Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Ploiesti 13.02.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Ploiesti 13.02.2016

    ORA INCEPERE TURNEU
    Turneu A Ploiesti 13.02.2016

    LOCALITATEA: Ploiesti - Sala Tel George Junior
    DATA: 13.02.2016
    ADRESA+INDICATII ACCES: Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland Vest
    http://distanta.ro/44.938701,25.9608...8800,25.987991
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21,30
    CATEGORII:INCEPATORI MP<12 ;AMATORI MP<19;OPEN MP 19 si mai mare,jucatorii legitimati in divizia B,precum si jucatorii amatori cu MP<19 care sunt rugati sa si anunte optiunea la Open.
    NR MESE: 20 mese Donic Waldner Clasic ;Yasaka aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Table Tennis si parchet
    Numar jucatori:60 incepatori;60 amatori;60 Open
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe primii 4, medalii primii 4, diplome primii 4.
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere/retragere vineri 12 FEBRUARIE ora 21.00
    TAXA PARTICIPARE: 25 Lei Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron.
    Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare.
    Câte 2 lei/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    ORA INCEPERE TURNEU:
    -INCEPATORI 09.30
    - AMATORI: 10.00
    - OPEN: 13.30
    DESFASURARE TURNEU

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI –ORA 9.30:
    Participa jucatori amatori cu MP<12.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 - 7, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza clasamentului in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AMATORI –ORA 10.00:

    Participa jucatori amatori cu MP<19.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 - 7, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza clasamentului in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti.

    TURNEUL OPEN – ORA 13.30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 19p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<19 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii.
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti.
    Pe tot parcursul turneului la toate categoriile se joaca 3 din 5 seturi

    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală ,

    MASA – Servire masa pe baza de comanda la sala odata cu inscrierea in concurs, se serveste la ora 13:30 - 14:00 pret 12lei
    1. Piept pui+cartofi prajiti+salata+paine
    2.Snitel pui+ cartofi prajiti+salata+paine
    3.Ceafa porc+cartofi prajiti+salata+paine


    ORGANIZATORI: Lucian Bozga 0723.062.403, Dan Bodeanu tel 0745340668

    ALTE INFORMATII:
    Firma ANDROGIR S.R.L. ( http://www.tenismasa.ro) reprezentata de Irina si Gelu Popescu va fi prezenta la acest turneu cu un stand bogat in echipament pentru tenis de masa.
    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!
    Ultima editare de BOZGANU; 04.feb.2016, 20:23.

  • #2
    Clasament INCEPATORI

    1. Manolache Simona - Ploiesti
    2. Mocanu Adrian - Targoviste
    3 -- 4
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Balbaie Madalin - Baicoi
    5 -- 8
    Visan Bogdan - Targoviste
    Serban Mircea - Brasov
    Panait Constantin - Mizil
    Plaiasu Ion - Plopeni
    9 -- 16
    Vrabie Florin - Brasov
    Barbatel Eduard - Ploiesti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Munteanu Stefan Alin - Ramnicu Sarat
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Dima Nicu - Bucuresti
    Tigau Aurelia - Ploiesti
    Stanciu Viorel - Ploiesti
    17 -- 20
    Hanganu George - Focsani
    Babus Liviu - Ploiesti
    Dinu Cristian - Mizil
    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
    21 -- 31 1v gr.sup.
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Ilie Stefan - Buzau
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Boaca Danut - Buzau
    Ciocan Georgeta - Ploiesti
    Nedea Florin - Salciile
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Cojocaru Emi - Targoviste
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Velcea Cristina - Bucuresti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Mocanu Stefan - Targoviste
    Bugneriu Marcel - Brasov
    Acriva Marian - Mizil
    41 -- 2v gr.inf.
    Barbu Vasile - Brasov
    42 -- 52 1v gr.inf.
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Neculai Radu - Focsani
    Irimia Madalin - Baicoi
    Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Florea Flavian - Valenii de Munte
    Voinea Florin - Salciile
    Pascal Liviu - Urziceni
    Chiru Sorin - Salciile
    Filip Daniel - Urziceni
    53 -- 60 0v gr.inf.
    Movileanu Adrian - Brasov
    Mocanu Daniela - Baicoi
    Vatafu Marian - Baicoi
    Stefan Patrick - Brasov
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Costache Valentin - Salciile
    Sirbu Alexandra - Ploiesti
    Girlicel George - Cocorasti Colt

    Clasament AVANSATI

    1. Micuda Mihai - Bucuresti
    2. Marandici Adrian - Brasov
    3 -- 4
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Fratila Robert - Filipesti Targ
    5 -- 8
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Lazar Ion - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Coroianu Mircea - Bucuresti
    9 -- 16
    Matei Mirel - Brasov
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Avram Nicolae - Nedelea
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Staicu Dan - Constanta
    Samoila Ion - Babadag
    Ionel Mircea - Ploiesti
    Florea Marian - Targoviste
    17 -- 24
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Peiu Cosmin - Babadag
    Cucu Cristin - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Sterie Georgiana - Filipesti Targ
    Coman Emil - Breaza
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Marin Iulian - Campina
    25 -- 1v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    26 -- 36 0v gr.sup.
    Trocan Alexa - Mioveni
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Marin Adrian - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Oancea Vasile - Buzau
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Banica Dan - Ploiesti
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Ninciuleanu Iulian - Bucuresti
    37 -- 43 2v gr.inf.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Giosan Marcel - Galati
    Popescu George - Bucuresti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Pop Alexandru - Campina
    Mihaila Robert - Breaza
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    44 -- 50 1v gr.inf.
    Brulea Petre - Ploiesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Duma Gheorghe - Ploiesti
    51 -- 55 0v gr.inf.
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Parvu Nicolae - Cornu
    Baldea Horia - Bucuresti
    Luca Octavian - Somova
    Butnariu Dan - Ploiesti

    Clasament OPEN

    1. Uta Adrian - Bucuresti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    5 -- 8
    Corcoz Costin - Focsani
    Andone Claudiu - Cugir
    Neagu Mircea - Constanta
    Petrescu Liviu - Pitesti
    9 -- 16
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    17 -- 2v gr.sup.
    Draganescu Viorel - Ploiesti
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Mostovoi Andrei - Campina
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Miron Liviu - Campina
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Nica Ionut - Brasov
    Miron Andrei - Campina
    Puiu Dragos - Urlati
    Suditu Andrei - Campina
    Bruchiu Doru - Ploiesti
    33 -- 3v gr.inf.
    Zarinschi Catalin - Galati
    34 -- 35 2v gr.inf.
    Ivan Valentin - Campina
    Visan Tudor - Bucuresti
    36 -- 43 1v gr.inf.
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Mos Florin - Filipesti Targ
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Cobeanu Marius - Breaza
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Balan Mihai - Ploiesti
    44 -- 50 0v gr.inf.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Bozga Razvan - Baicoi
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Nicolae Andrei - Ploiesti
    Radu Florin - Ploiesti
    Birligea Gabriel - Baicoi
    Ene Dragos - Ploiesti

    Nu au fost jucatori nemotivati.
    Ultima editare de Dan2; 18.feb.2016, 07:40.

    Comentariu


    • #3
      Dospinescu George - Bucuresti - Amatori.
      Meniul nr. 3.

      - - - Actualizat - - -

      Trebuia sa fie primul inscris un George, doar se joaca in sala Tel George...

      Comentariu


      • #4
        Iata ca frumoasa si incapatoarea sala de sport de la Tel George Junior ne invita din nou la un turneu in Ploiesti. Conditiile de joc foarte bune ne fac sa credem ca vom avea un turneu reusit; de aceea va invitam si va asteptam cu dorinta ca D-vs, invitatii nostri, sa va simtiti cat ma bine.
        Va asteptam cu drag!

        Comentariu


        • #5
          Iancu George - Ploiesti - Open
          Bruchiu Doru - Ploiesti - Open

          Comentariu


          • #6
            Poze Sala

            Comentariu


            • #7
              Panaitescu Stefan-Izvoarele -open
              Bozga Lucian-Baicoi-open
              Birligea Gabriel-Baicoi-open
              Bozga Razvan-Baicoi-open

              Comentariu


              • #8
                Plaiasu Ion, PLOPENI, incepatori
                FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                Blade: KAZAK
                BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                Comentariu


                • #9
                  Zainea Mihai- Ploiesti - incepatori.

                  Comentariu


                  • #10
                    Rusea Gheorghe -Breaza -amatori
                    Coman Emil - Breaza -Amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      vranceanu mihai,
                      zamfir ionel,
                      popescu valentin,
                      aftenii daniel
                      open
                      Ultima editare de sevraj; 02.feb.2016, 11:01.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de BOZGANU Vezi post
                        Poze Sala

                        Un selfie reusit, dar cam plinut fotograful...

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie Ionel Mircea din Ploiesti la amatori.

                          Comentariu


                          • #14
                            Avram Nicolae-Nedelea-Amatori
                            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                            BH:Stiga Energy Absorber

                            Comentariu


                            • #15
                              Sarbu Dan, Ploiesti, Amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X