Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA" - Reghin 14 Mai

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Mihai. Ce poate fi mai frumos decat un trofeu (primul,daca nu ma insel) castigat pe teren propriu si in noul echipament.
    Felicitari Csaby pentru revenirea in top. Multumim lui Florin pentru amanuntele din timpul desfasurarii semifinalei si finalei, din care ne-am dat seama cat de gratios a fost Csaby.
    Felicitari si multumiri lui Rares si echipei de organizare.
    Felicitari tuturor jucatorilor.
    Sa fiti iubiti.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

    Comentariu


    • Felicitari organizatorilor meru la inaltime si neintrecuti in ospitalitate.
      O zi plina de armonie la acest memorial.
      Felicitari tuturor participantilor.

      Comentariu


      • Bravo Csaba

        Comentariu


        • Felicitari Csabi!
          Lemne: DHS Hurricane Long W997
          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
          BH: DHS GoldArc 8

          Comentariu


          • Multumim organizatorilor ptr. frumoasele ore petrecute cu prietenii dragi mie .A fost frumos ca de obicei si o pregatire buna ptr. cei mici.M-am bucurat enorm de mult atunci cand in sala am vazut cel putin 10 copii .Si au jucat tenis in sensul cel mai bun al cuvantului .FELICITARI .

            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • DAN LEORDA, inițiatorul Mișcării,,Amatur" ne-a părăsit dar, nu ne-a lăsat de izbeliște. Ne-a lasat pe mina unei echipe unite in jurul lui Rares, care se straduie si reușește sa ducă mai departe spiritul Amaturului.
              Mulțumim Dane ca ne-ai lăsat o asemenea moștenire !
              Mulțumim echipei organizatoare !

              Comentariu


              • Multumim organizatorilor pentru inca un turneu foarte reusit la Reghin, felicitari castigatorilor si succes la antrenamente invinsilor!
                Fișiere atașate
                Ultima editare de neluchibu; 15.mai.2016, 12:59.

                Comentariu






                • Comentariu


                  • Un turneu reusit la care m-am simtit bine, felicitari organizatorilor Rares si Ocsi, felicitari castigatorilor de la ambele categorii! Iata cateva poze.

                    Comentariu


                    • Imi cer scuze public pentru iesirea necontrolata pe care am afisat-o in finala, cele 14 meciuri jucate in 10 ore si-au spus cuvantul si m-am simtit jicnit prin rasetele unui coleg de pe margine, la al doilea punct castigat de Simon, lovind in minge cu degetul, iar faza "comica" i-au distart pe unii.
                      PS: Cel in cauza a dat dovada de fair-play si si-a cerut scuze, si il felicit pe aceasta cale
                      Bravo organizatorilor, voi reveni cu placere la Reghin sa ne simtim toti bine
                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                      Comentariu


                      • L-am remarcat si vreau sa-l felicit in mod special pe Bardocz Szilard, a carui "mana" si joc ma duce cu gandul la Mihaita Nemaciuc (pe care il stimez si-l urmaresc in mod deosebit de cand l-am cunoscut la turneul final Brașov 2013).
                        Din pacate, in finala i-au lipsit increderea si indrazneala. Sansa a avut ... Sunt convins ca si el stie ca putea castiga. Data viitoare n-o sa mai rateze ocazia, sunt convins.
                        Bravo, Szilard ! Mult succes pe viitor !
                        Sfatul meu ? - munca multa si ... incredere. Poti !

                        Comentariu


                        • cred ca trebuie sa avem "control"tot timpul.nu am sa uit momentul focsani 2015,dar nici,targoviste 2016.

                          Comentariu


                          • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                            cred ca trebuie sa avem "control"tot timpul.nu am sa uit momentul focsani 2015,dar nici,targoviste 2016.
                            Cand ai un public ostil si in fata un Csaby S. au fost jucatori valorosi care si-au pirdut cumpatul,acele lovituri cu efect pe care-l nu reusesti sa-l citesti,pur si simplu te dezarmeaza.
                            Numai cine n-a jucat impotriva lui Csaby nu stie!
                            Mai ales cand s-a auzit bucuria acelui spectator este o lipsa de caracter fata de un finalist!

                            Comentariu


                            • A fost un turneu frumos,,, Felicitari organizatorilor! ,,, Felicitari participantilor ca ne-am simti bine impreuna!

                              Felicitari si premiantilor! ,,,

                              si surpriza buna a turneului.... Felicitari Mihai...!!!

                              Comentariu


                              • Bravo colegii din Vestul țării!! A-ți ținut steagu sus!!Felicitări prieteni și sa ne vedem cu bine la Lugoj..Drum bun să aveți😁👍👍👍

                                - - - Actualizat - - -

                                Felicitări Liviu Szalay, Samir, Leo!!Felicitări Bogdane,Victoras, Andreea, Victor!! Bravo tuturor, păcat ca nu am putut ajunge la un asa frumos Turneu!! Felicitări organizatorilor și colegilor.Bafta tuturor!!

                                Comentariu


                                • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                                  Bravo colegii din Vestul țării!! A-ți ținut steagu sus!!Felicitări prieteni și sa ne vedem cu bine la Lugoj..Drum bun să aveți��������

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Felicitări Liviu Szalajavascriptostimage_upload(1);y, Samir, Leo!!Felicitări Bogdane,Victoras, Andreea, Victor!! Bravo tuturor, păcat ca nu am putut ajunge la un asa frumos Turneu!! Felicitări organizatorilor și colegilor.Bafta tuturor!!
                                  Multumesc in numele tuturor.. sa ne vedem cu bine la Lugoj

                                  Comentariu


                                  • Eu unul sunt putin dezamagit.
                                    Nimeni, dar chiar nimeni ... n-a reusit sa imortalizeze Ceaunul?
                                    Am asteptat tot week-end-ul o fotografie cu Rares amestecand la gulyas sa pun la arhiva!
                                    Poate totusi...cineva...

                                    Later edit: Citiți, vă rog, cu ghilimelele de rigoare postarea de mai sus.
                                    E doar o butadă la adresa celui mai bun prieten al amaturistului: Ceaunul. Sunt sigur că vor veni și fotografiile.
                                    Ultima editare de marcelgiosan; 17.mai.2016, 02:45.
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                      Eu unul sunt putin dezamagit.
                                      Nimeni, dar chiar nimeni ... n-a reusit sa imortalizeze Ceaunul?
                                      Am asteptat tot week-end-ul o fotografie cu Rares amestecand la gulyas sa pun la arhiva!
                                      Poate totusi...cineva...������
                                      Ai dreptate, Marcele ! Un turneu fara poze este un turneu ... sarac, oricate cuvinte s-ar scrie sau spune despre el. O fotografie (buna) insa vorbeste de la sine si spune multe. Imi pare rau ca nu mi-am luat eu aparatul. Fotografii s-au facut si sigur vor fi postate. Florin si Tipseru au nevoie de ceva timp, stiu. Au mai fost si altii si ar fi pacat sa tina pozele doar pentru ei, nu ?
                                      La fel s-a intamplat si la turneul de la Victoria. Inca astept ca cineva sa mai posteze ceva poze, fiindca s-au facut destule.
                                      La turneul de la Agnita voi merge cu aparatul, asa ca nu fii ingrijorat ...

                                      Comentariu


                                      • Poze

                                        Felicitari organizatorilor si multumim ptr ospitalitatea cu care suntem intampinati intotdeauna la Reghin

                                        Comentariu


                                        • Ma bucur ca am putut reveni la Reghin. Ca de fiecare data ospitalitatea ii la ea acasa. Un turneu foarte puternic valoric, cu toate ingredientele ( mancare buna, oameni minunati, organizare excelenta ). Eu unul m-am foarte bine si o sa mai recidivez si pe viitor la turneele de la Lugoj. Ar mai fii multe de spus, dar cei care au fost prezenti au simtit pe propria piele cum a decurs totul. Sa ne vedem sanatosi si la urmatoarele turnee

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Postat în original de victor.arad Vezi post
                                          Ma bucur ca am putut reveni la Reghin. Ca de fiecare data ospitalitatea ii la ea acasa. Un turneu foarte puternic valoric, cu toate ingredientele ( mancare buna, oameni minunati, organizare excelenta ). Eu unul m-am foarte bine si o sa mai recidivez si pe viitor la turneele de la Lugoj. Ar mai fii multe de spus, dar cei care au fost prezenti au simtit pe propria piele cum a decurs totul. Sa ne vedem sanatosi si la urmatoarele turnee
                                          "la turneele de la Reghin" ( Pardon )

                                          Comentariu


                                          • https://www.youtube.com/watch?v=mh4o...ature=youtu.be

                                            Comentariu


                                            • TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X