Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A"niversar #3 - Oradea - King Pong - 20.02.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gery nu ne mai tine pe jar cu rezultatele de la open.. !
    Superioare ,eliminatorii..

    Nu avem somn cativa dintre noi...
    Ultima editare de Dacian Cotca; 21.feb.2016, 00:25.

    Comentariu


    • Clasament Incepatori

      1. Martin Viorel - Marghita
      2. Totos Ludovic - Marghita
      3 -- 4
      Chira Lucian - Baia Mare
      Postelnicu Mihai - Deva
      5 -- 8
      Sabau Victor - Arad
      Varadi Tudor Calin - Deva
      Onofrei Dan - Oradea
      Peta Octavian - Cluj Napoca
      9 -- 10 1v gr.sup.
      Fekete Istvan - Arad
      Nemeroczi Stefan - Baia Mare
      11 -- 12 0v gr.sup.
      Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
      Postelnicu Eric - Deva
      13 -- 4v gr.inf.
      Tana Marius - Oradea
      14 -- 16 2v gr.inf.
      Vaida Octav - Oradea
      Griga Cristian - Oradea
      Nutiu Cristian - Salonta
      17 -- 18 1v gr.inf.
      Culda Andrei - Oradea
      Moraru Lavinia - Arad
      19 -- 21 0v gr.inf.
      Buciuman Ionut - Oradea
      Preda Elena Carmen - Deva
      Sufletel Margareta - Alba Iulia


      Clasament Avansati

      1. Lungu Marius - Oravita
      2. Vaida Sorin - Oradea
      3 -- 4
      Dani Leo - Arad
      Lacatis Ghita - Arad
      5 -- 8
      Merai Janos - Oradea
      Drinceanu Lilian - Oravita
      Szabo Lajos - Ungaria
      Schiopulescu Ion - Lugoj
      9 -- 12
      Szalay Liviu - Oradea
      Oprea Adrian - Lugoj
      Codau Vlad - Oradea
      Melnicenco Beniamin - Timișoara
      13 -- 2v gr.sup.
      Murgu Ioan - Oravita
      14 -- 20 1v gr.sup.
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Curpas Ioan - Oradea
      Muntean Mircea - Baia Mare
      Aberle Ildiko - Oradea
      Nagy Iosif - Arad
      Jichici Svetozar - Timișoara
      Lulciuc Dumitru - Timișoara
      21 -- 24 0v gr.sup.
      Dan Daniel - Oradea
      Ticu Sorin - Lugoj
      Cotrau Calin - Oradea
      Korabian Tamas - Cluj Napoca
      25 -- 28 2v gr.inf.
      Neamț Doru - Arad
      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      Toma Cristian - Oradea
      Fieraru George - Timișoara
      29 -- 30 1v gr.inf.
      Veres Francisc - Oravita
      Roseti Ionut - Lugoj
      31 -- 33 0v gr.inf.
      Cecan Vasile - Timișoara
      Boros Amalia - Oradea
      Ianc Doru - Oradea

      Clasament Open

      1. Farcas Vlad - Cluj Napoca
      2. Sorescu Deian - Resita
      3 -- 4
      Mocean Dan - Cluj Napoca
      Gogu Gabriel - Cluj Napoca
      5 -- 8
      Tic Ioan - Oradea
      Gergely Anton - Oradea
      Put Gabriel - Oravita
      Roman Bogdan - Arad
      9 -- 12
      Teleki Zsolt - Cluj Napoca
      Kovacs Ferenc - Ungaria
      Prundaru Horia - Arad
      Zamblau Ionut - Cluj Napoca
      13 -- 19 1v gr.sup.
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Birtalan Robert - Oradea
      Spatariu Daniel - Arad
      Craciun Calin - Oradea
      Mihalescu Dinu - Timișoara
      Kiraly Pongratz - Salonta
      Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
      20 -- 24 0v gr.sup.
      Curut Gabriel - Timișoara
      Ciublea Vichente - Oravita
      Creinicean Liviu - Oravita
      Meszar Razvan - Arad
      Tailbot Francois - Oradea
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Maxim Valentin - Cluj Napoca
      Iaru Horatiu - Cluj Napoca
      27 -- 32 1v gr.inf.
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Balogh Attila - Oradea
      Ursulean Vasile - Straja
      Nutiu Mihai - Oradea
      Tanc Florin - Oradea
      Balmez Dorel - Oravita
      33 -- 37 0v gr.inf.
      Cotca Dacian - Oradea
      Boata Edgar - Arad
      Kalman Suha - Oradea
      Ilia Ion - Oravita
      Szeles Gergo - Ungaria
      Ultima editare de King Pong Oradea; 21.feb.2016, 13:20.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Si sa veti la ce sa va uitati dimineata dupa trezire!

        https://www.facebook.com/media/set/?...4245532&type=3

        (o parte, restul maine)
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bv Vlad!!! Ai facut o figura frumoasa in finala !!!!

          Comentariu


          • Bravo Vlad,Deian,Dan,Gabriel pentru obtinerea locurilor fruntase la open!

            Comentariu


            • Bravooo, Danutz !
              Ma uit la cei care s-au clasat dupa tine si ma minunez ! Felicitari !

              - - - Actualizat - - -

              Un mare BRAVOOOO si lui Dani Leo !

              Comentariu


              • A fost un Concurs frumos si placut , si revederea cu colegi a fost o placere !!!

                Felicitari organizatorilor !!! Felicitari participantilor, si premianților ca ne-am simti bine impreuna!!!


                Felicitari in mod special colegului meu Lacatis Ghita care a jucuat nemaipomenit!!!


                scuze, daca am suparat pe cineva!


                Felicitari Vlad!!!:
                Ultima editare de leo33; 21.feb.2016, 13:27.

                Comentariu


                • Super tare Vladuc! Felicitari colacel ...

                  - - - Actualizat - - -

                  Daca a filmat cineva finala ...

                  - - - Actualizat - - -

                  Pufosenia - Vladuc a aratat ca e tare ... Bravoooooooooooooo...
                  Zhang Jike
                  05
                  05FX

                  Comentariu


                  • Postat în original de leo33 Vezi post
                    A fost un Concurs frumos si placut , si revederea cu colegi a fost o placere !!!

                    Felicitari organizatorilor !!! Felicitari participantilor, si premianților ca ne-am simti bine impreuna!!!


                    Felicitari in mod special colegului meu Lacatis Ghita care a jucuat nemaipomenit!!!


                    scuze, daca am suparat pe cineva!


                    Felicitari Vlad!!!:
                    Felicitari Levi pentru locul 3 cred eu meritat.... i-ai arata la Ghita cine-i seful ( campionul judetean ).. cat am mai ras atunci dupa turneul final in masina pe seama acestui lucru. Oricum telenovela continua.. sunt convins.. nu se lasa Ghita rapus una cu doua ))

                    Comentariu


                    • GEWO TABLE TENNIS

                      Comentariu


                      • Frumoasa finala de la Open,drept pentru care se cuvin felicitari ambilor jucatori!
                        Toate seturile echilibrate,jucate cu multa ardoare de cei doi tineri jucatori,cu un plus tactic din partea lui Vladut care a incercat si a reusit sa "potoleasca" din fasa atacurile de pe forehand cu contre moi si variate ca distanta,scotandu-l din ritm pe Deian.Una peste alta,o frumoasa pledoarie pentru tenisul de masa(de foarte inalta tinuta!).
                        Am o retinere in a-I felicita la fel de sincer pe ambii jucatori pentru ca ceva imi scapa:la sfarsitul jocului Deian l-a felicitat sau nu pe Vladut pentru victorie????Din vizionarea filmului nu am prins acest moment..si daca este ASA,atunci imi permit sa-I "scad" un mare punct lui Deian la capitolul fair-play pentru ca "invatand sa pierzi,vei reusi sa castigi"!
                        I love table tennis !

                        Comentariu


                        • Trebuia sa-i strangi mana lui Deian !

                          Comentariu


                          • Inca un set de poze:

                            https://www.facebook.com/media/set/?...4971000&type=3
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                              Trebuia sa-i strangi mana lui Deian !
                              Intradevar nu contesta nimeni valoarea lui Vlad, totusi cred ca ar creste mult mai mult daca ar lasa deoparte unele obiceiuri, cum ar fi sa ridici pumnul si sa tipi cand adversarul greseste serva, sau sa dai mana cu el in primul rand la final, si apoi cu sustinatorii
                              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                              BH : Tenergy 05Fx
                              FH : Tenergy 05Fx

                              Comentariu


                              • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                Frumoasa finala de la Open,drept pentru care se cuvin felicitari ambilor jucatori!
                                Toate seturile echilibrate,jucate cu multa ardoare de cei doi tineri jucatori,cu un plus tactic din partea lui Vladut care a incercat si a reusit sa "potoleasca" din fasa atacurile de pe forehand cu contre moi si variate ca distanta,scotandu-l din ritm pe Deian.Una peste alta,o frumoasa pledoarie pentru tenisul de masa(de foarte inalta tinuta!).
                                Am o retinere in a-I felicita la fel de sincer pe ambii jucatori pentru ca ceva imi scapa:la sfarsitul jocului Deian l-a felicitat sau nu pe Vladut pentru victorie????Din vizionarea filmului nu am prins acest moment..si daca este ASA,atunci imi permit sa-I "scad" un mare punct lui Deian la capitolul fair-play pentru ca "invatand sa pierzi,vei reusi sa castigi"!
                                Imi cer scuze pentru interventie.... dar nu cred ca ai observat bine Deian a vrut sa dea mana dar Vladut a fugit repede sa sara pe banca si nu a dat vreo intentie ca ar vrea sa felicite adversarul a continuat sa-si savureze victorie Credca au mai observat si altcineva acelasi lucru ca si mine. Nu vreau sa se supere nimeni, chiar nu am nimic cu nimeni dar la Vladut mi s-a parut putin lipsa de fair-play, no offense

                                Gergo daca ai timp sa pui si faza grupelor superioare si tabloul de la eliminatoriu sa vedem si noi cine cu cine a jucat... Salutari.

                                Comentariu


                                • Turneu "A"niversar #3 - Oradea - King Pong - 20.02.2016

                                  Nu-i iau apararea lui Vlad pt comportamentul sau "coleric" la masa. Gestul pumnului sau este este total lipsit de fair-play. Din pacate, asa isi manifesta el bucuria punctelor castigate
                                  Mai are mult de lucrat la aspectul sau sportiv, incurcand ambitia si determinarea cu un look total dizgratios, as putea spune.
                                  Insa, pe de alta parte, nici Deian nu sta bine la acest capitol, luand in deradere si desconsiderare tot timpul adversarul sau.
                                  Mai mult, dupa pierderea meciului, daca ati observat mai bine, cel invins, adica Deian, ar fi trebuit sa mearga la invingator si sa arate ca stie si sa piarda, si sa il felicite pe Vlad pt aceasta victorie a acestuia, insa s-a indreptat catre marginea terenului, iar cand Vlad, dupa inconjurul mesei facut, s-a dus spre Deian, acesta din urma a stat tot cu spatele...
                                  Asa ca, din acest punct de vedere, amandoi sunt deficitari la capitolul aspect sportiv si fair-play.
                                  Au mult de lucru aici, cel putin la fel de mult ca si la jocul la masa de tenis.
                                  Le doresc amandorura, sa cresca atat in calitatea jocului, cat si in maturitate sportiva!

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de victor.arad Vezi post
                                    Imi cer scuze pentru interventie.... dar nu cred ca ai observat bine Deian a vrut sa dea mana dar Vladut a fugit repede sa sara pe banca si nu a dat vreo intentie ca ar vrea sa felicite adversarul a continuat sa-si savureze victorie Credca au mai observat si altcineva acelasi lucru ca si mine. Nu vreau sa se supere nimeni, chiar nu am nimic cu nimeni dar la Vladut mi s-a parut putin lipsa de fair-play, no offense

                                    Gergo daca ai timp sa pui si faza grupelor superioare si tabloul de la eliminatoriu sa vedem si noi cine cu cine a jucat... Salutari.
                                    Am dat mana cu el dupa cateva minute , iti dai seama ca m-am bucurat pt ca am castigat turneul din pozitia de outsider , a fost greseala mea ca nu am dat mana cu el imediat dupa incheierea meciului dar nu a fost cu intentie , nici vorba de asa ceva .
                                    GEWO TABLE TENNIS

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de VladFarcas Vezi post
                                      Am dat mana cu el dupa cateva minute , iti dai seama ca m-am bucurat pt ca am castigat turneul din pozitia de outsider , a fost greseala mea ca nu am dat mana cu el imediat dupa incheierea meciului dar nu a fost cu intentie , nici vorba de asa ceva .
                                      Sper ca nu te-ai suparat pe mine................ Vlad ai jucat foarte bine, chiar ai meritat locul 1, dar asa am vazut eu din filmare nu am vazut ce a fost dupa. Daca o sa vina si spiritul de fair-play din partea ta chiar pot spune ca o sa o obtii respectul de la majoritatea jucatorilor. Intradevar nu toti il au si ii mult de muncit pentru el... dar cu timpul va veni. Ai progresat mult Vladut si jocul cu materiale ( gen Sand Paper te-a ajutat mult in cadrul Amaturului, ca si experienta de joc, motivatie, concentrare etc.. )

                                      Te salut si deabia astept sa ne vedem si de ce nu sa jucam

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X