Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Bucuresti - Toptenis Arena 2-3 aprilie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A+ Bucuresti - Toptenis Arena 2-3 aprilie 2016

    TURNEU A+ BUCURESTI - TOPTENIS ARENA 2-3 APRILIE 2016

    LOCALITATEA:
    BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    DATA: 2-3 aprilie 2016
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SemaParc: de la Statia de metrou Petrache Poenaru (fosta Semanatoarea) se merge pe cheiul Dimbovitei spre Grozavesti (Carefour Orhideea) aprox 50m, pina la strada care intra in SEMA PARC cu bariere auto. Se urmaresc panourile indicatoare cu directia.

    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, spatiu dedicat (inchis) pt fumatori, minibar complet

    TIMPUL PROBABIL ALOCAT:

    SAMBATA 2 aprilie:

    AVANSATI: 9,30 - 19,30
    INCEPATORI 13,30 - 21,30

    DUMINICA 3 aprilie

    OPEN: 9,30 - 19,00

    NUMĂR MAXIM DE PARTICIPANȚI: 324

    AVANSATI 124+2
    INCEPATORI 70+2
    OPEN 124+2

    Inscrierile in ordinea clasamentului.

    NR MESE: 23 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Taraflex Table Tennis

    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere joi 31 martie ora 21,00; Ultima retragere acceptata: vineri, ora 18,00; locurile disponibile vor fi ocupate la sala, in ordinea prezentarii. Jucatorii nemotivati vor fi trecuticu N in clasament.
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei (+ 1 leu pentru parcare). Pentru copiii sub 14 ani inscrisi la amatori 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 3 lei/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU
    :

    - AVANSATI: sambata, ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: sambata ora 13,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,15
    - OPEN: duminica, ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9.15

    TURNEUL PENTRU AVANSATI –SAMBATA ORA 9,30
    Participa jucatori amatori cu MP<19.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 3 (sau 4) jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    Program turneu AVANSATI:
    ora 9,00-9,30 - inscrieri AVANSATI
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare AVANSATI
    ora 15,00-17,00 grupe superioare AVANSATI
    ora 17,00 -19,30 eliminatorii AVANSATI
    19,30 PREMIERE AVANSATI

    TURNEUL PENTRU INCEPATORISAMBATA ORA 13,30
    Participa jucatori amatori cu MP<12.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 3 (sau 4) jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    Program turneu INCEPATORI
    ora 13-13,15 inscrieri INCEPATORI
    ora 13,30- 17,30 grupe inferioare INCEPATORI
    ora 18,00 - 19,30 grupe superioare INCEPATORI
    ora 19,30-21,30 eliminatorii INCEPATORI
    ora 21,30 PREMIERE INCEPATORI

    TURNEUL OPEN – DUMINICA ORA 9,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 19p., precum si jucatorii amatori cu MP<19 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN; prioritate la inscriere vor avea jucatorii cu MP=>19
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 3 (sau 4) jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sort

    Program turneu OPEN
    ora 9,00-9,30 - inscrieri OPEN
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare OPEN
    ora 14,30-16,00 grupe superioare OPEN
    ora 16,00 -19,00 eliminatorii OPEN
    19,00 PREMIERE OPEN

    Se asigură : mingi de joc ***, apă plată/minerală ,
    MASA – contra cost, catering in incinta salii, pe baza de comanda; vom reveni cu oferta completa
    CAZARE - vom reveni cu oferta completa
    ORGANIZATORI: Valentin Mircea (ValiGTI) 0748 468 288 , Dan Bodeanu tel 0745 340 668, Mihai Vranceanu tel 0724 005 554


    ALTE INFORMATII:
    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!

    Ca de obicei domnul doctor Gigi Nastase o sa ne asiste pe perioada desfasurarii turneului pentru eventualele probleme medicale si din nou ii multumim ca este alaturi de noi.

    Postat în original de valigti Vezi post
    Prima oferta la cazare pentru acest turneu este la hotel Sir Orhideea Hotel , in apropiere de sala , la piciorul podului , vis -a vis de Carrefour Orhideea , la 10 minute de mers pe jos pina la sala Top Tenis Arena .
    Un link pentru amplasarea hotelului : Hotel Orhideea

    Telefoanele din hotel sint urmatoarele :

    Receptie mobil : 0725 888 555
    Receptie Fix : 021 310 0610

    Pentru perioada 01.04 - 03.04.2016 :

    Camera single - 120 lei/noapte ( tarif receptie 150 lei )
    Camera dubla - 150 lei/noapte ( tarif receptie 190 lei )
    Tarifele includ mic dejun si taxe.
    Tarifele sunt valabile pentru minimum 8 camere/noapte.
    Postat în original de valigti Vezi post
    Rog pe dl. Dan sa mute in primul post .

    Da , am vorbit acum pentru cazare , se pare ca acesta vila " La Vila Maria " este si ia foarte aproape de sala si am negociat un pret de 50 lei pers/noapte .
    Sint disponibile 30 locuri , si chiar mai mult , in aceeasi vila mai sint si apartamente tot asa pentru 4 persoane si le cedeaza pentru acelasi pret de 50 lei / persoana .
    Camerele sint de 4 paturi si majoritatea au baie propie . Nu ne pot ajuta cu micul dejun , in rest totul este ok , oameni seriosi , si va pot indruma pe fiecare sa ajungeti la adresa .
    Datele de contact sint : La vila Maria , Strada Institutul Medico Militar nr 9, Sector 1, Bucureşti,
    Telefoane pentru rezervari : 0722 997 300 - Dl. Marica si 0727 527 806 - D-na Andreea .
    Am specificat pentru rezervari - Pentru turneul de tenis de masa Top Tenis Arena ( Splaiul Independentei 319 )

    Multumesc d-lui Lovin pentru "sursa" , nu stiam de dinsii , am fost si la hotel Yesterday cu care am mai colaborat , dar se pare ca pretul este de 100 lei/per. si nu stiu ce disponibilitate au pentru perioada 1-3 Aprilie , asa ca am renuntat la dinsii .


    Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
    Pentru masa de pranz, am pregatit o oferta a Restaurantul Floare de Cactus situat in incinta Sema Parc, la aproximativ 150 m de sala:

    Meniu 1

    -Snitel de pui
    -Cartofi la tava
    -Salata de varza
    -Chifla

    Pret 11 lei


    Meniu 2

    -Pulpa de pui
    -Garnitura orez
    -Salata de varza
    -Chifla

    Pret 11 lei

    ***La aceste doua meniuri cine doreste poate comanda
    Supa crema de legume sau Ciorba de perisoare pentru 4 lei in plus (total 15 lei)
    Ultima editare de Dan2; 30.mar.2016, 15:12.

  • #2
    Dragi Amaturisti!

    Interesul tot mai ridicat al participantilor la ultimele turnee Amatur ne bucura, dar ne si pune la mari incercari in privinta organizarii turneelor. Dorim sa va oferim conditii de joc cat mai bune si in acelasi timp incercam sa oferim un numar cat mai mare de locuri, pentru ca orice amaturist sa aiba posibilitatea de a-si completa numarul de turnee. Am observat cu totii ca, la ultimul turneu A+, cu toata bunavointa organizatorilor (felicitari pentru eforturi lui Adi Lazaroiu &co!), nu s-au putut inscrie jucatori de OPEN sub locul 150 si jucatori amatori sub locul 400, iar turneul s-a incheiat dupa miezul noptii.

    De aceea, ca organizatori ai turneului A+ de la Bucuresti va propunem o desfasurare diferita a turneului, pentru a impaca cele doua dorinte: sa suplimentam numarul de locuri, atat la amatori cat si la OPEN si sa oferim o rezerva de timp si spatiu mai mare, prin mutarea turneului OPEN duminica.
    Astfel, vor putea participa 126 de jucatori avansati, 72 de jucatori incepatori si 126 de jucatori OPEN-isti. Cu speranta ca aceasta incercare va avea efect pozitiv si va fi reluata si la alte turnee,

    Va asteptam cu drag!

    Comentariu


    • #3
      Clasament INCEPATORI

      1. Mitrea Silviu - Navodari
      2. Pribeagu Claudiu - Pitesti
      3 -- 4
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      5 -- 8
      Patrascu Traian - Lehliu Gara
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Valcea Daniel - Pitesti
      Oancea Vasile - Buzau
      9 -- 16
      Sterian Laurentiu - Pitesti
      Firica Lucian - Constanta
      Baceanu Constantin - Buzau
      Popa Ion - Ploiesti
      Preda Nicolae - Curtea de Arges
      Stolearenco Igor - Galati
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Anton Dragos - Focsani
      17 -- 32
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Burghelea Florin - Piatra Neamt
      Demeny Zoltan - Brasov
      Muresan Ioan - Galati
      Velcea Cristina - Bucuresti
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Oprea Ionela - Pitesti
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Panait Adrian - Braila
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Panait Constantin - Mizil
      Boaca Danut - Buzau
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      Kis Istvan - Brasov
      Milos Cristian - Alexandria
      33 -- 34 1v gr.sup.
      Visan Bogdan - Targoviste
      Laic Mihai - Roman
      35 -- 48 0v gr.sup.
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Movileanu Neculae - Brasov
      Dima Nicu - Bucuresti
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      Coclea Ionel - Braila
      Lupescu Nicolae - Reghin
      Franculescu Marius - Sinaia
      Moraru Marius - Bucuresti
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Dinescu Rares - Curtea de Arges
      Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
      Socaci Marian - Braila
      49 -- 50 2v gr.inf.
      Acriva Marian - Mizil
      Rosca Sorin - Bucuresti
      51 -- 62 1v gr.inf.
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Hutanu Adrian - Slobozia
      Ene Diana - Pitesti
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Barbu Silvia - Bucuresti
      Movileanu Adrian - Brasov
      Acu Paul - Bucuresti
      Barca George - Pitesti
      Pruna George - Pitesti
      Zisu Cristian - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Harabagiu Doru - Bucuresti
      63 -- 72 0v gr.inf.
      Benko Paul - Babadag
      Moise Viorel - Braila
      Pribeagu Sebastian - Pitesti
      Niculescu Marin - Bucuresti
      Leanca Delia - Pitesti
      Stefan Patrick - Brasov
      Delimart Alexiana - Targoviste
      Dima Alexia - Pitesti
      Constantin Sandu - Bucuresti
      Stancu Ana Maria - Pitesti

      Clasament AVANSATI
      1. Istrate Andrei - Bucuresti
      2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
      3 -- 4
      Panait Genu - Teisani
      Balauca Cornel - Botosani
      5 -- 8
      Popa Mircea - Brasov
      Bobi Mario Andrei - Bucuresti
      Safta Alexandru - Targoviste
      Stanescu Raluca - Pitesti
      9 -- 16
      Ionica Maria - Pitesti
      Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
      Sencu Victor - Targoviste
      Padurariu Costel - Brasov
      Raportaru Viorel - Bucuresti
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Petenchi Edmond - Roman
      Veres Francisc - Oravita
      17 -- 32
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Bucsan Romeo - Pitesti
      Ionel Mircea - Ploiesti
      Stanciu Stelian - Calarasi
      Bozga Razvan - Baicoi
      Burca Valentin - Pitesti
      Niculescu Gabriel - Bucuresti
      Bolea Catalin - Bucuresti
      Constantinescu Rares - Braila
      Pricop Dan - Bucuresti
      Iion Sebastian - Buftea
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Rizea Cristina - Pitesti
      Rada Florin - Pitesti
      Brulea Petre - Ploiesti
      33 -- 56
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Avram Nicolae - Nedelea
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Darmaz Ion - Targoviste
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Staicu Dan - Constanta
      Popescu George - Bucuresti
      Nicola Marian - Constanta
      Voin Doru - Bucuresti
      Movileanu Flavius - Targoviste
      Salavastru Petru - Botosani
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
      Socaci Sorin - Panciu
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Marin Adrian - Bucuresti
      Musat Catalin - Alexandria
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Stan Catalin - Curtea de Arges
      Secu Valeriu - Bucuresti
      Manoiu Claudiu - Fieni
      Minza Alexandru - Bucuresti
      57 -- 61 1v gr.sup.
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Ciurusniuc Costel - Galati
      Doba Vasile - Pitesti
      Zavricescu Geo - Curtea de Arges
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      62 -- 84 0v gr.sup.
      Stancalie Doru - Craiova
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      Cucu Cristin - Targoviste
      Dospinescu George - Bucuresti
      Gaitan Tiberiu - Braila
      Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Florea Gigi - Galati
      Barbatel Eduard - Ploiesti
      Ivan Catalin - Fagaras
      Pavunev Dan - Bucuresti
      Tarau Vasile - Brasov
      Scraba Marius - Alexandria
      Mihai Bianca - Pitesti
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Florea Marian - Targoviste
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Sandu Stefan - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Balaban Catalin - Bucuresti
      Rusu Geanini - Targoviste
      85 -- 92 2v gr.inf.
      Marin Floricel - Brasov
      Solcan Florin - Constanta
      Viciu Dragos - Pitesti
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Lazar Ion - Bucuresti
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Chiru Sorin - Campina
      Dontu Ionut - Calarasi
      93 -- 110 1v gr.inf.
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Giosan Marcel - Galati
      Railean Vlad - Ramnicu Valcea
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Dima Victor - Azuga
      Nacu Dan - Bucuresti
      Oprea Luca - Bucuresti
      Marocico Marius - Fagaras
      Zamfir Gabriel - Targoviste
      Nicolae Bogdan Ionut - Bucuresti
      Glavan Alexandru - Targoviste
      Dima Cristi - Bucuresti
      Buzatu Vasile - Buftea
      Bejan Alexandru - Tecuci
      111 -- 126 0v gr.inf.
      Stoica Mihai - Mioveni
      Badulescu Mario - Giurgiu
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Anescu Andu - Dragasani
      Babus Liviu - Ploiesti
      Pralea Marius - Botosani
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      Tache Petre - Bucuresti
      Vasile Marius - Calarasi - N
      Nistor George - Buftea
      Salariu Adrian - Buftea
      Dumitrescu Catalin - Buftea
      Vlasceanu Ionut - Piatra Neamt - N
      Coroianu Mircea - Bucuresti - N

      Absenți nemotivați:
      Popa Alexandru Iulian - Buzău;
      Serban Bogdan - Bucuresti;
      Balan Ionel - Calarasi;
      Coroianu Mircea - Bucuresti;
      Vasile Marius - Calarasi;
      Vlasceanu Ionut - Piatra Neamt.

      Clasament OPEN

      1. Enciu Alexandru - Slobozia
      2. Lukasz Klimas - Ploiesti
      3 -- 4
      Roman Iulian - Brasov
      Movileanu Darius - Targoviste
      5 -- 8
      Corcoz Costin - Focsani
      Bujor Dragos - Bucuresti
      Neagu Mircea - Constanta
      Costache Claudiu - Calarasi
      9 -- 16
      Wischegg Robert - Galati
      Tudorache Viorel - Bucuresti
      Ion Marius - Braila
      Tigau Dan - Bucuresti
      Toma Florin - Pitesti
      Daneliuc Gabi - Sibiu
      Tomica Andrei - Bucuresti
      Cristache George - Bucuresti
      17 -- 32
      Banescu Dragos - Pitesti
      Verdet Adrian - Timisoara
      Dumbrava Doru - Bucuresti
      Radu Costica - Galati
      Macovei Liviu - Brasov
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Motoroi Costin - Bucuresti
      Aftenii Daniel - Bucuresti
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Farcas Vlad - Cluj Napoca
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Valcu Alin - Botosani
      33 -- 40
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Bocaniala Norocel - Bucuresti
      Morosanu Vasile - Suceava
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Tic Ioan - Oradea
      Dumitrescu Matei - Bucuresti Spartac
      Popa Ionut - Moreni
      41 -- 42 2v gr.sup.
      Gorum Adrian - Topoloveni
      Soare Valentin - Valenii De Munte
      43 -- 65 1v gr.sup.
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Mocean Dan - Cluj Napoca
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      Iancu George - Ploiesti
      Toma Iulian - Braila
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Leorda Rares - Reghin
      Coroiu Andrei - Roman
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Put Gabriel - Oravita
      Fratea Aurel - Constanta
      Zarinschi Catalin - Galati
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Mereuta Rares - Bucuresti
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Curut Gabriel - Timisoara
      ON HO - Bucuresti
      Macelaru Eugen - Bucuresti
      Radu Daniel - Bucuresti
      Mosoia Stefan - Bucuresti
      Faur Laurentiu - Calarasi
      Petcu Marius - Bucuresti
      Banaru Stefan Alexandru - Moreni
      66 -- 80 0v gr.sup.
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Grigore Alexandru - Campina
      Nica Ionut - Brasov
      Pizlaru Ionel - Focsani
      Aron Darie - Sibiu
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Creinicean Liviu - Oravita
      Bozga Lucian - Baicoi
      Leolea Andrei - Constanta
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      Popescu Ionut - Bucuresti
      Bodeanu Dan - Bucuresti
      Bauer Lajos - Targu Mures
      Paun Daniel - Bucuresti
      Burlacel Ionut - Bucuresti
      81 -- 84 2v gr.inf.
      Pintilie Nela - Galati
      Grosan Nicu - Piatra Neamt
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      85 -- 105 1v gr.inf.
      Kaposta Victor - Arad
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Niculae Dan - Bucuresti
      Ciuca Dan - Pitesti
      Cotca Dacian - Oradea
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Arabagiu Marius - Bucuresti
      Botirca Sorin - Topoloveni
      Dinicescu Ion - Pitesti
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      Draganescu Viorel - Ploiesti
      Mihaila Aurel - Bucuresti
      Amran Akerim - Bucuresti
      Avvakumov Feodor - Bucuresti
      Zamfir Gicu - Bucuresti
      Pietris Nicusor - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Pata Andrei - Bucuresti
      Popa Liviu - Bucuresti
      106 -- 117 0v gr.inf.
      Ivan Valentin - Campina
      Luta Petre - Bucuresti
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
      Mocanu Marius - Bucuresti
      Acsinte Oana - Bucuresti
      Ene Dragos - Ploiesti
      Macabinski Lucian - Bucuresti
      Koszorus Adrian - Bucuresti
      Voinescu Ecaterina - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Udrea Valentin - Bucuresti
      Ultima editare de Dan2; 05.apr.2016, 10:48.

      Comentariu


      • #4
        Dospinescu George - Bucuresti - Avansati

        Comentariu


        • #5
          Kaposta Victor - Arad - OPEN.

          Comentariu


          • #6
            Velcea Cristina - Bucuresti - incepatori
            Constantin Teodor - Bucuresti - open

            Comentariu


            • #7
              Banuta Dumitru amator .

              Comentariu


              • #8
                Kriszta Arpad Lorand din Sanpaul la avansati
                Lemne: DHS Hurricane Long W997
                FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                BH: DHS GoldArc 8

                Comentariu


                • #9
                  Belinsca Romeo Bucuresti, incepatori
                  Blade: Butterfly Garaydia ALC
                  FH: T05
                  BH: T05

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Bucuresti

                    Panea Ovidiu
                    Sinita Eugen

                    Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Cucu Cristin - Targoviste - amatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Crăciun David Mihai - Bucuresti - începători

                        Comentariu


                        • #13
                          O idee foarte buna cu mentiunea ca pana acum nu s-au facut masini doar cu open si masini cu amatori si incepatori. O sa fie problema cu transportul. Mare problema. In rest este foarte buna ideea ! Sanatate !
                          Blade : Butterfly Timo Boll W7
                          FH: Cornileau Target GT
                          BH:
                          Cornileau Target GT
                          Tel : 0752 155 898



                          Comentariu


                          • #14
                            Janosi Attila-avansati-Tg. Mures
                            Lemne: DHS Hurricane Long W997
                            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                            BH: DHS GoldArc 8

                            Comentariu


                            • #15
                              Farcas Vlad - Cluj Napoca - Open
                              BLADE Viscaria FL
                              FH Tibhar Evolution MX-P
                              BH Tibhar Evolution MX-P

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X