Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Cupa Chindia", Târgoviște - 5.03.2016

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A+ "Cupa Chindia", Târgoviște - 5.03.2016

    Turneu A+ "Cupa Chindia" - Târgoviște, Sâmbătă 05.03.2016 – O + A + Î


    LOCALITATEA: Târgoviște, Bulevardul Unirii, nr. 1;
    DATA: Sâmbătă 5 Martie 2016;
    CATEGORII: Open + Amatori + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    AMATORI - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 13.00 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalentă, Târgoviște;
    LOGISTICĂ: 24 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei, copii 15 Lei, persoane cu dizabilități gratuit, din care 3 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători: Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome.
    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere joi 3 Martie 2016, ora 18,00;
    - ultima retragere vineri 4 Martie 2016, ora 18,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători:
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 72 (70 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1375;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Începători;
    Amatori:
    - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 12 și 18,99;
    - Număr maxim de participanţi: 72 (70 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1568;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open:
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19;
    - Număr maxim de participanţi: 72 (70 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - În cazul în care numărul de jucători calificați din grupele inferioare nu este multiplu de 3, se vor califica și unu sau două locuri 3 cu cel mai bun setaveraj (în cazul mai multor jucători cu același setaveraj, departajarea se va face în ordinea dată de Clasamentul AmaTur la zi);
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1354;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ORGANIZATORI:
    - Alex Țaru, tel. 0723.581.585;
    - Lucian Bogza, tel. 0723.062.403;
    - Adrian Lăzăroiu, tel. 0733.920.481;
    PARTENERI:
    D.J.T.S. Dâmbovița prin amabilitatea domnilor Claudiu Mănescu și Septimiu Burtescu
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.
    "]Error 404 (Not found)
    "]Error 404 (Not found)

    CAZARE:
    Hotel Dracula, 3*** - B-dul Libertății, nr. 7, Târgoviște - 40 lei locul în camere matrimoniale sau cu 2 paturi, fără mic dejun; contact - Georgiana.
    (la rezervare specificați pentru concursul de tenis de masă)
    www.hotel-dracula.ro


    Hostel Victor AFC, 2** - B-dul Unirii, nr. 2, Târgoviște - 30 lei locul în cameră cu 2, 3 și 4 paturi; contact: 0245.214.420, Victor.
    (la rezervare specificați pentru concursul de tenis de masă)


    Specialitatea culinară negociată cu o firmă de catering locală este:
    Snitzel de pui cu garnitură de cartofi prăjiți și salată de murături - 9 lei.
    Comanda se poate face odată cu înscrierea de dimineață a amatorilor, sau de prânz a openiștilor.

    ]"]Error 404 (Not found)
    Ultima editare de Adrian Lazaroiu; 22.feb.2016, 12:22.

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 04.03.2016 at 20:05:54

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 38,53 - O
    2. Roman Iulian, Brasov, 2 - 40,18 - OL
    3. Roman Bogdan, Arad, 3 - 33,59 - O
    4. Uta Adrian, Bucuresti, 5 - 36,14 - OL
    5. Enciu Alexandru, Slobozia, 6 - 36,91 - OL
    6. Sicoe Rodica, Cugir, 7 - 32,98 - OFW
    7. Petrescu Liviu, Pitesti, 8 - 35,86 - OW
    8. Toma Florin, Pitesti, 9 - 32,1 - OW
    9. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 30,52 - O
    10. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 12 - 30,68 - O
    11. Mocean Dan, Cluj Napoca, 14 - 30,45 - OL
    12. Macovei Liviu, Brasov, 18 - 29,7 - O
    13. Wischegg Robert, Galati, 21 - 27,66 - O
    14. Zamfir Ionel, Bucuresti, 22 - 28,34 - O
    15. Aftenii Daniel, Bucuresti, 25 - 28,55 - O
    16. Sorescu Deian, Resita, 26 - 35,44 - O
    17. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 29 - 27,43 - O
    18. Iacob Bogdan, Bucuresti, 32 - 29,6 - OJ
    19. Avram Victor, Arad, 33 - 26,5 - O
    20. Banescu Dragos, Pitesti, 34 - 25,1 - OL
    21. Tomica Andrei, Bucuresti, 35 - 29,85 - OJ
    22. Balog Andreea, Arad, 37 - 28,69 - OF
    23. Sufletel Radu, Alba Iulia, 38 - 26,25 - OL
    24. Daneliuc Gabi, Sibiu, 40 - 24,98 - O
    25. Dinca Daniel, Bucuresti, 44 - 25,98 - OH
    26. Birtalan Robert, Oradea, 45 - 24,09 - O
    27. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 47 - 24,36 - O
    28. Panea Ovidiu, Bucuresti, 49 - 25,15 - O
    29. Popescu Valentin, Bucuresti, 50 - 23,75 - O
    30. Toma Iulian, Braila, 51 - 26,69 - OW
    31. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 53 - 24,9 - O
    32. Chiscop Bogdan, Galati, 54 - 24,25 - O
    33. Put Gabriel, Oravita, 56 - 27,18 - O
    34. Iancu George, Ploiesti, 58 - 26,97 - OW
    35. Neagu Mircea, Constanta, 60 - 28,72 - O
    36. Grigore Alexandru, Campina, 61 - 22,25 - O
    37. Constantin Teodor, Bucuresti, 64 - 24,73 - O
    38. Pop Danut, Dej, 66 - 23,07 - O
    39. Fratea Aurel, Constanta, 69 - 22,53 - OW
    40. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 70 - 28,19 - OL
    41. Leorda Rares, Reghin, 71 - 28,08 - O
    42. Kaposta Victor, Arad, 72 - 21,91 - O
    43. Morosanu Vasile, Suceava, 75 - 26,33 - OW
    44. Tigau Dan, Bucuresti, 77 - 28,47 - OLW
    45. Nica Ionut, Brasov, 79 - 23,98 - O
    46. Niculae Dan, Bucuresti, 82 - 21,7 - O
    47. Dracea Gabriel, Sinaia, 84 - 22,11 - O
    48. Raducan Bogdan, Craiova, 86 - 25 - O
    49. Denes Ferenc, Praid, 87 - 22 - OW
    50. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 90 - 22,3 - OW
    51. Ivan Valentin, Campina, 93 - 21,64 - O
    52. Mihaila Nicolae, Breaza, 96 - 21,15 - O
    53. Tic Ioan, Oradea, 99 - 23,47 - O
    54. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 104 - 27,5 - OW
    55. Macarenco Mario, Bucuresti, 105 - 26,83 - OL
    56. Birtalan Laszlo, Oradea, 106 - 19,63 - O
    57. Colesniuc Romeo, Botosani, 107 - 20,2 - OW
    58. Luta Petre, Bucuresti, 111 - 24,14 - OW
    59. Gorum Adrian, Topoloveni, 112 - 23 - O
    60. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 113 - 22,97 - O
    61. Vladoiu Gelu, Brasov, 118 - 19,73 - OW
    62. Movileanu Darius, Targoviste, 120 - 24,75 - OJ
    63. Mitzea Alexandru, Sibiu, 122 - 21,56 - O
    64. Migea Cornel, Sibiu, 123 - 22,03 - O
    65. Arion Costel, Marasesti, 126 - 21,36 - O
    66. Bozga Lucian, Baicoi, 132 - 24,11 - O
    67. Nascu Serban, Cluj Napoca, 137 - 30,46 - O
    68. Sumanaru Catalin, Iasi, 139 - 22,69 - O
    69. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 140 - 20,5 - O
    70. Neculcea Alexandru, Moreni, 155 - 24,03 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    71. Sinita Eugen, Bucuresti, 179 - 26,44 - O
    72. Zelenciuc Serghei, Slobozia, 193 - 22,19 - O
    73. Mos Florin, Filipesti Targ, 204 - 20,21 - OW
    74. Popescu Ionut, Bucuresti, 210 - 26,42 - O
    75. Ionita Valentin, Galati, 218 - 20,11 - O
    76. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 226 - 26,15 - O
    77. Pop Zoltan, Dej, 241 - 20,5 - O
    78. Barsa Ioan, Moinesti, 249 - 21,38 - O
    79. Voinea Sorin, Galati, 295 - 24,45 - O
    80. Bujor Dragos, Bucuresti, 308 - 21,17 - OJ
    81. Visan Tudor, Bucuresti, 474 - 24,95 - OL
    82. Dinca Dorinel, Calarasi, 480 - 29,92 - O
    83. Parascuta Daniel, Iasi, 626 - 22 - O
    84. Rusti Catalin, Suceava, 635 - 26,5 - O
    85. Draganescu Viorel, Ploiesti, 654 - 22 - O
    86. Ursut Horia, Bucuresti, 1446 - 22,75 - O


    Cu albastru retrageri după ora limită.

    Clasament Open

    1. Uta Adrian - Bucuresti
    2. Tomica Andrei - Bucuresti
    3 -- 4
    Neagu Mircea - Constanta
    Sorescu Deian - Resita
    5 -- 8
    Tigau Dan - Bucuresti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Morosanu Vasile - Suceava
    Toma Florin - Pitesti
    9 -- 16
    Iacob Bogdan - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Movileanu Darius - Targoviste
    Roman Bogdan - Arad
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Put Gabriel - Oravita
    Roman Iulian - Brasov
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    17 -- 26
    Sicoe Rodica - Cugir
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Macovei Liviu - Brasov
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Raducan Bogdan - Craiova
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    27 -- 40 1v gr.sup.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Avram Victor - Arad
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Toma Iulian - Braila
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Leorda Rares - Reghin
    Kaposta Victor - Arad
    Migea Cornel - Sibiu
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Rusti Catalin - Suceava
    41 -- 52 0v gr.sup.
    Wischegg Robert - Galati
    Balog Andreea - Arad
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Birtalan Robert - Oradea
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Nica Ionut - Brasov
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Tic Ioan - Oradea
    Luta Petre - Bucuresti
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Arion Costel - Marasesti
    Neculcea Alexandru - Moreni
    53 -- 2v gr.inf.
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    54 -- 67 1v gr.inf.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Fratea Aurel - Constanta
    Niculae Dan - Bucuresti
    Denes Ferenc - Praid
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Bozga Lucian - Baicoi
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Pop Zoltan - Dej
    Bujor Dragos - Bucuresti
    Balauca Cornel - Botosani
    68 -- 76 0v gr.inf.
    Chiscop Bogdan - Galati
    Grigore Alexandru - Campina
    Pop Danut - Dej
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Ivan Valentin - Campina
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Mos Florin - Filipesti Targ
    Tomica Silviu - Bucuresti

    Absent nemotivat: Macarenco Mario.
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.mar.2016, 11:44.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Avansați

      Inscrieri Avansati - on 04.03.2016 at 20:04:20

      1. Corocaescu Cristian, Suceava, 146 - 18,23 - A
      2. Avram Nicolae, Nedelea, 151 - 17,43 - A
      3. Bucsan Romeo, Pitesti, 159 - 17,36 - AW
      4. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 163 - 17,63 - A
      5. Padurariu Costel, Brasov, 168 - 16,85 - A
      6. Muntean Mircea, Baia Mare, 169 - 16,8 - A
      7. Corneanu Sorin, Botosani, 171 - 16,75 - A
      8. Vladu Nicolae, Pitesti, 176 - 18,75 - AW
      9. Darmaz Ion, Targoviste, 177 - 17,18 - AW
      10. Radu Constantin, Sibiu, 187 - 16,2 - AW
      11. Ionel Mircea, Ploiesti, 188 - 16,07 - A
      12. Stoica Mihai, Mioveni, 200 - 15 - AW
      13. Dena Corneliu, Giurgiu, 203 - 18,97 - A
      14. Brulea Petre, Ploiesti, 206 - 15,89 - AW
      15. Rada Florin, Pitesti, 213 - 17,44 - A
      16. Morosan Marian, Suceava, 215 - 15,75 - A
      17. Veres Francisc, Oravita, 219 - 17 - A
      18. Staicu Dan, Constanta, 220 - 16,97 - AW
      19. Lungu Marius, Oravita, 222 - 18,5 - A
      20. Barac Marius, Sibiu, 223 - 17,19 - AW
      21. Antal Denes, Brasov, 224 - 17,11 - AW
      22. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 225 - 16,34 - A
      23. Munteanu Octavian, Tecuci, 229 - 18,8 - AW
      24. Stancalie Doru, Craiova, 237 - 17,17 - A
      25. Bozga Razvan, Baicoi, 243 - 16,69 - A
      26. Murgu Ioan, Oravita, 247 - 17,72 - A
      27. Ban Peter, Cluj Napoca, 248 - 17,31 - A
      28. Trocan Nicolae, Mioveni, 252 - 16,72 - AW
      29. Movileanu Flavius, Targoviste, 256 - 15,95 - AW
      30. Spoiala Cristinel, Focsani, 258 - 16,5 - A
      31. Sultan Valentin, Craiova, 259 - 16,06 - A
      32. Curpas Ioan, Oradea, 261 - 15,44 - AW
      33. Ciortescu Cristi, Iasi, 266 - 16,42 - A
      34. Bogza Dragos, Iasi, 267 - 15,33 - A
      35. Voin Doru, Bucuresti, 270 - 15,85 - A
      36. Ciurusniuc Costel, Galati, 275 - 16,88 - A
      37. Doba Vasile, Pitesti, 282 - 15,75 - AW
      38. Stanescu Raluca, Pitesti, 283 - 15,69 - AJF
      39. Marin Floricel, Brasov, 284 - 15,53 - AW
      40. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 285 - 14,03 - AW
      41. Trocan Alexa, Mioveni, 293 - 16,97 - AF
      42. Popa Mircea, Brasov, 294 - 15,94 - AW
      43. Lucic Corneliu, Suceava, 302 - 14,2 - AW
      44. Giosan Marcel, Galati, 303 - 13,34 - A
      45. Dinu Adrian, Darmanesti, 304 - 13,02 - A
      46. Matei Dumitru, Deva, 306 - 15,33 - AW
      47. Sofian Corneliu, Suceava, 307 - 15,28 - AW
      48. Coman Emil, Breaza, 309 - 17,54 - A
      49. Damian Mircea, Bistrita, 310 - 13,98 - A
      50. Popescu George, Bucuresti, 313 - 15,5 - A
      51. Rosu Marius Lucian, Bucuresti, 314 - 13,28 - A
      52. Muresanu Alex, Sibiu, 315 - 15,25 - A
      53. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 316 - 12,78 - AW
      54. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 320 - 12,98 - A
      55. Zedler Csaba, Agnita, 322 - 16,71 - AW
      56. Ionica Maria, Pitesti, 323 - 16,07 - AJF
      57. Jaouir Khaled, Bucuresti, 333 - 15,33 - AW
      58. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 335 - 14,83 - AH
      59. Nicola Marian, Constanta, 337 - 14,06 - A
      60. Cecan Vasile, Timisoara, 346 - 12,75 - A
      61. Solcan Florin, Constanta, 349 - 13,58 - A
      62. Papacu Bejoli, Bucuresti, 350 - 13,43 - AW
      63. Fulop Attila, Aiud, 351 - 12,65 - A
      64. Bumbu Pavel, Razboieni, 352 - 15,58 - A
      65. Diaconescu Lucian, Targoviste, 354 - 14,61 - A
      66. Rusea Gheorghe, Breaza, 356 - 12,73 - A
      67. Salavastru Petru, Botosani, 362 - 12,58 - AW
      68. Sterie Georgiana, Filipesti Targ, 363 - 12,39 - AF
      69. Florea Gigi, Galati, 364 - 12,3 - AW
      70. Marin Adrian, Bucuresti, 371 - 14,35 - AW
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      71. Railean Vlad, Ramnicu Valcea, 374 - 14,5 - A
      72. Zavricescu Geo, Curtea de Arges, 382 - 14,68 - A
      73. Cucu Cristin, Targoviste, 383 - 14,5 - AW
      74. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 389 - 13,56 - A
      75. Fratila Robert, Filipesti Targ, 390 - 15,93 - AJ
      76. Spaller Tiberiu, Nasaud, 392 - 15,13 - A
      77. Socaci Sorin, Panciu, 393 - 13,95 - A
      78. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 394 - 13,13 - A
      79. Rizea Cristina, Pitesti, 395 - 12,94 - AJF
      80. Banuta Dumitru, Ploiesti, 417 - 12,36 - A
      81. Tarau Vasile, Brasov, 420 - 12,33 - A
      82. Florea Marian, Targoviste, 431 - 14,57 - A
      83. Marian Bogdan, Ploiesti, 437 - 14,09 - A
      84. Istrate Samir, Arad, 450 - 18,5 - A
      85. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 453 - 15,29 - AW
      86. Apostol Cerasela, Pitesti, 466 - 17,6 - ALF
      87. Dinicescu Ion, Pitesti, 468 - 15,54 - AW
      88. Dirlea Ioan, Aiud, 477 - 14,5 - AH
      89. Safta Alexandru, Targoviste, 510 - 13,42 - A
      90. Bratescu Adrian, Targoviste, 516 - 13,22 - AW
      91. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 546 - 15,69 - A
      92. Bacanu Paulian, Brasov, 577 - 15,8 - A
      93. Pavunev Dan, Bucuresti, 592 - 16,54 - A
      94. Mihaila Robert, Breaza, 597 - 13,04 - AJ
      95. Marin Iulian, Campina, 610 - 12,17 - A
      96. Presura Marin, Slobozia, 657 - 12,13 - A
      97. Istrate Andrei, Bucuresti, 668 - 13,5 - AJ
      98. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 730 - 16,58 - A
      99. Badea Daniel, Targoviste, 803 - 17,17 - A
      100. Dobrin Adrian, Targoviste, 804 - 12,25 - A
      101. Balaban Catalin, Bucuresti, 824 - 12,95 - A
      102. Rizea Andrei, Bucuresti, 855 - 15,5 - A
      103. Teica Radu, Targu Jiu, 880 - 18,13 - A
      104. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 1667 - 15,75 - AW

      Cu albastru retrageri după ora limită.
      Pe locurile libere se vor înscrie jucători nelistați, aflați mâine dimineață la sală.

      Clasament Avansati

      1. Badea Daniel - Targoviste
      2. Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
      3 -- 4
      Ionica Maria - Pitesti
      Istrate Samir - Arad
      5 -- 8
      Cucu Cristin - Targoviste
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Bozga Razvan - Baicoi
      9 -- 16
      Curpas Ioan - Oradea
      Murgu Ioan - Oravita
      Ionel Mircea - Ploiesti
      Rada Florin - Pitesti
      Stanescu Raluca - Pitesti
      Ban Peter - Cluj Napoca
      Fratila Robert - Filipesti Targ
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      17 -- 26
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Padurariu Costel - Brasov
      Muntean Mircea - Baia Mare
      Stoica Mihai - Mioveni
      Brulea Petre - Ploiesti
      Veres Francisc - Oravita
      Barac Marius - Sibiu
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Coman Emil - Breaza
      27 -- 2v gr.sup.
      Zedler Csaba - Agnita
      28 -- 42 1v gr.sup.
      Avram Nicolae - Nedelea
      Bucsan Romeo - Pitesti
      Darmaz Ion - Targoviste
      Radu Constantin - Sibiu
      Morosan Marian - Suceava
      Staicu Dan - Constanta
      Movileanu Flavius - Targoviste
      Sultan Valentin - Craiova
      Bogza Dragos - Iasi
      Ciurusniuc Costel - Galati
      Doba Vasile - Pitesti
      Damian Mircea - Bistrita
      Nicola Marian - Constanta
      Zavricescu Geo - Curtea de Arges
      Florea Marian - Targoviste
      43 -- 52 0v gr.sup.
      Antal Denes - Brasov
      Spoiala Cristinel - Focsani
      Popescu George - Bucuresti
      Fulop Attila - Aiud
      Bumbu Pavel - Razboieni
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Sterie Georgiana - Filipesti Targ
      Safta Alexandru - Targoviste
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Pavunev Dan - Bucuresti
      53 -- 3v gr.inf.
      Sofian Corneliu - Suceava
      54 -- 61 2v gr.inf.
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Stancalie Doru - Craiova
      Voin Doru - Bucuresti
      Marin Floricel - Brasov
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Cecan Vasile - Timisoara
      Salavastru Petru - Botosani
      Dinicescu Ion - Pitesti
      62 -- 71 1v gr.inf.
      Corneanu Sorin - Botosani
      Vladu Nicolae - Pitesti
      Lungu Marius - Oravita
      Lucic Corneliu - Suceava
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Muresanu Alex - Sibiu
      Preda Nicolae - Curtea de Arges
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Solcan Florin - Constanta
      Marian Bogdan - Ploiesti
      72 -- 79 0v gr.inf.
      Popa Mircea - Brasov
      Giosan Marcel - Galati
      Matei Dumitru - Deva
      Rosu Marius Lucian - Bucuresti
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Marin Adrian - Bucuresti

      Absent nemoticat: Trocan Alexa.
      Ultima editare de marcelgiosan; 06.mar.2016, 11:46.
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Începători

        Inscrieri Începători - on 04.03.2016 at 20:03:00

        1. Hanganu George, Focsani, 409 - 11,25 - A
        2. Stolearenco Igor, Galati, 444 - 11,61 - A
        3. Ciky Cornel, Fagaras, 473 - 10,65 - AW
        4. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 488 - 10,23 - A
        5. Pralea Constantin, Alba Iulia, 492 - 9,31 - AW
        6. Budescu Marian, Galati, 501 - 9,69 - A
        7. Comsa Dan, Sibiu, 504 - 11,56 - A
        8. Muresan Ioan, Galati, 519 - 10,69 - AW
        9. Macarenco Andrei, Bucuresti, 529 - 11,47 - A
        10. Barbatel Eduard, Ploiesti, 537 - 11,66 - A
        11. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 538 - 10,25 - A
        12. Filea Adonis, Sibiu, 543 - 11,61 - A
        13. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 563 - 9,72 - A
        14. Pinzar Alin, Suceava, 567 - 10,64 - A
        15. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 571 - 11,31 - A
        16. Carjan Dumitru, Bucuresti, 572 - 8,73 - AW
        17. Movileanu Neculae, Brasov, 573 - 8,25 - A
        18. Cristescu Cristian, Bucuresti, 583 - 11,28 - AW
        19. Plaiasu Ion, Plopeni, 585 - 9,61 - A
        20. Visan Bogdan, Targoviste, 599 - 10,39 - A
        21. Pascu Gabriel, Braila, 603 - 9,69 - AW
        22. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 611 - 11,56 - A
        23. Pralea Marius, Botosani, 612 - 8,95 - A
        24. Kis Istvan, Brasov, 649 - 7,58 - A
        25. Neculai Radu, Focsani, 653 - 8,35 - A
        26. Marica Dan, Brasov, 660 - 9,63 - A
        27. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 661 - 9,13 - A
        28. Moaghen George, Pitesti, 671 - 11,15 - A
        29. Dumitrescu Sorin, Brasov, 676 - 7,11 - A
        30. Manoiu Claudiu, Fieni, 693 - 11,25 - A
        31. Valcea Daniel, Pitesti, 694 - 10,05 - A
        32. Stanciu Viorel, Ploiesti, 695 - 9,5 - A
        33. Silviu Niculae, Bucuresti, 701 - 9,64 - AW
        34. Bivolaru Marius, Ploiesti, 705 - 11,94 - A
        35. Babus Liviu, Ploiesti, 719 - 8 - A
        36. Malene Petru, Fagaras, 735 - 6,56 - A
        37. Velcea Cristina, Bucuresti, 743 - 7,19 - AF
        38. Firica Lucian, Constanta, 753 - 8,5 - AJ
        39. Lovin Eusebiu, Comanesti, 782 - 9,39 - A
        40. Catana Claudiu, Bucuresti, 783 - 8,11 - A
        41. Cioveie Marian, Oravita, 792 - 10,54 - A
        42. Franculescu Marius, Sinaia, 818 - 11,44 - A
        43. Pribeagu Claudiu, Pitesti, 834 - 11,58 - A
        44. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 841 - 6,21 - AW
        45. Tufa Gigi, Galati, 863 - 6,46 - A
        46. Popa Ion, Ploiesti, 896 - 8 - A
        47. Zainea Mihai, Ploiesti, 903 - 6,44 - A
        48. Serban Mircea, Brasov, 937 - 11 - A
        49. Niculescu Daniel, Pitesti, 940 - 7,25 - AW
        50. Ene Diana, Pitesti, 966 - 11,13 - AF
        51. Cristofor Razvan, Moinesti, 969 - 6,39 - A
        52. Movileanu Adrian, Brasov, 970 - 5,45 - A
        53. Petrin Mitica, Galati, 1009 - 7,81 - A
        54. Fulop Laszlo, Targu Mures, 1068 - 5 - A
        55. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 1081 - 4,05 - AJ
        56. Gheorghe Florin, Bucuresti, 1128 - 9,25 - A
        57. Andreescu Liviu, Urlati, 1141 - 11,5 - A
        58. Tugui Florin, Breaza, 1174 - 8,75 - A
        59. Covataru Loredan, Brasov, 1176 - 8 - A
        60. Poteca Luiza, Baicoi, 1233 - 9,75 - AJF
        61. Leanca Delia, Pitesti, 1299 - 3,58 - AF
        62. Pruna George, Pitesti, 1345 - 3 - A
        63. Zamfir Gabriel, Targoviste, 1363 - 5,5 - A
        64. Melinte Eleodor, Ramnicu Valcea, 1373 - 10,5 - A
        65. Stefan Patrick, Brasov, 1383 - 3,58 - A
        66. Glavan Alexandru, Targoviste, 1406 - 4,25 - A
        67. Neicu Mihai, Breaza, 1425 - 0 - A
        68. Vrabie Florin, Brasov, 1458 - 7,75 - A
        69. Delimart Alexiana, Targoviste, 1495 - 2,42 - AF
        70. Dicu Darius, Pitesti, 1535 - 3 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        71. Dima Alexia, Pitesti, 1585 - 4 - AF
        72. Hulpan Cristian, Galati, 1642 - 8,75 - A
        73. Amarinei Sorin, Galati, 1685 - 4,75 - A
        74. Movileanu Laurentiu, Targoviste, 1723 - 3,42 - A
        75. Fluture Alexandru, Targoviste, 1762 - 2,5 - A
        76. Craciun David Mihai, Bucuresti, 1825 - 5 - AJ
        77. Petre Adelin, Targoviste, 1840 - 3,5 - A
        78. Sencu Victor, Targoviste, 1971 - 0 - A
        79. Pastrama Tudor, Slobozia, 2013 - 8,75 - A
        80. Trandafir Catalin, Slobozia, 2428 - 4,75 - A
        81. Nica Daniela, Brasov, 3068 - 0 - AF
        82. Filip Ionut, Targoviste, 3389 - 0 - A
        83. Vijoianu Adrian, Targoviste, 3390 - 0 - A
        84. Spranceana Marius, Targoviste, 3391 - 0 - A
        85. Zabava Andrei, Targoviste, 3392 - 0 - A
        86. Florea Ion, Bucuresti, 3393 - 0 - A
        87. Nicolae Cristian, Ocnita, 3394 - 0 - A
        88. Nicolae Stefan, Ocnita, 3395 - 0 - A
        89. Nicolae Madalin, Ocnita, 3396 - 0 - A
        90. Ghita Mihnea, Targoviste, 3398 - 0 - A
        91. Enescu Andrei, Targoviste, 3399 - 0 - A
        92. Visan Andrei, Targoviste, 3400 - 0 - A
        93. Zagrebelinai Ovidiu, Bucuresti, 3401 - 0 - A
        94. Valcea Daniel, Ramnicu Valcea, 3402 - 0 - A

        95. Patrascu Traian, Lehliu Gara, 1032 - 8,75 - A


        Cu albastru retrageri după ora limită.

        Clasament Începători

        1. Comsa Dan - Sibiu
        2. Pribeagu Claudiu - Pitesti
        3 -- 4
        Bivolaru Marius - Ploiesti
        Stolearenco Igor - Galati
        5 -- 8
        Barbatel Eduard - Ploiesti
        Visan Bogdan - Targoviste
        Sencu Victor - Targoviste
        Orac Teodor - Ramnicu Valcea
        9 -- 16
        Valcea Daniel - Pitesti
        Ciky Cornel - Fagaras
        Firica Lucian - Constanta
        Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
        Hanganu George - Focsani
        Glavan Alexandru - Targoviste
        Niculescu Daniel - Pitesti
        Vrabie Florin - Brasov
        17 -- 24
        Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
        Budescu Marian - Galati
        Plaiasu Ion - Plopeni
        Marica Dan - Brasov
        Franculescu Marius - Sinaia
        Patrascu Traian - Lehliu Gara
        Covataru Loredan - Brasov
        Cristea Silviu - Targoviste
        25 -- 2v gr.sup.
        Serban Mircea - Brasov
        26 -- 41 1v gr.sup.
        Muresan Ioan - Galati
        Stancescu Sebastian - Ploiesti
        Pinzar Alin - Suceava
        Movileanu Neculae - Brasov
        Cristescu Cristian - Bucuresti
        Ileanu Bogdan - Targu Jiu
        Moaghen George - Pitesti
        Manoiu Claudiu - Fieni
        Stanciu Viorel - Ploiesti
        Silviu Niculae - Bucuresti
        Babus Liviu - Ploiesti
        Lovin Eusebiu - Comanesti
        Popa Ion - Ploiesti
        Ene Diana - Pitesti
        Gheorghe Florin - Bucuresti
        Andreescu Liviu - Urlati
        42 -- 48 0v gr.sup.
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Filea Adonis - Sibiu
        Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
        Carjan Dumitru - Bucuresti
        Velcea Cristina - Bucuresti
        Pruna George - Pitesti
        Zamfir Gabriel - Targoviste
        49 -- 53 2v gr.inf.
        Kis Istvan - Brasov
        Dumitrescu Sorin - Brasov
        Malene Petru - Fagaras
        Petrin Mitica - Galati
        Dicu Darius - Pitesti
        54 -- 63 1v gr.inf.
        Pralea Marius - Botosani
        Neculai Radu - Focsani
        Cioveie Marian - Oravita
        Rizescu Gheorghe - Mioveni
        Tufa Gigi - Galati
        Zainea Mihai - Ploiesti
        Cristofor Razvan - Moinesti
        Taru Alex - Targoviste
        Melinte Eleodor - Ramnicu Valcea
        Dima Alexia - Pitesti
        64 -- 72 0v gr.inf.
        Pascu Gabriel - Braila
        Catana Claudiu - Bucuresti
        Movileanu Adrian - Brasov
        Fulop Laszlo - Targu Mures
        Pribeagu Sebastian - Pitesti
        Leanca Delia - Pitesti
        Stefan Patrick - Brasov
        Delimart Alexiana - Targoviste
        Nica Daniela - Brasov

        Absenți nemotivați: Macarenco Andrei, Tugui Florin, Poteca Luiza, Neicu Mihai.
        Ultima editare de marcelgiosan; 06.mar.2016, 11:48.
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de razvan.cristofor
          Se inscriu la incepatori:

          Cristofor Razvan - Moinesti
          Lovin Eusebiu - Comanesti
          Postat în original de coro
          Corocaescu Cristian Suceava amatori
          Postat în original de Pinzar Alin
          Pinzar Alin - Suceava, incepatori
          Postat în original de krisztalori
          Kriszta Arpad Lorand din Sanpaul la amatori
          Postat în original de daviris
          Pralea Constantin-Alba Iulia- incepatori
          Postat în original de allexut
          Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU
          Postat în original de muntean mircea
          Muntean Mircea Baia Mare amatori si Pop Danut OPEN Dej
          Postat în original de nekhy
          Neculcea Alexandru - Open
          Postat în original de Pinzar Alin
          Din Suceava la amatori :
          Morosan Marian
          Lucic Corneliu
          Sofian Corneliu

          Trimis de pe al meu SM-G357FZ folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Iacob Bogdan Bucuresti - open
            Primorac OFF+
            fh Tenergy 05 FX/bh Tenergy 64

            Comentariu


            • #7
              Din Arad cu mare drag,
              Balog Andreea
              Kaposta Victor
              Open.

              Comentariu


              • #8
                Din Tg Mures Janosi Attila la amatori

                Comentariu


                • #9
                  Dima Nicu lncepatori Buc

                  Comentariu


                  • #10
                    Curpas ioan -oradea -amatur

                    Comentariu


                    • #11
                      Stancescu Sebastian - Ploiesti - incepatori
                      Zainea Mihai - Ploiesti - incepatori
                      Barbatel Eduard - Ploiesti - avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Bună seara. Din Brașov la open Nica Ionuț
                        Din Brașov la începători Nica Daniela


                        Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                        FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                        BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                        Comentariu


                        • #13
                          Munteanu Octavian Tecuci open
                          Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Craiova la open Raducan Bogdan.

                            Comentariu


                            • #15
                              Tomica Andrei open
                              Tomica Silviu open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X