Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" "Cupa Pinguinul Vesel" 20 Februarie 2016 - București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • buna seara,un concurs frumos si disputat.felicitari tuturor celor care au participat si au invins sau au infrant.prietenia trebuie sa triumfe.le multumesc prietenilor din ploiesti pentru efortul de a ma ajuta sa imi recuperez "toala" uitata anterior.felicitari mihai vranceanu pentru gestionarea concursului .sa ne revedem cu bine si un gand bun pentru cei ce nu mai pot fi alaturi de noi.

    - - - Actualizat - - -

    felicitari speciale prietenului noro o prezenta minunata

    Comentariu


    • Si eu vreau sa felicit organizatorii acestui turneu, m-am simtit foarte bine, doar eram acasa, nu?
      Dintre jucatori, vreau sa-i felicit pe castigatori, binenteles, dar, in mod special, vreau sa-l felicit pe Khaled.
      Nu-mi pare rau ca m-a eliminat... din primul tur . A luat un binemeritat loc 3, e un jucator cu un caracter placut, este sociabil, si s-a integrat foarte bine aici, in familia Amatur!

      Comentariu


      • Postat în original de silvinio13 Vezi post
        Felicitari Alin,trebuia sa vina si primul turneu A castigat,mai ales dupa jocul bun de la Brăila.Cred ca este a patra victorie consecutiva la Enciu,un lucru foarte greu de obtinut! Chiar daca la noi la sala mai pierzi,meciurile tari iti sunt de mare ajutor si in concurs te mobilizezi foarte bine!Bravo!
        Ma gandesc din ce in ce mai serios sa fac o echipa cu care sa participam la barajul pentru divizia B,sa nu mai joci tu la Slatina,mai sunt doi,trei jucatori foarte buni aici ,o sa analizez aceasta varianta!
        Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

        Comentariu


        • Bravo Banaru Andrei,un (re)inceput puternic

          Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Il felicit si eu pe Khaled, chiar am crezut ca o sa castige turneul dupa ce a invins-o pe Alexa.. Subscriu si eu aprecierilor facute de George, Khaled este un baiat de nota 10!
            Mi-a facut placere sa ma reintalnesc cu amicii din AmaTur: Beiconi (Bejoli) Papacu, George Dospinescu, Cristin Cucu, Rafael Badulescu, Stoica Mihai, Nicu Trocan,..
            Ii felicit Eusebiu Lovin din Comănești si Razvan Cristofor din Moinesti (fostii mei colegi din PETROM) care au facut un efort deosebit venind de la 300km distanta.

            Comentariu


            • Multimiri organizatorului pentru cum a gestionat desfasurarea concursului,felicitari tuturor participantilor!

              Comentariu


              • Cateva radiografii cu ceva peripetii !

                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                Comentariu


                • On turneu organizat foarte bine, felicitari Mihai. Il felicit si pe Mario Badulescu, s-a descurcat foarte bine, o sa si castige in curand. De asemenea felicitari pentru Khaled care arata o forma foarte buna in ultima perioada.

                  Comentariu


                  • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                    Finala
                    Stanciu Alin-Enciu Alexandru 3-2
                    BRAVO ALINE! FELICITARI! Noi cei de la sala suntem bucurosi de reusita ta, mai ales ca l-ai batut pe Enciu in finala.

                    - - - Actualizat - - -

                    Postat în original de silvinio13 Vezi post
                    Ma gandesc din ce in ce mai serios sa fac o echipa cu care sa participam la barajul pentru divizia B,sa nu mai joci tu la Slatina,mai sunt doi,trei jucatori foarte buni aici ,o sa analizez aceasta varianta!
                    ECHIPA> ALIN STANCIU, SILVIU STANCIU, CLAUDIU COSTACHE SI DORINEL DINCA. Rezerva GABRIEL CRACIUNICA.
                    FH: GoldArc 8, 2.1
                    STIGA XU XIN
                    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                    Comentariu


                    • Felicitari Noro, esti tare omule.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Corneliu_GL Vezi post
                        Felicitari Noro, esti tare omule.
                        Normal, de la (ascultat) havy metal i se trage ...!!!
                        Bineee, Noro !

                        Comentariu


                        • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                          Finala
                          Stanciu Alin-Enciu Alexandru 3-2
                          Bravo Alin!Trebuia sa castigi.
                          timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                          zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                          liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                          Comentariu


                          • SemnaTura lui aPian " Nu este important sa castigi! Este important sa-l faci pe celalalt sa piarda " mi-a aratat calea
                            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                            Comentariu


                            • Felicitari Mihai Vranceanu pt cursivitatea concursului, felicitari Badulescu Mario pt locul 2 obtinut, felicitari tuturor participantilor.

                              Comentariu


                              • Felicitari mariusica scraba pentru locul 1 la amatori avansati victoria ta ne onoreaza si ne motiveaza e meritul tau si bucuria noastra ca te avem ca partener de joc in salile din micutul nostru oras iata ca devenim impreuna un reper in amatur gasca noastra inseamna ceva succes si la mai mare.

                                Comentariu


                                • Turneu reușit

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X