Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?EMI-TT" -AMATUR- VICTORIA 23 APRILIE 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ?EMI-TT" -AMATUR- VICTORIA 23 APRILIE 2016

    Turneu A “EMI-TT" -AMATUR- VICTORIA 23 APRILIE 2016


    LOCUL DE DESFASURARE:Orasul Victoria
    ADRESA ;Strada Primaverii Sala de sport nr 221 si nr 220 Tip Nastase
    La a doua intrare in oras,treceti de Lidl circa 50 m si faceti prima la dreapta ,mergeti pana in capatul strazi circa 50m si faceti dreapta si parcati , este o sala si tot la a doua intrare in oras treceti de Lidl circa 75 m si faceti stanga si iarasi stanga in curtea liceului I.C.Dragusanu este a doua sala. 100 metri distanta intre cele 2 sali.
    DATA: SIMBATA 23 APRILIE 2016

    LOGISTICA. 24 de mese. 12 per sala.Spatiu de joc foarte generos si protejat de despartitoare.Mingi ***

    CATEGORIILE TURNEULUI

    1.Turneu Categoria INCEPATORI –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .NELIMITAT
    Ora de validare a inscrierilor 9.00

    2.Turneu Categoria AVANSATI-toti participantii cu media intre 12 si 18,99
    Nr participanti.NELIMITAT
    Ora de validare a inscrierilor 10.00

    3.Turneu Categoria OPEN-toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti.NELIMITAT
    Ora de validare a inscrierilor 10.00

    SISTEMUL DE JOC;-Minim 5 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-6 juc,regula sarpelui dupa MP
    -Grupe sup de 3-4 pentru prima parte a clasamentului,iar cei de pe locurile necalificate vor juca in continuare in grupe de pozitionare pt partea a doua a clasamentului.Programul nou ne permite prinderea in clasament si a acestor grupe.(Multumim Florin Apian )
    -Eliminatori

    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)


    TAXA PARTICIPARE .-30 Lei adulti,15 lei copii , 2 lei catre AMATUR

    FACILITATI. Gustare, masa de pranz, apa, cafea, ca la VICTORIA.
    Binecunoscuta" Echipa OPERATIVA de Bucatari" se confrunta cu urmatoarele probleme tehnice;
    -este Sf.Gheorghe,este Post,sunt Floriile,precedentele Ceune de oaie,porc si pui au fost foarte apreciate,spagheti "a la CONI" au fost deasemeni devorate de aceea avem rugamintea la inscriere de a preciza aproximativ directia inspre care inclinati ,cu urmatoarele specificatii. POST , CEAUN , "a la CONI"
    Prezenta unui chiosc in incinta salii.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: La inscriere va rog Nume Prenume Localitate Categorie si unul din cuvintele de mai sus POST sau CEAUN sau A LA CONI
    Forum,telefonic pana in data de 21.04.2016 JOI ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 21.04.2016 JOI ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.

    Fiind un turneu fara limita de locuri avem rugamintea sa va inscrieti in momentul in care sunteti siguri ca ne puteti onora cu prezenta.Retragerile nu sunt agreeate,mai ales cele din ultimul moment.Turneele de la Victoria au o lista a tuturor retragerilor de pana acuma care este f bine gestionata de mine si imi asum raspunderea de a nu da curs validarii inscrierilor persoanelor ce au la activ mai multe retrageri sau au inscris mai multi participanti si apoi i-a retras.

    Multumesc de intelegere

    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-8- Medalii si diploma
    Si alte premii surpriza.


    ORGANIZATORI. EMI-TT si Club Sportiv VICTORIA-Sectia Tenis de Masa ,Primaria Victoria


    PERSOANE DE CONTACT:
    Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Gelu Vladoiu (GeluBv) 0753529773
    Pal Tokos (Tokosp)0742257995

    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    In legatura cu cazarea va rog cei interesati sa luati legatura direct cu mine,telefonic 0747630959 (din 15.04 sunt in tara),004915145251706,mp sau sms,Whatsaap sub nr 004915145251706 si din 15 sub 0747630959.

    Multumesc.EMI
    Ultima editare de Zosim1; 22.apr.2016, 17:38.

  • #2
    In Atentia tuturor participantiilor,

    "Interesul tot mai ridicat al participantilor la ultimele turnee Amatur ne bucura, dar ne si pune la mari incercari in privinta organizarii turneelor. Dorim sa va oferim conditii de joc cat mai bune si in acelasi timp incercam sa oferim un numar cat mai mare de locuri, pentru ca orice amaturist sa aiba posibilitatea de a-si completa numarul de turnee." Citat Dan2

    Abundenta inscrierilor si dorinta de participare in zona centrala ne obliga ca la acest turneu sa punem la dispozitia dumneavoastra 2 Sali de sport dotate cu un nr de 24 de mese ,12 si 12 si un spatiu de joc mai mult decat onorabil, aprox 5m pe 12m,(nu ca la ultimul turneu din 21 Martie 2015 http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ie-2015/page20 cand am dotat cu 18 mese o sala si 6 mese cealalta ,din cauza acoperisului deteriorat,acuma sunt renovate ).Cu toate ca nr de participanti a fost aprox 180, timpul de terminare a turneului a fost in jur de 21 ,si anul acesta ne propunem un timp mai bun si de aceea il aproximam in jurul orei 17 Incepatori,Avansati si 19 Open,in cazul a unui numar de aprox 200 de participanti.

    ATENTIE.

    Turneul Final MiniAmatur programat pentru data de 25-26 Aprilie se AMANA pentru inceputul vacantei de vara, luna IULIE pentru a putea definitiva Clasamentele turneelor din acest an ,cu ajutorul Fisierului Nou care a aparut doar de cateva zile,a definitivarii Regulamentului MiniAmatur ,etc.[COLOR="#FF0000"]

    In data de 23 Aprilie 2016 mai sunt programate inca 3 turnee de categorie A si toate intr-o zona centrala tarii, Tecuci , Dej si Pitesti toate cu aprobarea Comitetului director.

    O mica incursiune in istoria turneelor de la Victoria,.




    [/QUOTE]

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00065.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	80,3 KB 
ID:	768987
    Ultima editare de Zosim1; 20.apr.2016, 09:12.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri

      Comentariu


      • #4
        Clasament Incepatori

        1. Anton Dragos - Focsani
        2. Pralea Marius - Botosani
        3 -- 4
        Soroiu Claudiu - Tarnaveni
        Demeny Zoltan - Brasov
        5 -- 8
        Bereckzi Robert - Tarnaveni
        Fekete Istvan - Arad
        Dorling Raul - Cisnadie
        Ciky Cornel - Fagaras
        9 -- 16
        Malene Petru - Fagaras
        Dumitrescu Sorin - Brasov
        Kis Istvan - Brasov
        Vacaru Liviu - Victoria
        Pica Horia - Fagaras
        Marica Dan - Brasov
        Cioca Raul - Agnita
        Bucurenciu Mihai - Fagaras
        17 -- 22
        Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
        Fulop Laszlo - Targu Mures
        Covataru Loredan - Brasov
        Toader Valentin - Agnita
        Popa Cristian - Victoria
        Baiu Teodor - Brasov
        23 -- 24 2v gr.sup.
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Barbulescu Dan - Sibiu
        25 -- 35 1v gr.sup.
        Roghina R.Cosmin - Sibiu
        Lolea Toma - Fagaras
        Midvichi Alexandru - Deva
        Balan Claudia - Brasov
        Zedler Iuliu - Blaj
        Brasoveanu Vali - Sibiu
        Docea Beniamin - Aiud
        Csiki Alexandru - Tarnaveni
        Pietraru Dorian - Victoria
        Loghin Florin - Brasov
        Jecu Ciprian - Victoria
        36 -- 44 0v gr.sup.
        Movileanu Neculae - Brasov
        Ilie Octavian Marius - Brasov
        Crisan Casian - Agnita
        Stefan Patrick - Brasov
        Szabo Attila - Fagaras
        Balan Viorel - Bistrita
        Govoreanu Cendana - Cisnadie
        Stanciu Daniel - Alba Iulia
        Magerusan Radu - Medias
        45 -- 1v gr.inf.
        Kondort Arpad - Agnita
        46 -- 54 0v gr.inf.
        Somlea Codrin - Cisnadie
        Tanase Stefan - Fagaras
        Pralea Cosmin Ionut - Anglia
        Macri Florin - Brasov
        Lazar Daniel - Brasov
        Serban Aurel - Fagaras
        Taran Cristian - Cisnadie
        Taran Cristina - Cisnadie
        Stefan Camelia - Focsani

        Clasament Avansati

        1. Miklos Imre - Bradesti
        2. Vladoiu Gelu - Brasov
        3 -- 4
        Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
        Barac Marius - Sibiu
        5 -- 8
        Pitac Ovidiu - Brasov
        Popa Gheorghe - Aiud
        Ivan Catalin - Fagaras
        Weiss Simona - Cisnadie
        9 -- 16
        Gligor George - Sibiu
        Matei Dumitru - Deva
        Comsa Dan - Sibiu
        Brulea Petre - Ploiesti
        Avram Nicolae - Nedelea
        Beches Andrei - Sibiu
        Popa Sorin - Fagaras
        Benyovski Bela - Sibiu
        17 -- 18 2v gr.sup.
        Fulop Attila - Aiud
        Mitrofan Petrica - Brasov
        19 -- 24 1v gr.sup.
        Diaconescu Lucian - Targoviste
        Bucur Dan - Cisnadie
        Bacanu Paulian - Brasov
        Stanciulescu Bogdan - Brasov
        Popescu Andrei - Constanta
        Baltag Alin - Medias
        25 2v gr.sup.
        Zedler Csaba - Agnita
        26 -- 27 1v gr.sup.
        Chirap Dan - Gura Humorului
        Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
        28 -- 32 0v gr.sup.
        Manitiu Florin - Sibiu
        Bozosan Petre - Sibiu
        Cindea Cristian - Medias
        Hila Beatrice - Medias
        Herciu Gabriela - Medias

        Clasament Open

        1. Dragoman Andreea - Medias
        2. Toth Beatrice - Medias
        3 -- 4
        Baltag Denisa - Medias
        Tala Alin - Medias
        5 -- 8
        Incze Levente - Miercurea Ciuc
        Somlea Darian - Cisnadie
        Cotca Dacian - Oradea
        Hutanu Alin - Brasov
        9 -- 10
        Grigore Alexandru - Campina
        Baciu Gabriel - Tarnaveni
        11 -- 15 1v gr.sup.
        Govoreanu Florin - Cisnadie
        Lazaroiu Adrian - Targoviste
        Nica Ionut - Brasov
        Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
        Toader George - Agnita
        16 -- 17 1v gr.inf.
        Temelie Dragos - Medias
        Rus Andrei - Brasov
        18 -- 20 0v gr.inf.
        Lunca Razvan - Tarnaveni
        Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
        Oprea Nicolae - Brasov

        ************************************

        Inscrieri Incepatori - on 22/04/2016 at 21:39:36

        1. Anton Dragos, Focsani - 432 - 11.83 - A
        2. Demeny Zoltan, Brasov - 1837 - 11.75 - A
        3. Barbulescu Dan, Sibiu - 943 - 11.58 - A
        4. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 539 - 11.08 - A
        5. Ciky Cornel, Fagaras - 441 - 10.86 - AW
        6. Toader Valentin, Agnita - 1229 - 10.58 - AJ
        7. Vacaru Liviu, Victoria - 1956 - 9.75 - A
        8. Marica Dan, Brasov - 667 - 9.5 - A
        9. Docea Beniamin, Aiud - 1402 - 9.5 - A
        10. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 609 - 9.14 - A
        11. Pralea Constantin, Alba Iulia - 531 - 8.83 - AW
        12. Bereckzi Robert, Tarnaveni - 2044 - 8.75 - A
        13. Pralea Marius, Botosani - 624 - 8.59 - A
        14. Bozosan Petre, Sibiu - 937 - 8.25 - A
        15. Movileanu Neculae, Brasov - 597 - 8.19 - A
        16. Lolea Toma, Fagaras - 1010 - 7.88 - A
        17. Fekete Istvan, Arad - 713 - 7.78 - A
        18. Covataru Loredan, Brasov - 1058 - 7.67 - A
        19. Malene Petru, Fagaras - 649 - 7.6 - A
        20. Kondort Arpad, Agnita - 960 - 7.55 - A
        21. Kis Istvan, Brasov - 637 - 7.43 - A
        22. Dumitrescu Sorin, Brasov - 642 - 7.3 - A
        23. Balan Claudia, Brasov - 1259 - 6.5 - AJF
        24. Soroiu Claudiu, Tarnaveni - 1522 - 6.5 - A
        25. Popescu Andrei, Constanta - 1139 - 6 - A
        26. Ilie Octavian Marius, Brasov - 995 - 5.85 - A
        27. Tanase Stefan, Fagaras - 2277 - 5.75 - AJ
        28. Crisan Casian, Agnita - 1151 - 5.65 - AJ
        29. Cioca Raul, Agnita - 1074 - 5.25 - A
        30. Midvichi Alexandru, Deva - 1243 - 5.05 - A
        31. Fulop Laszlo, Targu Mures - 1023 - 5.04 - A
        32. Pica Horia, Fagaras - 1096 - 4.82 - AJ
        33. Zedler Iuliu, Blaj - 1306 - 4.82 - AW
        34. Dorling Raul, Cisnadie - 1125 - 4.75 - AJ
        35. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 2441 - 4.75 - A
        36. Pietraru Dorian, Victoria - 2449 - 4.75 - A
        37. Brasoveanu Vali, Sibiu - 1348 - 4.5 - AW
        38. Szabo Attila, Fagaras - 1461 - 4 - A
        39. Stefan Patrick, Brasov - 1292 - 3.63 - A
        40. Balan Viorel, Bistrita - 1560 - 3 - A
        41. Bucurenciu Mihai, Fagaras - 2147 - 3 - A
        42. Somlea Codrin, Cisnadie - 1561 - 2.92 - A
        43. Popa Cristian, Victoria - 2065 - 2.75 - A
        44. Loghin Florin, Brasov - 2679 - 2.75 - A
        45. Ludwig Arthur, Victoria - 2806 - 2.75 - A
        46. Stanciu Daniel, Alba Iulia - 3271 - 0 - A
        47. Pralea Cosmin Ionut, Anglia - 3272 - 0 - A
        48. Macri Florin, Brasov - 3274 - 0 - A
        49. Lazar Daniel, Brasov - 3275 - 0 - A
        50. Magerusan Radu, Medias - 3276 - 0 - A
        51. Samu Dorel, Cirta - 3277 - 0 - A
        52. Serban Aurel, Fagaras - 3278 - 0 - A
        53. Taran Cristian, Cisnadie - 3279 - 0 - A
        54. Taran Cristina, Cisnadie - 3280 - 0 - A
        55. Baiu Teodor, Brasov - 3281 - 0 - A

        Inscrieri Avansati - on 22/04/2016 at 21:39:43

        1. Vladoiu Gelu, Brasov - 133 - 18.68 - AW
        2. Avram Nicolae, Nedelea - 127 - 18.42 - A
        3. Pitac Ovidiu, Brasov - 188 - 18.13 - AW
        4. Chirap Dan, Gura Humorului - 141 - 17.98 - A
        5. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 966 - 17.58 - A
        6. Weiss Simona, Cisnadie - 417 - 17.54 - AF
        7. Ivan Catalin, Fagaras - 446 - 17.13 - A
        8. Barac Marius, Sibiu - 168 - 17.08 - AW
        9. Beches Andrei, Sibiu - 238 - 17.08 - A
        10. Zedler Csaba, Agnita - 304 - 16.78 - AW
        11. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 190 - 16.6 - A
        12. Benyovski Bela, Sibiu - 257 - 16.5 - AW
        13. Brulea Petre, Ploiesti - 193 - 16.29 - AW
        14. Matei Dumitru, Deva - 263 - 15.03 - AW
        15. Miklos Imre, Bradesti - 788 - 14.58 - A
        16. Baltag Alin, Medias - 1310 - 14.5 - A
        17. Diaconescu Lucian, Targoviste - 314 - 14.38 - A
        18. Bacanu Paulian, Brasov - 716 - 14.06 - A
        19. Bucur Dan, Cisnadie - 464 - 13.72 - A
        20. Popa Gheorghe, Aiud - 804 - 13.5 - A
        21. Popa Sorin, Fagaras - 1298 - 13.5 - A
        22. Fulop Attila, Aiud - 328 - 13.3 - A
        23. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ - 323 - 12.92 - AF
        24. Comsa Dan, Sibiu - 429 - 12.58 - A
        25. Manitiu Florin, Sibiu - 588 - 11.13 - A
        26. Gligor George, Sibiu - 591 - 9.94 - A
        27. Hila Beatrice, Medias - 2030 - 8.75 - A
        28. Mitrofan Petrica, Brasov - 618 - 7.5 - AW
        29. Cindea Cristian, Medias - 1091 - 6.33 - AJ
        30. Herciu Gabriela, Medias - 2275 - 5.75 - AJF

        Inscrieri Open - on 22/04/2016 at 21:39:49

        1. Baltag Denisa, Medias - 1037 - 35.75 - OLF
        2. Govoreanu Florin, Cisnadie - 12 - 29.5 - O
        3. Macovei Liviu, Brasov - 18 - 29.34 - O
        4. Toth Beatrice, Medias - 849 - 27 - OLF
        5. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 296 - 24.54 - O
        6. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 66 - 24.35 - O
        7. Nica Ionut, Brasov - 79 - 23.77 - O
        8. Oprea Nicolae, Brasov - 605 - 23.56 - O
        9. Lunca Razvan, Tarnaveni - 274 - 22.68 - O
        10. Grigore Alexandru, Campina - 71 - 21.58 - O
        11. Hutanu Alin, Brasov - 98 - 21 - O
        12. Cotca Dacian, Oradea - 121 - 19.98 - O
        13. Somlea Darian, Cisnadie - 153 - 19.86 - O
        14. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 116 - 19.84 - O
        15. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 276 - 19.25 - O
        16. Toader George, Agnita - 279 - 19.16 - O
        17. Rus Andrei, Brasov - 1194 - 17.75 - AW
        18. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 2314 - 0 - O
        19. Temelie Dragos, Medias - 3223 - 0 - O
        20. Dragoman Andreea, Medias - 3271 - 0 - A

        ************************************

        N-am avut absenti nemotivati.
        Ultima editare de PaliHR; 24.apr.2016, 16:03.
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • #5
          rezervat clasament

          Comentariu


          • #6
            Din Brasov..amatori

            -Pitac Ovidiu
            -Mitrofan Petrica
            -Bacanu Paulian
            -Vladoiu Gelu
            Ultima editare de GeluBv; 06.apr.2016, 11:13.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #7
              Se înscrie din Deva MIDVICHI Alexandru la incepatori

              Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Iuliu Zedler, Blaj, incepatori - ceaun.

                Comentariu


                • #9
                  Din Sibiu:Barbulescu Dan si Brasoveanu Vali,la amatori începători,mulțumesc!

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Cisnadie se inscriu : Somlea Darian si Govoreanu Florin-Open, Weiss Simona, Bucur Dan si Groza Alexandru-Avansati si Somlea Codrin-Incepatori.

                    Comentariu


                    • #11
                      Fekete Istvan , Arad - incepatori ,ceaun

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Brasov:
                        Kis Istvan Incepatori
                        Multumesc
                        13 Rules

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Sibiu la avansați Manitiu Florin și Botian Radu.

                          Trimis de pe al meu LT26i folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Beches Andrei- Sibiu- Avansati. Multumesc

                            Mare fan de spaghetti!
                            Ultima editare de Andrei_Sb; 06.apr.2016, 16:10.
                            ZJ-SZLC
                            fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Sibiu la începători Bozosan Petre și la avansați Popa Paul.

                              Trimis de pe al meu LT26i folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X