Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA" - Reghin 14 Mai

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Memorialul "DAN LEORDA" - Reghin 14 Mai

    MEMORIALUL "DAN LEORDA" TURNEU A REGHIN 14 MAI 2015

    EDITIA A VIII -a

    LOCALITATEA: Reghin

    DATA: 14.05.2015

    TAXA : 30 Lei (In taxa de participare sunt incluse aperitivele si gulasul. 2 ron/pers vor fi directionati catre fondul Amatur)
    Persoanele cu dizabilitati si copiiisub 14 ani nu platesc taxa de participare

    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)Indicatii de acces:

    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Electrica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)
    Dinspre Tg Mures : Dreapta la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita : Stanga la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita : La intrare in oras, stanga in dreptul benzinariei Lukoil , iar in capatul cartierului Unirii, vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.

    Turneul se va organiza pe 2 categorii :

    AMATORI - Ora inceperii: 09:00 - inscrieri pana la ora 8:30

    OPEN - Ora inceperii: 13:30 - inscrieri pana la 13:00



    Am marit limita de participanti la 72 open , 144 amatori

    OPEN : 72 jucatori (12 grupe de 6)

    AMATORI : 144 (24 grupe de 6 )


    Inscrierile se vor efectua pe sistemul : Primul venit, primul servit!

    VA RUGAM SA ANUNTATI DIN TIMP EVENTUALELE RETRAGERI PANA JOI 12 MAI , ORA 18

    NR MESE : 20
    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, schema 1324 la Open si 1648 la Amatori - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti - se vor putea intalni doar in finala cu adversarii din superioare.




    MATERIALUL DE PREMIERE: Cupe si diplome pentru locurile 1-4 , medalii si diplome pentru locurile 5-8

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) va fi prezenta cu un stand bogat de articole de tenis de masa


    MASA: Dimineata vom servi produse de patiserie , mere , apa plata , minerala , suc de mere
    La amiaza vom servi ca in fiecare an un gulas unguresc.

    ORGANIZATORI:
    Apian Florin (organizator tehnic)
    Kantor Imre -0741908006
    Leorda Rares 0740250901
    Ultima editare de leordarares; 05.mai.2016, 19:29.

  • #2
    Absenti:
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Zelariu Codrut - Tarnaveni
    Papai Zsolt - Reghin
    Miron George - Reghin
    Lostun Daniel - Vatra Dornei

    ------------------------------------------------

    Clasament Open

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Roman Bogdan - Arad
    3 -- 4
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Muntean Radu - Cluj Napoca
    Avram Victor - Arad
    Nistor Dorel - Bistrita
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Moldovan Cristian - Bistrita
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Balog Andreea - Arad
    Toma Florin - Pitesti
    Leorda Rares - Reghin
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Apian Florin - Bistrita
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    17 -- 20
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Opris Dora - Ludus
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    21 -- 31 1v gr.sup.
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Marian Florin - Reghin
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Ungvari Evelyn - Targu Mures
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Daniel Zsombor - Targu Mures
    Barabas Zoltan - Targu Mures
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    Andone Claudiu - Cugir
    Farkas Bence - Targu Mures
    Cocean Valer - Baraolt
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Moldovan Iulia - Ludus
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    41 -- 2v gr.inf.
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    42 -- 51 1v gr.inf.
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Tira Viorel - Bistrita
    Zidar Victor - Reghin
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Denes Ferenc - Praid
    Kaposta Victor - Arad
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
    52 -- 60 0v gr.inf.
    Pop Danut - Dej
    Pop Zoltan - Dej
    Neamtu Adrian - Gherla
    Damian Alin - Campia Turzii
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Vita Istvan - Reghin
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Matei Dumitru - Deva
    Litean Mircea - Ludus


    Clasament Amatori

    1. Medve Mihai - Reghin
    2. Bardocz Szilard - Capeni
    3 -- 4
    Rusu Calin - Cluj Napoca
    Szalay Liviu - Oradea
    5 -- 8
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Hodis Andrei - Gherla
    Muntean Mircea - Baia Mare
    9 -- 16
    Istrate Samir - Arad
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Radu Serban - Cluj Napoca
    Vass Alexander - Beclean
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Dani Leo - Arad
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    17 -- 32
    Maxim Cristian - Bistrita
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Sofian Corneliu - Suceava
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Negrean Ioan - Sibiu
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Salavastru Petru - Botosani
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Garaz Mircea - Bistrita
    Damian Mircea - Bistrita
    Cont Cosmin - Gherla
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Lucic Corneliu - Suceava
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    33 -- 38
    Morosan Marian - Suceava
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Fulop Attila - Aiud
    Bothazan Florin - Dej
    Grosan Mircea - Dej
    Kincses Jozsef - Praid
    39 -- 40 2v gr.sup.
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    41 -- 58 1v gr.sup.
    Veres Janos - Targu Mures
    Janosi Attila - Targu Mures
    Muresanu Alex - Sibiu
    Marian Calin - Reghin
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Colcer Nicolae - Toplita
    Muntean Nasta - Cluj Napoca
    Istrate Adrian - Bistrita
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    Zavaski Ioan - Dej
    Joldes Adrian - Bistrita
    Doru Lucian - Cluj Napoca
    Bulzan Calin - Cluj Napoca
    Daniel Istvan Sr - Targu Mures
    Ambrus Szilard - Ludus
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Lungu Adrian - Nasaud
    59 -- 76 0v gr.sup.
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Csorbai Lorand - Sanpaul
    Damian Vasile - Nasaud
    Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    Pop Ioan - Bistrita
    Szakacs Marius - Sanpaul
    Onofrei Petru - Gherla
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Bereszki Robert - Tarnaveni
    Flore Claudiu - Bistrita
    Zedler Iuliu - Blaj
    Szilagyi Bela - Targu Mures
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    Adorjani Csilla - Targu Mures
    Koszta Mark - Gheorgheni
    77 -- 2v gr.inf.
    Husar Andreea - Targu Mures
    78 -- 96 1v gr.inf.
    Dirlea Ioan - Aiud
    Vass Sandor - Beclean
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Pralea Marius - Botosani
    Bozosan Petre - Sibiu
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Eigel Csaba - Toplita
    Oniga Paul - Blaj
    Campean Zoltan - Toplita
    Rus Nicolae - Oradea
    Sandulean Ticsa Rares - Vatra Dornei
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Farkas Zoltan - Ghindari
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Aisner Imre - Ludus
    Balla Peter - Toplita
    97 -- 114 0v gr.inf.
    Heja Zoltan - Gheorgheni
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    Cuesdean Rares - Reghin
    Friciu Radu - Reghin
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Demian Veronica - Targu Mures
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Pralea Horia Serban - Botosani
    Lefter Marius - Targu Mures
    Nagy Hunor - Ghindari
    Barabas Botond - Targu Mures
    Papp Teteny - Targu Mures
    Muresan Daniel - Targu Mures
    Codrea Laurentiu - Ludus
    Pop Dan Cristian - Dej


    Inscrieri Open - on 13-May-16 at 19:28:03

    1. Roman Bogdan, Arad, 4 - 33.59 - O
    2. Moldovan Cristian, Bistrita, 808 - 32.5 - O
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 8 - 31.02 - O
    4. Farkas Gabor, Targu Mures, 13 - 30.98 - O
    5. Toma Florin, Pitesti, 11 - 30.79 - OW
    6. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 10 - 30.29 - OL
    7. Nistor Dorel, Bistrita, 40 - 29.86 - O
    8. Balog Andreea, Arad, 22 - 29.84 - OF
    9. Simion Boby, Cluj Napoca, 42 - 29.53 - OLH
    10. Nascu Serban, Cluj Napoca, 119 - 28.96 - O
    11. Apian Florin, Bistrita, 29 - 28.53 - O
    12. Capusan Sorin, Tarnaveni, 197 - 28.25 - O
    13. Avram Victor, Arad, 26 - 27.89 - O
    14. Simon Csaba, Targu Mures, 519 - 27.75 - OL
    15. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 266 - 27.5 - O
    16. Andone Claudiu, Cugir, 99 - 27.47 - O
    17. Leorda Rares, Reghin, 74 - 27.22 - O
    18. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 150 - 26.19 - O
    19. Sufletel Radu, Alba Iulia, 76 - 26.14 - OL
    20. Daneliuc Gabi, Sibiu, 37 - 25.77 - O
    21. Sipos Ferenc, Targu Mures, 167 - 25.28 - OW
    22. Farkas Bence, Targu Mures, 50 - 24.95 - O
    23. Irsai Istvan, Targu Mures, 124 - 24.94 - O
    24. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 336 - 24.82 - O
    25. Tira Viorel, Bistrita, 385 - 24.35 - OW
    26. Zelariu Petru, Tarnaveni, 198 - 23.47 - O
    27. Zidar Victor, Reghin, 67 - 23.3 - O
    28. Pop Danut, Dej, 73 - 23.27 - O
    29. Cocean Valer, Baraolt, 146 - 23 - O
    30. Carpaci Alexandru, Ludus, 392 - 23 - OLW
    31. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 80 - 22.98 - O
    32. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 78 - 22.65 - O
    33. Opris Dora, Ludus, 708 - 22.5 - OF
    34. Moldovan Iulia, Ludus, 709 - 22.5 - OF
    35. Denes Ferenc, Praid, 85 - 22 - OW
    36. Pop Zoltan, Dej, 219 - 21.97 - O
    37. Kaposta Victor, Arad, 72 - 21.92 - O
    38. Marian Florin, Reghin, 228 - 21.79 - O
    39. Neamtu Adrian, Gherla, 1163 - 21 - O
    40. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 348 - 20.96 - O
    41. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 237 - 20.88 - OW
    42. Lunca Razvan, Tarnaveni, 349 - 20.82 - O
    43. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 401 - 20.82 - O
    44. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 456 - 20.82 - O
    45. Vitan Vasile, Tarnaveni, 756 - 20.75 - O
    46. Ungvari Evelyn, Targu Mures, 1406 - 20.75 - OJF
    47. Damian Alin, Campia Turzii, 498 - 20.17 - O
    48. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 261 - 19.91 - O
    49. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 173 - 19.83 - O
    50. Miron Mihai, Cluj Napoca, 495 - 19.75 - OH
    51. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 301 - 19.59 - O
    52. Vita Istvan, Reghin, 406 - 19.54 - O
    53. Tipser Gabriel, Sighisoara, 370 - 19.39 - O
    54. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 262 - 19.25 - O
    55. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 320 - 19.19 - O
    56. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc, 441 - 17.13 - AJF
    57. Matei Dumitru, Deva, 271 - 15.13 - AW
    58. Muntean Radu, Cluj Napoca, 3235 - 0 - O
    59. Barabas Zoltan, Targu Mures, 3358 - 0 - O
    60. Daniel Zsombor, Targu Mures, 4000 - 0 - O
    61. Litean Mircea, Ludus, 4001 - 0 - O


    Inscrieri Amatori - on 13-May-16 at 22:48:07

    1. Dani Leo, Arad, 141 - 18.83 - AH
    2. Birtalan Laszlo, Oradea, 132 - 18.77 - A
    3. Bardocz Szilard, Capeni, 195 - 18.63 - A
    4. Szalay Liviu, Oradea, 206 - 18.53 - A
    5. Istrate Samir, Arad, 214 - 18.5 - A
    6. Rusu Calin, Cluj Napoca, 480 - 18.3 - A
    7. Vass Alexander, Beclean, 603 - 18.3 - A
    8. Garaz Mircea, Bistrita, 375 - 18.25 - AW
    9. Sofian Corneliu, Suceava, 162 - 18.18 - AW
    10. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 215 - 18.17 - A
    11. Cont Cosmin, Gherla, 321 - 18.13 - A
    12. Veres Janos, Targu Mures, 350 - 17.78 - A
    13. Spaller Tiberiu, Nasaud, 351 - 17.75 - A
    14. Muntean Mircea, Baia Mare, 207 - 17.58 - A
    15. Ban Peter, Cluj Napoca, 176 - 17.4 - A
    16. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 273 - 16.97 - A
    17. Bumbu Pavel, Razboieni, 258 - 16.73 - A
    18. Morosan Marian, Suceava, 217 - 16.61 - A
    19. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 280 - 16.47 - AW
    20. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 311 - 16.06 - A
    21. Janosi Attila, Targu Mures, 496 - 15.96 - A
    22. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 415 - 15.78 - A
    23. Motorga Dorin, Targu Mures, 442 - 15.53 - A
    24. Maerean Claudiu, Bistrita, 963 - 15.25 - A
    25. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 503 - 14.88 - A
    26. Damian Mircea, Bistrita, 264 - 14.82 - A
    27. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 697 - 14.75 - A
    28. Negrean Ioan, Sibiu, 376 - 14.5 - A
    29. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 324 - 14.45 - A
    30. Muresanu Alex, Sibiu, 373 - 14.36 - A
    31. Marian Calin, Reghin, 722 - 14.31 - A
    32. Fulop Attila, Aiud, 307 - 14.3 - A
    33. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 523 - 14.25 - A
    34. Trandafir Vasile, Targu Mures, 591 - 14.17 - A
    35. Dirlea Ioan, Aiud, 504 - 14.06 - AH
    36. Lucic Corneliu, Suceava, 330 - 14.05 - AHW
    37. Hodis Andrei, Gherla, 618 - 13.96 - A
    38. Maxim Cristian, Bistrita, 782 - 13.95 - A
    39. Bothazan Florin, Dej, 1808 - 13.75 - A
    40. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 581 - 13.68 - A
    41. Salavastru Petru, Botosani, 332 - 13.31 - AW
    42. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 1179 - 13.25 - A
    43. Scurtu Nicolae, Bistrita, 724 - 13.17 - AW
    44. Colcer Nicolae, Toplita, 632 - 12.96 - A
    45. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 749 - 12.82 - A
    46. Grosan Mircea, Dej, 726 - 12.33 - A
    47. Barabas Claudiu, Bistrita, 698 - 12.25 - A
    48. Csorbai Lorand, Sanpaul, 964 - 11.75 - A
    49. Muntean Nasta, Cluj Napoca, 1891 - 11.75 - AF
    50. Vass Sandor, Beclean, 616 - 11.66 - A
    51. Medve Mihai, Reghin, 922 - 11.58 - A
    52. Mal Calin, Baia Mare, 1102 - 11.58 - A
    53. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 574 - 11.08 - A
    54. Istrate Adrian, Bistrita, 1152 - 10.92 - A
    55. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 660 - 10.81 - AJ
    56. Damian Vasile, Nasaud, 694 - 10.31 - A
    57. Pralea Marius, Botosani, 549 - 10.29 - A
    58. Soroiu Claudiu, Tarnaveni, 1077 - 10 - A
    59. Pop Ioan, Bistrita, 1504 - 10 - A
    60. Sabau Aurel, Tarnaveni, 900 - 9.83 - A
    61. Szakacs Marius, Sanpaul, 1181 - 9.75 - A
    62. Zavaski Ioan, Dej, 758 - 9.68 - A
    63. Raduly Ovidiu, Fantanele, 886 - 9.67 - A
    64. Onofrei Petru, Gherla, 893 - 9.15 - A
    65. Bozosan Petre, Sibiu, 794 - 9.11 - A
    66. Todor Csaba, Gheorgheni, 822 - 8.96 - AH
    67. Heja Zoltan, Gheorgheni, 847 - 8.96 - A
    68. Joldes Adrian, Bistrita, 1391 - 8.92 - A
    69. Doru Lucian, Cluj Napoca, 981 - 8.75 - A
    70. Patrascu Dan, Sighisoara, 1526 - 8.5 - A
    71. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 785 - 8.31 - A
    72. Bereszki Robert, Tarnaveni, 1442 - 8.25 - A
    73. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 982 - 8.11 - A
    74. Sabau Mircea, Tarnaveni, 937 - 7.96 - A
    75. Flore Claudiu, Bistrita, 966 - 7.96 - A
    76. Eigel Csaba, Toplita, 938 - 7.75 - A
    77. Bulzan Calin, Cluj Napoca, 1755 - 7.75 - A
    78. Daniel Istvan Sr, Targu Mures, 1199 - 7.55 - A
    79. Ambrus Szilard, Ludus, 1045 - 7.33 - AJ
    80. Oniga Paul, Blaj, 1508 - 7.25 - A
    81. Fulop Laszlo, Targu Mures, 931 - 6.94 - A
    82. Zedler Iuliu, Blaj, 1142 - 6.82 - AW
    83. Campean Zoltan, Toplita, 950 - 6.68 - A
    84. Szilagyi Bela, Targu Mures, 1231 - 6.5 - AW
    85. Rus Nicolae, Oradea, 857 - 6.33 - A
    86. Csiki Alexandru, Tarnaveni, 1825 - 6 - A
    87. Sandulean Ticsa Rares, Vatra Dornei, 1108 - 5.96 - AJ
    88. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 1232 - 5.75 - AJF
    89. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1063 - 5.54 - A
    90. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1144 - 5.54 - AJF
    91. Boeriu Cezara, Targu Mures, 1695 - 5 - AJF
    92. Farkas Zoltan, Ghindari, 2046 - 4.75 - A
    93. Adorjani Csilla, Targu Mures, 2130 - 4.75 - AF
    94. Valea Claudiu, Targu Mures, 2544 - 4.75 - A
    95. Koszta Mark, Gheorgheni, 1448 - 3.92 - AJ
    96. Aisner Imre, Ludus, 1796 - 3.92 - A
    97. Husar Andreea, Targu Mures, 1878 - 3.5 - AF
    98. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1930 - 3 - A
    99. Zelariu Codrut, Tarnaveni, 2233 - 2.75 - A
    100. Papai Zsolt, Reghin, 2315 - 2.75 - AJ
    101. Cuesdean Rares, Reghin, 2320 - 2.75 - A
    102. Friciu Radu, Reghin, 2321 - 2.75 - A
    103. Asavei Gheorghe, Razboieni, 2402 - 2.75 - A
    104. Miron George, Reghin, 2745 - 2.75 - AJ
    105. Demian Veronica, Targu Mures, 2758 - 2.75 - AF
    106. Lostun Daniel, Vatra Dornei, 2913 - 2.75 - A
    107. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1995 - 2.5 - AF
    108. Pralea Horia Serban, Botosani, 2406 - 2 - A
    109. Lefter Marius, Targu Mures, 2409 - 1.75 - A
    110. Radu Serban, Cluj Napoca, 1450 - 0 - AW
    111. Kincses Jozsef, Praid, 2249 - 0 - A
    112. Nagy Hunor, Ghindari, 3081 - 0 - A
    113. Barabas Botond, Targu Mures, 3106 - 0 - A
    114. Papp Teteny, Targu Mures, 4002 - 0 - A
    115. Lungu Adrian, Nasaud, 4003 - 0 - A
    116. Muresan Daniel, Targu Mures, 4004 - 0 - A
    117. Balla Peter, Toplita, 4005 - 0 - A
    118. Codrea Laurentiu, Ludus, 4006 - 0 - A
    Ultima editare de FlorinBN; 30.iun.2016, 10:12.

    Comentariu


    • #3
      Din Reghin:OPEN: Zidar Victor
      Marian Florin
      Leorda Rares
      Amatori:
      Marian Calin
      Vita Istvan - open
      Medve Mihai
      Vajda Erno
      Ordog Zoltan
      Biro Istvan
      Nagy Endre
      Kantor Imre-Zoltan
      Ultima editare de FlorinBN; 03.mai.2016, 16:34.

      Comentariu


      • #4
        Balog Andreea
        Kaposta Victor
        Din Arad, la open.

        Comentariu


        • #5
          Din Baia Mare : Muntean Mircea
          Din Sibiu: la Open -Daneliuc Gabi si la
          Amatori : un coleg de-al lui( voi reveni cu numele0
          Amatori: Losonczi Denes
          Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 03.mai.2016, 17:06.

          Comentariu


          • #6
            cu placere,,, Dani Leo> Amatori> Arad >



            Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

            Comentariu


            • #7
              Din Tg-Mures:
              Ungvari Evelyn
              Amatori: Boeriu Cezara
              Adorjani Csilla
              Papp Teteny
              Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 03.mai.2016, 14:09.

              Comentariu


              • #8
                Tintas Adrian , Hotico Ciprian -Sighetu Marmatiei , open.
                Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                http://www.tenismasa.ro/

                Comentariu


                • #9
                  Damian Alin open Bumbu Pavel ,Damian Mircea ,Fulop Attila Dirlea Ioan ,Docea Beniamin si Asavei Gheorghe amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Janosi Attila la amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Chibulcutean Bogdan, Chibulcutean Ioan si Zelariu Codrut - Amatori - si Zelariu Petru - Open toti din Tarnaveni
                      Ultima editare de neluchibu; 03.mai.2016, 13:56.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Târnăveni - Moldovan Cristian, Moldovan Alexandru, Bleoca Marius, Vitan Vasile. Toti Open.

                        Moldovan Flavia, Buta Denisa - Amatori.
                        FH : STIGA CALIBRA LT SOUND
                        BLADE : BUTTERFLY JUN MIZUTANI
                        BH : STIGA CALIBRA LT SOUND

                        Comentariu


                        • #13
                          Sarcani Andrei
                          Ciurca Ovidiu - Targu Mures - Amatori.
                          Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                          Comentariu


                          • #14
                            Derzsi Lorand - Targu Mures - Amatori.
                            Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                            https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                            Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Reghin la amatori:
                              Papai Zsolt
                              Friciu Radu
                              Cuesdean Rares
                              Miron George.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X