Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Ploiești 12.03.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Shase???
    Cam putini
    De maine imi pun pe o fața mushama
    Ba nu
    Pe ambele



    Sent

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de Victor Sencu Vezi post
      E ce v am zis eu
      Primele trei locuri ieearba


      Sent
      Primele trei locuri de unde?La amatori primii 4 soft iar la open iarba= Mostovoi si Caloianu sandwich,asa ca nu mai dramatizati.Oricum ati jucat foarte bine..felicitari.
      Ultima editare de BOZGANU; 12.mar.2016, 21:54.

      Comentariu


      • #78
        Eee
        Ia mai verifica tu odata
        Eu am jucat cu toti
        Cica zicea unu ca nu vreau sa supar
        Ete eu vreau
        Nota mea
        2 cu scarba
        Sincer
        Corect
        Corespunzstor
        Aferent
        Mai nene mah


        Sent

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de Victor Sencu Vezi post
          Eee
          Ia mai verifica tu odata
          Eu am jucat cu toti
          Cica zicea unu ca nu vreau sa supar
          Ete eu vreau
          Nota mea
          2 cu scarba
          Sincer
          Corect
          Corespunzstor
          Aferent
          Mai nene mah


          Sent
          Eu am verificat si asa este cum am scris...Cred ca sunteti prea exigent cu dumneavoastra.

          Comentariu


          • #80
            Eu unul multumesc organizatorilor. O sa revin cu siguranta.

            Puteti pune doar ierbari la mine in grupa
            Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
            FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
            BH: Tibhar Quantum X Pro Max

            Comentariu


            • #81
              Si la mine
              Doar la mine
              Dar va rog
              Numai la mine




              Sent

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                Catzi ierbari?
                Earba i baza
                A venit primavara ies mieluseii la earba carne de tun maaaaa!!!!

                Sent

                Comentariu


                • #83
                  Singurul cu o victoriee in superioare.. Chooo ))) Un turneu frumos cu Valori incontestabile .. Si organizare exceptionala.. La mai multe
                  Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
                  Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
                  Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

                  Comentariu


                  • #84
                    Felicitari Luci si Adriana pentru organizare !!!

                    - - - Actualizat - - -

                    Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                    Shase???
                    Cam putini
                    De maine imi pun pe o fața mushama
                    Ba nu
                    Pe ambele
                    Fete gasesti la mn



                    Sent

                    Comentariu


                    • #85
                      Organizatoriifelicitari
                      Asta i o alta discutie


                      Sent

                      Comentariu


                      • #86
                        Dar va rog sa ma puneti persona non grata
                        Dc locul unu la open a avut iearba , sandwich soft michael Jackson sau slash
                        Eu vreau non grata
                        Pe viata




                        Sent

                        Comentariu


                        • #87
                          "Dc locul unu la open a avut iearba , sandwich soft michael Jackson sau slash "
                          De ce nu?
                          Nu avem motive sa va declaram persoana non grata deocamdata,mai ales ca sunteti simpatic...Calmati va ,noaptea e un sfetnic bun.
                          Ultima editare de BOZGANU; 12.mar.2016, 22:53.

                          Comentariu


                          • #88
                            Felicitari castigatorilor:La open Caloianu Iuliana (cu sandwich ul ala Michael Jackson;slash,disco) si Sorescu Mircea la amatori(care joaca saracul cu o singura fata impotriva tuturor).Dar in special vreau sa-l felicit pe Dan Sarbu care este la prima medalie din cariera.

                            Comentariu


                            • #89
                              Felicitari tuturor
                              Gata cu caterinca
                              Ma bucur ca am ajuns la turneu si sper din tot sufletul sa ne vedem sanatosi si la anul in aceeasi locatie
                              Totusi
                              As vrea sa apara o noua fața: Mc Hammer
                              Care sa bata toate yiearbele de pana acum


                              Sent

                              Comentariu


                              • #90
                                Iti multumesc Lucian! Felicitari pentru inca un turneu reusit; Multumiri si Adrianei pentru tot ce face pentru noi.
                                .. eu am avut "bafta" de data asta - un culoar favorabil m-a adus pe locul 3.
                                Felicitari tuturor concurentilor! A fost un turneu deosebit de disputat, mai ales in Inferioare.
                                Tot respectul pentru Constantin Teodor, din București, jucator foarte bun de Open, care prin prezenta lui a ridicat valoarea turneului si totodata interesul fata de competitie.

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                  Eu am identificat trei


                                  Sent
                                  Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                  E ce v am zis eu
                                  Primele trei locuri ieearba


                                  Sent
                                  Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                  M apuc de tzurka
                                  Clar
                                  Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                  Eee
                                  Ia mai verifica tu odata
                                  Eu am jucat cu toti
                                  Cica zicea unu ca nu vreau sa supar
                                  Ete eu vreau
                                  Nota mea
                                  2 cu scarba
                                  Sincer
                                  Corect
                                  Corespunzstor
                                  Aferent
                                  Mai nene mah
                                  Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                  Dar va rog sa ma puneti persona non grata
                                  Dc locul unu la open a avut iearba , sandwich soft michael Jackson sau slash
                                  Mai non-gratule, mai Maical Jacson modern al tenisului de masa, daca nu-ti convine erburili stai acasa, ramai la piureul de cartofi, ca-i soft si faci ce vrei cu el, si nu mai polua topicurile cu nemultumirile vis-a-vis de colegii care joace cu materiale. Ce tot te vaiti ca o baba, credeai ca vii la Ploiești si-i zapacesti pe toti?
                                  Fa-ti vreme in timpul saptamanii si vino la Progresul sa pui osul la munca si sa te antrenezi cu Marian Bogdan sau altii si o sa vezi ca nu mai e asa de greu, fetito... Suna-ma, te ajut cu mare drag.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Bogdanel, Victor Sencu e un simpatic, n-a deranjat pe nimeni. Are un joc frumos si te poate bate numai din "serve".
                                    ..Am o propunere pentru el: scoatem ierbarii la urmatorul turneu (ii decalificam, nu-i primim in sala, ii amemenintam..) dar il punem pe Sencu sa joace cu Mircea Sorescu in inferioare, superioare si eventual in eliminatorii.

                                    PS.
                                    Te felicit ca ai avut curajul sa te duci singur la Turneul de la Giurgiu, si vad ca te-ai descurcat onorabil.

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Bogdanel a scos coltzii
                                      Mersi ptr sfaturi
                                      Desi nu ti impartasesc ideile am sa tin cont de ele
                                      In decursul timpului cate meciuri mi ai luat la antrenamente?
                                      Am zis eu ceva vreodata de tine?



                                      Sent

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Acum inteleg de ce se plang toti de materiale si ierburi..din cauza nestiintei lor...dau un exemplu pe burca valentin...sau horia nitescu..(cu ei am jucat) care nu le.a pasat de iarba..m.au batut fara drept de apel!

                                        Trimis de pe al meu V1_Viper folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Secvente Turneu

                                          https://www.facebook.com/98135821522...1030390259453/
                                          Ultima editare de Marian Bogdan; 13.mar.2016, 16:17.
                                          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                          George Bernard Shaw

                                          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de Dan12 Vezi post
                                            Bogdanel, Victor Sencu e un simpatic, n-a deranjat pe nimeni. Are un joc frumos si te poate bate numai din "serve".
                                            ..Am o propunere pentru el: scoatem ierbarii la urmatorul turneu (ii decalificam, nu-i primim in sala, ii amemenintam..) dar il punem pe Sencu sa joace cu Mircea Sorescu in inferioare, superioare si eventual in eliminatorii.

                                            PS.
                                            Te felicit ca ai avut curajul sa te duci singur la Turneul de la Giurgiu, si vad ca te-ai descurcat onorabil.
                                            Dane ,cred ca se alinta între ei.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              As intra si eu cu placere in jocul de tachinare dintre colegii mei din Targoviște, dar am de remarcat ceva mult mai serios. Am urmarit-o cu interes maxim pe Caloianu Iuliana. Am remarcat pe langa talent si precizie si multa modestie. Concluzia mea a fost ca a vorbit putin si a realizat foarte mult. Va sfatuiesc sa faceti si voi la fel. Felicitari Iulina.
                                              Ii transmit felicitari si prietenului meu Sarbu Dan.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                "Edy Alexman;294777]Acum inteleg de ce se plang toti de materiale si ierburi..din cauza nestiintei lor...dau un exemplu pe burca valentin...sau horia nitescu..(cu ei am jucat) care nu le.a pasat de iarba..m.au batut fara drept de apel!"

                                                Mai Edy Alexman......! De cand ti-ai pus "SUPER BLOCK" ai inceput sa dai la "geoale"? Putina modestie nu ti-ar strica!

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Postat în original de Cristi I Vezi post
                                                  "Edy Alexman;294777]Acum inteleg de ce se plang toti de materiale si ierburi..din cauza nestiintei lor...dau un exemplu pe burca valentin...sau horia nitescu..(cu ei am jucat) care nu le.a pasat de iarba..m.au batut fara drept de apel!"

                                                  Mai Edy Alexman......! De cand ti-ai pus "SUPER BLOCK" ai inceput sa dai la "geoale"? Putina modestie nu ti-ar strica!
                                                  Nu dau la "geoale" pentru ca joc cu SUPER BLOCK...mai degraba se vad antrenamentele aproape zilnice dl cristi! Stima

                                                  Trimis de pe al meu V1_Viper folosind Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Dan12 Vezi post
                                                    Bogdanel, Victor Sencu e un simpatic, n-a deranjat pe nimeni. Are un joc frumos si te poate bate numai din "serve".
                                                    ..Am o propunere pentru el: scoatem ierbarii la urmatorul turneu (ii decalificam, nu-i primim in sala, ii amemenintam..) dar il punem pe Sencu sa joace cu Mircea Sorescu in inferioare, superioare si eventual in eliminatorii.

                                                    PS.
                                                    Te felicit ca ai avut curajul sa te duci singur la Turneul de la Giurgiu, si vad ca te-ai descurcat onorabil.
                                                    Dane, sa stii ca toti care au fost la Giurgiu au scapat teferi, nimeni nu s-a atins de ei , asa ca poti veni si tu data viitoare fara frica.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X