Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ? Cupa ?Zilele Tecucilor? la Tenis de Masă, Ediția a 3a ? 23 aprilie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Munteanu Octavian pentru cea mai buna clasare de la open de pana acum !
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

    Comentariu


    • Multumim organizatorilor , sponsorilor si celor care s-au straduit sa fie totul ok .

      Comentariu


      • Felicitari Cosmine! Tine-o tot asa.

        Comentariu


        • in eliminatorii, iordachi adrian cu socaci sorin a fost 3-1 si nu 3-0 (imi cer scuze daca am spus cumva alt scor!!!)

          Comentariu


          • Adrian ai vrut să ?ntorci cuțitul în rană Mulțumesc! !! Și s-a mai greșit la grupele superioare cu 3 victorii locul 2 numai în tenis și în politică pățești așa ceva?!!

            Comentariu


            • Postat în original de martensa Vezi post
              Adrian ai vrut să ?ntorci cuțitul în rană Mulțumesc! !! Și s-a mai greșit la grupele superioare cu 3 victorii locul 2 numai în tenis și în politică pățești așa ceva?!!
              ?mi asum greșeala, într-adevăr trebuia ca dl Socaci să fie pe locul 1 în grupa superiorară, scuze pentru incident.
              TB ZLF & T05/T05FX

              Comentariu


              • Felicitari Tecuciului pentru organizare si ospitalitate !
                M-am simtit foarte bine la acest turneu si sunt extrem de incantat de faptul ca am avut onoarea sa merg in masina cu castigatorul turneului de la amatori, Cosmin Valeanu, un copil de un real talent, cu mari perspective de a progresa mult mai mult, totodata consolandu-ma cu ideea ca am fost eliminat chiar de acesta.
                Bravo Cosmine !!! Ai fost intr-o forma de zile mari, ca de fapt in toata ultima perioada!
                Nittaku Acoustic
                FH - Xiom Omega V Tour
                BH - Xiom Omega V Tour

                Comentariu


                • Bine, Dane ! Bravo, Tavi !

                  Comentariu


                  • Tecucenii mei ,la inaltime ,prin tot ce au facut la acest turneu!!Organizare impecabila ,ospitalitate ,atmosfera placuta ....Felicitari !

                    Comentariu


                    • Bravo Tecuci pentru organizare si ospitalitate, felicitari castigatorilor si mai ales campionului la amatori-Cosmin Valeanu din Bacău, cel mai ,, MARE" participant. Super antrenor - Calin Miron.

                      Comentariu


                      • Cu siguranta o atmosfera placuta, multumim organizatorilor, felicitari castigatorilor,mai venim cu drag.
                        Blade: Xiom Strato
                        FH: Tenergy 05
                        BH: Tenergy 05

                        Comentariu


                        • Bravo Tecuci pentru organizare si ospitalitate.

                          Comentariu


                          • O adevarata sarbatoare la Tecuci!
                            Participanti multumiti si fericiti,datorita organizatorilor.
                            Bafta pe mai departe,la cat mai multe!

                            Comentariu


                            • Nu au fost absenți nemotivați, au fost câteva cazuri de retrageri de ultim moment anunțate telefonic și bine motivate. Spre binele tuturor, căci lista de așteptare a dispărut și am putut înscrie și alți câțiva tecuceni veniți la concurs direct la sală. Contribuția la fondul Amatur a fost ?nm?nată dlui Corcoz de către dl Viorel Cristovici.
                              Ultima editare de macocco; 24.apr.2016, 11:28.
                              TB ZLF & T05/T05FX

                              Comentariu


                              • Bravo Tecuci. Un turneu bine organizat la care m-am simțit ffffff bine. încă o data felicitări întregii echipe de organizare !
                                Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                BH : Spinlord Sternenfall OX

                                Comentariu


                                • Felicitari Gabriel!
                                  Un rezultat bun intr-un turneu f puternic!
                                  Iti urez succes in continuare.
                                  Sanatate!

                                  Comentariu


                                  • Un turneu reusit unde toti participantii s-au simtit bine.
                                    Multumim organizatorilor si sponsorilor!

                                    Comentariu


                                    • Inca o data Tecuci-ul s-a dovedit si si-a reconfirmat reputatia ca fiind unul din cele mai frumoase turnee Amatur care se organizeaza in tara.
                                      Felicitari Cosmin ,felicitari Adi !!!!!
                                      Vom reveni mereu cu mare placere .
                                      Multumiri si respect pentru munca depusa.

                                      Comentariu


                                      • Felicitari organizatorilor, un turneu foarte reusit !
                                        Felicitari celor 2 finalisti cu care am avut ocazia sa joc ( si bineinteles sa pierd fara nicio sansa ) ! Doi colegi deosebiti,( pe Cosmin il stiam deja, se comporta bine in lumea barbatilor, ceea ce nu as putea spune despre alti colegi de ai sai ) echilibrati, modesti fara fite, strigate," cho"uri, plonjoane, discutii in contradictoriu in timpul jocului !
                                        Felicitari si lui Gabi Rosu, un obisnuit al fazelor avansate si celor 2 colegi din Comănești care au participat la OPEN !

                                        Comentariu


                                        • Ceva poze pe unde se gasesc?

                                          Comentariu


                                          • Sunt f. multe poze pe care incercam sa le postam in seara aceasta.
                                            Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                            Comentariu


                                            • Ultima editare de tavy; 25.apr.2016, 21:27.
                                              Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                              Comentariu


                                              • Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                                Comentariu


                                                • Ultima editare de tavy; 25.apr.2016, 21:28.
                                                  Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                                  Comentariu


                                                  • Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X