Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B ''Winter Cup'' Miercurea-Ciuc 20 februarie 2016
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Din Gheorgheni:
Keresztes Zoltan
Gyorfi Szabolcs
Heja Zoltan
Koszta Mark
Babics Tamas
Lasă un comentariu:
-
Petho Mihaly - Racosul de Sus
Cocean Valer - Baraolt
Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
Bardocz Szilard - Capeni
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de tokosp Vezi postInscrieri Open / Amatori - on 01/02/2016 at 17:24:05
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30.8 - O
2. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23.58 - O
3. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 23.05 - O
4. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22.75 - O
...
32. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc - 3052 - 0 - A
33. Olah Kriszta, Targu Secuiesc - 3053 - 0 - A
34. Kovacs Szilvia, Targu Secuiesc - 3320 - 0 - A
35. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc - 3321 - 0 - A
Lasă un comentariu:
-
Se inscriu din Targu Secuiesc:
Papp Rebeka
Mike Boroka
Chelmus Ionut
Olah Kriszta
Kovacs Szilvia - Nou
Popov Szabolcs - Nou
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Open / Amatori - on 2/1/2016 at 1:20:53 PM
1. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 545 - 23.58 - O
2. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 466 - 22.75 - O
3. Denes Ferenc, Praid - 80 - 22.09 - OW
4. Barabas Sandor, Toplita - 140 - 21.61 - O
5. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 88 - 20.96 - O
6. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 162 - 19.47 - OW
7. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc - 767 - 15.25 - A
8. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1085 - 13.75 - AJ
9. Miklos Imre, Bradesti - 799 - 12.92 - A
10. Colcer Nicolae, Toplita - 694 - 12.54 - A
11. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 998 - 11 - A
12. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1372 - 8.75 - A
13. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1154 - 7.5 - A
14. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1327 - 6.75 - A
15. Lovin Eusebiu, Comănești - 922 - 6.67 - A
16. Cotfas Gabriel, Toplita - 911 - 5.96 - A
17. Eigel Csaba, Toplita - 1396 - 5.25 - A
18. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1412 - 4.75 - A
19. Elekes Szilard, Valea Scurta - 1864 - 4.75 - AJ
20. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1544 - 2.75 - AJ
21. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 1780 - 0 - A
22. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1888 - 0 - A
23. Molnar Arnold, Targu Secuiesc - 1894 - 0 - A
24. Sass Endre, Miercurea Ciuc - 2066 - 0 - A
25. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 3051 - 0 - A
Lasă un comentariu:
-
Barabas Sandor,Colcer Nicolae,Eigel Csaba, Cotfas Gabriel din Toplita
Lasă un comentariu:
-
Miklos Imre, Bradesti
Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc
Molnar Arnold, Targu Secuiesc
Lasă un comentariu:
-
Konczei Jozsef Targu Secuiesc
Elekes Csaba Valea Scurta
Elekes Hunor Valea Scurta
Elekes Szilard Valea Scurta
Bartha Laszlo Sen. Valea Scurta
Bartha Laszlo Jr. Valea Scurta
Lasă un comentariu:
-
Rezervat inscrieri si clasament:
Absenti nemotivati: Kelemen Laszlo (Miercurea Ciuc), Losoncz Laszlo (Dealu)
Clasament Miercurea Ciuc – C………a
1. Farkas Gabor - Targu Mureș
2. Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
3 -- 4
Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
5 -- 8
Kiss Janos - Miercurea Ciuc
Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc
Farkas Bence - Targu Mureș
Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
9 -- 16
Laszlo Zsolt - Odorheiu Secuiesc
Petho Mihaly - Racosu de Sus
Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
Irsai Istvan - Targu Mureș
Barabas Sandor - Toplita
Bardocz Szilard - Capeni
Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
17 -- 32
Orosz Attila - Miercurea Ciuc
Stekbauer Arpad - Miercurea Ciuc
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Keresztes Zoltan - Gheorgheni
Denes Ferenc - Praid
Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
Cocean Valer - Baraolt
Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
Predescu Levente - Miercurea Ciuc
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
Miklos Imre - Bradesti
Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
Vida Attila - Cristuru Secuiesc
Imecs Attila - Miercurea Ciuc
33 -- 44
Fancsali Kalman - Lunca de Sus
Fazakas Attila - Toplita
Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
Kezdi Janos - Corund
Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
Craciun Gheorghe - Miercurea Ciuc
Elekes Hunor - Valea Scurta
Persa Florin - Sfantu Gheorghe
Babics Tamas - Gheorgheni
Bartha Laszlo - Valea Scurta
Kovacs Szilvia - Targu Secuiesc
Popov Szabolcs - Targu Secuiesc
45 -- 46 2v gr.sup.
Farkas Yvett Bernadett - Sfantu Gheorghe
Marton Adam - Sfantu Gheorghe
47 -- 68 1v gr.sup.
Movileanu Neculae - Brașov
Colcer Nicolae - Toplita
Trandafir Vasile - Targu Mureș
Cotfas Gabriel - Toplita
Campean Zoltan - Toplita
Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
Elekes Csaba - Valea Scurta
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
Eigel Csaba - Toplita
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Stefan Patrick - Brașov
Elekes Szilard - Valea Scurta
Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
Papp Sandor - Cristuru Secuiesc
Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
Toma Dan - Sfantu Gheorghe
Vegh Barbara - Miercurea Ciuc
Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
Borbely Karoly - Miercurea Ciuc
Debreczi Adrienn - Targu Secuiesc
69 -- 70 2v gr.inf.
Bodor Tibor - Lunca de Sus
Olah Kriszta - Targu Secuiesc
71 -- 79 1v gr.inf.
Raduly Ovidiu - Fantanele
Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
Kustan Barna - Sfantu Gheorghe
Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
Pap Gyula - Gheorgheni
Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
Popa Csosz Alexandru - Sfantu Gheorghe
Koszta Mark - Gheorgheni
Molnar Arnold - Targu Secuiesc
80 -- 90 0v gr.inf.
Kelemen Gabor - Miercurea Ciuc
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
Heja Zoltan - Gheorgheni
Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
Canea Kocsis Andras Jr. - Targu Secuiesc
Dobai Helen - Miercurea Ciuc
Bartha Ferenc - Baraolt
Papp Rebeka - Targu Secuiesc
Persa Tudor - Sfantu Gheorghe
Ilyes Balazs - Sfantu Gheorghe
Fulop Laszlo - Targu Mureș
**************
Inscrieri Open / Amatori - on 19/02/2016 at 22:01:27
1. Farkas Gabor, Targu Mureș - 10 - 30.8 - O
2. Irsai Istvan, Targu Mureș - 125 - 25.81 - O
3. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 699 - 24.5 - O
4. Farkas Bence, Targu Mureș - 60 - 23.77 - O
5. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 668 - 23.5 - O
6. Cocean Valer, Baraolt - 206 - 22.88 - O
7. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 477 - 22.25 - O
8. Barabas Sandor, Toplita - 130 - 22.17 - O
9. Denes Ferenc, Praid - 82 - 22.09 - OW
10. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 178 - 20.66 - OW
11. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 845 - 20.58 - O
12. Fazakas Attila, Toplita - 276 - 20.41 - O
13. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 100 - 20.38 - O
14. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 163 - 20.28 - O
15. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 118 - 19.75 - OW
16. Vida Attila, Cristuru Secuiesc - 1109 - 19.75 - O
17. Laszlo Zsolt, Odorheiu Secuiesc - 1281 - 19.75 - O
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 263 - 19.44 - O
19. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 187 - 18.94 - A
20. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 302 - 18.75 - A
21. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 181 - 18.72 - AW
22. Bardocz Szilard, Capeni - 182 - 18.64 - A
23. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 525 - 17.55 - A
24. Persa Florin, Sfantu Gheorghe - 982 - 16.75 - A
25. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 445 - 16.11 - A
26. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 281 - 15.97 - A
27. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 295 - 15.94 - A
28. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 215 - 15.91 - AW
29. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 543 - 15.69 - A
30. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 447 - 15.68 - A
31. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 310 - 15.64 - A
32. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 570 - 15.25 - A
33. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 249 - 15.1 - A
34. Kezdi Janos, Corund - 499 - 14.97 - A
35. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc - 916 - 14.5 - A
36. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 1442 - 13.75 - A
37. Miklos Imre, Bradesti - 680 - 13.5 - A
38. Colcer Nicolae, Toplita - 695 - 12.68 - A
39. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 791 - 12.5 - A
40. Elekes Hunor, Valea Scurta - 945 - 12 - AJ
41. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 850 - 11.58 - A
42. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 553 - 11.31 - A
43. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 1393 - 10.75 - A
44. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 836 - 10.25 - A
45. Raduly Ovidiu, Fantanele - 782 - 9.83 - A
46. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe - 1905 - 9.75 - AJ
47. Losoncz Laszlo, Dealu - 1040 - 9.25 - A
48. Kustan Barna, Sfantu Gheorghe - 1471 - 8.75 - A
49. Babics Tamas, Gheorgheni - 997 - 8.58 - A
50. Movileanu Neculae, Brașov - 595 - 8.52 - A
51. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1186 - 8 - A
52. Heja Zoltan, Gheorgheni - 961 - 7.95 - A
53. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1156 - 7.5 - A
54. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1235 - 7 - A
55. Cotfas Gabriel, Toplita - 855 - 6.68 - A
56. Eigel Csaba, Toplita - 1315 - 6.58 - A
57. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - 1432 - 6.5 - A
58. Bartha Ferenc, Baraolt - 1687 - 6.5 - A
59. Campean Zoltan, Toplita - 1069 - 5.68 - A
60. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1102 - 5.39 - AF
61. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 1541 - 4.75 - A
62. Popa Csosz Alexandru, Sfantu Gheorghe - 1571 - 4.75 - A
63. Elekes Szilard, Valea Scurta - 1871 - 4.75 - AJ
64. Koszta Mark, Gheorgheni - 2409 - 4.75 - A
65. Toma Dan, Sfantu Gheorghe - 2437 - 4.75 - A
66. Fulop Laszlo, Targu Mureș - 1174 - 4.55 - A
67. Stefan Patrick, Brașov - 1672 - 4 - A
68. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe - 1458 - 2.75 - AJF
69. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1548 - 2.75 - AJ
70. Persa Tudor, Sfantu Gheorghe - 1716 - 2.75 - A
71. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc - 1720 - 0 - A
72. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1896 - 0 - A
73. Papp Sandor, Cristuru Secuiesc - 1897 - 0 - A
74. Molnar Arnold, Targu Secuiesc - 1902 - 0 - A
75. Marton Adam, Sfantu Gheorghe - 1984 - 0 - A
76. Ilyes Balazs, Sfantu Gheorghe - 2356 - 0 - A
77. Papp Rebeka, Targu Secuiesc - 2597 - 0 - AF
78. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc - 2626 - 0 - A
79. Vitos Laszlo, Miercurea Ciuc - 2627 - 0 - A
80. Mike Boroka, Targu Secuiesc - 2641 - 0 - A
81. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc - 2921 - 0 - OW
82. Pap Gyula, Gheorgheni - 3002 - 0 - A
83. Dobai Helen, Miercurea Ciuc - 3011 - 0 - A
84. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc - 3013 - 0 - A
85. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - 3014 - 0 - A
86. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 3034 - 0 - A
87. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc - 3035 - 0 - A
88. Olah Kriszta, Targu Secuiesc - 3036 - 0 - A
89. Dombi Tihamer, Miercurea Ciuc - 3260 - 0 - O
90. Kovacs Szilvia, Targu Secuiesc - 3308 - 0 - A
91. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc - 3309 - 0 - A
92. Bodor Tibor, Lunca de Sus - 3310 - 0 - A
93. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc - 3311 - 0 - A
94. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc - 3312 - 0 - A
95. Kelemen Gabor, Miercurea Ciuc - 3313 - 0 - AUltima editare de PaliHR; 21.feb.2016, 00:07.
Lasă un comentariu:
-
Turneu B ''Winter Cup'' Miercurea-Ciuc 20 februarie 2016
Localitatea: Miercurea-Ciuc
Data: Sambata, 20 februarie 2016
Sala: sala de sport a scolii generale J?zsef Attila(fosta Ady Endre), Bulevardul Fratiei
Acces dinspre bulevardul Fratiei, in cartierul Tudor Vladimirescu,cu bune posibilitati de parcare
Indicatii:
- Pentru cei ce vin dinspre Brașov:
Se intra in oras, pana la sensul giratoriu de la tribunal( o cladire mare si galbena) se face dreapta pe Bulevardul Fratiei,pana la sensul girator de la politie, apoi tot inainte pana la Aleea Narciselor. De acolo se vede sala.
- Pentru cei ce vin dinspre Odorheiu Secuiesc.
Se intra in oras, se trece peste podul peste calea ferata, si imediat in sensul giratoriu la dreapta spre gara, pana la strada Brașovului. Se trece prin fata garii, se trece de piata auto de pe dreapta si se intra in strada Zold Peter, pana la sensul giratoriu de la Tribunal. In continuare la fel ca pentru cei ce vin de la Brașov.
- Pentru cei ce vin dinspre Gheorgheni sau dinspre Moldova
La sensul giratoriu de la capatul orasului mergeti spre centru. La semaforul de la Liceul Marton Aron( o cladire impozanta pe stanga) mergeti inainte pana la primul sens giratoriu de la BRD si la stanga, sus pe deal, in cartierul Spicului. Mergeti tot inaite, treceti de primul cimitir pe stanga si mergeti pana la intersectia de la al doilea cimitir, tot inainte pe bulevardul Fratiei si a doua strada la stanga e Aleea Narciselor.
Sistemul de joc:
-Se joaca turneu la gramada.
- Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
- Grupe inferioare de cate 4 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
- Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
- Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1423;
- Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
- Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala).
Numar maxim jucatori:96
Mese: 12 mese Butterfly Playback Rollaway
Taxa de participare: 20 RON ,copii 5 RON, din care 1 ron/participant va fi livrat in contul AmaTur.
Se asigura mingi de joc,apa,gustare.
Material de premiere:cupe si diplome locurile 1-4, diplome locurile 5-8.
ora 08:15-9.30 confirmare inscrieri, definitivare grupe inferioare
Ora: 9:30-inceperea meciurilor
Inscrierea participantilor:
- pe forum sau telefonic, pana vineri, 19 februarie ora 22.
Absentii vor fi trecuti in clasament cu N - nemotivat.
Organizatori:Pal Zoltan(0752-505353), Lakatos Zsolt (0745313446)Ultima editare de zoltikaa; 10.feb.2016, 10:52.Taguri: Nimic
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: