Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Oradea-Cupa Pingpongmania editia a XVI-a 23.01.2016 -LA MULTI ANI!!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumesc Marius si Florin pentru organizarea si gestionarea desfasurarii turneului. A fost frumos, m-am simtit bine in compania unor oameni de bun-simt.
    La buna vedere !

    Comentariu


    • Finala la amatori

      din setul 1 lipseste inceputul

      Comentariu


      • Premierea la amatori

        Comentariu


        • Un turneu reusit!
          Felicitari castigatorilor,organizatorilor si tuturor participantilor!

          Sa ne vedem sanatosi si voiosi!

          Comentariu


          • ..Andreea Balog-Frant Nicusor:3-0..........setul 3

            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

            Comentariu


            • ...Balog Andreea-Put Gabriel:3-0........setul 3

              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

              Comentariu


              • Un turneu foarte frumos Marius, lung si obositor cel putin pentru mine si Ursu care am participat si in Ungaria unde am avut de tras si acolo. Dar una peste alta a meritat efortul. Am fost aproape de podium dar atat a fost sa fie, bine a fost si atat. Acum deabia mi-am tras suflul dupa turneu Felicitari Marius si Florin pentru reusita turneului dar si fiecarui participant pentru contributia la spectacol.

                PS : Ma bucur ca ne-am intalnit la primul turneu in vest dupa anul nou. Ne-am reintalnit prietenii din Oradea, Oravita, Resita si nu numai... am reusit sa mai ciocnim si un pahar cu cei mai setosi O sa revin cu mare drag si pe viitor Marius. Nu in ultimul rand felicitari pentru cei de pe podium Ursu, Sorescu, Andreea ( care a jucat nemaipomenit ) si domnului Cecan Vasila pentru locul 2 meritat la Amatori. Se pare ca si de aceasta data culoarul nu a fost de partea mea, m-am intalnit cu Nistor care a fost in mare forma, poate altadata o sa fie mai mult noroc, si de ce nu o sa imi mearga mai bine si sa trec mult mai usor de primii 8. Mi-as fii dorit o reeditare a semifinalei cu Ursul de la Dumbravita, ar fii iesit cu siguranta um meci frumos. Salutari calde, Victor

                Comentariu


                • ..Balog Andreea-Sorescu Deian:2-3.......setul 1-semifinala



                  ..setul 2...



                  ..setul 5-decisiv.......a fost un meci foarte spectaculos....

                  Ultima editare de MariusBH; 25.ian.2016, 15:00.
                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                  Comentariu


                  • Cand pleci satisfacut de la turneu, chiar daca nu am luat nici-o cupa,nu poti decat sa-i feliciti pe cei care au facut posibil desfasurarea lui.Felicitari si grupului unit de la Oravita.

                    Comentariu


                    • ...Bogdan&Ale........

                      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X