Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa TT Bacău", Bacău - 12.03.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa TT Bacău", Bacău - 12.03.2016

    Turneu A "Cupa TT Bacău" Ediția a V-a - Sâmbătă 12 Martie 2016

    LOCALITATEA: Bacău
    DATA: Sâmbătă 12 Martie 2016;
    CATEGORII: Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI - 08.00 - 09.15 ? validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Școlii generale nr. 10, Zona Tic-Tac, Bacău;
    LOGISTICĂ: 9 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 500 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08.00 - 09.15 ? validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 13.00 - 13.45 ? validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Școlii generale nr. 2, str. 9 Mai, nr. 64, 600026, Bacău;
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 840 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Material sintetic multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 10 Lei, din care 2 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată ? 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 ? cupe + diplome;
    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 11 Martie 2016, ora 21,00;
    - pentru fluiditatea concursului grupele se vor face de vineri seara, meciurile încep la 9,30 fix;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 54;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1352;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul de Începători;
    Avansați
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 96;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1645;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16 sau 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    LIVE
    - Finalele la Amatori și Open se transmit LiveText pe forum (Refresh la fiecare 15s).
    ORGANIZATORI:
    - Sebastian Rojnița, tel. 0742.910.126;
    - Miron Călin, tel. 0766.700.830;
    - Ticu Dorin, tel. 0743.205.249;
    - Dumitrescu Dan, tel. 0744.969.987;
    - Marcel Giosan, tel. 0723.283.701.

    SPONSORI:
    Fast Electrical Solutions, prin Dl. Daniel Butacu.
    www.fastgroup.ro


    Selgros Cash & Carry


    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.

    Ultima editare de marcelgiosan; 10.mar.2016, 10:08.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 11.03.2016 at 21:28:47

    1. Wischegg Robert, Galati, 21 - 27,66 - O
    2. Corcoz Costin, Focsani, 23 - 29,8 - OL
    3. Cozma Catalin, Falticeni, 27 - 27,8 - OLW
    4. Coroiu Andrei, Roman, 57 - 27,08 - O
    5. Hasna Cosmin, Straja, 59 - 26,72 - O
    6. Albu Catalin, Pascani, 67 - 22,86 - O
    7. Marola Mihai, Bacau, 68 - 22,83 - OJ
    8. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 80 - 22,25 - O
    9. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 83 - 24,97 - O
    10. Denes Ferenc, Praid, 87 - 22 - OW
    11. Dumbrava Daniel, Focsani, 89 - 23,73 - OW
    12. Rojnita Sebastian, Bacau, 92 - 22,48 - O
    13. Ticu Dorin, Bacau, 100 - 20,6 - O
    14. Colesniuc Romeo, Botosani, 107 - 20,2 - OW
    15. Duceac Catalin, Botosani, 117 - 21,83 - O
    16. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 121 - 19,33 - OW
    17. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 124 - 20,3 - O
    18. Parnica Leonid, Moinesti, 125 - 26,54 - OW
    19. Arion Costel, Marasesti, 126 - 21,36 - O
    20. Ursulean Vasile, Straja, 127 - 19,23 - O
    21. Valcu Alin, Botosani, 128 - 23,68 - O
    22. Nistor Florin, Comanesti, 130 - 20,63 - O
    23. Ilies Ioan, Radauti, 135 - 25 - O
    24. Bodin Ion, Tecuci, 136 - 22,43 - OW
    25. Sumanaru Catalin, Iasi, 139 - 22,69 - O
    26. Pintilie Nela, Galati, 142 - 19,19 - OLF
    27. Mironescu Adrian, Botosani, 144 - 21,56 - O
    28. Munteanu Ion, Comanesti, 162 - 19,95 - O
    29. Firu Marian, Vatra Dornei, 164 - 23,75 - O
    30. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 173 - 17,8 - A
    31. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 180 - 20,69 - O
    32. Ionita Valentin, Galati, 218 - 20,11 - O
    33. Pascu Paul, Tecuci, 291 - 22,44 - O
    34. Ditu Daniel, Onesti, 299 - 21,61 - O
    35. Onufrei Ciprian, Botosani, 391 - 25,75 - O
    36. Tiganisteanu Adrian, Bacau, 421 - 24,55 - O
    37. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 460 - 22,25 - O
    38. Carnu Eugen Jr, Bacau, 465 - 18,67 - A
    39. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 574 - 17,95 - A
    40. Parascuta Daniel, Iasi, 626 - 22 - O
    41. Rusti Catalin, Suceava, 635 - 26,5 - O
    42. Dirlau Ionut, Bacau, 658 - 11,56 - A
    43. Surmei Boby, Bacau, 688 - 24,42 - O
    44. Costea Sabin, Piatra Neamt, 1109 - 20 - O
    45. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 1168 - 23,75 - O
    46. Malache Raluca, Moinesti, 1347 - 27,75 - OLF
    47. Vlasceanu Ionut, Piatra Neamt, 1412 - 16,75 - A
    48. Tiron Marian, Iasi, 2741 - 2,75 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zarinschi Catalin, Galati, - -

    Clasament Open

    1. Corcoz Costin - Focsani
    2. Hasna Cosmin - Straja
    3 -- 4
    Wischegg Robert - Galati
    Coroiu Andrei - Roman
    5 -- 8
    Cozma Catalin - Falticeni
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Parnica Leonid - Moinesti
    Valcu Alin - Botosani
    9 -- 16
    Malache Raluca - Moinesti
    Pascu Paul - Tecuci
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Tiganisteanu Adrian - Bacau
    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    Albu Catalin - Pascani
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Sumanaru Catalin - Iasi
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Marola Mihai - Bacau
    Zarinschi Catalin - Galati
    Denes Ferenc - Praid
    Arion Costel - Marasesti
    Pintilie Nela - Galati
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Ionita Valentin - Galati
    Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Duceac Catalin - Botosani
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Ilies Ioan - Radauti
    Carnu Eugen Jr - Bacau
    Buruiana Petru - Piatra Neamt
    Parascuta Daniel - Iasi
    Rusti Catalin - Suceava
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Ditu Daniel - Onesti
    35 -- 45 1v gr.inf.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Nistor Florin - Comanesti
    Bodin Ion - Tecuci
    Munteanu Ion - Comanesti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Surmei Boby - Bacau
    Costea Sabin - Piatra Neamt
    Vlasceanu Ionut - Piatra Neamt
    46 -- 48 0v gr.inf.
    Ticu Dorin - Bacau
    Mironescu Adrian - Botosani
    Dirlau Ionut - Bacau

    Absenți nemotivați: Tiron Marian - Iași.
    Ultima editare de marcelgiosan; 13.mar.2016, 14:38.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Începători

      Inscrieri Începători - on 11.03.2016 at 21:28:30

      1. Panait Adrian, Braila, 406 - 11,53 - AW
      2. Hanganu George, Focsani, 409 - 11,25 - A
      3. Pralea Constantin, Alba Iulia, 492 - 9,31 - AW
      4. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 495 - 10,6 - A
      5. Pinzar Alin, Suceava, 567 - 10,64 - A
      6. Barac Andreea, Braila, 587 - 11,33 - AF
      7. Chiriac Marius, Botosani, 594 - 9,81 - A
      8. Pralea Marius, Botosani, 612 - 8,95 - A
      9. Zamfirache Ioan, Botosani, 629 - 8,75 - AW
      10. Alexandru Liviu, Botosani, 673 - 10,71 - A
      11. Darie Gabriel, Comanesti, 720 - 7,92 - A
      12. Bodea Vasile, Panciu, 749 - 11 - A
      13. Grosu Alexandru, Botosani, 758 - 7,46 - AJ
      14. Lovin Eusebiu, Comanesti, 782 - 9,39 - A
      15. Balaita Mihai, Bacau, 793 - 9,85 - AJ
      16. Sisca Nicusor, Comanesti, 799 - 6,75 - AW
      17. Portariuc Gheorghe, Botosani, 840 - 6,31 - A
      18. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 847 - 8,25 - A
      19. Moise Viorel, Braila, 864 - 5,56 - A
      20. Ciobica Teodora, Bacau, 875 - 6,53 - AF
      21. Buzila Ioan, Botosani, 889 - 6,92 - A
      22. Cristofor Razvan, Moinesti, 969 - 6,39 - A
      23. Avram Matei, Barcea, 986 - 9,25 - A
      24. Andronic Ioan, Suceava, 996 - 9,92 - A
      25. Donisan Costel, Pascani, 1008 - 8,75 - A
      26. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1011 - 5,29 - A
      27. Stoean Mircea, Bacau, 1045 - 10 - A
      28. Dragan Dan, Pascani, 1115 - 6,63 - A
      29. Tarcau Remus, Bacau, 1161 - 8,25 - A
      30. Tarcau Andrei, Bacau, 1179 - 6,45 - AJ
      31. Caltea Liviu, Pascani, 1195 - 6,17 - A
      32. Tarcau Tiberiu, Bacau, 1237 - 5,55 - AJ
      33. Vasiloiu Mihai, Focsani, 1274 - 7,25 - A
      34. Porosnicu Catalin, Onesti, 1522 - 5,17 - A
      35. Zaharia Catalin, Adjud, 1581 - 5,25 - A
      36. Butacu Dan, Bacau, 1654 - 5,13 - A
      37. Gontariu Florin, Bacau, 1657 - 4,25 - A
      38. Macovei Cristi, Iasi, 1702 - 6,5 - A
      39. Geamanu Pompiliu, Adjud, 1826 - 5 - A
      40. Tudor Ticu, Tecuci, 2119 - 5,25 - A
      41. Munteanu Costicuta, Bacau, 2375 - 4,75 - A
      42. Petcu Doru Eduard, Barlad, 2378 - 4,75 - A
      43. Manea Dorinel, Tecuci, 2433 - 4,75 - A
      44. Alexandrescu Florin, Bacau, 2672 - 2,75 - A
      45. Cozma Gelu, Bacau, 2675 - 2,75 - A
      46. Palamariuc Mihai, Onesti, 2752 - 2,75 - A
      47. Tirdea Ionut, Tecuci, 2818 - 2,75 - A
      48. Voinea Razvan, Bacau, 2885 - 1,75 - A
      49. Moneaga Tudor, Bacau, 3392 - 0 - A
      50. Pavel Theodoru, Bacau, 3393 - 0 - A
      51. Ghica Bogdan, Bacau, 3394 - 0 - A
      52. Stan Costin, Bacau, 3395 - 0 - A
      53. Sarbu Gheorghe, Bacau, 3396 - 0 - A
      54. Gavrila Vasilica, Bacau, 3397 - 0 - A
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Coclea Ionel, Braila, - -

      Clasament Începători

      1. Bodea Vasile - Panciu
      2. Zaharia Catalin - Adjud
      3 -- 4
      Barac Andreea - Braila
      Pinzar Alin - Suceava
      5 -- 8
      Chiriac Marius - Botosani
      Balaita Mihai - Bacau
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Avram Matei - Barcea
      9 -- 16
      Hanganu George - Focsani
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Panait Adrian - Braila
      Donisan Costel - Pascani
      Grosu Alexandru - Botosani
      Stoean Mircea - Bacau
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      Cristofor Razvan - Moinesti
      17 -- 18
      Vasiloiu Mihai - Focsani
      Stan Costin - Bacau
      19 -- 2v gr.sup.
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      20 -- 27 1v gr.sup.
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Pralea Marius - Botosani
      Alexandru Liviu - Botosani
      Ciobica Teodora - Bacau
      Porosnicu Catalin - Onesti
      Butacu Dan - Bacau
      Macovei Cristi - Iasi
      Munteanu Costicuta - Bacau
      28 -- 36 0v gr.sup.
      Coclea Ionel - Braila
      Buzila Ioan - Botosani
      Andronic Ioan - Suceava
      Dragan Dan - Pascani
      Tarcau Tiberiu - Bacau
      Gontariu Florin - Bacau
      Tudor Ticu - Tecuci
      Petcu Doru Eduard - Barlad
      Gavrila Vasilica - Bacau
      37 -- 2v gr.inf.
      Caltea Liviu - Pascani
      38 -- 46 1v gr.inf.
      Sisca Nicusor - Comanesti
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Husarciuc Beniamin - Suceava
      Geamanu Pompiliu - Adjud
      Manea Dorinel - Tecuci
      Cozma Gelu - Bacau
      Tirdea Ionut - Tecuci
      Sarbu Gheorghe - Bacau
      Stinga Ovidiu - Tecuci
      47 -- 54 0v gr.inf.
      Darie Gabriel - Comanesti
      Moise Viorel - Braila
      Tarcau Remus - Bacau
      Tarcau Andrei - Bacau
      Alexandrescu Florin - Bacau
      Palamariuc Mihai - Onesti
      Moneaga Tudor - Bacau
      Pavel Theodoru - Bacau

      Absenți nemotivați: Voinea Răzvan - Bacău și Ghica Bogdan - Bacău
      Ultima editare de marcelgiosan; 13.mar.2016, 14:48.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Avansați

        Inscrieri Avansați - on 11.03.2016 at 21:27:57

        1. Uzuneanu Costica, Galati, 426 - 18,95 - AW
        2. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 172 - 18,94 - A
        3. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 235 - 18,5 - AW
        4. Stamate Eduard, Tecuci, 236 - 18,43 - A
        5. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 722 - 18 - A
        6. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 608 - 17,5 - A
        7. Gaitan Tiberiu, Braila, 301 - 17,36 - A
        8. Ursulescu Ioan, Bacau, 185 - 16,98 - AW
        9. Postelnicu Ciprian, Tecuci, 767 - 16,94 - A
        10. Chetronie Liviu, Tecuci, 276 - 16,88 - A
        11. Corneanu Sorin, Botosani, 171 - 16,75 - A
        12. Spoiala Cristinel, Focsani, 258 - 16,5 - A
        13. Ciortescu Cristi, Iasi, 266 - 16,42 - A
        14. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 225 - 16,34 - A
        15. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 199 - 16,15 - AW
        16. Rosu Gabriel, Comanesti, 228 - 15,93 - A
        17. Filip Dan, Comanesti, 541 - 15,83 - A
        18. Valeanu Cosmin, Bacau, 297 - 15,81 - AJ
        19. Morosan Marian, Suceava, 215 - 15,75 - A
        20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 380 - 15,59 - A
        21. Bogza Dragos, Iasi, 267 - 15,33 - A
        22. Braniste George, Bacau, 353 - 15,3 - A
        23. Sofian Corneliu, Suceava, 307 - 15,28 - AW
        24. Atomei Armand, Piatra Neamt, 454 - 15,25 - A
        25. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 578 - 15,25 - A
        26. Martz Sebastian, Comanesti, 414 - 15,22 - A
        27. Carnu Eugen, Bacau, 514 - 15,11 - A
        28. Baisan Paul, Roman, 532 - 15,11 - A
        29. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 232 - 15,1 - A
        30. Valeanu Vlad, Bacau, 381 - 15,06 - A
        31. Marola Dan, Bacau, 271 - 14,93 - A
        32. Cojocaru Stefan, Suceava, 329 - 14,64 - AJ
        33. Tipu Vlad, Iasi, 549 - 14,63 - A
        34. Iacob Gabriel, Iasi, 399 - 14,38 - AW
        35. Serban Liviu, Onesti, 330 - 14,33 - A
        36. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 336 - 14,23 - AW
        37. Lucic Corneliu, Suceava, 302 - 14,2 - AW
        38. Dodu Costica, Focsani, 343 - 14,08 - A
        39. Robu Valentin, Botosani, 344 - 13,98 - AW
        40. Socaci Sorin, Panciu, 393 - 13,95 - A
        41. Maximus Gabriel, Bacau, 1136 - 13,75 - A
        42. Tanu Mihai, Tecuci, 427 - 13,58 - A
        43. Grosu Octavian, Botosani, 596 - 13,5 - A
        44. Barzu Bogdan Constantin, Bacau, 1333 - 13,5 - A
        45. Giosan Marcel, Galati, 303 - 13,34 - A
        46. Constantinescu Rares, Braila, 377 - 13,05 - AJ
        47. Macari Ion, Iasi, 1085 - 13 - A
        48. Berila Radu, Bacau, 656 - 12,95 - AJ
        49. Dragan Petru Ioan, Iasi, 378 - 12,85 - A
        50. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 1543 - 12,75 - A
        51. Dumea Lucian, Bacau, 1773 - 12,75 - A
        52. Miculescu Alexandru, Piatra Neamt, 1777 - 12,75 - A
        53. Salavastru Petru, Botosani, 362 - 12,58 - AW
        54. Oancea Marian, Bacau, 487 - 12,55 - A
        55. Marcean Ovidiu, Botosani, 472 - 12,46 - A
        56. Florea Gigi, Galati, 364 - 12,3 - AW
        57. Iordachi Adrian, Adjud, 511 - 12,28 - A
        58. Balanescu Florin, Iasi, 405 - 12 - A
        59. Grama Victor, Adjud, 1395 - 12 - A
        60. Dimitriu Vasile, Bacau, 1397 - 12 - A
        61. Romila Emanuel, Iasi, 846 - 11,95 - A
        62. Stefan Alexandru, Iasi, 528 - 11,86 - A
        63. Plamada Lucian, Iasi, 892 - 11,81 - A
        64. Lazar Vasile, Pufesti, 1815 - 11,75 - A
        65. Stolearenco Igor, Galati, 444 - 11,61 - A
        66. Robu Mihai, Mogosesti, 464 - 11,55 - A
        67. Poturu Ioan, Pascani, 500 - 11,25 - AW
        68. Padurariu Ciprian, Roman, 964 - 11,25 - A
        69. Durac Cosmin, Iasi, 1204 - 10,92 - A
        70. Anastasiu Constantin, Comanesti, 713 - 10 - A
        71. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 1353 - 10 - A
        72. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 938 - 9,75 - A
        73. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1289 - 9,75 - A
        74. Galatanu Silviu, Bacau, 1077 - 9,38 - A
        75. Leteanu Marius, Bacau, 696 - 9,31 - A
        76. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 1400 - 9 - A
        77. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 1640 - 8,75 - A
        78. Carjan Dumitru, Bucuresti, 572 - 8,73 - AW
        79. Gherghel Petru, Bacau, 1336 - 8,58 - A
        80. Isaic Radu, Bacau, 644 - 8,47 - A
        81. Neculai Radu, Focsani, 653 - 8,35 - A
        82. Dumitrescu Victor, Onesti, 1357 - 8,25 - A
        83. Aprodu Lucian, Bacau, 1612 - 8 - A
        84. Ciobanu Cosmin, Bacau, 1235 - 6,94 - A
        85. Aivanesei Iulian, Onesti, 2409 - 4,75 - A
        86. Brateanu Liviu, Bacau, 2674 - 2,75 - A
        87. Antoane Alin, Mircesti, 2749 - 2,75 - A
        88. Catana Vasile, Bacau, 3320 - 0 - A
        89. Hariuc Costica, Vaslui, 3390 - 0 - A
        90. Zimtescu Adrian, Husi, 3392 - 0 - A
        91. Butnaru Cristi, Vaslui, 3393 - 0 - A
        92. Tiron David, Iasi, 3394 - 0 - A
        93. Dicu Vlad, Vaslui, 3395 - 0 - A
        94. Stroe Ionel, Ramnicu Valcea, 3396 - 0 - A
        95. Chiribau Ciprian, Bacau, 3397 - 0 - A
        96. Gavriluta Cristian Marius, Roman, 3398 - 0 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        1. Palaghita Remus, Onesti, - -

        Clasament Avansați

        1. Ciortescu Cristi - Iasi
        2. Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
        3 -- 4
        Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
        Uzuneanu Costica - Galati
        5 -- 8
        Macari Ion - Iasi
        Postelnicu Ciprian - Tecuci
        Sofian Corneliu - Suceava
        Miculescu Alexandru - Piatra Neamt
        9 -- 16
        Atomei Armand - Piatra Neamt
        Baisan Paul - Roman
        Constantinescu Rares - Braila
        Valeanu Vlad - Bacau
        Dimitriu Vasile - Bacau
        Bogza Dragos - Iasi
        Hariuc Costica - Vaslui
        Morosan Marian - Suceava
        17 -- 32
        Braniste George - Bacau
        Tanu Mihai - Tecuci
        Filip Dan - Comanesti
        Predescu Levente - Miercurea Ciuc
        Fancsali Kalman - Lunca de Sus
        Salavastru Petru - Botosani
        Palaghita Remus - Onesti
        Corneanu Sorin - Botosani
        Socaci Sorin - Panciu
        Chetronie Liviu - Tecuci
        Stroe Ionel - Bacau
        Rosu Gabriel - Comanesti
        Grama Victor - Adjud
        Bubulac Cristi - Piatra Neamt
        Spoiala Cristinel - Focsani
        Stefan Alexandru - Iasi
        33 -- 35 2v gr.sup.
        Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
        Tipu Vlad - Iasi
        Sass Imre - Miercurea Ciuc
        36 -- 51 1v gr.sup.
        Marola Dan - Bacau
        Valeanu Cosmin - Bacau
        Gaitan Tiberiu - Braila
        Lucic Corneliu - Suceava
        Robu Valentin - Botosani
        Florea Gigi - Galati
        Iacob Gabriel - Iasi
        Balanescu Florin - Iasi
        Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
        Grosu Octavian - Botosani
        Leteanu Marius - Bacau
        Romila Emanuel - Iasi
        Maximus Gabriel - Bacau
        Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
        Lazar Vasile - Pufesti
        Butnaru Cristi - Vaslui
        52 -- 64 0v gr.sup.
        Giosan Marcel - Galati
        Dragan Petru Ioan - Iasi
        Robu Mihai - Mogosesti
        Marcean Ovidiu - Botosani
        Iordachi Adrian - Adjud
        Carnu Eugen - Bacau
        Berila Radu - Bacau
        Padurariu Ciprian - Roman
        Gherghel Petru - Bacau
        Aivanesei Iulian - Onesti
        Brateanu Liviu - Bacau
        Zimtescu Adrian - Husi
        Dicu Vlad - Vaslui
        65 -- 67 2v gr.inf.
        Ursulescu Ioan - Bacau
        Serban Liviu - Onesti
        Durac Cosmin - Iasi
        68 -- 84 1v gr.inf.
        Dumitrescu Dan - Piatra Neamt - M
        Stamate Eduard - Tecuci
        Cojocaru Stefan - Suceava
        Turcu Viorel - Piatra Neamt
        Dodu Costica - Focsani
        Martz Sebastian - Comanesti
        Oancea Marian - Bacau
        Carjan Dumitru - Bucuresti
        Anastasiu Constantin - Comanesti
        Plamada Lucian - Iasi
        Ailioaie Gheorghe - Comanesti
        Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
        Dumitrescu Victor - Onesti
        Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
        Dumea Lucian - Bacau
        Tiron David - Iasi
        Chiribau Ciprian - Bacau
        85 -- 96 0v gr.inf.
        Stolearenco Igor - Galati
        Poturu Ioan - Pascani
        Isaic Radu - Bacau
        Neculai Radu - Focsani
        Galatanu Silviu - Bacau
        Ciobanu Cosmin - Bacau - N
        Barzu Bogdan Constantin - Bacau - N
        Burghelea Florin - Piatra Neamt
        Aprodu Lucian - Bacau
        Antoane Alin - Mircesti
        Catana Vasile - Bacau
        Gavriluta Cristian Marius - Roman - N

        Absenți nemotivați:
        1. Ciobanu Cosmin - Bacău;
        2. Barzu Bogdan Constantin - Bacău;
        3. Gavriluta Cristian Marius - Roman.
        4. Popa Alexandru Iulian - Buzău;

        Absenți motivați:
        1. Dumitrescu Dan - Piatra Neamț (organizator Începători)
        Ultima editare de marcelgiosan; 24.mar.2016, 17:34.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Informații utile

          Ediția a I-a: 05.10.2013




          Ediția a II-a: 04.10.2014



          Ediția a III-a: 14.03.2015



          Ediția a IV-a: 16.09.2015



          Ediția a V-a: 12.03.2016

          Ultima editare de marcelgiosan; 13.mar.2016, 14:51.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu la amatori:

            Cristofor Razvan - Moinesti
            Lovin Eusebiu - Comanesti
            Filip Dan - Comanesti

            Comentariu


            • #7
              Oancea Marian, Bacau, amatori! Multumesc.
              Nittaku Septear
              FH - Rakza 7
              BH - Rakza 7

              Comentariu


              • #8
                Lakatos Zsolt, László Levente din Miercurea Ciuc, ambii la amatori.
                Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                Comentariu


                • #9
                  Nistor Iosif si Predescu Levente din Miercurea Ciuc la amatori
                  BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                  FH: Andro Rasant Grip 1,9
                  BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                  Comentariu


                  • #10
                    Axinte Bogdan , Open
                    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                    Comentariu


                    • #11
                      Imecs Attila - Miercurea Ciuc - open
                      Fancsali Kalman - Lunca de Sus - amatori
                      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc - amatori
                      BL = Levi Sintech ALL-
                      FH = Joola Badman reloaded
                      BH = Tibhar Super Defense 40

                      Comentariu


                      • #12
                        Romila Emanuel Iasi Amatori
                        Blade: Bty M. Maze
                        FH: T. Genius 2.0
                        BH: T. Genius 2.0

                        Comentariu


                        • #13
                          Gabriel Iacob - Iasi - Amatori
                          Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                          FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                          BH : Spinlord Sternenfall OX

                          Comentariu


                          • #14
                            La Amatori Mitrea Silviu-Navodari.

                            Ps.Este valabila - ultima înscriere/retragere Vineri 25 Septembrie 2015, ora 21,00; ?

                            Comentariu


                            • #15
                              Munteanu Octavian Tecuci open
                              Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X