Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Cupa Dumbravita 06 Martie 2016

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Cupa Dumbravita 06 Martie 2016

    Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ? - Cupa Dumbravita 06 Martie 2016

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m

    DATA: DUMINICA 06 Martie 2016

    LOGISTICA: 16 JOOLA .Spatiu de joc 12 m*7 m .Mingi *** celuloid

    CATEGORIILE-TURNEULUI

    3.Turneu Categoria Incepatori ?toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .30+ 2 Wildcard , 8 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 10.00

    4.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 12 si 19
    Nr participanti 46+ 2 Wildcard ,12 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 11.30

    5.Turneu Categoria Open toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti 22+2 Wildcard ,6 mese inf ,6 mese sup
    Ora de incepere 12.30

    ORA INCHIERE TURNEU MAX 19.00 (din experienta turneelor anterioare)

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-25 Lei adulti,15 lei copii , 2 leu catre AMATUR
    DOAMNELE si DOMNISOARELE primesc taxa de participare cadou in cinstea zilei de 8 Martie

    FACILITATI. Patiserie, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP,se califica 3 ,locurile 4-5 joaca pt ultima patrime,(cincime )a clasamentului.
    -Grupe sup de 3 dupa o cheie aleatoare,se califica 2 ,pozitia 3 sist elim pt pozitionare mai exacta.
    -Eliminatori

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic cu mentiunea ca daca se ocupa locurile organizatorul isi rezerva dreptul de a trece pe lista de asteptare persoanele care la turneele precedente (turneele organizate de EMI) au avut retrageri nejustificate .Pana in data de 05.03.2016 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 05.03.2016 Sambata ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Multumesc de intelegere.



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4 -Medalie,Diploma
    Primele 2 locuri din repozitionare-Premii

    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita


    Cine doreste Calendarul Amatur 2016 il va gasi la organizator.5 lei buc

    Multumim lui Adi Lazaroiu,Marcel Giosan si Roman Bogdan pentru intelegere acordata.
    Ultima editare de Zosim1; 29.feb.2016, 01:34.

  • #2
    Rezervat Inscrieri

    Inscrieri Open - on 05/03/2016 at 19:06:51

    1. Roman Bogdan, Arad, 3 - 33.59 - O
    2. Avram Victor, Arad, 33 - 26.5 - O
    3. Dumitrescu Cristina, Medias, 590 - 25.5 - OLJF
    4. Pauliuc Madalina, Timisoara, 1004 - 24.5 - OF
    5. Craciun Calin, Oradea, 91 - 24.17 - O
    6. Prundaru Horia, Arad, 216 - 23.39 - O
    7. Spatariu Daniel, Arad, 55 - 22.78 - O
    8. Curut Gabriel, Timisoara, 161 - 22.19 - O
    9. Mihalescu Dinu, Timisoara, 109 - 21.3 - O
    10. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 703 - 20.92 - O
    11. Valics Emese, Ungaria, 1497 - 20.75 - OF
    12. Budes Alin, Timisoara, 401 - 20.54 - O
    13. Verdet Adrian, Timisoara, 632 - 20.5 - O
    14. Popet Doru, Timisoara, 1097 - 20.5 - O
    15. Creinicean Liviu, Oravita, 153 - 20.3 - O
    16. Moldovan Daniel, Dumbravita, 953 - 20 - O
    17. Crisanov Aurel, Timisoara, 615 - 19.55 - O
    18. Sferlea Marius, Oradea, 119 - 19.53 - O
    19. Dani Leo, Arad, 108 - 19.48 - OH
    20. Cotca Dacian, Oradea, 131 - 18.88 - A
    21. Tanacs Imre, Ungaria, 1596 - 17.75 - A
    22. Manea Adrian, Timisoara, 1058 - 17 - A
    23. Manea Karla, Timisoara, 1211 - 16.5 - AF
    24. Tanasa Antonio, Dumbravita, 1072 - 16 - A
    25. Balint Andreea, Dumbravita, 1369 - 14.75 - AF
    26. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 1054 - 14.58 - A
    27. Badea Bogdan, Dumbravita, 1073 - 14.5 - A
    28. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1155 - 13.5 - A
    29. Deak Valentin, Sebis, 1205 - 9.67 - A
    30. Olah David, Timisoara, 3293 - 0 - O



    Inscrieri Avansati - on 05/03/2016 at 21:37:35

    1. Lacatis Ghita, Arad - 158 - 18.53 - A
    2. Istrate Samir, Arad - 450 - 18.5 - A
    3. Vaida Sorin, Oradea - 246 - 18.28 - A
    4. Szalay Liviu, Oradea - 184 - 18.19 - A
    5. Olariu Dorin, Timisoara - 924 - 16.83 - A
    6. Ghile Ioan, Oradea - 278 - 16.11 - A
    7. Csaky Tiberiu, Resita - 502 - 16.07 - A
    8. Ticu Sorin, Lugoj - 508 - 15.63 - A
    9. Melnicenco Beniamin, Timisoara - 1251 - 15.5 - A
    10. Manu Nicolae, Resita - 955 - 15.25 - A
    11. Munteanu Constantin, Resita - 1052 - 14.58 - A
    12. Venter Liviu, Resita - 1053 - 14.58 - A
    13. Neamt Doru, Arad - 554 - 14.54 - AW
    14. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 411 - 14.25 - A
    15. Lulciuc Dumitru, Timisoara - 1304 - 14 - A
    16. Ardelean Raul, Arad - 619 - 13.96 - A
    17. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 372 - 13.75 - A
    18. Munteanu Sorin, Arad - 1351 - 13 - A
    19. Drinceanu Lilian, Oravita - 609 - 12.84 - A
    20. Nagy Iosif, Arad - 459 - 12.78 - AW
    21. Cecan Vasile, Timisoara - 346 - 12.75 - A
    22. Paladuta Victor, Timisoara - 1231 - 11.5 - A
    23. Roseti Ionut, Lugoj - 512 - 11.28 - A
    24. Busu Romulus, Hunedoara - 1142 - 11 - A
    25. Popovici Ciprian, Hunedoara - 1695 - 10.75 - A
    26. Cresneac Mihail, Resita - 1865 - 10.75 - A
    27. Mateescu Florin, Hunedoara - 1602 - 9.75 - A
    28. Fieraru George, Timisoara - 1921 - 9.75 - A
    29. Olah Remus, Arad - 794 - 9.3 - A
    30. Vela Gabriel, Caransebes - 895 - 8.65 - A
    31. Oancea Eduard, Arad - 1643 - 7.75 - A
    32. Carabas Cosmin, Timisoara - 1415 - 7.25 - A
    33. Pop Ioan, Timisoara - 1217 - 7.17 - A
    34. Joumach Abdulah Rahima, Timisoara - 1459 - 6.58 - A
    35. Balint Tiberiu, Timisoara - 2040 - 2.75 - A
    36. Savu Cristian, Oradea - 1767 - 0 - A
    37. Struna Ionut, Arad - 2047 - 0 - A
    38. Struna Adela, Arad - 2293 - 0 - AF
    39. Suciu Razvan, Deva - 3390 - 0 - A
    40. Poiana Gigi, Timisoara - 3391 - 0 - A
    41. Demjen Ester, Zalau - 3392 - 0 - A
    42. Marta Marcel, Timisoara - 3393 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 05/03/2016 at 22:33:55

    1. Totos Ludovic, Marghita - 1029 - 11.58 - A
    2. Tisza Iosif, Arad - 547 - 11.41 - A
    3. Sferlea Alesia, Oradea - 682 - 8.88 - AJF
    4. Fekete Istvan, Arad - 652 - 8.44 - A
    5. Marisca Darius, Arad - 1290 - 7.5 - A
    6. Craiovan Victor, Resita - 1196 - 6.05 - A
    7. Cindea Cristian, Medias - 1276 - 6 - AJ
    8. Bornea Valentin, Arad - 1706 - 5.25 - A
    9. Faur Lucian, Jimbolia - 2401 - 4.75 - A
    10. Sabau Victor, Arad - 1407 - 4.25 - A
    11. Cotca Diana, Oradea - 1687 - 4.25 - AF
    12. Moraru Lavinia, Arad - 2541 - 3.75 - AF
    13. Glavan Radu, Timisoara - 2034 - 3.5 - A
    14. Orban Madalina, Timisoara - 2137 - 3 - AF
    15. Balint Tiberiu, Timisoara - 2040 - 2.75 - A
    16. Cotca Rares, Oradea - 1889 - 2.58 - A
    17. Danescu Radu, Timisoara - 2156 - 0 - A
    18. Hancig Mircea, Dumbravita - 2487 - 0 - A
    19. Lascu Marius, Dumbravita - 2488 - 0 - A
    20. Badea Catalin, Dumbravita - 3100 - 0 - A
    21. Szalay Liliana, Oradea - 3389 - 0 - A
    22. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara - 3390 - 0 - A
    23. Ioan Livius Lile, Arad - 3391 - 0 - A
    24. Ankar Mohamed, Timisoara - 3392 - 0 - A
    25. Ankar Uashim, Timisoara - 3393 - 0 - A
    26. Jurca Razvan, Bocsa - 3394 - 0 - A
    27. Gottvald Alfred, Bocsa - 3395 - 0 - A
    28. Tina Constantin, Bocsa - 3396 - 0 - A
    29. Vuca Adrian, Bocsa - 3397 - 0 - A
    30. Trebel Robert, Bocsa - 3398 - 0 - A
    31. Baloiu Lucian, Dumbravita - 3399 - 0 - A
    32. Orban Alin, Timisoara - 3400 - 0 - A
    33. Dehelean Octavian, Timisoara - 3401 - 0 - A
    34. Zegheanu Alina, Timisoara - 3402 - 0 - A
    35. Pop Stefan., Zalau - 3403 - 0 - A
    36. Iosif Patriciu, Zalau - 3404 - 0 - A
    37. Sav David, Zalau - 3405 - 0 - A
    38. Demjen Kata, Zalau - 3406 - 0 - A
    39. Hila Beatrice, Medias - 3407 - 0 - A
    Ultima editare de Zosim1; 05.mar.2016, 22:34.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat ClasamentClasament Open

      1. Avram Victor - Arad
      2. Roman Bogdan - Arad
      3 -- 4
      Valics Emese - Ungaria
      Butnariu Daniel - Timisoara
      5 -- 8
      Sferlea Marius - Oradea
      Pauliuc Madalina - Timisoara
      Talpes Mircea - Timisoara
      Moldovan Daniel - Dumbravita
      9 -- 16
      Budes Alin - Timisoara
      Manea Karla - Timisoara
      Verdet Adrian - Timisoara
      Prundaru Horia - Arad
      Tanacs Imre - Ungaria
      Badea Bogdan - Dumbravita
      Balint Andreea - Dumbravita
      Curut Gabriel - Timisoara
      17 -- 1v gr.sup.
      Cotca Dacian - Oradea
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Spatariu Daniel - Arad
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Creinicean Liviu - Oravita
      Dumitrescu Cristina - Medias
      Crisanov Aurel - Timisoara
      Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
      Deak Valentin - Sebis
      25 -- 31 0v gr.inf.
      Craciun Calin - Oradea
      Dani Leo - Arad
      Ciucioiu Dorin - Timisoara
      Manea Adrian - Timisoara
      Tanasa Antonio - Dumbravita
      Popet Doru - Timisoara
      Olah David - Timisoara

      Clasament Avansati


      1. Vaida Sorin - Oradea
      2. Manu Nicolae - Resita
      3 -- 4
      Fieraru George - Timisoara
      Neamt Doru - Arad
      5 -- 8
      Szalay Liviu - Oradea
      Ardelean Raul - Arad
      Cresneac Mihail - Resita
      Melnicenco Beniamin - Timisoara
      9 -- 16
      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      Moca Alina- Medias
      Roseti Ionut - Lugoj
      Struna Ionut - Arad
      Munteanu Constantin - Resita
      Istrate Samir - Arad
      Drinceanu Lilian - Oravita
      Csaky Tiberiu - Resita
      16 -- 19
      Ghile Ioan - Oradea
      Venter Liviu - Resita
      Paladuta Victor - Timisoara
      Lulciuc Dumitru - Timisoara
      20 -- 1v gr.sup.
      Poiana Gigi - Timisoara
      21 -- 29 0v gr.sup.
      Lacatis Ghita - Arad
      Cecan Vasile - Timisoara
      Nagy Iosif - Arad
      Carabas Cosmin - Timisoara
      Joumach Abdulah Rahima - Timisoara
      Mateescu Florin - Hunedoara
      Struna Adela - Arad
      Suciu Razvan - Deva
      Demjen Ester - Zalau
      30 -- 2v gr.inf.
      Ticu Sorin - Lugoj
      31 -- 33 1v gr.inf.
      Olah Remus - Arad
      Popovici Ciprian - Hunedoara
      Mitrica Florin - Timisoara
      34 -- 41 0v gr.inf.
      Stoica Ioan Florin - Lugoj
      Vela Gabriel - Caransebes
      Olariu Dorin - Timisoara
      Busu Romulus - Hunedoara
      Pop Ioan - Timisoara
      Munteanu Sorin - Arad
      Oancea Eduard - Arad
      Balint Tiberiu - Timisoara

      [QUOTE=Zosim1;296674][COLOR=red][b]

      Clasament Incepatori

      1. Marta Marcel - Timisoara
      2. Savu Cristian - Oradea
      3 -- 4
      Hancig Mircea - Dumbravita
      Hila Beatrice - Medias
      5 -- 8
      Vuca Adrian - Bocsa
      Sav David - Zalau
      Tina Constantin - Bocsa
      Fekete Istvan - Arad
      9 -- 16
      Lei Ester - Ungaria
      Cindea Cristian - Medias
      Gottvald Alfred - Bocsa
      Lei Balazs - Ungaria
      Trebel Robert - Bocsa
      Iosif Patriciu - Zalau
      Sabau Victor - Arad
      Glavan Radu - Timisoara
      17 -- 24
      Tisza Iosif - Arad
      Totos Ludovic - Marghita
      Craiovan Victor - Resita
      Tanacs Nora - Ungaria
      Lascu Marius - Dumbravita
      Ankar Mohamed - Timisoara
      Orban Alin - Timisoara
      Mirza Karim - Timisoara
      25 -- 1v gr.sup.
      Pop Stefan. - Zalau
      26 -- 36 0v gr.sup.
      Sferlea Alesia - Oradea
      Marisca Darius - Arad
      Cotca Diana - Oradea
      Bornea Valentin - Arad
      Stanusila Razvan - Dumbravita
      Orban Madalina - Timisoara
      Faur Lucian - Jimbolia
      Muller Evelin - Ungaria
      Demjen Kata - Zalau
      Palade Puiu - Timisoara
      Magyorosi Mihaita - Timisoara
      37 -- 40 1v gr.inf.
      Moldovan Dora - Dumbravita
      Cotca Rares - Oradea
      Dehelean Octavian - Timisoara
      Ankar Washim - Timisoara
      41 -- 49 0v gr.inf.
      Stanusila Oana - Dumbravita
      Berinde Luca - Dumbravita
      Badea Catalin - Dumbravita
      Szalay Liliana - Oradea
      Lulciuc Dumitru Cosmin - Timisoara
      Jurca Razvan - Bocsa
      Baloiu Lucian - Dumbravita
      Lile Ioan Livius - Arad
      Zegheanu Alina - Timisoara



      Nu am inregistrat absenti nemotivati.
      Ultima editare de Zosim1; 25.mar.2016, 11:23.

      Comentariu


      • #4
        Craciun Calin, Oradea, open

        Comentariu


        • #5
          6 martie este duminica

          Comentariu


          • #6
            Jucătorii care participa la Târgoviște in data de 05 Martie, oare cum ar putea ajunge sa joace si la Dumbravita in 06 Martie ?! Poate ar fi bine sa fie replanificat turneul de la Dumbravita. Mie mi-ar părea rău sa fiu nevoit sa sar peste acest turneu.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de mateidumitru Vezi post
              Jucătorii care participa la Târgoviște in data de 05 Martie, oare cum ar putea ajunge sa joace si la Dumbravita in 06 Martie ?! Poate ar fi bine sa fie replanificat turneul de la Dumbravita. Mie mi-ar părea rău sa fiu nevoit sa sar peste acest turneu.
              Turneul de la Dumbrăvița se adresează jucătorilor din zona de vest care nu prind loc la A+ sau care nu au posibilitatea unei deplasări lungi la Târgoviște.
              Din păcate nu poate fi reprogramat, pe de o parte din cauza calendarului AmaTur dens, pe de altă parte - cea determinantă - datorită calendarului dens de evenimente sportive programate la sala din Dumbrăvița.
              Rămâne valabil însă cel programat pe 27 August, când vor fi și mai multe locuri la dispoziția participanților.
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #8
                Saceleanu Bogdan-Andrei Targu-Jiu Open

                Comentariu


                • #9
                  Fieraru george timisoara avansati!
                  tb alc t05/t05 fx

                  Comentariu


                  • #10
                    Cu mare drag,
                    Roseti Ionuț, Lugoj - avansați.
                    Mulțumesc,
                    Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

                    Comentariu


                    • #11
                      Mihalescu Dinu - Timisoara, Open
                      Olah David - Timisoara, incepatori
                      Vela Gabriel - Caransebes, incepatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Hunedoara Busu Romulus,Mateescu Florin,Popovici Ciprian toți la avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Incerc sa ajung si eu la Avansati, Turburan Ion din Resita.
                          Blade: Mizutani ZLC
                          FH Nittaku Fastarc G1
                          BH Xiom Sigma II Euro

                          Comentariu


                          • #14
                            e înscrie din Deva la Amatori MIDVICHI ALEXANDRU

                            Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Arad cu placere ma inscriu Neamt Doru la Amatori.

                              Comentariu


                              • #16
                                Lacatis Ghita
                                Arad-Avansati

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Arad la incepatori :
                                  - Fekete Istvan
                                  - Tisza Iosif

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Sabau Victor
                                    Arad-Incepatori

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cecan Vasile - avansati
                                      Roman Bogdan - open
                                      Istrate Samir - avansati
                                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Marius Sferlea-Oradea,open
                                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Spatariu Daniel - open
                                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Paladuta Victor, Timișoara, avansați.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Victor Craiovan - Reșița, începători
                                              STIGA Infinity VPS V
                                              Rhyzm-P | Rhyzm-P

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ticu Sorin,Lugoj-avansati

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Prundaru Horia -Open Arad

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X