Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Sibiu 06 Februarie 2016 "Cupa Emi TT si Aria Sport

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mersi pentru încurajare Alex!

    Donic

    Comentariu


    • Postat în original de Alex Mureșanu Vezi post
      Asa este Marius!
      Asta este un mare castig pentru noi.Am castigat un pasionat pentru Amatur dar si un prieten pe care ne vom baza la urmatoarele turnee.
      Bine ai venit printre noi,Marius!Iar la cum ai inceput sa joci,cu siguranta rezultatele vor veni repede.
      Mersi pentru încurajare Alex M.!
      Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
      Chiar daca am intrat in rândul vostru de curând, chiar dacă am fost "ultimul venit", m-am simțit minunat in compania voastră a tuturor. Sper sa am ocazia de a participa la cât mai multe turnee organizate aici la Sibiu. Felicit organizatorii si pe cei care au ajuns sus in fruntea turneului. Mulțumesc pentru timpul frumos petrecut alaturi de voi!

      Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

      Donic

      Comentariu


      • Buna ziua draji Amaturisti!

        Ieri ,am incheiat un frumos turneu din circuitul Amatur!
        Acest lucru s-a putut face prin straduinta mai multor factori.
        Centrului Aria care a pus la dispozitie aceasta frumoasa sala de tenis de masă in care s-a tinut turneul.Multumim si pentru discountul oferit!
        Partenerilor EmiTT ,care mereu au pus SUFLET ,BANI SI PASIUNE la Sibiu.Multumim EMITT pentru premiile surpriza oferite castigatorilor!RESPECTUL MEU!
        Firmei NANIL1,dl.Rahaian Nicu pentru cafea si sandvisuri.Au fost foarte bune,iar meniul de la Snack-bar ...delicios !
        Castigatorilor pe ambele sectiuni!Finala de la Open ,parca as fi vrut sa nu se mai termine iar d-le Stancalie Doru mi-ati confirmat inca o data ca varsta nu conteaza in tenis.
        Multumesc tuturor participantilor care inteleg ceea ce inseamna Amatur!

        Alex

        Comentariu


        • Ieri am plecat pe fugă si nu am salutat unele persoane,...o fac acum, Va salut!


          Cred ca s-au adunat cam multe unlike-uri, ...am mai compensat acum))
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • multumesc mult pentru lamurirea multora domnule giosan

            Comentariu


            • Postat în original de GeluBv Vezi post
              Ieri am plecat pe fugă si nu am salutat unele persoane,...o fac acum, Va salut!


              Cred ca s-au adunat cam multe unlike-uri, ...am mai compensat acum))
              Esti prea stresat Gelu!Vei ramane mereu prietenul nostru aici la Sibiu!
              Amaturul are nevoie de oameni ca tine ...
              Pui ...ca si alti...prea mult suflet si vrei ca si alti sa fie la fel.Ne vom obisnui cu ideea...ca suntem diferiti!
              Te salutam si noi...

              Comentariu


              • Unlike-urile le-a primit pe merit un individ care nu are ce cauta in acest fenomen daca nu-si schimba atitudinea...

                Comentariu


                • TURNEU A Sibiu 06 Februarie 2016 "Cupa Emi TT si Aria Sport

                  Frumos turneu, cu aceeasi organizare consacrata, marca Adonis si Alex, ... impecabila!
                  Sala Aria, cu care ne-am obisnuit deja, are conditii foarte bune pentru un joc de tenis de masă adecvat chiar si celor mai pretentiosi cu conditiile de jos (cum, de altfel, sunt si eu!)
                  Ii felicit pe cei doi tineri finalisti de la Open, Deian Sorescu si Dan Moceanu! Se vede ... Si se simte consecventa antrenamentelor, dar si varsta lor (am simtit-o si eu )
                  O mentiune speciala, cu felicitarile adecvate, lui Boby Simion, care de fiecare data ne da cate o lectie ... ce priveste ambitia si determinarea lui la masa de joc. Felicitari acestui clujean, calificat la Campionatele Paralimpice de la Rio, din toamna. Bravo, Boby Si mult succes si in Brazilia!

                  Cu mare placere am sa revin la turneele organizate la Aria Sibiu, de Alex si Adonis!
                  Ultima editare de gabi.gogu; 07.feb.2016, 18:07.

                  Comentariu


                  • Un turneu foarte frumos la nivel ridicat valoric cu meciuri sectaculoase, conditii impecabile de joc, desi e departe noi cei de la Vatra Dornei vom incerca sa revenim de fiecare data cand vom avea ocazia.Felicitari invingatorilor, cat si invinsilor, cu totii am castigat ceva dupa un asemenea concurs
                    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                    BH : Tenergy 05Fx
                    FH : Tenergy 05Fx

                    Comentariu


                    • Felicit toti participantii pentru atmosfera si multumiri organizatorilor pt fluenta turneului . De conditii , de Alex si Adonis nu mai zic nimic pt ca toti cei care ati fost pe la turnee la Aria v-ati dat seama singuri despre ce e vorba . Si bineinteles cateva imagini pt. edificare ( sper ca majoritatea celor de la amatori sa se regaseasca macar intr-o poza ) :

                      Comentariu


                      • multumim ptr poze

                        Comentariu


                        • Postat în original de Ben Vezi post
                          Un turneu foarte frumos la nivel ridicat valoric cu meciuri sectaculoase, conditii impecabile de joc, desi e departe noi cei de la Vatra Dornei vom incerca sa revenim de fiecare data cand vom avea ocazia.Felicitari invingatorilor, cat si invinsilor, cu totii am castigat ceva dupa un asemenea concurs
                          Multumim pentru pozele minunate!
                          Postat în original de marius1964 Vezi post
                          Felicit toti participantii pentru atmosfera si multumiri organizatorilor pt fluenta turneului . De conditii , de Alex si Adonis nu mai zic nimic pt ca toti cei care ati fost pe la turnee la Aria v-ati dat seama singuri despre ce e vorba . Si bineinteles cateva imagini pt. edificare ( sper ca majoritatea celor de la amatori sa se regaseasca macar intr-o poza ) :


                          Donic

                          Comentariu





                          • Comentariu




                            • - - - Updated - - -

                              Ultima editare de Dari SD; 07.feb.2016, 22:50.
                              05 Viscaria 05

                              Comentariu


                              • Boby multumim pentru filmare Finala Open


                                Premiere Amatori



                                Premiere Open

                                Comentariu


                                • Felicitări câștigătorilor, dar si invinsilor pentru participare!

                                  Donic

                                  Comentariu


                                  • CHAPEAU!
                                    O alta zi de sarbatoare la Sibiu unde,nici nu mai mira pe nimeni,"venim ca inamici si plecam ca prieteni"!
                                    Pana si micile defectiuni ce mai apar din cand in cand independent de vointa noastra(netul,condensul,frustrarile exagerate ale unora!),toate,contribuie la forta team-ului organizator si la valoarea rezultatelor fiecarui participant.
                                    ...iar rezultatele,dupa o zi plina de frumoase si echilibrate partide,i-au "scos" in fata noastra pe:
                                    - tinerii si talentatii finalisti Deian si Dan(care mi-a stricat pronosticul!) impreuna cu frumoasa si talentata Andreea,care au avut (de data asta!?) castig de cauza in fata experimentatilor "lupi batrani" ai Amaturului.
                                    -Sufletel,Boby si Govo cu prestatii si clasari foarte bune,Roman,Gogu,Sicoe,cu incantatoare evolutii,cu totii urmariti si aplaudati de spectatori cu admiratie....
                                    -"Incapatanatul" oltean amator Doru Stancalie care demonstreaza ca niciodata nu e prea tarziu daca iti place ce faci si crezi in tine....felicitari pentru realizare si "La multi ani",Doru!
                                    -surprinzatorul (meritat!)finalist la amatori,Adrian Oprea,un iscusit aparator banatean.
                                    -foarte tanarul valcean Teo Badulescu,un real talent .....si viitor "diamant" amaturist.
                                    -talentatii si carismaticii Alex Groza si Nechita(cu o frumoasa revenire printre amaturisti dupa un an!),doi tineri ambasadori de nadejde ai tenisului de masa "sibian" in Amatur.
                                    -'nea Costica Pralea,'nea Titi Matei si 'nea Bela Benyovski,"legenda vie a tenisului de masa sibian"............a caror ambitie si atitudine pentru acest sport sunt de invidiat.............
                                    Lucruri minunate realizate de oameni normali.....si de a caror revedere m-am bucurat,sincer,la "reintoarcerea" mea printre amaturisti!!!!Cho,cho,chooooo!
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • Felicit organizatorii pentru eforturile depuse ca totul sa iasă foarte bine! Felicitari castigatorilor si participanților, o remarcă specială o am pentru domnul SIMION BOBY, văz?nu-l jucând, viața , sportul și tenisul de masă capătă o alta dimensine, un exemplu de vointa și dăruire, un luptător care a stiut să intoarca soarta de parte lui! Bravo, profundul meu respect!

                                      Comentariu


                                      • Sunt Oprea Adrian si va multumesc pentru apreciere.

                                        Comentariu


                                        • Sper sa nu repet ceva ce s-a mai scris aici. Dacă am văzut bine rezultatele finale, Alex Nechita și-a depășit profesorul la acest turneu. Asta ar fi o știre importantă. Nu zic bine?

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de adimucu Vezi post
                                            Sper sa nu repet ceva ce s-a mai scris aici. Dacă am văzut bine rezultatele finale, Alex Nechita și-a depășit profesorul la acest turneu. Asta ar fi o știre importantă. Nu zic bine?
                                            Ai vazut bine,Maestre,Alex s-a clasat mai bine ca mine!Pentru mine insa,"Importanta" nu este clasarea in sine in primii 8 si inaintea "profesorului" cum spui tu,lucru pe care eu il vad ca ceva firesc pentru cei care au muncit si muncesc serios.Faptul ca a reusit,dupa o "pauza" de mai mult de un an,sa etaleze acelasi joc eficient de atac,elegant si de un ASA ridicat nivel,asta reprezinta intr-adevar o "stire importanta"!!!!....mai ales pentru trupa de la Agnita si George Toader,a carui "coroana" este serios amenintata!
                                            I love table tennis !

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de adimucu Vezi post
                                              Sper sa nu repet ceva ce s-a mai scris aici. Dacă am văzut bine rezultatele finale, Alex Nechita și-a depășit profesorul la acest turneu. Asta ar fi o știre importantă. Nu zic bine?
                                              "Profesorul" din Agnita este un om care face cinste Amaturului!De mult acest jucator nu mai are ambitii de clasament...ci s-a aplecat atent spre tinerii din zona si ii aduce in sala de sport ...Atunci este mai valoros cand elevul isi intrece profesorul....

                                              Comentariu


                                              • Poze de la turneu http://www.sbsport.ro/alte-sporturi/...i-arian-sport/

                                                Comentariu


                                                • foarte frumos realizat montajul de pe sbport. felicitări!

                                                  Comentariu


                                                  • [QUOTE=Adrian Bratoiu;290324]Poze de la turneu http://www.sbsport.ro/alte-sporturi/...i-arian-sport/[/QUOTE

                                                    Splendide poze. Multumim frumos !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X