Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU "A" CUPA FEET FEEL Odorheiu Secuiesc 30.01.2016 OPEN + AMATORI

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU "A" CUPA FEET FEEL Odorheiu Secuiesc 30.01.2016 OPEN + AMATORI

    Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, Odorheiu Secuiesc, 30.01.2016., Open+Amatori
    Denumirea turneului: Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, 30.01.2016.
    Categoria turneului: "A", Open + Amatori.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    Data: 30 ian. 2016.
    Numar mese: 16 (Butterfly, Joola, si Donic ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.
    Ora de incepere la amatori: 9:15 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).
    La amatori participa orice jucator cu media mai mica de 19, in afara celor legitimati in divizia B masculin.
    Ora de incepere la open: 14:00 (inregistrarea participantilor pana la orele 13,15).
    La open participa orice jucator cu media de peste 19, + jucatorii legitimati care au drept de joc in AmaTur.
    Concurentii sunt rugati sa se inscrie la o singura categorie, fie in categoria de baza, fie in categoria superioara, conform Regulamentului AmaTur pe anul 2016.

    Sistemul de joc:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 6-7 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schemele pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1749 la amatori si 1432 la open;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)

    Numarul maxim de jucatori: 96 la amatori, 36 la open.
    Taxa de participare: 25 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 15 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.

    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc Andro 3*,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4 open + amatori, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Taxa de 2 RON/participant (mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati) se va achita catre AmaTur.

    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana joi, 28.01.2016, orele 23,00.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat.

    Organizator:
    Gorgenyi Levente: 0740766087
    Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 23.ian.2016, 17:00.

  • #2
    Inscrieri si clasament :

    Inscrieri Open - on 2016.01.28. at 5:36:17

    1. Farkas Gabor, Targu Mures - 10 - 30,8 - O
    2. Corcoz Costin, Focsani - 18 - 28,66 - OL
    3. Muntean Alin, Tarnaveni - 89 - 28,28 - O
    4. Apian Florin, Bistrita - 29 - 27,77 - O
    5. Irsai Istvan, Targu Mures - 125 - 25,81 - O
    6. Capusan Sorin, Tarnaveni - 249 - 25,67 - O
    7. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 48 - 25,18 - O
    8. Oprea Nicolae, Brasov - 622 - 23,67 - O
    9. Zidar Victor, Reghin - 68 - 23,43 - O
    10. Farkas Bence, Targu Mures - 65 - 23,05 - O
    11. Sipos Ferenc, Targu Mures - 251 - 22,88 - OW
    12. Pop Danut, Dej - 83 - 22,81 - O
    13. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22,75 - O
    14. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1443 - 22,75 - O
    15. Firu Marian, Vatra Dornei - 166 - 22,5 - O
    16. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 726 - 22,5 - O
    17. Cocean Valer, Baraolt - 209 - 22,38 - O
    18. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22,09 - OW
    19. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 87 - 21,85 - O
    20. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 158 - 21,78 - OW
    21. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21,61 - O
    22. Hutanu Alin, Brasov - 90 - 21,2 - O
    23. Vladoiu Gelu, Brasov - 113 - 20,43 - OW
    24. Fazakas Attila, Toplita - 281 - 20,41 - O
    25. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 160 - 20,39 - O
    26. Nistor Florin, Comanesti - 147 - 20,23 - O
    27. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 161 - 20 - OW
    28. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 421 - 19,68 - O
    29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 220 - 19,56 - O
    30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19,47 - OW
    31. Vita Istvan, Reghin - 323 - 19,38 - O
    32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 314 - 17,75 - A
    33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 561 - 17,75 - A
    34. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 207 - 17,61 - A
    35. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 16,59 - AW
    36. Benyovski Bela, Sibiu - 224 - 15,58 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Morosanu Vasile, Suceava - - -
    2. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - - -
    3. Biro Attila, Miercurea Ciuc - - -
    4. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - - -
    5. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - - -
    6. Macovei Liviu, Brasov - - -
    7. Irimia Sorin Jr, Moinesti - - -
    8. Losoncz Laszlo, Dealu - - -

    Inscrieri Amatori - on 2016.01.28. at 5:17:32

    1. Toader George, Agnita - 331 - 18,91 - A
    2. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 178 - 18,86 - A
    3. Miko Istvan, Targu Mures - 402 - 18,67 - AW
    4. Tipser Gabriel, Sighisoara - 273 - 18,63 - A
    5. Bardocz Szilard, Capeni - 253 - 18,11 - A
    6. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1053 - 18 - A
    7. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 531 - 17,35 - A
    8. Corocaescu Cristian, Suceava - 184 - 17,03 - A
    9. Antal Denes, Brasov - 175 - 16,98 - AW
    10. Beches Andrei, Sibiu - 185 - 16,78 - A
    11. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 374 - 16,75 - A
    12. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 194 - 16,6 - AW
    13. Muntean Mircea, Baia Mare - 213 - 16,5 - A
    14. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 198 - 16,27 - AW
    15. Zoltan Tibor, Targu Mures - 287 - 16,22 - AW
    16. Rosu Gabriel, Comanesti - 229 - 16,13 - A
    17. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 230 - 16,1 - A
    18. Popa Mircea, Brasov - 237 - 16,08 - AW
    19. Padurariu Costel, Brasov - 195 - 16 - A
    20. Derzsi Lorand, Targu Mures - 328 - 15,94 - A
    21. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 301 - 15,64 - A
    22. Morosan Marian, Suceava - 199 - 15,41 - A
    23. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 452 - 15,39 - A
    24. Marin Floricel, Brasov - 232 - 15,28 - AW
    25. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 316 - 15,28 - A
    26. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 346 - 15,22 - A
    27. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 15,2 - A
    28. Negrean Ioan, Sibiu - 216 - 15,09 - A
    29. Veres Janos, Targu Mures - 354 - 15,08 - A
    30. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 562 - 14,94 - A
    31. Motorga Dorin, Targu Mures - 365 - 14,94 - A
    32. Kezdi Janos, Corund - 504 - 14,72 - A
    33. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 332 - 14,64 - A
    34. Janosi Attila, Targu Mures - 469 - 14,19 - A
    35. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 532 - 14,11 - A
    36. Decean Darian, Sibiu - 329 - 13,93 - A
    37. Filip Dan, Comanesti - 784 - 13,5 - A
    38. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 508 - 13,39 - A
    39. Aberle Ildiko, Oradea - 356 - 13,18 - AF
    40. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12,92 - A
    41. Samoila Florin, Sighisoara - 563 - 12,82 - A
    42. Medve Mihai, Reghin - 623 - 12,55 - A
    43. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12,54 - A
    44. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 367 - 12,45 - A
    45. Simon Robert, Gheorgheni - 848 - 12,25 - A
    46. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 950 - 12 - A
    47. Vajda Erno, Reghin - 762 - 11,75 - A
    48. Botian Radu, Sibiu - 536 - 11,22 - A
    49. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 464 - 11,15 - A
    50. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 516 - 10,53 - A
    51. Onet Nicolae, Sighisoara - 686 - 10,25 - A
    52. Anastasiu Constantin, Comanesti - 763 - 10,17 - A
    53. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 517 - 10 - A
    54. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 971 - 10 - A
    55. Trandafir Vasile, Targu Mures - 1152 - 10 - A
    56. Comanariu Stefan, Fagaras - 731 - 9,92 - A
    57. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 9,82 - AW
    58. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 1613 - 9,75 - A
    59. Pinzar Alin, Suceava - 713 - 9,7 - A
    60. Comsa Dan, Sibiu - 588 - 9,69 - A
    61. Manitiu Florin, Sibiu - 614 - 9,5 - A
    62. Pralea Marius, Botosani - 596 - 9,05 - A
    63. Pralea Constantin, Alba Iulia - 528 - 8,98 - AW
    64. Heja Zoltan, Gheorgheni - 1037 - 8,25 - A
    65. Darie Gabriel, Comanesti - 674 - 8,14 - A
    66. Babics Tamas, Gheorgheni - 1038 - 7,58 - A
    67. Sarcani Andrei, Targu Mures - 827 - 7,25 - A
    68. Lupescu Nicolae, Reghin - 820 - 7,14 - A
    69. Todor Csaba, Gheorgheni - 883 - 7,11 - A
    70. Lovin Eusebiu, Comanesti - 922 - 6,67 - A
    71. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6,5 - A
    72. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1157 - 6,35 - A
    73. Malene Petru, Fagaras - 773 - 6,22 - A
    74. Ilie Octavian Marius, Brasov - 1119 - 6,08 - A
    75. Iordache Catalin, Comanesti - 1349 - 6,08 - A
    76. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5,96 - A
    77. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1050 - 5,82 - AF
    78. Campean Zoltan, Toplita - 1095 - 5,39 - A
    79. Pica Horia, Fagaras - 1121 - 5,39 - AJ
    80. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1353 - 5,25 - A
    81. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5,25 - A
    82. Niculescu Marin, Bucuresti - 1015 - 4,94 - AW
    83. Cristofor Razvan, Moinesti - 1357 - 4,25 - A
    84. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1441 - 4 - A
    85. Fulop Laszlo, Targu Mures - 1380 - 3,92 - A
    86. Boiangiu Liviu Adrian, Brasov - 1742 - 2,75 - A
    87. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - 1876 - 2,75 - A
    88. Nagy Istvan, Micfalau - 1745 - 0 - A
    89. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 2158 - 0 - A
    90. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 2260 - 0 - A
    91. Schuller Cristian, Sighisoara - 2337 - 0 - A
    92. Balazs Aron, Corund - 2502 - 0 - A
    93. Todor Jozsef, Corund - 2503 - 0 - A
    94. Pall Lajos, Corund - 2620 - 0 - A
    95. Balazs Jozsef, Corund - 3006 - 0 - A
    96. Koszta Mark, Gheorgheni - 3320 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - - -
    2. Bartha Laszlo, Valea Scurta - - -
    3. Elekes Csaba, Valea Scurta - - -
    4. Elekes Hunor, Valea Scurta - - -
    5. Tobosaru Gheorghe, Brasov - - -
    6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - - -
    7. Lucic Corneliu, Suceava - - -
    8. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - - -
    9. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - - -
    10. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
    11. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - - -
    12. Raduly Ovidiu, Fantanele - - -
    13. Nitu ioan, nou - - -
    14. Pap Gyula, Gheorgheni - - -
    15. Dragan Mihai, Bistrita - - -
    16. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - - -
    17. Szakacs Marius, Sanpaul - - -
    18. Grecu Gheorghe, Bistrita - - -
    19. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - - -
    20. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - - -
    21. Morar Liviu, Tarnaveni - - -


    Daca mi-a scapat ceva, va rog sa-mi dati de stire pe MP sau pe telefon 0740 055 530.
    Ultima editare de denesferi; 28.ian.2016, 04:37.

    Comentariu


    • #3
      La open:
      Petho Mihaly - Racosul de Sus
      Cocean Valer - Baraolt
      La amatori:
      Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
      Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
      Bardocz Szilard - Capeni
      Bartha Ferenc - Baraolt

      Comentariu


      • #4
        Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
        Vita Istvan
        Marian Florin
        Amatori: Kantor Imre-Zoltan
        Marian Calin
        Medve Mihai
        Lupescu Nicolae
        Vajda Erno
        Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 16.ian.2016, 18:50.

        Comentariu


        • #5
          Din sf.gheorghe
          la open
          Balazs Lorant
          Welker Ivan
          la amatori
          Pal Attila
          Pal Abel
          Olah Oliver

          Comentariu


          • #6
            Apian Florin - Bistrita - open
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table


            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

            Comentariu


            • #7
              Corocaescu Cristian sv amatori
              Blade: Butterfly Timo Boll Alc
              FH: tenergy 05
              BH: tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Din Sangeorgiu de Padure la open Polotca Stefan ((Istvan), la amatori Losonczi Denes.
                Din Odorheiu Secuiesc la amatori Rusz Eva si Katona Sandor.
                Din Bradesti la amatori Miklos Imre.
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • #9
                  Lorincz Ferenc Attila, Pall Jozsef Attila, Kulcsar Lorand si Kriszta Arpad Lorand din Sanpaul la amatori
                  Lemne: DHS Hurricane Long W997
                  FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                  BH: DHS GoldArc 8

                  Comentariu


                  • #10
                    Pal Zoltan M-Ciuc Open
                    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                    Backhand> Yasaka Raksa 9
                    Forehand> Yasaka Raksa 7

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Odorhei Zakarias Szabolcs - Open
                      Szabo Szilard -Amatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Lunca de Sus - amatori Simon Ferenc si Fancsali Kalman
                        FH - Andro HEXER
                        Butterfly Schlager Carbon OFF+
                        BH - Andro HEXER Powersponge
                        Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Tg Mures Sipos Ferenc Jozsa Zoltan Miko Istvan la open Veres Janos Zoltan Tibor Szilagyi Bella Janosi Attila la amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Kezdi János la amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Tg Mures Bucur Alin, Motorga Dorin ,Nelutu Pelaghie la amatori
                              Ultima editare de kriszatti; 16.ian.2016, 18:16.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X