Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu - B - Cupa Salina - Turda, editia a IV a, 20.02.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu - B - Cupa Salina - Turda, editia a IV a, 20.02.2016

    Turneu - B - Cupa Salina - Turda, editia a IV a, 20.02.2016

    LOCALITATEA: TURDA, Salina-Turda, sala Rudolf( 90m sub pamant)
    DATA: 20 Februarie 2016
    Ora acces sala: 08.30-09.00. NU intarziati! Se coboara cu liftul 6 pers. de o data 50m!!!)
    Ora start turneu : 09.30 Fix!!!
    Adresa:Salina Turda, Str.Aleea Durgaului Nr.7. Coordonate GPS : Latitudine N=46.5867883 Longitudine E=23.7871217. Jud. Cluj.(Intrarea NOUA!)
    Persoanele cu dizabilitati vor intra la intrarea veche. A se anunta pe site cati sunt.
    TIP MESE:5 x Sponeta
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 09.00 - 18.00 Fix!!!
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 60 !!!
    TAXA PARTICIPARE si Intrarea in Salina: 0(zero) Lei
    MATERIALUL DE PREMIERE: Cupe-Locurile 1-4, medalii locurile 5-8 si diplome
    SISTEMUL DE JOC: Grupe inferioare, grupe superioare si eliminatoriu.
    Grupele inferioare se va juca 2 seturi din 3.
    Inscrierile pe forum pana vineri, 19.02.2016, ora 21.00 in limita a 60 de locuri maxim!!! Va rog sa NU ocupati locurile daca nu sunteti hotarati sa veniti!!!
    Pot participa jucatori grupa Amatori care au MP-max 18,99.
    Se ofera 1,5l de apa minerala de jucator. Va sugeram sa aduceti sandwichuri cu dvs.
    ORGANIZATOR : Salina Turda si Fundatia Nicolae Balcescu
    Organizator tehnic: Radu Serban

    Imagini din Salina Turda:
    https://www.google.ro/search?q=salin...w=1280&bih=899
    http://clujcapitala.ro/2015/01/salin...-unde-soarele/
    http://turism.turdainfo.ro/index.php...ina-turda.html
    Ultima editare de Radu Serban; 06.sep.2018, 09:38.

  • #2
    INSCRIERI:

    Veres Samuel Vlad – Satu-Mare-MP-15 - ABSENT NEMOTIVAT!!!

    Lorincz Ferenc Attila – Sanpaul-MP-18,42
    Moldovan Ioan - Cluj - MP-18,25
    Camarasiu Tiberiu – Cluj – MP-17,58
    Bán Péter - Cluj-MP-17,31
    Antal Denes – Brasov - MP-16,98
    Moldovan Doru - Dej-MP-16,28
    Cont Cosmin - Gherla , MP-16,25
    Padurariu Costel – Brasov - MP-16
    Bucur Alin Adrian - Tg.Mures-MP-15,38
    Marin Floricel – Brasov - MP-15,28
    Pelaghie Ioan Tg Mures-MP-15,22
    Veres Samuel Vlad – Satu-Mare-MP-15
    Morosan Marian - Suceava-MP-14,85
    Bumbu Pavel – Razboieni - MP-14,84
    Motorga Dorin - Tg. Mures-MP-14,5
    Spaller Tiberiu – Nasaud - MP-14,47
    Janosi Attila - Tg Mures-MP-14,31
    Popa Gheorghe – Aiud - MP-14,17
    Lucic Corneliu - Suceava-MP-14,16
    Coroian Claudiu – Gherla-13,84
    Damian Mircea – Bistrita - MP-13,39
    Galfi Levente - Cluj-MP-13,17
    Fulop Attila – Aiud - MP-12,65
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei-MP-12,45
    Vass Sandor - Beclean-MP-12,41
    Vana Florin -Turda-MP-12,25
    Capra Arthur - Vatra Dornei-MP-12,19
    Grecu Gheorghe - Bistrita-MP-11,67
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei-MP-11,15
    Sicoe Ioan -Turda-MP-10,25
    Badaluta Marian - Vatra Dornei-MP-10
    Csorbai Lorand – Sanpaul-MP-10
    Busu Romulus – Hunedoara - MP-9,75
    Ploscaru Bogdan – Cluj-MP-9,75
    Luca Eugen – Aiud - MP-8,88
    Damian Vasile – Nasaud – MP-8,81
    Docea Beniamin – Aiud – MP-7,75
    Singeorzan Traian – Nasaud - MP-7,68
    Radulescu Eugeniu -Turda-MP-7,68
    Grosan Mircea – Dej - MP-6,92
    Pálfi Ferencz – Cluj - MP-5,13
    Midvichi Alexandru – DEVA - MP-4,75
    DOMANYEK ALEXANDRU Lugoj-MP-3,92
    PETRUTA MIHAI – Deva-MP-1,75
    Orban Marc Adrian – Turda-MP-0
    Radu Serban - Cluj - MP-0
    Zavalczki Ioan – Dej –MP-0
    Onofrei Petru - Gherla – MP-0
    Popa Dorin – Turda-MP-0
    Nasca Mihnea – Turda-MP-0
    Alexandru Cordis – Turda-MP-0
    Claudiu Socaciu – Turda-MP-0
    Suciu Sergiu – Turda-MP-0
    Radulescu Alexandru -Turda-MP-Nou
    Mateescu Florin - Hunedoara-Nou
    Pop Stelian -Turda - Nou
    Bob Nicolae -Turda - Nou
    Faur Stelian -Turda – Nou
    Asavei Gheorghe-Razboieni - Nou
    60-Lipan Florin - Vatra Dornei - Nou




    Lista de asteptare:

    Podar Gheorghe - Alba-Iulia-MP-7,75
    Podar Pavel - Ocna-Mures - Nou
    Ultima editare de Radu Serban; 21.feb.2016, 09:49.

    Comentariu


    • #3
      Clasament:
      Loc-1 - Camarasiu Tiberiu - Cluj
      Loc-2 - Padurariu Costel - Brasov
      Loc-3 - Moldovan Ioan - Cluj
      Loc-4 - Janosi Attila - Tg.Mures
      Loc-5 - Bumbu Pavel - Razboieni
      Loc-6 - Sicoe ioan - Turda
      Loc-7 - Cont Cosmin - Gherla
      Loc-8 - Pelaghie Ioan - Tg.Mures

      Loc.9-16
      Lorincz Ferenc Attila – Sanpaul
      Antal Denes – Brasov
      Radu Serban – Cluj
      Damian Mircea – Bistrita
      Galfi Levente – Cluj
      Popa Gheorghe – Aiud
      Lucic Corneliu – Suceava
      Marin Floricel – Brasov


      Loc.17-20
      Capra Arthur - Vatra Dornei
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      Mateescu Florin – Hunedoara
      Busu Romulus – Hunedoara

      Loc.21-22(1-victorie in Gr.Superioare)
      Fulop Attila – Aiud
      Bucur Alin Adrian - Tg.Mures


      Loc.23-30(0-victorii in Gr.Superioare)
      Coroian Claudiu – Gherla
      Vass Sandor – Beclean
      Singeorzan Traian – Nasaud
      Moldovan Doru – Dej
      Spaller Tiberiu – Nasaud
      Ploscaru Bogdan – Cluj
      Motorga Dorin - Tg. Mures
      Badaluta Marian - Vatra Dornei




      Loc.31-36(3-victorii in Gr.Inferioare)
      Csorbai Lorand – Sanpaul
      Morosan Marian – Suceava
      Grosan Mircea – Dej
      Ban Peter – Cluj
      Zavalczki Ioan – Dej
      Grecu Gheorghe - Bistrita


      Loc.37-43(2-victorii in Gr.Inferioare)
      Pálfi Ferencz – Cluj
      Radulescu Eugeniu –Turda
      Faur Stelian –Turda
      Vana Florin –Turda
      Docea Beniamin – Aiud
      Onofrei Petru – Gherla
      Volosciuc Tiberiu - Vatra Dorne



      Loc.44-50(1-victorie in Gr.Inferioare)
      Claudiu Socaciu – Turda
      Nasca Mihnea – Turda
      Bozosan Petre – Sibiu
      Domanyek Alexandru – Lugoj
      Petruta Mihai – Deva
      Pop Stelian –Turda
      Popa Dorin – Turda


      Loc.51-60(0-victorii in Gr.Inferioare)
      Alexandru Cordis – Turda
      Suciu Sergiu – Turda
      Midvichi Alexandru – Deva
      Lipan Florin - Vatra Dornei
      Asavei Gheorghe-Razboieni
      Orban Marc Adrian – Turda
      Bob Nicolae –Turda
      Damian Vasile – Nasaud
      Luca Eugen – Aiud
      Radulescu Alexandru -Turda
      Ultima editare de Radu Serban; 21.feb.2016, 08:40.

      Comentariu


      • #4
        Moldovan Ioan - Cluj - MP-18,25

        Comentariu


        • #5
          Spaller tiberiu
          Singeorzan traian nasaud

          Comentariu


          • #6
            Din Brasov ;
            Marin Floricel
            Popa Mircea
            Padurariu Costel
            Antal Denes
            Asteptam cu nerabdare acest eveniment!

            Comentariu


            • #7
              Din Dej : Grosan Mircea - amatori, MP < 19
              Grosan Cristina - amatori, MP < 19.
              Multumim!
              Ultima editare de nanebanane; 19.ian.2016, 13:00.
              SK7 / T64 / T64

              Comentariu


              • #8
                Busu Romulus din Hunedoara

                Comentariu


                • #9
                  MIDVICHI ALEXANDRU - 11 ANI - DEVA

                  Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Concursul e de categorie A..sau B..?..scuze dar nu reiese din 'prezentarea turneului'..
                    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                    Pe spate: Tenergy 80
                    Pe fata.: Tenergy 64

                    Comentariu


                    • #11
                      Pálfi Ferencz - Cluj Napoca.

                      Comentariu


                      • #12
                        David Cosmin, din Hunedoara, la amatori.
                        Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Aiud se inscriu Fulop Attila,Popa Gheorghe ,Dirlea Ioan si Luca Eugen

                          Comentariu


                          • #14
                            Ciobanu Daniel,din Blaj

                            Comentariu


                            • #15
                              damian mircea-bistrita si bumbu pavel -razboieni

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X