Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Gura Humorului 16.04.2016 O+ A+ I cupa ,,ARINIS-LIVE ,,

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Gura Humorului 16.04.2016 O+ A+ I cupa ,,ARINIS-LIVE ,,

    LOCALITATEA: Gura Humorului, sala de sport din incinta Complexului Turistic Arinis
    DATA: Sâmbătă 16.04.2016;
    CATEGORII: Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI - 08.00 - 09.00– validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    AVANSAȚI - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    OPEN - 12.30 - 13.00 – validare înscrieri, la 13.15 încep meciurile;
    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF ( Jolla, Donic, Butterfly)
    SUPRAFAȚA DE JOC: material sintetic multistrat;
    TAXA: adulți 25 lei, copii 15 lei, din care 2 lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură:
    - cafe, apă plată 2 litri, si slanina cu paine neagra si ceapa traditionala

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile I- III cupe si diplome, locul IV- VIII diplome
    ÎNSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 15 Aprilie 2016, ora 21,00;
    Grupele vor fi afisate pe site la ora 23.00 . Aceste grupe vor fi cele de la inceputul turneului.
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 84;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti ;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi.
    Avansați
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti ;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti;
    - Tablou eliminatoriu .
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    În funcție de numărul jucătorilor înscriși sistemul de joc poate suferi modificări, modificări ce vor fi anunțate în timp util pe forum.
    ORGANIZATOR:
    Clubul Sportiv Dakiro
    tel.0749 475 893
    PARTENER: EMI- TT www.mesedetenis.ro –magazin ce va fi prezent cu un bogat sortiment de articole sportive.
    Piscina din Complexul Arinis va asteapta dupa o scurta renovare cu haine noi program 10.00- 13.00; 14.00- 17.00; 18.00- 21.00
    Deasemenea puteti sa aveti parte de adrenalina la Aventura Park- trase pe copaci cu 5 tiroliene, sau de precizie la Tir cu Arcul, paintball, sau airsoft.
    La terasa de langa sala puteti servi pizza la preturi promotionale sau comanda la o firma de catering ce doriti.

    TURNEUL VA FI PUTEA VIZIONAT LIVE PE SITEURILE: www.tenisdemasa.info, www.sportdakiro.com, www.arinis.info

    OPEN - 60 LOCURI
    AMATORI- 60 LOCURI
    INCEPATORI- 84 LOCURI


    HAI AI NOSTRI !!!

    Cateva considerente organizatorice.
    Pentru a fluidiza concursul:
    Turneul se va desfasura pe maxim 24 mese ITTF . In functie de inscrierile din ziua de vineri vom asigura cate o masa la fiecare grupa de 6 de la incepatori, respectiv avansati.
    Grupele se vor face vineri si se vor respecta sambata indiferent de eventualii absenti.
    Inscrierea jucatorilor se va face la intrarea in sala, iar pe usa vor fi afisate grupele.
    Grupele superioare la amatori si avansati se vor desfasura cate doua pe o masa.


    http://sportdakiro.com/arinis-live/ si http://arinis.info/live-video/
    Hai ai Nostri !
    Ultima editare de Dakiro; 15.apr.2016, 10:40.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    Transmisii cu 2 camere live : http://sportdakiro.com/arinis-live/ si http://arinis.info/live-video/

    Inscrieri Open - on 15.04.2016 at 21:36:46

    1. Sterea Viorel, Constanta, 786 - 37,5 - OL
    2. Carpovici Boris, Falticeni, 169 - 28,55 - OLW
    3. Hasna Cosmin, Straja, 49 - 28,39 - O
    4. Cozma Catalin, Falticeni, 28 - 28,3 - OLW
    5. Onufrei Ciprian, Botosani, 208 - 27,83 - O
    6. Ilies Ioan, Radauti, 128 - 25,25 - O
    7. Ursulean Florin, Straja, 393 - 25,15 - O
    8. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 92 - 24,97 - O
    9. Rusti Catalin, Suceava, 385 - 24,81 - O
    10. Valcu Alin, Botosani, 88 - 24,75 - O
    11. Marola Mihai, Bacau, 74 - 23,33 - OJ
    12. Sumanaru Catalin, Iasi, 94 - 23,08 - O
    13. Duceac Catalin, Botosani, 117 - 22,5 - O
    14. Polocoser Cristian, Suceava, 297 - 22,5 - O
    15. Grigore Alexandru, Campina, 71 - 21,58 - O
    16. Rojnita Sebastian, Bacau, 106 - 21,58 - O
    17. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 403 - 21,55 - OW
    18. Ungureanu Adrian, Suceava, 283 - 21,54 - O
    19. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 217 - 21,25 - OW
    20. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 109 - 20,75 - O
    21. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 223 - 20,75 - O
    22. Halip Rares, Botosani, 584 - 20,67 - OJ
    23. Subcinski Alexandru, Suceava, 671 - 20,58 - O
    24. Mironescu Adrian, Botosani, 150 - 20,56 - O
    25. Panaite Ionel, Mangalia, 521 - 19,95 - O
    26. Rosca Niculai, Galanesti, 345 - 19,08 - O
    27. Chirap Dan, Gura Humorului, 141 - 17,98 - A
    28. Ursulescu Ioan, Bacau, 183 - 17,38 - AW
    29. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 598 - 13,75 - A
    30. Rosca Adela, Galanesti, 798 - 10 - AF

    Inscrieri Avansati - on 15.04.2016 at 21:37:02

    1. Colesniuc Romeo, Botosani, 126 - 18,92 - AW
    2. Corocaescu Cristian, Suceava, 137 - 18,55 - A
    3. Balauca Cornel, Botosani, 357 - 18,08 - A
    4. Petenchi Edmond, Roman, 338 - 16,88 - A
    5. Sofian Corneliu, Suceava, 189 - 16,68 - AW
    6. Vlasceanu Ionut, Piatra Neamt, 1026 - 16,5 - A
    7. Ungureanu Florin, Suceava, 518 - 16,4 - A
    8. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 194 - 16,15 - A
    9. Corneanu Sorin, Botosani, 191 - 15,9 - A
    10. Spaller Tiberiu, Nasaud, 405 - 15,63 - A
    11. Atomei Armand, Piatra Neamt, 448 - 15,63 - A
    12. Tipu Vlad, Iasi, 552 - 15,25 - A
    13. Iacob Gabriel, Iasi, 381 - 15,18 - AW
    14. Marola Dan, Bacau, 292 - 14,93 - A
    15. Cojocaru Stefan, Suceava, 363 - 14,19 - AJ
    16. Nicu Constantin, Iasi, 409 - 14,08 - A
    17. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 317 - 13,93 - AW
    18. Mazapa Gelu, Iasi, 1760 - 13,75 - A
    19. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 318 - 13,65 - A
    20. Lucic Corneliu, Suceava, 330 - 13,5 - AHW
    21. Robu Valentin, Botosani, 387 - 13,18 - AW
    22. Grosu Octavian, Botosani, 566 - 13,11 - A
    23. Barbalata Lorin, Suceava, 723 - 13,06 - A
    24. Salavastru Petru, Botosani, 329 - 12,91 - AW
    25. Berila Radu, Bacau, 615 - 12,83 - AJ
    26. Anton Florin, Campulung Mold, 1799 - 12,75 - A
    27. Marcean Ovidiu, Botosani, 410 - 12,69 - A
    28. Vieru Costica, Botosani, 465 - 12,63 - AW
    29. Capra Arthur, Vatra Dornei, 536 - 12,44 - AH
    30. Dragan Petru Ioan, Iasi, 406 - 12,35 - A
    31. Aldea Iulian, Falticeni, 636 - 12,35 - A
    32. Oancea Marian, Bacau, 504 - 12,25 - A
    33. Balanescu Florin, Iasi, 411 - 12,2 - A
    34. Romila Emanuel, Iasi, 766 - 12,17 - A
    35. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 602 - 11,88 - A
    36. Lazar Vasile, Pufesti, 1451 - 11,5 - A
    37. Stroe Ionel, Bacau, 1470 - 11 - A
    38. Munteanu Silviu, Suceava, 917 - 10,58 - A
    39. Leteanu Marius, Bacau, 673 - 9,97 - A
    40. Cojocaru Adrian, Suceava, 689 - 9,68 - A
    41. Florea Ionut, Vatra Dornei, 1862 - 4,75 - A
    42. Caras Iulian, Suceava, 3273 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 15.04.2016 at 21:37:18

    1. Anton Dragos, Focsani, 432 - 11,83 - A
    2. Alexandru Liviu, Botosani, 608 - 11,57 - A
    3. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 1279 - 11,5 - A
    4. Padurariu Ciprian, Roman, 876 - 11,25 - A
    5. Pinzar Alin, Suceava, 458 - 11 - A
    6. Pelin Dumitru, Iasi, 750 - 10,83 - A
    7. Aparaschivei Marcel, Botosani, 1017 - 10,75 - AW
    8. Mesinschi Radu, Botosani, 1380 - 10,63 - A
    9. Chiriac Marius, Botosani, 590 - 10,36 - A
    10. Poturu Ioan, Pascani, 555 - 10,14 - AW
    11. Aldea Nelu, Falticeni, 813 - 9,8 - A
    12. Lovin Eusebiu, Comanesti, 734 - 9,19 - A
    13. Pralea Constantin, Alba Iulia, 531 - 8,83 - AW
    14. Donisan Costel, Pascani, 866 - 8,82 - A
    15. Darea Ovidiu, Botosani, 2013 - 8,75 - A
    16. Bilt Cristian, Suceava, 2041 - 8,75 - A
    17. Stefanachi Bogdan, Botosani, 782 - 8,7 - AJ
    18. Pralea Marius, Botosani, 624 - 8,59 - A
    19. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 1186 - 8,58 - A
    20. Ianos Valentin, Suceava, 770 - 8,5 - A
    21. State Constantin, Targu Neamt, 1086 - 8,35 - A
    22. Andronic Ioan, Suceava, 975 - 8,25 - A
    23. Albu Constantin, Suceava, 806 - 8,2 - A
    24. Zamfirache Ioan, Botosani, 668 - 8,19 - AW
    25. Grosu Alexandru, Botosani, 726 - 8,19 - AJ
    26. Tocariu Andrei, Botosani, 1630 - 8 - AJ
    27. Chiriac Felician, Mangalia, 2103 - 7,75 - A
    28. Mihalache Doru, Suceava, 2114 - 7,75 - A
    29. Singeorzan Traian, Nasaud, 827 - 7,68 - A
    30. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 815 - 7,67 - AJF
    31. Cotfas Gabriel, Toplita, 809 - 7,54 - A
    32. Dior Dorin, Iasi, 1664 - 7,5 - A
    33. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi, 1665 - 7,5 - A
    34. Tocariu Sebastian, Botosani, 1122 - 7,45 - A
    35. Macovei Cristi, Iasi, 1289 - 7,25 - A
    36. Buzila Ioan, Botosani, 821 - 7,19 - A
    37. Havris Rares, Botosani, 1708 - 7 - A
    38. Morosan Ionel, Granicesti, 946 - 6,55 - A
    39. Romascan Constantin, Suceava, 1239 - 6 - AW
    40. Pintrijel Eugen, Targu Neamt, 1390 - 6 - A
    41. Portariuc Gheorghe, Botosani, 907 - 5,81 - A
    42. Ujeniuc Dan, Suceava, 996 - 5,75 - A
    43. Cristescu Radu, Botosani, 2276 - 5,75 - AJ
    44. Posteuca Lucian, Botosani, 2281 - 5,75 - A
    45. Campean Zoltan, Toplita, 1034 - 5,39 - A
    46. Zepciuc Marius, Granicesti, 1290 - 5,25 - A
    47. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 1191 - 5,15 - AJ
    48. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1141 - 5,05 - AJ
    49. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 1346 - 4,75 - AJF
    50. Mihai Gheorghe, Botosani, 2391 - 4,75 - A
    51. Romascan Victor, Suceava, 1126 - 4,63 - A
    52. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 1307 - 4,5 - AF
    53. Popescu Doru Viorel, Botosani, 1510 - 4,25 - A
    54. Vaculisteanu Ana, Suceava, 1716 - 3,25 - AF
    55. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1749 - 3 - AJF
    56. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 2312 - 2 - A
    57. Motoianu Maria, Mangalia, 2858 - 1,75 - AF
    58. Morosan Mihai, Granicesti, 2496 - 0 - A
    59. Paradau Adina, Vatra Dornei, 2911 - 0 - AJF
    60. Vieriu Teodora, Vatra Dornei, 2912 - 0 - AJF
    61. Chiriac Octavian, Botosani, 2936 - 0 - A
    62. Videa Silvia, Suceava, 3271 - 0 - A
    63. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 3272 - 0 - A
    64. Mandrila Daniel, Iasi, 3273 - 0 - A
    65. Baltag Florin, Suceava, 3274 - 0 - A
    66. Anton Catalin, Botosani, 3275 - 0 - A
    67. Pintilei Gabriel , Suceava, 3276 - 0 - A
    68. Loghin Alex, Falticeni, 3282 - 0 - A
    69. Pralea Horia Serban, Botosani, 3284 - 0 - A
    70. Pralea Gianina, Botosani, 3285 - 0 - A
    71. Pascu Tiberiu, Comanesti, 3288 - 0 - A
    72. Tereja David, Vatra Dornei, 3289 - 0 - A
    73. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 3290 - 0 - A
    74. Buzila Robert, Vatra Dornei, 3291 - 0 - A
    75. Anisca Iulia , Moinesti, 3292 - 0 - A
    76. Pinzariu Teodor, Botosani, 3293 - 0 - A
    77. Havris Marius, Botosani, 3294 - 0 - A
    78. Pesclevei Harion, Siret, 3295 - 0 - A
    79. Dirtu Ionut, Campulung Mold, 3296 - 0 - A
    80. Dirtu Gheorghe, Campulung Mold, 3297 - 0 - A
    Ultima editare de Dakiro; 19.apr.2016, 10:23.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1. Sterea Viorel - Constanta
      2. Onufrei Ciprian - Botosani
      3 -- 4
      Ursulean Florin - Straja
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      5 -- 8
      Ilies Ioan - Radauti
      Carpovici Boris - Falticeni
      Rusti Catalin - Suceava
      Valcu Alin - Botosani
      9 -- 10
      Hasna Cosmin - Straja
      Ungureanu Adrian - Suceava
      11 -- 16 1v gr.sup.
      Marola Mihai - Bacau
      Hagatis Andrei - Vatra Dornei
      Sumanaru Catalin - Iasi
      Duceac Catalin - Botosani
      Bujoreanu Neculai - Falticeni
      Subcinski Alexandru - Suceava
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Cozma Catalin - Falticeni
      Mironescu Adrian - Botosani
      Polocoser Cristian - Suceava
      Halip Rares - Botosani
      21 -- 23 2v gr.inf.
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      Panaite Ionel - Mangalia
      24 -- 26 1v gr.inf.
      Grigore Alexandru - Campina
      Vaculisteanu Ionut - Suceava
      Rosca Niculai - Galanesti
      27 -- 30 0v gr.inf.
      Chirap Dan - Gura Humorului
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
      Rosca Adela - Galanesti

      Clasament Avansati

      1. Marola Dan - Bacau
      2. Balauca Cornel - Botosani
      3 -- 4
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Spaller Tiberiu - Nasaud
      5 -- 8
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      Romila Emanuel - Iasi
      Dragan Petru Ioan - Iasi
      Tipu Vlad - Iasi
      9 -- 14
      Sofian Corneliu - Suceava
      Turcu Viorel - Piatra Neamt
      Lucic Corneliu - Suceava
      Nicu Constantin - Iasi
      Atomei Armand - Piatra Neamt
      Volostiuc Catalin - Suceava
      15 -- 16 2v gr.sup.
      Petenchi Edmond - Roman
      Ungureanu Florin - Suceava
      17 -- 21 1v gr.sup.
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Cojocaru Stefan - Suceava
      Balanescu Florin - Iasi
      Leteanu Marius - Bacau
      Mazapa Gelu - Iasi
      22 -- 28 0v gr.sup.
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      Salavastru Petru - Botosani
      Marcean Ovidiu - Botosani
      Barbalata Lorin - Suceava
      Lazar Vasile - Pufesti
      Stroe Ionel - Bacau
      Anton Florin - Campulung Mold
      29 -- 33 2v gr.inf.
      Iacob Gabriel - Iasi
      Vieru Costica - Botosani
      Oancea Marian - Bacau
      Berila Radu - Bacau
      Cojocaru Adrian - Suceava
      34 -- 36 1v gr.inf.
      Corneanu Sorin - Botosani
      Robu Valentin - Botosani
      Aldea Iulian - Falticeni
      37 -- 42 0v gr.inf.
      Capra Arthur - Vatra Dornei
      Grosu Octavian - Botosani
      Nemaciuc Ovidiu - Suceava
      Munteanu Silviu - Suceava
      Florea Ionut - Vatra Dornei
      Caras Iulian - Suceava

      Clasament Incepatori

      1. Anton Dragos - Focsani
      2. Chiriac Marius - Botosani
      3 -- 4
      Grosu Alexandru - Botosani
      Singeorzan Traian - Nasaud
      5 -- 8
      Burghelea Florin - Piatra Neamt
      Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi
      Pinzar Alin - Suceava
      Ujeniuc Dan - Suceava
      9 -- 16
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Ianos Valentin - Suceava
      Pelin Dumitru - Iasi
      Padurariu Ciprian - Roman
      Posteuca Lucian - Botosani
      Darea Ovidiu - Botosani
      Donisan Costel - Pascani
      Aldea Nelu - Falticeni
      17 -- 26
      Alexandru Liviu - Botosani
      Pralea Marius - Botosani
      Stefanachi Bogdan - Botosani
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Campean Zoltan - Toplita
      Zepciuc Marius - Granicesti
      Popescu Doru Viorel - Botosani
      Bilt Cristian - Suceava
      Pogorevici Mircea - Gura Humorului
      Dirtu Ionut - Campulung Mold
      28 -- 30 2v gr.sup.
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Macovei Cristi - Iasi
      Morosan Mihai - Granicesti
      31 -- 40 1v gr.sup.
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Albu Constantin - Suceava
      Cotfas Gabriel - Toplita
      Morosan Ionel - Granicesti
      Andronic Ioan - Suceava
      Muraru Ioana - Vatra Dornei
      Mesinschi Radu - Botosani
      Tocariu Andrei - Botosani
      Dior Dorin - Iasi
      Mandrila Daniel - Iasi
      41 -- 53 0v gr.sup.
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Buzila Ioan - Botosani
      State Constantin - Targu Neamt
      Tocariu Sebastian - Botosani
      Pintrijel Eugen - Targu Neamt
      Chiriac Felician - Mangalia
      Mihalache Doru - Suceava
      Paradau Adina - Vatra Dornei
      Anton Catalin - Botosani
      Pintilei Gabriel - Suceava
      Loghin Alex - Falticeni
      Tereja David - Vatra Dornei
      Pesclevei Harion - Siret
      54 -- 2v gr.inf.
      Dirtu Gheorghe - Campulung Mold
      55 -- 65 1v gr.inf.
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Simionese Ovidiu - Granicesti
      Sandulean Rares - Vatra Dornei
      Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
      Havris Rares - Botosani
      Stroe Liliana - Bacau
      Cristescu Radu - Botosani
      Mosneagu Mihnea - Falticeni
      Motoianu Maria - Mangalia
      Chiriac Octavian - Botosani
      Baltag Florin - Suceava
      66 -- 76 0v gr.inf.
      Romascan Victor - Suceava
      Vaculisteanu Ana - Suceava
      Vieriu Teodora - Vatra Dornei
      Pralea Horia Serban - Botosani
      Pralea Gianina - Botosani
      Pascu Tiberiu - Comanesti
      Cracana Lucian - Vatra Dornei
      Buzila Robert - Vatra Dornei
      Anisca Iulia - Moinesti
      Pinzariu Teodor - Botosani
      Havris Marius - Botosani


      Abdenti nemotivati: Poturu Ioan Pascani, Mihai Gheorghe Botosani, Videa Silvia Suceava

      Scuze pentru intarziere, am avut zile pline in aceasta perioada.
      Felicitari tuturor !!!
      Hai ai nostri !
      Ultima editare de Dakiro; 19.apr.2016, 10:23.
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #4
        Buna ziua, va rog sa inscrieti din Iasi pe:

        AVANSATI
        - CIORTESCU CRISTI
        - IACOB GABRIEL
        - GANCIRIUC SILVIU

        OPEN
        - PARASCUTA DANIEL

        Multumim!

        Comentariu


        • #5
          Oancea Marian, Bacau, avansati. Multumesc!
          Nittaku Septear
          FH - Rakza 7
          BH - Rakza 7

          Comentariu


          • #6
            Cu deosebita placere, se inscriu, Nicu Constantin, Bogza Dragos si Dragan Petru Ioan, toti din Iasi, la avansati.
            Mult succes organizatorilor si tuturor participantilor.

            Comentariu


            • #7
              ONOFREI PETRU, GHERLA
              Amatori - incepatori


              CONT COSMIN, GHERLA
              Avansati.

              Multumim !!!
              Ultima editare de onofrei B; 31.mar.2016, 12:29.
              Lemn SANWEI Off + ,FH si BH RAKZA 7

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de marian oancea Vezi post
                Oancea Marian, Bacau, avansati. Multumesc!
                Pralea Constantin-Alba Iulia
                Pralea Marius-Botosani, ambii incepatori

                Comentariu


                • #9
                  din Botosani se inscriu
                  la avansati Grosu Octavian

                  la incepatori Tocariu Sebastian
                  Chiriac Marius
                  Grosu Alexandru

                  Comentariu


                  • #10
                    Buna ziua,
                    Lovin Eusebiu - Comanesti - Incepatori

                    Multumesc.

                    Comentariu


                    • #11
                      Vaculisteanu Ionut - OPEL ( Agila )
                      Vaculisteanu Ana - incepatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Pinzar Alin - Suceava- Incepatori

                        Trimis de pe al meu SM-G357FZ folosind Tapatalk
                        Andro TP-Ligna CI
                        Andro Hexer Powergrip SFX
                        Andro Hexer Powergrip SFX

                        Comentariu


                        • #13
                          Zepciuc Marius. Incepatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Hagatis Andrei - Open
                            Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                            BH : Tenergy 05Fx
                            FH : Tenergy 05Fx

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X