Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A"niversar #3 - Oradea - King Pong - 20.02.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Saceleanu Bogdan-Andrei ,Targu-Jiu, Open

    Comentariu


    • #77
      Cotrău Călin, Oradea, Avansați

      Tapatalk-kal küldve az én V1_Viper-el
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #78
        Se retrage Peta Octavian,incepatori.

        Comentariu


        • #79
          se retrage Moise Cristian motive personale.Multumesc de intelegere.Bafta Timisoreni si all concurenti

          Comentariu


          • #80
            Farcas Vlad-Cluj-Open
            se retrage Doru Lucian-Cluj

            Comentariu


            • #81
              ?n ritmul în care decurg retragerile la începători, mi-e teamă că aveți prea multe premii la această categorie... :-/

              Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de King Pong Oradea Vezi post
                MATERIALE DE PREMIERE: Cupe, diplome, medalii, cadouri
                Vor fi primele 3, 4, 5 locuri premiate?
                -Open
                -Avansați
                -începători

                Cu stima,
                Mulțumesc,
                Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de Rosetionut Vezi post
                  Vor fi primele 3, 4, 5 locuri premiate?
                  -Open
                  -Avansați
                  -începători

                  Cu stima,
                  Mulțumesc,
                  Buna seara!
                  In fiecare categorie primii 3 primesc cupa, medalie si primii 4 diploma!
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • #84
                    In timp ce scade numarul celor inscrisi la categoria Incepatorilor, in categoria Open numarul a ajuns la maxim!
                    Asta reflecta oare nivelul de joc ai celor interesati sau curajul? Sau amandoua!?
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • #85
                      Lipsește curajul/motivația/răsplata tinerilor începători..aici ma refer per general, nu doar la turneul organizat de dumneavoastră.
                      Daca ar exista mai multe persoane în tara noastră super-democrata, care sa promoveze/premieze și sa atragă tinerii jucători oferindu-le condiții și un psihic puternic, lucrurile ar merge altfel.
                      La noi, dacă nu ar exista Amatour-ul, am merge sa jucam în Ungaria sau Germania..un exemplu practicat..
                      In zona noastră (vest) sunt foarte puține tabere..
                      La noi la Lugoj, sunt peste 20 de tineri cu vârste pana la 12 ani, care vor sa joace zilnic etc..nu exista spațiul, nu exista motivație, nu exista șanse..
                      Am răspuns mai mult decât ar trebui probabil..

                      O seara frumoasa în continuare,
                      Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

                      Comentariu


                      • #86
                        Faptul ca s-au inscris atatia jucatori la Open inseamna ca sunt multi jucatori buni in zona, care apreciaza conditiile pe care le oferiti si nu vor sa rateze inca o competitie organizata in acest cadru.
                        Daca nu m-am inscris la categoria Open nu inseamna ca-mi lipseste curajul, ci faptul ca am capacitatea de a-mi autoevalua nivelul si a ma aseza acolo unde-mi este locul. Iar acest lucru ar trebui apreciat si nu condamnat pentru ca face ca fiecare categorie sa aiba parte de meciuri frumoase si echilibrate.
                        As fi vrut sincer sa particip la aceasta competitie, pentru ca, intr-adevar sunt conditii foarte bune pentru acest sport la Oradea, insa lipsa competitorilor la aceasta categorie, fie ei incepatori / lipsiti de curaj, ma face sa renunt, in favoarea unui antrenament cu fiul meu, in urma caruia macar el sa capete mai mult “curaj”.
                        Asadar, se retrag Postelnicu Eric si Postelnicu Mihai.
                        Va doresc un concurs reusit!

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de mihaipos Vezi post
                          Faptul ca s-au inscris atatia jucatori la Open inseamna ca sunt multi jucatori buni in zona, care apreciaza conditiile pe care le oferiti si nu vor sa rateze inca o competitie organizata in acest cadru.
                          Daca nu m-am inscris la categoria Open nu inseamna ca-mi lipseste curajul, ci faptul ca am capacitatea de a-mi autoevalua nivelul si a ma aseza acolo unde-mi este locul. Iar acest lucru ar trebui apreciat si nu condamnat pentru ca face ca fiecare categorie sa aiba parte de meciuri frumoase si echilibrate.
                          As fi vrut sincer sa particip la aceasta competitie, pentru ca, intr-adevar sunt conditii foarte bune pentru acest sport la Oradea, insa lipsa competitorilor la aceasta categorie, fie ei incepatori / lipsiti de curaj, ma face sa renunt, in favoarea unui antrenament cu fiul meu, in urma caruia macar el sa capete mai mult “curaj”.
                          Asadar, se retrag Postelnicu Eric si Postelnicu Mihai.
                          Va doresc un concurs reusit!
                          Mesajul dumneavostra este foarte bun insa nu pot fi de acord cu " insa lipsa competitorilor la aceasta categorie, fie ei incepatori / lipsiti de curaj, ma face sa renunt" .
                          Daca facem un mic calcul teoretic majoritatea incepatorilor daca se inscriu la avansati vor avea parte de 5 meciuri majoritatea dezechilibrate si prin urmare satisfactii minime .
                          Oare merita pentru atata sa mergi de la Arad/Deva la Oradea ? Nu prea cred !
                          Insa la incepatori vor avea parte de cel putin 5 meciuri echilibrate si cei mai buni vor putea ajunge in eliminatorii sau chiar pe podium prin urmare placerea jocului va fi incomparabil mai mare chiar daca numarul competitorilor este mic .
                          Pana la urma chiar daca este un numar mic de participanti tot ai sanse sa joci mai multe meciuri decat la avansati si ca sa nu mai vorbim cum spuneam ca vor fi mai echilibrate.
                          Ma gandesc chiar mai departe poate organizatorii avand in vedere numarul mic de participanti vor putea chiar asigura un numar mult mai mare de meciuri .
                          Si prin urmare pentru categoria incepatori merita sa mergi pana la Oradea mai ales ca din cate stiu eu in zona de vest momentan exista doar doua astfel de ocazii Oradea -King Pong si Dumbravita.
                          Eu personal am hotarat ca nu voi mai merge la turnee in afara localitatii mele Arad decat la turnee "acolo unde-mi este locul" adica deocamdata la incepatori si eventual la Arad o sa mai incerc din cand in cand marea cu degetul adica sa joc la avansati.
                          Prin urmare la Dumbravita si Oradea -King Pong voi participa totdeauna cu placere la incepatori .
                          M-as bucura enorm daca posul meu va reusi sa va convinga sa va reinscrieti .
                          Numai bine si bafta tuturor participantilor !

                          Comentariu


                          • #88
                            M-am bucurat mult cand mai devreme m-a sunat un domn sa se inscrie, chiar, sa isi inscrie familia! E vorba despre Domnul Suflețel Emil Sr., cel care impreuna cu soția Margareta, si fiul Radu, ne-au onorat si anul trecut!
                            Asa ca la categoria incepatorilor se inscrie Sufletel Emil Sr. si Margareta, iar la Open Sufletel Radu!
                            Tot respectul!

                            Tapatalk-kal küldve az én V1_Viper-el
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • #89
                              Se reinscrie Peta Octavian,incepatori.Mi-am rezolvat problemele.Ms

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de Pitzi Vezi post
                                Mesajul dumneavostra este foarte bun insa nu pot fi de acord cu " insa lipsa competitorilor la aceasta categorie, fie ei incepatori / lipsiti de curaj, ma face sa renunt" .
                                Daca facem un mic calcul teoretic majoritatea incepatorilor daca se inscriu la avansati vor avea parte de 5 meciuri majoritatea dezechilibrate si prin urmare satisfactii minime .
                                Oare merita pentru atata sa mergi de la Arad/Deva la Oradea ? Nu prea cred !
                                Insa la incepatori vor avea parte de cel putin 5 meciuri echilibrate si cei mai buni vor putea ajunge in eliminatorii sau chiar pe podium prin urmare placerea jocului va fi incomparabil mai mare chiar daca numarul competitorilor este mic .
                                Pana la urma chiar daca este un numar mic de participanti tot ai sanse sa joci mai multe meciuri decat la avansati si ca sa nu mai vorbim cum spuneam ca vor fi mai echilibrate.
                                Ma gandesc chiar mai departe poate organizatorii avand in vedere numarul mic de participanti vor putea chiar asigura un numar mult mai mare de meciuri .
                                Si prin urmare pentru categoria incepatori merita sa mergi pana la Oradea mai ales ca din cate stiu eu in zona de vest momentan exista doar doua astfel de ocazii Oradea -King Pong si Dumbravita.
                                Eu personal am hotarat ca nu voi mai merge la turnee in afara localitatii mele Arad decat la turnee "acolo unde-mi este locul" adica deocamdata la incepatori si eventual la Arad o sa mai incerc din cand in cand marea cu degetul adica sa joc la avansati.
                                Prin urmare la Dumbravita si Oradea -King Pong voi participa totdeauna cu placere la incepatori .
                                M-as bucura enorm daca posul meu va reusi sa va convinga sa va reinscrieti .
                                Numai bine si bafta tuturor participantilor !
                                Va multumesc.
                                Da. Mesajul pe care l-ati postat, si nu numai acesta, m-au convins ca nu fac bine daca raman acasa.
                                Se reinscriu la categoria Incepatori: Postelnicu Mihai si Postelnicu Eric.
                                Sa ne vedem cu bine!

                                Comentariu


                                • #91
                                  Din Oradea se retrage Ghile Ioan de la Amatori.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Nutiu Cristian-Salonta-începatori

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Se retrage Sain Emil - Open - Timișoara.
                                      Sa aveti un turneu reusit!
                                      Blade:Butterfly Balsa Carbo X5
                                      FH: Butterfly Tenergy 05 fx
                                      BH: Butterfly Tenergy 05 fx

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Griga Cristian, Oradea, Incepatori
                                        Club King Pong Oradea
                                        www.kingpong.ro
                                        0359 181 232

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Cu mare parere de rau sunt nevoit sa ma retrag deoarece sunt foarte prins cu licenta la facultate. As fi dorit sa particip, sa-mi revad prietenii din Oradea, Cluj, Timișoara si gasca frumoasa de la Oravita. Sper sa ne revedem la Arad la B in 27 la un gulas.... va salut pe toti si sa va distrati pe cinste. Succes tuturor si cei mai buni si curajosi sa castige la fiecare categorie ( pe aceasta cale tin pumnii la toti Aradenii sa faca o figura frumoasa ) ....

                                          Deci Avram Victor din Arad ma retrag....

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Buciuman Ionut- Oradea-Incepatori

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Din pacate se retrage Tisza Iosif de la incepatori - din motive obiective.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Victoras draga, trupa de la Oravita ?ți urează multă bafta la examene și ne pare rău că nu ne vedem!!Ca de fiecare data parca lipsește ceva când nu ești prezent!!Te pupam coleg și prieten drag..

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Postat în original de pedrosyto Vezi post
                                                  Victoras draga, trupa de la Oravita ?ți urează multă bafta la examene și ne pare rău că nu ne vedem!!Ca de fiecare data parca lipsește ceva când nu ești prezent!!Te pupam coleg și prieten drag..
                                                  Deabia astept sa ne vedem.... multumesc de urari. Azi am dat scrisul am luat, si luni am sustinerea licentei ( Proba orala ) sunt foarte stresat pe ultima suta... si am de umblat maine in Timișoara sa vorbesc cu coordonatorul de licenta sa mai punem la cap licenta.. sa mai pun intrebari etc. ma bucur ca imi simtiti lipsa, sincer asa chef am avut sa joc si sa ne revedem,dar din pacate nu pot ajunge... deabia astept urmatorul turneu sa ne putem vedea. Cu mare drag al vostru Victoras Ciocniti si pentru mine o bere... si va tin pumnii sa ajungeti cat mai sus ( Oravitenii ). Va pup si eu pe toti.

                                                  Comentariu


                                                  • Bafta multa Victoras!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X