Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A"niversar #3 - Oradea - King Pong - 20.02.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "A"niversar #3 - Oradea - King Pong - 20.02.2016

    ACS KING PONG Oradea organizeaza
    Turneu AMATuR "A”niversar #3



    CATEGORII: INCEPATORI,AVANSATI si OPEN
    DATA: 20 FEBRUARIE 2016,
    ora 9:00 check in/inscrieri - incalzire,

    ora 9:30 incepere concurs categoria INCEPATORI

    ora 10:00 incepere concurs categoria AVANSATI

    ora 14:00 incepere concurs categoria OPEN (aproximativ)

    ADRESA: Oradea, str. Motilor nr.2, etaj II - Sala KING PONG
    MESE: 12 bucati JOOLA 3000SC
    MINGI: JOOLA SUPER***
    FACILITATI: sala spatioasa pentru jucatori si pentru spectatori, aer conditionat/incalzire,
    vestiare (dusuri, dulapuri), zona de relaxare,
    in incinta complexului este cafenea-bar(fumatul doar aici e permis), biliard, snooker, darts...

    MATERIALE DE PREMIERE: Cupe, diplome, medalii, cadouri

    MAI OFERIM: apa plata/minerala, cafea, ceai, gustari reci, pentru a mentine energia si buna dispozitie a jucatorilor.

    TAXA DE PARTICIPARE: 25 RON / persoana, 10 RON pentru copii sub 14 ani si toate doamnele si domnisoarele
    Persoanele cu dizabilitati beneficiaza de participare GRATUITA
    Suma de 2 lei/persoana cu exceptia copiilor ,organizatorilor si persoanelor cu handicap vor fi virati in contul Amatur imediat dupa concurs!

    SISTEM DE JOC: Grupe inferioare, superioare, eliminatorii
    Numar maxim de jucatori:
    INCEPATORI ( MP < 12 ) - 36

    AVANSATI ( 12 <= MP < 19 ) - 36

    OPEN (MP => 19 ) – 36
    Lista de inscrieri va fi in ordinea MP-ului, descrescator.

    Asteptam inscrierile pe forum, facebook sau prin telefon:
    0359-181232 Receptia salii King Pong
    0744-138520 Balogh Gergo (organizator), Cotca Dacian (coorganizator)
    https://www.facebook.com/kingpong.oradea



    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima editare de King Pong Oradea; 09.feb.2016, 15:57.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  • #2
    Turneu &quot;A&quot;niversar #3 - Oradea - King Pong - 20.02.2016

    Inscrieri Incepatori - on 2016.02.20. at 10:37:49

    1. Totos Ludovic, Marghita - 1049 - 10,92 - A
    2. Martin Viorel, Marghita - 1559 - 10,75 - A
    3. Onofrei Dan, Oradea - 775 - 10,25 - AW
    4. Chira Lucian, Baia Mare - 703 - 9,72 - A
    5. Fekete Istvan, Arad - 659 - 9,11 - A
    6. Postelnicu Mihai, Deva - 615 - 8,94 - A
    7. Varadi Tudor Calin, Deva - 999 - 8 - A
    8. Peta Octavian, Cluj Napoca - 1312 - 8 - A
    9. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 883 - 5,81 - AW
    10. Postelnicu Eric, Deva - 928 - 5,69 - AJ
    11. Vaida Octav, Oradea - 1042 - 5,25 - AJ
    12. Griga Cristian, Oradea - 1814 - 5,25 - A
    13. Nutiu Cristian, Salonta - 2044 - 4,75 - A
    14. Nemeroczi Stefan, Baia Mare - 1545 - 4 - A
    15. Sabau Victor, Arad - 1482 - 3 - A
    16. Tana Marius, Oradea - 1832 - 3 - A
    17. Preda Elena Carmen, Deva - 2297 - 1,75 - AF
    18. Sufletel Margareta, Alba Iulia - 2887 - 1,75 - AF
    19. Buciuman Ionut, Oradea - 1524 - 0 - A
    20. Culda Andrei, Oradea - 1798 - 0 - A
    21. Moraru Lavinia, Arad - 3308 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 2016.02.20. at 10:37:33

    1. Dani Leo, Arad - 123 - 18,85 - AH
    2. Fabian Wilhelm, Oradea - 141 - 18,78 - A
    3. Vaida Sorin, Oradea - 266 - 18,03 - A
    4. Schiopulescu Ion, Lugoj - 383 - 17,88 - A
    5. Szalay Liviu, Oradea - 209 - 17,75 - A
    6. Lacatis Ghita, Arad - 175 - 17,73 - A
    7. Murgu Ioan, Oravita - 247 - 17,73 - A
    8. Veres Francisc, Oravita - 202 - 17,64 - A
    9. Curpas Ioan, Oradea - 155 - 17,61 - AW
    10. Lungu Marius, Oravita - 264 - 17,43 - A
    11. Muntean Mircea, Baia Mare - 171 - 16,77 - A
    12. Merai Janos, Oradea - 621 - 16,75 - A
    13. Szabo Lajos, Ungaria - 278 - 16,35 - A
    14. Ticu Sorin, Lugoj - 617 - 15,9 - A
    15. Korabian Tamas, Cluj Napoca - 1194 - 15,75 - A
    16. Neamt Doru, Arad - 406 - 15,25 - AW
    17. Oprea Adrian, Lugoj - 375 - 15,07 - A
    18. Melnicenco Beniamin, Timisoara - 1092 - 15 - A
    19. Lulciuc Dumitru, Timisoara - 1679 - 14,75 - A
    20. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 421 - 14,13 - A
    21. Aberle Ildiko, Oradea - 351 - 13,27 - AF
    22. Cecan Vasile, Timisoara - 335 - 13,25 - A
    23. Codau Vlad, Oradea - 582 - 12,83 - A
    24. Nagy Iosif, Arad - 457 - 12,41 - AW
    25. Boros Amalia, Oradea - 446 - 12,28 - AF
    26. Toma Cristian, Oradea - 835 - 12,25 - A
    27. Dan Daniel, Oradea - 576 - 12,17 - A
    28. Drinceanu Lilian, Oravita - 601 - 11,97 - A
    29. Roseti Ionut, Lugoj - 584 - 11,03 - A
    30. Jichici Svetozar, Timisoara - 492 - 11 - A
    31. Cotrau Calin, Oradea - 813 - 9,25 - A
    32. Fieraru George, Timisoara - 3308 - 0 - A
    33. Ianc Doru, Oradea - 3309 - 0 - A
    Inscrieri Open - on 2016.02.20. at 16:43:31

    1. Sorescu Deian, Resita - 9 - 34,23 - O
    2. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33,96 - O
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 13 - 29,88 - O
    4. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 16 - 29,29 - OL
    5. Mocean Dan, Cluj Napoca - 18 - 29,06 - OL
    6. Gergely Anton, Oradea - 190 - 27,15 - O
    7. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 51 - 27,03 - O
    8. Sufletel Radu, Alba Iulia - 28 - 26,66 - OL
    9. Put Gabriel, Oravita - 59 - 26,19 - O
    10. Kovacs Ferenc, Ungaria - 145 - 25,29 - O
    11. Zamblau Ionut, Cluj Napoca - 1204 - 24,75 - O
    12. Craciun Calin, Oradea - 97 - 24,06 - O
    13. Birtalan Robert, Oradea - 50 - 23,56 - O
    14. Balogh Attila, Oradea - 116 - 22,89 - O
    15. Prundaru Horia, Arad - 254 - 22,82 - O
    16. Tic Ioan, Oradea - 75 - 22,75 - O
    17. Nutiu Mihai, Oradea - 275 - 22,46 - O
    18. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 94 - 22,4 - O
    19. Curut Gabriel, Timisoara - 117 - 22 - O
    20. Spatariu Daniel, Arad - 70 - 21,55 - O
    21. Meszar Razvan, Arad - 196 - 21,5 - O
    22. Ciublea Vichente, Oravita - 137 - 21,25 - O
    23. Tailbot Francois, Oradea - 1263 - 20,75 - O
    24. Kiraly Pongratz, Salonta - 364 - 20,63 - O
    25. Boata Edgar, Arad - 193 - 20,61 - O
    26. Mihalescu Dinu, Timisoara - 132 - 20,5 - O
    27. Birtalan Laszlo, Oradea - 114 - 19,71 - O
    28. Ursulean Vasile, Straja - 133 - 19,53 - O
    29. Creinicean Liviu, Oravita - 150 - 19,52 - O
    30. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 283 - 19,39 - O
    31. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu - 913 - 19 - O
    32. Cotca Dacian, Oradea - 136 - 18,57 - A
    33. Tanc Florin, Oradea - 303 - 18,25 - A
    34. Ilia Ion, Oravita - 820 - 16,92 - A
    35. Szeles Gergo, Ungaria - 827 - 13,75 - A
    36. Kalman Suha, Oradea - 799 - 8,9 - AF
    37. Balmez Dorel, Oravita - 3308 - 0 - A
    Clasament Incepatori

    1. Martin Viorel - Marghita
    2. Totos Ludovic - Marghita
    3 -- 4
    Chira Lucian - Baia Mare
    Postelnicu Mihai - Deva
    5 -- 8
    Sabau Victor - Arad
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Onofrei Dan - Oradea
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    9 -- 10 1v gr.sup.
    Fekete Istvan - Arad
    Nemeroczi Stefan - Baia Mare
    11 -- 12 0v gr.sup.
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Postelnicu Eric - Deva
    13 -- 4v gr.inf.
    Tana Marius - Oradea
    14 -- 16 2v gr.inf.
    Vaida Octav - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    Nutiu Cristian - Salonta
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Culda Andrei - Oradea
    Moraru Lavinia - Arad
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Buciuman Ionut - Oradea
    Preda Elena Carmen - Deva
    Sufletel Margareta - Alba Iulia


    Clasament Avansati

    1. Lungu Marius - Oravita
    2. Vaida Sorin - Oradea
    3 -- 4
    Dani Leo - Arad
    Lacatis Ghita - Arad
    5 -- 8
    Merai Janos - Oradea
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Szabo Lajos - Ungaria
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    9 -- 12
    Szalay Liviu - Oradea
    Oprea Adrian - Lugoj
    Codau Vlad - Oradea
    Melnicenco Beniamin - Timisoara
    13 -- 2v gr.sup.
    Murgu Ioan - Oravita
    14 -- 20 1v gr.sup.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Aberle Ildiko - Oradea
    Nagy Iosif - Arad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Dan Daniel - Oradea
    Ticu Sorin - Lugoj
    Cotrau Calin - Oradea
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Neamt Doru - Arad
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Toma Cristian - Oradea
    Fieraru George - Timisoara
    29 -- 30 1v gr.inf.
    Veres Francisc - Oravita
    Roseti Ionut - Lugoj
    31 -- 33 0v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Boros Amalia - Oradea
    Ianc Doru - Oradea

    Clasament Open

    1. Farcas Vlad - Cluj Napoca
    2. Sorescu Deian - Resita
    3 -- 4
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Tic Ioan - Oradea
    Gergely Anton - Oradea
    Put Gabriel - Oravita
    Roman Bogdan - Arad
    9 -- 12
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Kovacs Ferenc - Ungaria
    Prundaru Horia - Arad
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    13 -- 19 1v gr.sup.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Birtalan Robert - Oradea
    Spatariu Daniel - Arad
    Craciun Calin - Oradea
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Kiraly Pongratz - Salonta
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Curut Gabriel - Timisoara
    Ciublea Vichente - Oravita
    Creinicean Liviu - Oravita
    Meszar Razvan - Arad
    Tailbot Francois - Oradea
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    27 -- 32 1v gr.inf.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Ursulean Vasile - Straja
    Nutiu Mihai - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Balmez Dorel - Oravita
    33 -- 37 0v gr.inf.
    Cotca Dacian - Oradea
    Boata Edgar - Arad
    Kalman Suha - Oradea
    Ilia Ion - Oravita
    Szeles Gergo - Ungaria
    Ultima editare de King Pong Oradea; 21.feb.2016, 12:21.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #3
      Curpas Ioan -Amatur -Oradea

      Comentariu


      • #4
        Din Timisoara Cecan Vasile si Jichici Svetozar la AVANSATI
        Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
        Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
        Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

        Comentariu


        • #5
          Din Lugoj,la avansati: Schiopulescu Ion
          Stoica Ioan Florin
          Ticu Sorin

          Comentariu


          • #6
            Vela Gabriel, Caransebes - Incepatori

            Comentariu


            • #7
              Gergely Anton, Oradea

              Comentariu


              • #8
                Matei Dumitru - Deva - avansati

                Comentariu


                • #9
                  Roseti Ionuț, avansați - Lugoj
                  Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

                  Comentariu


                  • #10
                    Jurje Alex Doru-Almasu Mare-Avansati !!!

                    Comentariu


                    • #11
                      Pralea Marius - Botosani - INCEPATORI .

                      Comentariu


                      • #12
                        Cotca Dacian Oradea Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Arad se inscriu la Open spaimele vestului: Roman Bogdan, Avram Victor si Spatariu Daniel

                          Comentariu


                          • #14
                            Nutiu Mihai - Oradea - Open
                            Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
                            Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

                            Comentariu


                            • #15
                              Creinicean Liviu , Oravita , Open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X