banu Nicolae - Ocna Sibiului
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      5 -- 8
      Docea Beniamin - Aiud
      Podar Gheorghe - Alba Iulia
      Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
      Roghina R.Cosmin - Sibiu
      9 -- 16
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Luca Eugen - Aiud
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Vela Gabriel - Caransebes
      Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
      Lupean Dumitru - Alba Iulia
      Postelnicu Mihai - Deva
      Podariu Pavel - Razboieni
      17 -- 18
      Sabau Mircea - Tarnaveni
      Ciobanu Cosmin - Cristian SB
      19 -- 1v gr.sup.
      Manitiu Florin - Sibiu
      20 -- 27 0v gr.sup.
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
      Midvichi Alexandru - Deva
      Puia Darius - Stremt
      Botei Cristian - Stremt
      Szekely Gheorghe - Blaj
      Ratoi Dorin - Hunedoara
      Csiki Alexandr - Tarnaveni
      28 -- 1v gr.inf.
      Soroiu Claudiu - Tarnaveni
      29 -- 36 0v gr.inf.
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Ratoi Cristina - Hunedoara
      Ratoi David - Hunedoara
      Ratoi Alex - Hunedoara
      Petruta Mihai Alexandru - Deva
      Cristea Alex - Teius
      Alb Sorin - Alba Iulia
      Lascu Nicolae - Vintu de Jos



      Absenti nemotivati Ispas Emil -Alba Iulia .S-a incercat contactarea telefonic decatre D-ul Pralea pana la inceperea turneului ,nu s-a reusit,dar a existat un inlocuitor ,subsemnatul,
      Ultima editare de Zosim1; 13.dec.2015, 14:29.

      Comentariu


      • #4
        Te rog sa-i inscrii pe urmatorii:
        SUFLETEL EMIL SR-INCEPATORI
        SUFLETEL EMIL JR-OPEN
        SUFLETEL RADU-OPEN
        PRALEA CONSTANTIN-INCEPATORI
        ISPAS EMIL-OPEN
        SUSAN MIRCEA-INCEPATORI
        TOTI ALBA IULIA


        FULOP ATTILA-AVANSATI
        DARLEA IOAN-AVANSATI
        LUCA EUGEN-INCEPATORI
        POPA GH-INCEPATORI

        TOTI DIN AIUD

        CIOBANU DANIEL-AVANS
        PACURAR COSMIN-AV
        SUCIU IACOB-AVANSATI
        SZEKELY GH-INCEPATORI

        TOTI BLAJ

        SICOE RODICA-OPEN
        ANDONE CLAUDIU-OPEN
        CRISTEA VIRGIL-AV

        TOTI-CUGIR

        BUMBU PAVEL-AV
        PODARIU PAVEL-INC
        TOTI DIN
        DIN RAZBOIENI
        BORA NICOLAE-INC
        GROZA VALENTIN-INC
        AMBII VINTU DE JOS

        DAMIAN MIRCEA AV-BISTRITA
        APIAN FLORIN-BISRITA

        MUNTEAN MIRCEA BAIA MARE ,AV

        KAPOSTA VICTOR-OPEN ARAD
        BELTECHI DUMITRU VICTORIA OPEN

        Comentariu


        • #5
          Laurentiu Ciucur, amatori, Sibiu

          Comentariu


          • #6
            Lupsa Bogdan, Cojocaru Didi, Mihăescu Marian , toți din Rm Vâlcea,- la începători.Bălan Cristian - open , Rm Vâlcea.

            Comentariu


            • #7
              Din Orastie
              Crainic Adrian -open
              Horvath Mircea-avansati
              Zdrenghea Mircea- avansati

              Comentariu


              • #8
                Farcasiu Florin - Alba Iulia - avansati

                Comentariu


                • #9
                  badaluta marian vatra dornei incepatori
                  georgiu dragos vatra dornei open
                  firu marian vatra dornei open

                  Comentariu


                  • #10
                    Iuliu Zedler, Blaj, la avansati.

                    Comentariu


                    • #11
                      Serban Marian- Orastie- Avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Din cuhir kromek iulian -avansati

                        - - - Actualizat - - -

                        Din cugir

                        Comentariu


                        • #13
                          Butura Vasile -Alba Iulia - open

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Sibiu, la amatori-incepatori, Roghina R.Cosmin, Manitiu Florin, Kondort Dan.

                            Va multumim!
                            Limba este întâiul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                            Comentariu


                            • #15
                              Botian Radu- Sibiu, incepatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X