Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Giurgiu 12 Martie 2016-------------- "Cupa Prieteniei"--------------

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumim frumos pt Turneu si Organizare !!! Din partea mea - NOTA 10 !!!

    Comentariu


    • Iar Ministerul Sanatatii a fost foarte foarte bine reprezentat. Alt motiv de reveneala....de revenire

      Comentariu


      • Postat în original de dragosvix Vezi post
        Iar Ministerul Sanatatii a fost foarte foarte bine reprezentat. Alt motiv de reveneala....de revenire
        Ministerul sanatatii a fost reprezentat de doamna Emanuela Georgescu, declarata oficial cea mai frumoasa asistenta medicala de ambulanta din tara. Meritati o asistenta ca ea, nu? Sa-i multumim lui Rafael pentru foarte placuta prezenta, sunt rude. Si sper sa vina si la urmatoarele concursuri de la Giurgiu, i-a placut atmosfera.

        Comentariu


        • Cornel adidasi sant ai mei..in euforia serii i-am lasat acolo..suna-ma 0726577599

          Comentariu


          • A fost un turneu organizat excelent, fara timpi morti. Multumim Giurgiu, d-lui Dena Corneliu, d-lui Vranceanu si d-lui Badulescu pentru atentia de care au dat dovada pentru ca turneul sa se desfasoare in cele mai bune conditii, pentru ca s-au gandit sa asigure si asistența medicala si pentru meniul excelent pe care l-am savurat cu totii. A fost cu adevarat un turneu al prieteniei ! Cu siguranta ca vom reveni cu placere oricand la Giurgiu. Un TURNEU DE 10 + !!!
            Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

            Comentariu


            • Un turneu de 5 stele.Cat mai multe turnee de acest gen la Giurgiu.

              Comentariu


              • Multumesc foarte mult pentru aprecieri.

                Comentariu


                • Lemn - Donic Waldner AR
                  FH - Focus Snipe III
                  BH - MilkyWay-Neptune

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X