Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Magic Spin", Brăila - 06.02.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Magic Spin", Brăila - 06.02.2016

    Turneu A "Cupa Magic Spin" ediția a I-a - Brăila, Sâmbătă 06.02.2016 – O + A



    LOCALITATEA: Brăila, Parc Monument;
    DATA: Sâmbătă 6 Februarie 2016;
    CATEGORII: Open + Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 13.30 - 14.00 – validare înscrieri, la 14.15 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalentă "Danubius", Brăila;
    LOGISTICĂ: 16 mese (Butterfly, Donic, Joola) aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei, copii 15 Lei, din care 2 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, mere, chestii de ronțăit, etc.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe de șampanie + cupe + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe de șampanie + cupe + diplome.
    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 5 Februarie 2016, ora 21,00;
    - grupele la Amatori se fac de vineri seara;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Amatori:
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 96 (94 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - În cazul în care numărul de jucători calificați din grupele inferioare nu este multiplu de 3, se vor califica și unu sau două locuri 3 cu cel mai bun setaveraj (în cazul mai multor jucători cu același setaveraj, departajarea se va face în ordinea dată de Clasamentul AmaTur la zi);
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 137;
    - Tablou eliminatoriu de 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open:
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 48 (45 + 1 wild-card);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - În cazul în care numărul de jucători calificați din grupele inferioare nu este multiplu de 3, se vor califica și unu sau două locuri 3 cu cel mai bun setaveraj (în cazul mai multor jucători cu același setaveraj, departajarea se va face în ordinea dată de Clasamentul AmaTur la zi);
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 135;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;LIVE
    - Finalele la Amatori și Open se transmit LiveText pe forum (Refresh la fiecare 15s).
    MASĂ PRÂNZ
    - Firmă de catering: felul 1 + felul 2 + desert - 12 lei!
    - Restaurantul "Butterfly" situat la 50 m de Sala Polivalentă, la intrarea în Parcul Monument.
    ORGANIZATORI:
    - Marius Ion, tel. 0770.247.688;
    - Marcel Giosan, tel. 0723.283.701;
    - Gabriel Pascu, tel. 0722.504.954;
    PARTENERI:
    ACS Magic Spin Brăila;
    CS Lipan Tenis de Masă Brăila;
    TT Bacău;
    Magenta SRL Brăila;
    Consiliul județean Brăila.
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.


    REMEMBER BRĂILA:
    Câte un Calendar AmaTur 2016 la fiecare participant!

    CAMERA DE GARDĂ:
    Dl. Dr. Toma Iulian va fi de gardă la Sala Polivalentă. Trusa de prim ajutor este pregătită, inclusiv un aparat pentru luarea tensiunii.
    Ultima editare de marcelgiosan; 05.feb.2016, 16:11.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 05.02.2016 at 22:27:25

    1. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 35,6 - OW
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 7 - 36,36 - OL
    3. Uta Adrian, Bucuresti, 8 - 34,25 - OL
    4. Ion Marius, Braila, 15 - 30,18 - O
    5. Corcoz Costin, Focsani, 17 - 29,2 - OL
    6. Giol Mihai, Braila, 20 - 34,19 - O
    7. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 24 - 28,84 - OL
    8. Wischegg Robert, Galati, 25 - 27,3 - O
    9. Stanciu Alin, Calarasi, 37 - 32,14 - O
    10. Tomica Andrei, Bucuresti, 41 - 29,02 - OJ
    11. Stanciu Silviu, Calarasi, 58 - 29,34 - OL
    12. Fratea Aurel, Constanta, 65 - 22,73 - OW
    13. Neagu Mircea, Constanta, 74 - 27,39 - O
    14. Dumbrava Daniel, Focsani, 77 - 22,69 - OW
    15. Chiscop Bogdan, Galati, 78 - 22,55 - O
    16. Tigau Dan, Bucuresti, 81 - 28,81 - OLW
    17. Toma Iulian, Braila, 91 - 26,18 - OW
    18. Vlase Gheorghe, Slobozia, 93 - 22,2 - O
    19. Zarinschi Catalin, Galati, 98 - 21,58 - O
    20. Rojnita Sebastian, Bacau, 101 - 21,58 - O
    21. Bodin Ion, Tecuci, 126 - 22,73 - OW
    22. Ticu Dorin, Bacau, 128 - 19,3 - O
    23. Arion Costel, Marasesti, 135 - 20,92 - O
    24. Pintilie Nela, Galati, 144 - 19,31 - OLF
    25. Sumanaru Catalin, Iasi, 147 - 22,36 - O
    26. Leolea Andrei, Constanta, 197 - 21,16 - OW
    27. Parnica Leonid, Moinesti, 199 - 26 - OW
    28. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 203 - 16,9 - A
    29. Munteanu Octavian, Tecuci, 208 - 18,7 - AW
    30. Munteanu Ion, Comanesti, 233 - 19,81 - O
    31. Ionita Valentin, Galati, 301 - 20,33 - O
    32. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 312 - 21,54 - O
    33. David Madalina, Barlad, 353 - 19,38 - OLF
    34. Manea Mihaita, Tulcea, 382 - 19,5 - O
    35. Zainescu Corneliu, Galati, 391 - 19,75 - OW
    36. Voinea Sorin, Galati, 433 - 22,88 - O
    37. Maresi Ion, Focsani, 522 - 20,35 - O
    38. Dinca Dorinel, Calarasi, 628 - 30 - O
    39. Panaite Ionel, Mangalia, 640 - 16,75 - A
    40. Gutu Victor, Galati, 676 - 19,92 - O
    41. Costache Claudiu, Calarasi, 690 - 24,92 - O
    42. Tomica Silviu, Bucuresti, 761 - 20,92 - O
    43. Taranu Nicusor, Tulcea, 966 - 29,25 - O
    44. Parascuta Daniel, Iasi, 981 - 21,5 - O
    45. Pavunev Dan, Bucuresti, 1015 - 15,25 - A
    46. Sterea Viorel, Constanta, 1141 - 39,75 - OL
    47. Voinea Emil, Braila, 3308 - 0 - A

    Clasament Open

    1. Uta Adrian - Bucuresti
    2. Petrescu Liviu - Pitesti
    3 -- 4
    Sterea Viorel - Constanta
    Enciu Alexandru - Slobozia
    5 -- 8
    Stanciu Alin - Calarasi
    Tomica Andrei - Bucuresti
    Costache Claudiu - Calarasi
    Ion Marius - Braila
    9 -- 16
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Tigau Dan - Bucuresti
    Voinea Sorin - Galati
    Chiscop Bogdan - Galati
    Giol Mihai - Braila
    Corcoz Costin - Focsani
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Wischegg Robert - Galati
    17 -- 22
    Neagu Mircea - Constanta
    Toma Iulian - Braila
    Parnica Leonid - Moinesti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Irimia Sorin Jr - Moinesti
    Manea Mihaita - Tulcea
    23 -- 33 0v gr.sup.
    Fratea Aurel - Constanta
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Zarinschi Catalin - Galati
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Ticu Dorin - Bacau
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Leolea Andrei - Constanta
    Panaite Ionel - Mangalia
    Parascuta Daniel - Iasi
    Pavunev Dan - Bucuresti
    34 -- 2v gr.inf.
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    35 -- 44 1v gr.inf.
    Bodin Ion - Tecuci
    Arion Costel - Marasesti
    Pintilie Nela - Galati
    Munteanu Ion - Comanesti
    Ionita Valentin - Galati
    Zainescu Corneliu - Galati
    Maresi Ion - Focsani
    Gutu Victor - Galati
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Taranu Nicusor - Tulcea
    45 -- 48 0v gr.inf.
    Munteanu Octavian - Tecuci
    David Madalina - Barlad
    Dimache Maria - Braila
    Voinea Emil - Braila

    MT16=31,35
    Punctaj turneu: P=MT+1=32
    Punctaj maxim turneu: P+11=43


    MT47=22,44

    NU au fost absenți nemotivați!
    Ultima editare de marcelgiosan; 07.feb.2016, 00:31.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Amatori

      Inscrieri Amatori - on 05.02.2016 at 22:10:51

      1. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 217 - 15,98 - A
      2. Stamate Eduard, Tecuci, 229 - 17,89 - A
      3. Rosu Gabriel, Comanesti, 238 - 15,93 - A
      4. Spoiala Cristinel, Focsani, 257 - 16,08 - A
      5. Ursulescu Ioan, Bacau, 262 - 15,18 - AW
      6. Samoila Ion, Babadag, 267 - 16,28 - A
      7. Ciortescu Cristi, Iasi, 288 - 15,86 - A
      8. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 305 - 14,53 - AW
      9. Serban Liviu, Onesti, 306 - 14,13 - A
      10. Salavastru Petru, Botosani, 307 - 13,41 - AW
      11. Lucic Corneliu, Suceava, 314 - 14,07 - AW
      12. Papacu Bejoli, Bucuresti, 317 - 14,13 - AW
      13. Giosan Marcel, Galati, 322 - 13,16 - A
      14. Dodu Costica, Focsani, 327 - 14,08 - A
      15. Bogza Dragos, Iasi, 332 - 14,13 - A
      16. Peiu Cosmin, Babadag, 342 - 16,13 - A
      17. Solcan Florin, Constanta, 345 - 14,03 - A
      18. Petenchi Edmond, Roman, 347 - 16,63 - A
      19. Ciurusniuc Costel, Galati, 354 - 16,96 - A
      20. Gaitan Tiberiu, Braila, 359 - 18,29 - A
      21. Constantinescu Rares, Braila, 396 - 12,75 - AJ
      22. Florea Gigi, Galati, 397 - 11,8 - AW
      23. Nicola Marian, Constanta, 407 - 12,5 - A
      24. Hanganu George, Focsani, 418 - 11,25 - A
      25. Panait Adrian, Braila, 430 - 11,13 - AW
      26. Dragan Petru Ioan, Iasi, 454 - 11,81 - A
      27. Tanu Mihai, Tecuci, 455 - 13,44 - A
      28. Stolearenco Igor, Galati, 471 - 11,06 - A
      29. Sarbu Dan, Ploiesti, 518 - 12,09 - AW
      30. Muresan Ioan, Galati, 548 - 10,03 - AW
      31. Uzuneanu Costica, Galati, 555 - 17,5 - AW
      32. Budescu Marian, Galati, 559 - 9,31 - A
      33. Ivan Adrian, Tulcea, 572 - 14,5 - A
      34. Mitu Manuel, Galati, 588 - 13,17 - A
      35. Gherasim Iulian, Tulcea, 620 - 12,1 - A
      36. Barac Andreea, Braila, 641 - 10,95 - AF
      37. Pascu Gabriel, Braila, 649 - 9,32 - AW
      38. Neculai Radu, Focsani, 651 - 7,85 - A
      39. Darie Gabriel, Comanesti, 689 - 7,81 - A
      40. Dobrila Petru, Braila, 694 - 17 - A
      41. Oancea Vasile, Buzau, 697 - 10,11 - A
      42. Anastasiu Constantin, Comanesti, 708 - 9,82 - A
      43. Ilie Stefan, Buzau, 709 - 9,5 - A
      44. Roscan Nicusor, Braila, 729 - 11,44 - A
      45. Sandu Mihai, Braila, 770 - 13,58 - A
      46. Toader Nicolae, Tulcea, 779 - 14,83 - A
      47. Benko Paul, Babadag, 805 - 9,63 - A
      48. Firica Lucian, Constanta, 853 - 7,35 - AJ
      49. Bolocan Daniel, Braila, 865 - 12 - A
      50. Pavel Nicolae, Braila, 895 - 11,67 - A
      51. Coclea Ionel, Braila, 898 - 9,42 - A
      52. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 915 - 16,58 - A
      53. Moise Viorel, Braila, 922 - 5,18 - A
      54. Fuica Benone, Galati, 1001 - 7,25 - A
      55. Anghel Adrian, Braila, 1010 - 6,5 - A
      56. Badache Andreea, Galati, 1017 - 12,63 - AJF
      57. Stoian Nicolae, Braila, 1025 - 7,92 - A
      58. Anghele Cristinel, Galati, 1046 - 16,5 - A
      59. Avram Matei, Barcea, 1064 - 8,63 - A
      60. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 1084 - 6,88 - A
      61. Anton Cristian, Tulcea, 1122 - 7,25 - A
      62. Apostu Ionel, Braila, 1140 - 6 - A
      63. Adam Teodor, Buzau, 1168 - 10,17 - A
      64. Podasca Traian, Galati, 1192 - 4,58 - AW
      65. Pusca Sergiu, Braila, 1216 - 12,75 - A
      66. Carata Catalin, Tulcea, 1224 - 4,63 - A
      67. Dochita Mircea, Braila, 1290 - 8,38 - A
      68. Meregiu Gheorghe, Tulcea, 1531 - 11,75 - A
      69. Pascariu Nelu, Tulcea, 1595 - 8,75 - A
      70. Gaitan Marius, Braila, 1605 - 5,5 - A
      71. Morun Marian, Braila, 1611 - 2,75 - A
      72. Lupoaie Ionut, Barcea, 1690 - 6,5 - A
      73. Adam Cristian, Babadag, 1745 - 4,75 - A
      74. Toader Nicolae, Umbraresti, 1766 - 9,75 - A
      75. Barac Adrian, Braila, 1813 - 5,25 - A
      76. Suster Andrei Manuel, Tulcea, 2047 - 4,75 - A
      77. Dutu Constantin, Galati, 2225 - 2,75 - A
      78. Aurica Costica, Liesti, 2415 - 4,75 - A
      79. Tihan Silviu, Braila, 2477 - 0 - A
      80. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 2630 - 0 - A
      81. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 2631 - 0 - A
      82. Luca Octavian, Somova, 2639 - 0 - A
      83. Cretu Marian, Braila, 2702 - 2,75 - A
      84. Marin Cristi, Braila, 2966 - 0 - A
      85. Petcu Doru Eduard, Barlad, 3308 - 0 - A
      86. Tirdea Ionut, Tecuci, 3309 - 0 - A
      87. Costea Sabin, Piatra Neamt, 3310 - 0 - A
      88. Chereches Sergiu, Tulcea, 3311 - 0 - A
      89. Pastrama Tudor, Slobozia, 3312 - 0 - A
      90. Tiron Andrei, Umbraresti, 3313 - 0 - A
      91. Sandu Stefan, Braila, 3316 - 0 - A
      92. Manea Dorinel, Tecuci, 3317 - 0 - A
      93. Necula Nastase, Focsani, 3318 - 0 - A
      94. Trandafir Catalin, Slobozia, 3319 - 0 - A
      95. Bucsa Andreea, Galati, 3320 - 0 - A
      96. Potarniche Bianca, Buzau, 3321 - 0 - A

      MT16=16,48
      Punctaj turneu: P=MT+3=19
      Punctaj maxim turneu: P+9=28


      MT96=9,12

      Clasament Amatori

      1. Ursulescu Ioan - Bacau
      2. Uzuneanu Costica - Galati
      3 -- 4
      Costea Sabin - Piatra Neamt

      Popa Alexandru Iulian - Buzau
      5 -- 8
      Stamate Eduard - Tecuci
      Bogza Dragos - Iasi
      Nicola Marian - Constanta
      Ilie Octavel - Braila
      9 -- 16
      Peiu Cosmin - Babadag
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Gherasim Iulian - Tulcea
      Samoila Ion - Babadag
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Spoiala Cristinel - Focsani
      Bolocan Daniel - Braila
      Florea Gigi - Galati
      17 -- 32
      Roscan Nicusor - Braila
      Giosan Marcel - Galati
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      Stolearenco Igor - Galati
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Petenchi Edmond - Roman
      Necula Nastase - Focsani
      Solcan Florin - Constanta
      Stoian Nicolae - Braila
      Serban Liviu - Onesti
      Ciurusniuc Costel - Galati
      Lucic Corneliu - Suceava
      Dragan Petru Ioan - Iasi
      Mitu Manuel - Galati
      Dobrila Petru - Braila
      Constantinescu Rares - Braila
      33 -- 44
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Salavastru Petru - Botosani
      Tanu Mihai - Tecuci
      Muresan Ioan - Galati
      Barac Andreea - Braila
      Oancea Vasile - Buzau
      Sandu Mihai - Braila
      Toader Nicolae - Tulcea
      Firica Lucian - Constanta
      Coclea Ionel - Braila
      Dochita Mircea - Braila
      Luca Octavian - Somova
      45 -- 46 1v gr.sup.
      Dodu Costica - Focsani
      Avram Matei - Barcea
      47 -- 66 0v gr.sup.
      Turcu Viorel - Piatra Neamt
      Gaitan Tiberiu - Braila
      Hanganu George - Focsani
      Panait Adrian - Braila
      Budescu Marian - Galati
      Ivan Adrian - Tulcea
      Pascu Gabriel - Braila
      Neculai Radu - Focsani
      Darie Gabriel - Comanesti
      Anastasiu Constantin - Comanesti
      Ilie Stefan - Buzau
      Anghel Adrian - Braila
      Badache Andreea - Galati
      Anghele Cristinel - Galati
      Apostu Ionel - Braila
      Adam Teodor - Buzau
      Meregiu Gheorghe - Tulcea
      Burghelea Florin - Piatra Neamt
      Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
      Pastrama Tudor - Slobozia
      67 -- 2v gr.inf.
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      68 -- 80 1v gr.inf.
      Benko Paul - Babadag
      Pavel Nicolae - Braila
      Moise Viorel - Braila
      Fuica Benone - Galati
      Carata Catalin - Tulcea
      Pascariu Nelu - Tulcea
      Toader Nicolae - Umbraresti
      Barac Adrian - Braila
      Aurica Costica - Liesti
      Tihan Silviu - Braila
      Petcu Doru Eduard - Barlad
      Manea Dorinel - Tecuci
      Trandafir Catalin - Slobozia
      81 -- 96 0v gr.inf.
      Anton Cristian - Tulcea
      Podasca Traian - Galati
      Gaitan Marius - Braila
      Morun Marian - Braila
      Lupoaie Ionut - Barcea
      Adam Cristian - Babadag
      Suster Andrei Manuel - Tulcea
      Dutu Constantin - Galati
      Cretu Marian - Braila
      Marin Cristi - Braila
      Tirdea Ionut - Tecuci
      Chereches Sergiu - Tulcea
      Tiron Andrei - Umbraresti
      Sandu Stefan - Braila
      Bucsa Andreea - Galati
      Potarniche Bianca - Buzau

      Absent nemotivat: Pușcă Sergiu - Brăila.
      Ultima editare de marcelgiosan; 07.feb.2016, 00:33.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Informații utile

        Informatii utile:

        1.Sala Polivalentă "Danubius" la Turneul A "Valurile Dunării":



        2.Sala Polivalentă "Danubius" la Turneul A "Pescarul AmaTur":



        3.Restaurantul "Butterfly"



        4.Cupele

        Ultima editare de marcelgiosan; 03.feb.2016, 22:35.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Open:
          Ion Marius - Brăila;
          Giol Mihai - Brăila;
          Chiscop Bogdan - Brăila;
          Amatori:
          Giosan Marcel - Galați.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Rares Constantinescu din Braila la amatori.

            Comentariu


            • #7
              Panait Adrian -Braila

              Comentariu


              • #8
                Din Tecuci Chetronie Liviu amatori.

                Comentariu


                • #9
                  Pintilie Nela si Wischegg Robert din Galati la Open
                  Blade : Butterfly Timo Boll W7
                  FH: Cornileau Target GT
                  BH:
                  Cornileau Target GT
                  Tel : 0752 155 898



                  Comentariu


                  • #10
                    Din Constanța -
                    -Frătea Aurel,Leolea Andrei,Neagu Mircea - Open
                    -Nicola Marian,Solcan Florin,Firica Lucian - Amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Arion Costel - Marasesti - Open
                      Bl: Primorac off+
                      fh: Tibhar evolution MX-P
                      bh: Tibhar evolution MX-P

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Galati - Muresan Ioan si Stolearenco Igor - Amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Barac Andreea - amatori. Mulţumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Munteanu Octavian Tecuci Open
                            Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                            Comentariu


                            • #15
                              Morun Marian,Braila-amatori.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X