Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Medias - 12 mar 2016 - Cupa Romgaz & “EMI-TT”

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A - Medias - 12 mar 2016 - Cupa Romgaz & “EMI-TT”

    LOCALITATEA: Medias - jud. SIBIU
    DATA: 12 martie 2016
    Sala de Sport a Clubului de Tenis de Masa ROMGAZ Medias
    ADRESA: Str. GRAVORILOR Nr 6 (langa fabrica de sticla Vitrometan si sediul ROMGAZ) - Google Maps Medias

    LOGISTICA: 12 mese aprobate ITTF

    TAXA: 25 RON
    - 15 RON - copii, 0 ron - persoane cu dizabilitati
    - se asigura apa minerala

    PREMII: Cupe, diplome locurile 1-4, diplome si medalii loc. 5-8

    AMATORI - Ora inceperii: 09.30 - inscrieri pana la ora 09.15
    OPEN - Ora inceperii: 14.00 - inscrieri pana la 13.45
    NUMAR MAXIM DE JUCATORI: 72 amatori (12 grupe), 36 open (6 grupe)

    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti - se vor putea intalni doar in finala cu adversarii din superioare.

    INSCRIERI:
    - Pe forum pana vineri ora 20;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
    - organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea jucatorilor care figureaza cu absente in clasamentul general;

    Organizator principal: Temelie Dragos - 0745/703622
    Partener: Emi-TT (Dumitru Beltechi)
    Organizator tehnic - Apian Florin

    CAZARE: Vila Flora http://www.vila-flora.ro

    Firma Emi-TT (www.mesedetenis.ro) va fi prezenta pentru vanzarea de materiale sportive la acest turneu.
    Va fi, ca de obicei, un stand cu produse de patiserie, cafea si diferite bauturi la preturi minime.

    Ultima actualizare a listei de inscrieri se va face vineri ora 20, locurile ramase libere in urma retragerilor/absentelor nemotivate vor fi completate sambata dimineata dupa regula 'primul venit/primul servit'.
    Ultima editare de FlorinBN; 10.mar.2016, 08:27.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Nu au fost absenti nemotivati.

    Clasament Open

    1. Muntean Diana - Medias
    2. Zbancu Leo - Deva
    3 -- 4
    Balog Andreea - Arad
    Dumitrescu Cristina - Medias
    5 -- 8
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Toth Beatrice - Medias
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Sicoe Rodica - Cugir
    9 -- 16
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Schuller Cristian - Sighisoara
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Muntean Alin - Tarnaveni
    Migea Cornel - Sibiu
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Curut Gabriel - Timisoara
    17 -- 1v gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Andone Claudiu - Cugir
    Aron Darie - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    25 -- 2v gr.inf.
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    26 -- 33 1v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    Hutanu Alin - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Radu Constantin - Sibiu
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    34 -- 37 0v gr.inf.
    Iancu Sorin - Sibiu
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Pavel Calin - Hunedoara
    Zaroni Vlad - Hunedoara

    Clasament Amatori

    1. Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    2. Weiss Simona - Cisnadie
    3 -- 4
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Motorga Dorin - Targu Mures
    5 -- 8
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Busu Romulus - Hunedoara
    9 -- 16
    Serban Marian - Orastie
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Toader George - Agnita
    Beches Andrei - Sibiu
    Cristea Virgil - Cugir
    Moga Madalina - Medias
    Fulop Attila - Aiud
    Zedler Csaba - Agnita
    17 -- 32
    Decean Darian - Sibiu
    Botian Radu - Sibiu
    Mateescu Florin - Hunedoara
    Benyovski Bela - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Horvath Mircea - Orastie
    Barac Marius - Sibiu
    Ratiu Valer - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Ciky Cornel - Fagaras
    Dordea Lucian - Medias
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    33 -- 48 0v gr.sup.
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Muresanu Alex - Sibiu
    Bucur Dan - Cisnadie
    Dirlea Ioan - Aiud
    Comsa Dan - Sibiu
    Janosi Attila - Targu Mures
    Samoila Florin - Sighisoara
    Postelnicu Mihai - Deva
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Malene Petru - Fagaras
    Kondort Dan - Sibiu
    Givan Cristian - Sibiu
    Dragomir Paul - Sibiu
    Szakacs Marius - Sanpaul
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    49 -- 2v gr.inf.
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    50 -- 61 1v gr.inf.
    Gligor George - Sibiu
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Cindea Cristian - Medias
    Popa Rares - Medias
    Zsold Valentin - Medias
    Morariu Marius - Sibiu
    Oniga Paul - Blaj
    Jeler Nicolae - Orastie
    62 -- 72 0v gr.inf.
    Banea Radu - Sibiu
    Rosianu Nicolae - Sibiu
    Dorling Raul - Cisnadie
    Zedler Iuliu - Blaj
    Midvichi Alexandru - Deva
    Szabo Attila - Fagaras
    Prodan Vasile - Medias
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Veres Adrian - Orastie
    Bereski Robert - Tarnaveni
    Oltean Claudiu - Tarnaveni

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    Inscrieri Open - on 11-Mar-16 at 19:36:42

    1. Sicoe Rodica, Cugir, 7 - 32.98 - OFW
    2. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 30.52 - O
    3. Nascu Serban, Cluj Napoca, 137 - 30.46 - O
    4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 14 - 30.45 - OL
    5. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 13 - 29.71 - OL
    6. Balog Andreea, Arad, 37 - 28.69 - OF
    7. Muntean Alin, Tarnaveni, 85 - 28.28 - O
    8. Apian Florin, Bistrita, 31 - 27.93 - O
    9. Zbancu Leo, Deva, 513 - 26.5 - O
    10. Capusan Sorin, Tarnaveni, 196 - 26.11 - O
    11. Andone Claudiu, Cugir, 73 - 25.72 - O
    12. Dumitrescu Cristina, Medias, 590 - 25.5 - OLJF
    13. Muntean Diana, Medias, 978 - 25.5 - OLF
    14. Aron Darie, Sibiu, 76 - 25.19 - O
    15. Daneliuc Gabi, Sibiu, 40 - 24.98 - O
    16. Toth Beatrice, Medias, 1167 - 24.75 - OLF
    17. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 245 - 24.54 - O
    18. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 360 - 22.54 - O
    19. Curut Gabriel, Timisoara, 161 - 22.19 - O
    20. Migea Cornel, Sibiu, 123 - 22.03 - O
    21. Kaposta Victor, Arad, 72 - 21.91 - O
    22. Lunca Razvan, Tarnaveni, 296 - 21.82 - O
    23. Mitzea Alexandru, Sibiu, 122 - 21.56 - O
    24. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 263 - 20.97 - O
    25. Tincu Laurentiu, Sibiu, 942 - 20.75 - O
    26. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 102 - 20.39 - O
    27. Todarcea Ioan, Sibiu, 191 - 20.25 - O
    28. Schuller Cristian, Sighisoara, 1349 - 19.75 - O
    29. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 416 - 19.39 - O
    30. Tipser Gabriel, Sighisoara, 339 - 19.25 - O
    31. Iancu Sorin, Sibiu, 242 - 19 - O
    32. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 273 - 18.75 - A
    33. Pavel Calin, Hunedoara, 361 - 18.72 - A
    34. Bleoca Marius, Tarnaveni, 522 - 18.68 - A
    35. Radu Constantin, Sibiu, 187 - 16.2 - AW
    36. Zaroni Vlad, Hunedoara, 1800 - 1.75 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Suciu Cristian, Dej
    2. Moldovan Cristian, Tarnaveni
    3. Barabas Sandor, Toplita
    4. Zelariu Petru, Tarnaveni
    5. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure
    6. Denes Ferenc, Praid
    7. Vladoiu Gelu, Brasov
    8. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc
    9. Sipos Ferenc, Targu Mures
    10. Carpaci Alexandru, Ludus


    Inscrieri Amatori - on 11-Mar-16 at 20:02:53

    1. Toader George, Agnita, 265 - 18.91 - A
    2. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 251 - 18.63 - A
    3. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 369 - 18.42 - A
    4. Groza Alexandru, Cisnadie, 289 - 17.82 - A
    5. Barac Marius, Sibiu, 223 - 17.19 - AW
    6. Ciobanu Daniel, Blaj, 214 - 17.17 - A
    7. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 900 - 16.92 - A
    8. Zedler Csaba, Agnita, 322 - 16.71 - AW
    9. Beches Andrei, Sibiu, 231 - 16.64 - A
    10. Benyovski Bela, Sibiu, 260 - 15.94 - AW
    11. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 385 - 15.78 - A
    12. Weiss Simona, Cisnadie, 442 - 15.54 - AF
    13. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 413 - 15.38 - A
    14. Matei Dumitru, Deva, 306 - 15.33 - AW
    15. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 370 - 15.28 - A
    16. Muresanu Alex, Sibiu, 315 - 15.25 - A
    17. Motorga Dorin, Targu Mures, 415 - 15.16 - A
    18. Janosi Attila, Targu Mures, 523 - 15.11 - A
    19. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 525 - 15 - AH
    20. Cristea Virgil, Cugir, 334 - 14.89 - A
    21. Dirlea Ioan, Aiud, 477 - 14.5 - AH
    22. Ratiu Valer, Sibiu, 679 - 14.5 - A
    23. Horvath Mircea, Orastie, 478 - 14.16 - A
    24. Dordea Lucian, Medias, 458 - 13.84 - AW
    25. Decean Darian, Sibiu, 376 - 13.39 - A
    26. Botian Radu, Sibiu, 484 - 13.09 - A
    27. Bucur Dan, Cisnadie, 470 - 12.97 - A
    28. Samoila Florin, Sighisoara, 562 - 12.82 - A
    29. Pacurar Cosmin, Blaj, 485 - 12.72 - A
    30. Fulop Attila, Aiud, 351 - 12.65 - A
    31. Comsa Dan, Sibiu, 504 - 11.56 - A
    32. Serban Marian, Orastie, 963 - 11.31 - A
    33. Busu Romulus, Hunedoara, 1142 - 11 - A
    34. Popovici Ciprian, Hunedoara, 1695 - 10.75 - A
    35. Ciky Cornel, Fagaras, 473 - 10.65 - AW
    36. Manitiu Florin, Sibiu, 588 - 10.63 - A
    37. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 827 - 10.11 - A
    38. Barbulescu Dan, Sibiu, 1482 - 9.75 - A
    39. Mateescu Florin, Hunedoara, 1602 - 9.75 - A
    40. Gligor George, Sibiu, 604 - 9.34 - A
    41. Postelnicu Mihai, Deva, 589 - 9.28 - A
    42. Roghina R.Cosmin, Sibiu, 613 - 8.81 - A
    43. Banea Radu, Sibiu, 675 - 8.31 - A
    44. Varadi Tudor Calin, Deva, 797 - 7.83 - A
    45. Sabau Mircea, Tarnaveni, 939 - 7.68 - A
    46. Szakacs Marius, Sanpaul, 1682 - 7 - A
    47. Rosianu Nicolae, Sibiu, 1021 - 6.9 - AW
    48. Givan Cristian, Sibiu, 798 - 6.88 - A
    49. Sarcani Andrei, Targu Mures, 862 - 6.82 - A
    50. Dragomir Paul, Sibiu, 917 - 6.75 - A
    51. Malene Petru, Fagaras, 735 - 6.56 - A
    52. Kondort Dan, Sibiu, 773 - 6.53 - A
    53. Sabau Aurel, Tarnaveni, 1703 - 6.5 - A
    54. Cindea Cristian, Medias, 1276 - 6 - AJ
    55. Szabo Attila, Fagaras, 1364 - 5.5 - A
    56. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 1010 - 5.39 - AF
    57. Popa Rares, Medias, 1278 - 5.25 - A
    58. Midvichi Alexandru, Deva, 1320 - 5.13 - A
    59. Zedler Iuliu, Blaj, 1240 - 5.11 - AW
    60. Zsold Valentin, Medias, 1829 - 5 - A
    61. Dorling Raul, Cisnadie, 1198 - 4.92 - AJ
    62. Morariu Marius, Sibiu, 2425 - 4.75 - A
    63. Prodan Vasile, Medias, 1494 - 4 - A
    64. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 1794 - 2.75 - A
    65. Somlea Codrin, Cisnadie, 1797 - 2.5 - A
    66. Moga Madalina, Medias, 1730 - 0 - AF
    67. Oniga Paul, Blaj, 3389 - 0 - A
    68. Jeler Nicolae, Orastie, 3390 - 0 - A
    69. Veres Adrian, Orastie, 3391 - 0 - A
    70. Bereski Robert, Tarnaveni, 3392 - 0 - A
    71. Forgacs Razvan, Tarnaveni, 3394 - 0 - A
    72. Oltean Claudiu, Tarnaveni, 3395 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Holom Dorin, Dumbraveni SB
    2. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni
    3. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni
    4. Zelariu Codrut, Tarnaveni
    5. Peta Octavian, Cluj Napoca
    6. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca
    7. Popa Paul, Sibiu
    8. Bozosan Petre, Sibiu
    9. Teglas Andreea, Ludus
    10. Ambrus Szilard, Ludus
    11. Moldovan Sidonia, Ludus
    12. Bucur Delia, Ludus
    Ultima editare de FlorinBN; 13.mar.2016, 17:00.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Open:

      Baltag Denisa - Medias
      Toth Beatrice - Medias
      Dumitrescu Cristina - Medias
      Muntean Diana - Medias
      Apian Florin - Bistrita
      Pinzar Andrei - Medias

      Amatori:

      Moga Madalina - Medias
      Cindea Cristian - Medias
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Din Sibiu la Amatori:
        Botian Radu
        Benyovski Bela
        Dragomir Mitica
        Cernejenco C-tin
        Ciucur Laurentiu
        Ratiu Valer

        Din Sibiu la Open:
        Danieliuc Gabi
        Aron Darie
        Migea Cornel
        Tincu Laurentiu
        Radu C-tin
        Todarcea Ioan
        Iancu Sorin
        Mitzea Alexandru

        Comentariu


        • #5
          Buna,se inscrie din Cisnadie la amatori Raul Dorling

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu:
            Zedler Csaba-Agnita -Amatori
            Oancea Paul-Agnita-Amatori
            I love table tennis !

            Comentariu


            • #7
              se inscrie din Cisnadie la Amatori Simona Weiss.

              Comentariu


              • #8
                Iuliu Zedler, Blaj, la amatori.

                Comentariu


                • #9
                  Se înscrie din Deva la Amatori MIDVICHI ALEXANDRU

                  Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    La amatori:

                    Negrean Ioan
                    Decean Darian
                    Muresanu Alex
                    Filea Adonis
                    Barac Marius
                    Comsa Dan
                    05 Viscaria 05

                    Comentariu


                    • #11
                      Somlea Darian si Govoreanu Florin din Cisnadie la Open si Groza Alexandru, Somlea Codrin si Bucur Dan tot Cisnadie, la Amatori.

                      Comentariu


                      • #12
                        se inscriu fulop attila ,dirlea ioan ,popa gheorghe si luca eugen din aiud amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          se inscriu din Sighisoara la open Tipter Gabriel si Shuller Cristian
                          se inscriu la amatori din Sighisoara : Samoila Florin, Onet Nicu si Ghidiu Valer.
                          se inscrie la amatori Bardas Ioan din Dumbraveni.
                          Multumim!

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Hunedoara la open Zbancu Leo,pavel calin,zaroni vlad.la avansati busu romulus,Popovici Ciprian,Mateescu florin

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie din Hunedoara, la amatori, David Cosmin.
                              Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Medias la amatori MIHU DOREL, SUTORIS CORNEL, ZSOLD VALENTIN,NEAMTU TIBERIU si DORDEA LUCIAN

                                Comentariu


                                • #17
                                  Buna ziua,
                                  Se inscriu la categoria Amatori: Postelnicu Eric, Postelnicu Mihai, Varadi Tudor Calin - din Deva
                                  Horvath Mircea, Serban Marian - din Orastie.
                                  Multumesc.
                                  O zi buna!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscriu, la amatori, din Sibiu: Roghina R.Cosmin, Banea Radu, Givan Cristian.

                                    Tot la la amatori, din Medias: Popa Rares.

                                    Va multumim!
                                    Limba este întâiul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Craciun Calin, Oradea, open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din Ocna Sibiului la Amatori:

                                        Timaru Ilie

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Tokos Pal si Zakarias Szabolcs din Odorheiu Secuiesc, la open.
                                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                          Tel : 0742 257 995

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Manitiu Florin, Kondort Dan , Morariu Marius din Sibiu la amatori.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mihaly Eva si Szabo Szilard din Odorheiu Secuiesc, la amatori.
                                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                              Tel : 0742 257 995

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din cugir cristea virgil si kromek iulian la amatori.andone claudiu si sicoe rodica la open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Beches Andrei, Sibiu, amatori. Multumesc
                                                  ZJ-SZLC
                                                  fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X