Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "B" - FORESTA X-MAS - 18.12.2015 - Oradea - King Pong

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "B" - FORESTA X-MAS - 18.12.2015 - Oradea - King Pong

    ACS KING PONG Oradea organizeaza:

    Turneu "B" - FORESTA X-MAS - 18.12.2015 - Oradea - King Pong




    Turneul FORESTA a trecut de 50 de etape, a avut loc finala celor TOP16! Acum e timpul sa continuam cu
    un nou inceput! Incepand cu aceasta etapa, punctele pornesc din nou de la 0! La aceasta "prima etapa" punctele
    se dubleaza! Asemenea si premiile vor fi mai mari!


    CATEGORIE MIXTA: AMATORI+OPEN
    DATA: 18 decembrie 2015,
    ora 18:00 inscrieri - incalzire,
    ora 18:30 incepere concurs
    ADRESA: Oradea, str. Motilor nr.2, etaj II - Sala KING PONG
    MESE: max. 10 bucati JOOLA 3000SC
    MINGI: JOOLA SUPER***
    FACILITATI: sala spatioasa pentru jucatori si pentru spectatori, aer conditionat/incalzire,
    vestiare (dusuri, dulapuri), zona de relaxare,
    in incinta complexului este cafenea-bar(fumatul doar aici e permis), biliard, snooker, darts...

    MATERIALE DE PREMIERE: Cupa, Medalii, Diplome, cadouri + TOMBOLA
    MAI OFERIM: cafea, ceai, apa
    TAXA DE PARTICIPARE:
    -pentru jucatorii care au mai participat la Turneul FORESTA: 15 RON / persoana (lista jucatorilor gasiti la anuntul turneului, 91 de persoane)
    -pentru jucatori noi: 20 RON
    -persoanele cu dizabilitati beneficiaza de participare GRATUITA

    Suma de 1 lei/persoana cu exceptia copiilor ,organizatorilor si persoanelor cu handicap vor fi virati in contul Amatur imediat dupa concurs!

    SISTEM DE JOC: Grupe inferioare, superioare, eliminatorii
    (se califica primii patru din gr inf > se califica primii doi din gr su > pe tablou de eliminatorii se aseaza jucatorii in functie de nr gr superioare (locul 1), iar locul doi va trage la sorti, din doua urne, astfel incat cei ce au jucat in gr sup sa nu se intalneasca decat / eventuala in finala, eventualele bye-uri se acorda incepand cu nr 1 din tablou eliminatoriu)
    Ordonarea va fi in functie de MP.



    Numar maxim de jucatori: 36 (PRIMII 36 CARE ISI ANUNTA INTENTIA DE PARTICIPARE)

    Inscriei pe forum, la sala sau telefonic!

    Lista cu jucatorii Turneului Foresta:
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...622#post260622
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  • #2
    Inscrieri Open / Amatori - on 2015.12.18. at 18:59:58

    1. Gergely Anton, Oradea - 139 - 27,67 - O
    2. Craciun Calin, Oradea - 69 - 23,68 - O
    3. Balogh Attila, Oradea - 129 - 22,56 - O
    4. Tic Ioan, Oradea - 85 - 22,55 - O
    5. Kiraly Pongratz, Salonta - 466 - 21,5 - O
    6. Nutiu Mihai, Oradea - 396 - 21,1 - O
    7. Tascianu Cristian, Oradea - 1277 - 20,75 - O
    8. Birtalan Laszlo, Oradea - 147 - 19,29 - O
    9. Tanc Florin, Oradea - 278 - 19,11 - O
    10. Vaida Sorin, Oradea - 335 - 17,28 - A
    11. Curpas Ioan, Oradea - 185 - 17,25 - AW
    12. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 458 - 13,5 - A
    13. Aberle Ildiko, Oradea - 368 - 12,83 - AF
    14. Codau Vlad, Oradea - 613 - 12 - A
    15. Cotrau Calin, Oradea - 803 - 9,75 - A
    16. Vaida Octav, Oradea - 952 - 5,58 - AJ
    17. Barlea Radu, Oradea - 1765 - 5 - A
    18. Costea Constantin, Oradea - 1778 - 2,75 - A
    19. Tana Marius, Oradea - 2725 - 2,75 - A
    20. Culda Andrei, Oradea - 2929 - 0 - A
    21. Groza Sergiu, Oradea - 3207 - 0 - A
    22. Alex Ciprian, Oradea - 3208 - 0 - A
    23. Filimon Alin, Oradea - 3209 - 0 - A
    24. Buciuman Ionut, Oradea - 3210 - 0 - A
    25. Chergi Nelu, Oradea - 3211 - 0 - A
    26. Savu Cristian, Oradea - 3212 - 0 - A

    Clasament Open / Amatori

    1. Tascianu Cristian - Oradea
    2. Tic Ioan - Oradea
    3 -- 4
    Gergely Anton - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Nutiu Mihai - Oradea
    Kiraly Pongratz - Salonta
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Birtalan Laszlo - Oradea
    9 -- 2v gr.sup.
    Curpas Ioan - Oradea
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Craciun Calin - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Costea Constantin - Oradea
    Filimon Alin - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    17 -- 20 2v gr.inf.
    Aberle Ildiko - Oradea
    Cotrau Calin - Oradea
    Buciuman Ionut - Oradea
    Chergi Nelu - Oradea
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Vaida Octav - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Tana Marius - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Groza Sergiu - Oradea
    Alex Ciprian - Oradea

    Nu au fost absenti nemotivati!
    Ultima editare de King Pong Oradea; 23.dec.2015, 17:47.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #3
      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1450050380220.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	101,2 KB 
ID:	774471

      Tapatalk-kal küldve az én V1_Viper-el
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #4
        Nutiu Mihai
        Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
        Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

        Comentariu


        • #5
          Jurje - Alex - Doru

          Comentariu


          • #6
            Codau Vlad- Oradea

            Comentariu


            • #7
              Vaida Sorin - Oradea (aviz ierbasilor - am pregatit masina de tuns iarba)
              In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
              Dalai Lama

              Comentariu


              • #8
                Si carburant sau curent trebuie sorine ,degeaba ai masina,oricum bafta si sarbatori fericite tuturor colegilor din oradea!)

                Comentariu


                • #9
                  Sorine, asta e masina ta de tuns iarba?

                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	iarba.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	20,3 KB 
ID:	774481
                  Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
                  Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

                  Comentariu


                  • #10
                    Nu subestima puterea aspiratorului,daca nu coseste ,macar aspira ierbarii)))

                    Comentariu


                    • #11
                      Grupe inferioare Open / Amatori
                      1 Gergely Anton Birtalan Laszlo Tanc Florin Vaida Octav Costea Constantin Chergi Nelu Alex Ciprian
                      2 Craciun Calin Tascianu Cristian Curpas Ioan Vaida Sorin Barlea Radu Tana Marius Buciuman Ionut
                      3 Balogh Attila Nutiu Mihai Jurje Alex Doru Cotrau Calin Culda Andrei Filimon Alin
                      4 Tic Ioan Kiraly Pongratz Aberle Ildiko Codau Vlad Groza Sergiu Savu Cristian
                      Grupa inferioara nr. 1

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      3-1
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      3-2
                      5
                      2
                      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      3 TANC FLORIN ORADEA
                      3-2
                      0-3
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      5
                      3
                      4 VAIDA OCTAV ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      5 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      4
                      6 CHERGI NELU ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      0-3
                      3-0
                      2
                      7 ALEX CIPRIAN ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      Grupa inferioara nr. 2

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 CRACIUN CALIN ORADEA
                      3-1
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      5
                      3
                      2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      1-3
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      2
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      3-0
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      4 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-3
                      2-3
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      4
                      5 BARLEA RADU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      0-3
                      1
                      6 TANA MARIUS ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      7 BUCIUMAN IONUT ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      Grupa inferioara nr. 3

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      2 NUTIU MIHAI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      3
                      3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                      0-3
                      3-0
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      4 COTRAU CALIN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      0-3
                      2
                      5 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      6 FILIMON ALIN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      3-2
                      2
                      4
                      Grupa inferioara nr. 4

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      2 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      3 ABERLE ILDIKO ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      4 CODAU VLAD ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      1-3
                      2
                      3
                      5 GROZA SERGIU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      4
                      Ultima editare de King Pong Oradea; 18.dec.2015, 20:20.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • #12


                        Tapatalk-kal küldve az én V1_Viper-el
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • #13
                          Grupa superioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          3
                          1
                          2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          1-3
                          3-0
                          3-2
                          2
                          2
                          3 CRACIUN CALIN ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          0
                          Grupa superioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CURPAS IOAN ORADEA
                          3-2
                          0-3
                          3-0
                          2
                          2 TIC IOAN ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          3 NUTIU MIHAI ORADEA
                          3-0
                          0-3
                          3-0
                          2
                          2
                          4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Grupa superioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          0-3
                          2-3
                          3-2
                          1
                          2 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          3
                          1
                          3 CODAU VLAD ORADEA
                          3-2
                          1-3
                          1-3
                          1
                          4 VAIDA SORIN ORADEA
                          2-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          2
                          Grupa superioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 TANC FLORIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          4 FILIMON ALIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • #14
                            Eliminatorii Open / Amatori
                            1. Birtalan Laszlo
                            ------------------------- Vaida Sorin 0-3
                            8. Vaida Sorin
                            -------------------------------------------------- Tascianu Cristian 2-3
                            5. Nutiu Mihai
                            ------------------------- Tascianu Cristian 0-3
                            4. Tascianu Cristian
                            --------------------------------------------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
                            3. Gergely Anton
                            ------------------------- Gergely Anton 3-0
                            6. Jurje Alex Doru
                            -------------------------------------------------- Tic Ioan 1-3
                            7. Kiraly Pongratz
                            ------------------------- Tic Ioan 1-3
                            2. Tic Ioan

                            Finala mica - Open / Amatori

                            Vaida Sorin
                            ------------------------- Gergely Anton 1-3
                            Gergely Anton
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • #15
                              Clasament Open / Amatori

                              1. Tascianu Cristian - Oradea
                              2. Tic Ioan - Oradea
                              3 -- 4
                              Gergely Anton - Oradea
                              Vaida Sorin - Oradea
                              5 -- 8
                              Nutiu Mihai - Oradea
                              Kiraly Pongratz - Salonta
                              Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                              Birtalan Laszlo - Oradea
                              9 -- 2v gr.sup.
                              Curpas Ioan - Oradea
                              10 -- 13 1v gr.sup.
                              Craciun Calin - Oradea
                              Balogh Attila - Oradea
                              Tanc Florin - Oradea
                              Codau Vlad - Oradea
                              14 -- 16 0v gr.sup.
                              Costea Constantin - Oradea
                              Filimon Alin - Oradea
                              Savu Cristian - Oradea
                              17 -- 20 2v gr.inf.
                              Aberle Ildiko - Oradea
                              Cotrau Calin - Oradea
                              Buciuman Ionut - Oradea
                              Chergi Nelu - Oradea
                              21 -- 22 1v gr.inf.
                              Vaida Octav - Oradea
                              Barlea Radu - Oradea
                              23 -- 26 0v gr.inf.
                              Tana Marius - Oradea
                              Culda Andrei - Oradea
                              Groza Sergiu - Oradea
                              Alex Ciprian - Oradea
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X