Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Agnita-28 mai 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "A" Agnita-28 mai 2016

    Denumirea turneului:"Cupa BaumGames&Emi TT-Agnita-2016"
    Data si ora:sambata,28 mai 2016,ora 09:00
    Locatia:salile de sport din incinta Colegiului Tehnic "AT Laurian" din Agnita
    Categoriile turneului:Open-Avansati-Incepatori
    Numar de participanti:144,cate 48 de fiecare categorie
    Inscriere: pe Forum,telefonic,pana Vineri,27 mai,ora 21:00
    Retrageri: pe Forum,telefonic,pana Joi,26 mai,ora 21:00
    Taxa de participare:30 lei(copii pana la 14 ani=15 lei;persoanele cu dizabilitati sunt scutite de taxa),din care cate 2lei de participant vor fi varsati in contul Amatur.
    Gratuitati:1 sticla de apa,1 cafea si masa la pranz pentru fiecare participant.
    Pe durata turneului va functiona,contra cost,un bufet cu dulciuri si bauturi racoritoare pentru toate varstele!
    Premiere:
    Loc 1-4,Cupe,medalii si diplome;
    Loc 5-8,medalii si diplome
    ....si alte surprize !
    Sistemul de joc
    Se va juca in sistemul clasic Amatur,cu 3 seturi din 5;
    -grupe inferioare de 6 din care se califica primii 4;
    -grupe superioare de 4,se califica primii 2;
    -eliminatorii directe
    -asezarea si stabilirea capilor de serie in grupe si eliminatorii se realizeaza in conformitate cu prevederile Regulamentului Amatur 2016.
    Desfasurarea turneului
    Ora 09:30-Incepatori si Avansati
    -validarea inscrierilor si anuntarea grupelor
    -repatizarea grupelor pe 16 mese,in cele doua sali
    -disputarea partidelor
    Ora 13:00-Open
    -validarea inscrierilor si anuntarea grupelor
    -repartizarea grupelor la 8 mese,in sala mare
    Concomitent cu desfasurarea jocurilor din grupele inferioare la Open,vor fi alcatuite si repartizate si grupele superioare la Avansati si Incepatori pe 8 mese,cate doua grupe la o masa,cu doua jocuri consecutive de grupa.
    Ora 13:00-15:00-Masa
    In functie de starea vremii,intentionam sa preparam si sa servim la fata locului o masa traditionala ardeleneasca...ca la noi acasa!
    Eliminatoriile si ...finalele
    Tablouri compacte,fara Bye-uri,cu castigatorii superioarelor capi de serie 1-8 pe tablou iar locurile doi trag la sorti ,conform regulamentului.
    Organizatorii intentioneaza ca finalele sa se dispute succesiv,in sala mica,pe o singura masa,urmate de festivitatea de premiere!!
    EMI TT va rasplati eforturile celor mai consecventi participanti la turneele din acest an cu premii speciale!

    Organizatori:
    Zedler Csaba-0766.293.569
    Beltechi Dumitru-0747.630.959

    Sponsorii turneului:

    BaumGames
    Emi TT Joola

    Colaboratori:

    Primaria si Consiliul Local al Orasului Agnita
    Colegiul Tehnic "AT Laurian" din Agnita
    Casa de Cultura "Ilarion Cocisiu" din Agnita
    Ultima editare de csabazedler; 27.mai.2016, 06:13.
    I love table tennis !

  • #2
    Rezervat Inscrieri

    Inscrieri OPEN - on 27.05.2016 at 20:58:45

    1. Sicoe Rodica, Cugir - 6 - 33,05 - OF
    2. Farkas Gabor, Targu Mures - 13 - 30,98 - O
    3. Macovei Liviu, Brasov - 16 - 29,34 - O
    4. Apian Florin, Bistrita - 29 - 28,53 - O
    5. Toth Beatrice, Medias - 668 - 28,25 - OLF
    6. Andone Claudiu, Cugir - 99 - 27,47 - O
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 76 - 26,14 - OL
    8. Daneliuc Gabi, Sibiu - 37 - 25,77 - O
    9. Irsai Istvan, Targu Mures - 124 - 24,94 - O
    10. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 336 - 24,82 - O
    11. Migea Cornel, Sibiu - 103 - 23,86 - O
    12. Zelariu Petru, Tarnaveni - 198 - 23,47 - O
    13. Pinzar Andrei, Medias - 158 - 23,41 - OJ
    14. Aron Darie, Sibiu - 105 - 23,22 - O
    15. Meszar Razvan, Arad - 305 - 23,16 - O
    16. Carpaci Alexandru, Ludus - 392 - 23 - OLW
    17. Opris Dora, Ludus - 708 - 22,5 - OF
    18. Moldovan Iulia, Ludus - 709 - 22,5 - OF
    19. Mitzea Alexandru, Sibiu - 126 - 21,78 - O
    20. Hutanu Alin, Brasov - 123 - 21,56 - O
    21. Beltechi Paul, Victoria - 916 - 21,25 - O
    22. Nechita Alexandru, Agnita - 1164 - 21 - O
    23. Grigore Alexandru, Campina - 79 - 20,98 - O
    24. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 348 - 20,96 - O
    25. Lunca Razvan, Tarnaveni - 349 - 20,82 - O
    26. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 401 - 20,82 - O
    27. Vitan Vasile, Tarnaveni - 756 - 20,75 - O
    28. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 364 - 20,39 - O
    29. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 248 - 19,36 - OW
    30. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 127 - 19,35 - O
    31. Cernejenco Constantin, Sibiu - 410 - 19,25 - O
    32. Vladoiu Gelu, Brasov - 129 - 19,14 - OW
    33. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 120 - 19,05 - OW
    34. Iancu Sorin, Sibiu - 298 - 18,25 - A
    35. Radu Constantin, Sibiu - 199 - 16,7 - AW
    36. Matei Dumitru, Deva - 271 - 15,13 - AW
    37. Dordea Lucian, Medias - 472 - 14,47 - AW


    Inscrieri AVANSATI - on 27.05.2016 at 21:02:51

    1. Pitac Ovidiu, Brasov - 225 - 18,25 - AW
    2. Padurariu Costel, Brasov - 148 - 17,98 - A
    3. Toader George, Agnita - 337 - 17,78 - A
    4. Veres Janos, Targu Mures - 350 - 17,78 - A
    5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 191 - 17,5 - A
    6. Barac Marius, Sibiu - 243 - 17,5 - AW
    7. Antal Denes, Brasov - 256 - 17,5 - AW
    8. Ivan Catalin, Fagaras - 334 - 17,5 - A
    9. Weiss Simona, Cisnadie - 446 - 17,39 - AF
    10. Timaru Ilie, Ocna Sibiului - 344 - 17,28 - A
    11. Beches Andrei, Sibiu - 345 - 16,78 - A
    12. Zedler Csaba, Agnita - 315 - 16,56 - AW
    13. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 891 - 16,5 - A
    14. Derzsi Lorand, Targu Mures - 398 - 16,28 - A
    15. Stancalie Doru, Craiova - 227 - 16,18 - AW
    16. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 234 - 15,85 - AW
    17. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 415 - 15,78 - A
    18. Motorga Dorin, Targu Mures - 442 - 15,53 - A
    19. Moca Alina, Medias - 1223 - 15,5 - AF
    20. Moga Madalina, Medias - 1099 - 15 - AF
    21. Marin Floricel, Brasov - 277 - 14,7 - AW
    22. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea - 357 - 14,39 - A
    23. Nicula Dumitru, Agnita - 631 - 14,38 - AW
    24. Fulop Attila, Aiud - 307 - 14,3 - A
    25. Bucur Dan, Cisnadie - 484 - 14,22 - A
    26. Trandafir Vasile, Targu Mures - 591 - 14,17 - A
    27. Dirlea Ioan, Aiud - 504 - 14,06 - AH
    28. Bacanu Paulian, Brasov - 704 - 14 - A
    29. Decean Darian, Sibiu - 448 - 13,84 - A
    30. Pacurar Cosmin, Blaj - 486 - 13,72 - A
    31. Comsa Dan, Sibiu - 506 - 12,88 - A
    32. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 749 - 12,82 - A
    33. Tarau Vasile, Brasov - 459 - 12,72 - A
    34. Demeny Zoltan, Brasov - 883 - 12,6 - A
    35. Barbulescu Dan, Sibiu - 750 - 12,55 - A
    36. Beltechi Razvan, Victoria - 1552 - 10,5 - A
    37. Onet Nicolae, Sighisoara - 776 - 10,11 - A
    38. Bozosan Petre, Sibiu - 794 - 9,11 - A
    39. Patrascu Dan, Sighisoara - 1526 - 8,5 - A
    40. Teglas Andreea, Ludus - 1297 - 8,25 - AJF
    41. Mitrofan Petrica, Brasov - 661 - 8,22 - AW
    42. Moldovan Sidonia, Ludus - 1123 - 7,55 - AJF
    43. Ambrus Szilard, Ludus - 1045 - 7,33 - AJ
    44. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 866 - 6,96 - A
    45. Nyaradi Attila, Sighisoara - 1560 - 4,75 - A
    46. Balan Viorel, Bistrita - 1428 - 4,25 - A
    47. Aisner Imre, Ludus - 1796 - 3,92 - A
    48. Gyerko Albert, Sighisoara - 1890 - 0 - A

    Inscrieri INCEPATORI - on 27.05.2016 at 21:07:26

    1. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 11,55 - AW
    2. Sicoe Ioan, Turda - 643 - 11,39 - AW
    3. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 660 - 10,81 - AJ
    4. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - 828 - 10,67 - A
    5. Gligor George, Sibiu - 649 - 10,56 - A
    6. Toader Valentin, Agnita - 1003 - 10,55 - AJ
    7. Puiulet Iosif, Agnita - 870 - 10,46 - A
    8. Pralea Marius, Botosani - 549 - 10,29 - A
    9. Comanariu Stefan, Fagaras - 871 - 9,82 - A
    10. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 555 - 9,73 - A
    11. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 678 - 9,63 - A
    12. Postelnicu Mihai, Deva - 622 - 9,61 - A
    13. Baiu Teodor, Brasov - 1625 - 9 - A
    14. Kis Istvan, Brasov - 617 - 8,41 - A
    15. Dragomir Paul, Sibiu - 815 - 8,39 - A
    16. Pralea Constantin, Alba Iulia - 596 - 8,38 - AW
    17. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 785 - 8,31 - A
    18. Bereszki Robert, Tarnaveni - 1442 - 8,25 - A
    19. Movileanu Neculae, Brasov - 613 - 8,23 - A
    20. Morariu Marius, Sibiu - 1044 - 8,15 - A
    21. Sabau Mircea, Tarnaveni - 937 - 7,96 - A
    22. Kondort Arpad, Agnita - 995 - 7,75 - A
    23. Oniga Paul, Blaj - 1508 - 7,25 - A
    24. Dorling Raul, Cisnadie - 912 - 7,17 - AJ
    25. Fulop Laszlo, Targu Mures - 931 - 6,94 - A
    26. Zedler Iuliu, Blaj - 1142 - 6,82 - AW
    27. Cioca Raul, Agnita - 913 - 6,75 - A
    28. Brasoveanu Vali, Sibiu - 1094 - 6,75 - AW
    29. Ilie Octavian Marius, Brasov - 984 - 6,25 - A
    30. Crisan Casian, Agnita - 1021 - 6,18 - AJ
    31. Midvichi Alexandru, Deva - 1080 - 6,04 - AH
    32. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 1825 - 6 - A
    33. Pica Horia, Fagaras - 985 - 5,82 - AJ
    34. Postelnicu Eric, Deva - 986 - 5,81 - AJ
    35. Moldovan Flavia, Tarnaveni - 1144 - 5,54 - AJF
    36. Loghin Florin, Brasov - 1666 - 5,25 - A
    37. Movileanu Adrian, Brasov - 1034 - 5,2 - A
    38. Niculescu Marin, Bucuresti - 1129 - 5,06 - AW
    39. Magerusan Radu, Medias - 1915 - 5 - A
    40. Sarbu Alin, Agnita - 1917 - 4,75 - A
    41. Stefan Patrick, Brasov - 1050 - 4,5 - A
    42. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 2310 - 3,75 - AJH
    43. Husar Andreea, Targu Mures - 1878 - 3,5 - AF
    44. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures - 1930 - 3 - A
    45. Gabor Claudiu, Agnita - 2762 - 2,75 - A
    46. Voinea Valerian, Brasov - 2781 - 2,75 - A
    47. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1995 - 2,5 - AF
    48. Rotariu Andrei, Sibiu - 1703 - 1,75 - A
    49. Lefter Marius, Targu Mures - 2409 - 1,75 - A
    50. Ivan Dumitru, Fagaras - 4000 - -
    51. Oprea Laurentiu, Medias - 4001 - -
    Ultima editare de Zosim1; 27.mai.2016, 21:08.

    Comentariu


    • #3
      Informatii utile asupra locatiei turneului:
      -dinspre Sibiu si Medias se continua directia inainte pe artera principala a orasului,treceti de Primarie si continuati pana la intersectia drumului RaiffeisenBank(stanga) cu Farmacia(dreapta),virati dreapta,treceti de Casa de Cultura si continuati 50 m tot inainte pana intrati in parcarea Colegiului,cca 100 locuri de parcare (fara plata),langa paraul Hartibaci!
      -dinspre Sighisoara si Fagaras,continuati drumul pe artera principala pana la intersectia RaiffeisenBank(dreapta) si Farmacie(stanga),virati stanga langa pod si continuati 50 m,pe langa Casa de Cultura,tot inainte pana in parcarea Colegiului,langa paraul Hartibaci.

      Locuri de cazare:
      -posibilitati de cazare in camere:
      -3* cu mic dejun(MD)-120 lei -Pensiunea "Elisabeta-Centrul tarii",in afara localitatii,dinspre Fagaras,6 km distanta de sala
      -3* cu MD-120 lei-Pensiunea "Ice",in localitate,dinspre Fagaras si Sighisoara,2 km distanta de sala
      -2* fara MD-80 lei-casa Olteanu,in localitate,300 m distanta de sala
      Oferta 30 locuri de cazare de 1* (camere renovate,curate si decente)tip internat,cu preturi modice intre 15-30 lei,in camere cu 2-3-4-5 paturi,la 30 m de sala!!!!!!
      Va rugam sa va exprimati dorintele la organizator!
      Ultima editare de csabazedler; 15.mai.2016, 21:11.
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        Rezervat Clasament

        Clasament INCEPATORI

        1. Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
        2. Toader Valentin - Agnita
        3 -- 4
        Baiu Teodor - Brasov
        Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
        5 -- 8
        Morariu Marius - Sibiu
        Movileanu Neculae - Brasov
        Ciky Cornel - Fagaras
        Gligor George - Sibiu
        9 -- 16
        Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
        Dorling Raul - Cisnadie
        Pralea Marius - Botosani
        Banu Nicolae - Ocna Sibiului
        Dragomir Paul - Sibiu
        Comanariu Stefan - Fagaras
        Sicoe Ioan - Turda
        Postelnicu Mihai - Deva
        17 -- 2v gr.sup.
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        18 -- 25 1v gr.sup.
        Kis Istvan - Brasov
        Roghina R.Cosmin - Sibiu
        Cioca Raul - Agnita
        Fulop Laszlo - Targu Mures
        Ilie Octavian Marius - Brasov
        Kondort Arpad - Agnita
        Brasoveanu Vali - Sibiu
        Magerusan Radu - Medias
        26 -- 32 0v gr.sup.
        Sabau Mircea - Tarnaveni
        Pica Horia - Fagaras
        Postelnicu Eric - Deva
        Crisan Casian - Agnita
        Midvichi Alexandru - Deva
        Oniga Paul - Blaj
        Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
        33 -- 2v gr.inf.
        Stefan Patrick - Brasov
        34 -- 40 1v gr.inf.
        Moldovan Flavia - Tarnaveni
        Loghin Florin - Brasov
        Rotariu Andrei - Sibiu
        Stancovici Bianca - Targu Mures
        Bardas Patrick - Dumbraveni SB
        Ivan Dumitru - Fagaras
        Oprea Laurentiu - Medias
        41 -- 48 0v gr.inf.
        Movileanu Adrian - Brasov
        Niculescu Marin - Bucuresti
        Zedler Iuliu - Blaj
        Csiki Alexandru - Tarnaveni
        Husar Andreea - Targu Mures
        Lefter Marius - Targu Mures
        Gabor Claudiu - Agnita
        Voinea Valerian - Brasov

        Clasament AVANSATI

        1. Stanciulescu Bogdan - Brasov
        2. Ivan Catalin - Fagaras
        3 -- 4
        Pitac Ovidiu - Brasov
        Padurariu Costel - Brasov
        5 -- 8
        Stancalie Doru - Craiova
        Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
        Timaru Ilie - Ocna Sibiului
        Bacanu Paulian - Brasov
        9 -- 16
        Derzsi Lorand - Targu Mures
        Fancsali Kalman - Lunca de Sus
        Beches Andrei - Sibiu
        Toader George - Agnita
        Barac Marius - Sibiu
        Moca Alina - Medias
        Pelaghie Ioan - Targu Mures
        Beltechi Razvan - Victoria
        17 -- 19 2v gr.sup.
        Veres Janos - Targu Mures
        Weiss Simona - Cisnadie
        Demeny Zoltan - Brasov
        20 -- 24 1v gr.sup.
        Marin Floricel - Brasov
        Motorga Dorin - Targu Mures
        Bucur Dan - Cisnadie
        Trandafir Vasile - Targu Mures
        Moga Madalina - Medias
        25 -- 32 0v gr.sup.
        Antal Denes - Brasov
        Fulop Attila - Aiud
        Zedler Csaba - Agnita
        Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
        Tarau Vasile - Brasov
        Nicula Dumitru - Agnita
        Ambrus Szilard - Ludus
        Teglas Andreea - Ludus
        33 -- 34 2v gr.inf.
        Pacurar Cosmin - Blaj
        Dirlea Ioan - Aiud
        35 -- 40 1v gr.inf.
        Decean Darian - Sibiu
        Comsa Dan - Sibiu
        Sabau Gheorghe - Tarnaveni
        Barbulescu Dan - Sibiu
        Bardas Ioan - Dumbraveni SB
        Moldovan Sidonia - Ludus
        41 -- 48 0v gr.inf.
        Mitrofan Petrica - Brasov
        Onet Nicolae - Sighisoara
        Bozosan Petre - Sibiu
        Balan Viorel - Bistrita
        Patrascu Dan - Sighisoara
        Nyaradi Attila - Sighisoara
        Aisner Imre - Ludus
        Gyerko Albert - Sighisoara

        Clasament OPEN

        1. Sicoe Rodica - Cugir
        2. Macovei Liviu - Brasov
        3 -- 4
        Moldovan Alexandru - Tarnaveni
        Farkas Gabor - Targu Mures
        5 -- 8
        Sufletel Radu - Alba Iulia
        Toth Beatrice - Medias
        Grigore Alexandru - Campina
        Andone Claudiu - Cugir
        9 -- 12
        Migea Cornel - Sibiu
        Irsai Istvan - Targu Mures
        Zelariu Petru - Tarnaveni
        Vitan Vasile - Tarnaveni
        13 -- 2v gr.sup.
        Apian Florin - Bistrita
        14 -- 20 1v gr.sup.
        Daneliuc Gabi - Sibiu
        Aron Darie - Sibiu
        Vladoiu Gelu - Brasov
        Meszar Razvan - Arad
        Baciu Gabriel - Tarnaveni
        Lunca Razvan - Tarnaveni
        Carpaci Alexandru - Ludus
        21 -- 24 0v gr.sup.
        Hutanu Alin - Brasov
        Iancu Sorin - Sibiu
        Dabacan Dorin - Tarnaveni
        Nechita Alexandru - Agnita
        25 -- 27 2v gr.inf.
        Imecs Attila - Miercurea Ciuc
        Molnar Tihamer - Tarnaveni
        Dordea Lucian - Medias
        28 -- 30 1v gr.inf.
        Radu Constantin - Sibiu
        Matei Dumitru - Deva
        Benyovski Bela - Sibiu
        31 -- 36 0v gr.inf.
        Mitzea Alexandru - Sibiu
        Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
        Pinzar Andrei - Medias
        Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
        Cernejenco Constantin - Sibiu
        Beltechi Paul - Victoria




        Absenti .

        Incepatori.-Bereszki Robert -Tarnaveni Nemotivat
        -Csiki Alexandru -Tarnaveni Intarziat 2 ore nu a mai jucat prezent la sala.Transport ratat
        -Puiulet Iosif Agnita Motivat Ajutor de organizator
        -Sarbu Alin Agnita Motivat cedat loc musafirilor

        Avansati nu au fost absenti

        Open-Moldovan Iulia Ludus Nemotivat
        -Opris Dora Ludus Nemotivat

        Retrasii de dupa termenul limita se regasesc pe forum ,si las la latitudinea Comisiei de disciplina.

        P.S.Discutile avute la sala pe parcursul turneului pe tema retrageri au fost f. interesante .In momentul in care se v-a deschide un subiect pe aceasta tema le voi prezenta.
        Ultima editare de Zosim1; 28.mai.2016, 23:10.

        Comentariu


        • #5
          Se înscriu din Făgăraș la Începători:
          CIKY Cornel,
          COMĂNARIU Ștefan,
          MALENE Petru,
          LOLEA Toma,
          SZABO Attila,
          PICA Horia,
          IVAN Dumitru-NOU

          Se înscrie din București la Începători:
          NICULESCU Marin

          Se înscrie din Turda la Începători:
          SICOE Ioan

          Se înscriu din Făgăraș la Avansați:
          IVAN Cătălin,
          MAROCICO Marius,
          POPA Sorin

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu din Blaj:
            1.Pacurar Cosmin, avansati;
            2. Oniga Paul, incepatori
            3. Zedler Iuliu, incepatori

            Au solicitat inscrierea:

            - din Medias:
            1. Troth Beatrice, open
            2. Pinzar Andrei, open
            3. Moga Madalina, avansati
            4. Moca Alina, avansati
            5. Oprea Laurentiu, incepatori
            6. Magerusan Radu, incepatori

            - din Sibiu:
            1. Negrean Ioan, avansati
            2. Somlea Darian, avansati

            Imecs Attila, M. Ciuc, open
            Fancsali Kalman, Lunca de Sus , avansati
            .

            Comentariu


            • #7
              Din Agnita se înscriu:
              -la open:Nechita Alexandru
              -la avansați:Toader George
              -la începători:Cioca Raul,Toader Valentin,Kondort Arpad şi Crişan Casian

              Comentariu


              • #8
                Se înscrie din Sibiu , la începători - Rotariu Andrei

                Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Se înscriu din Brașov la Începători:
                  VOINEA Valerian
                  LOGHIN Florin
                  ȘTEFAN Patrick
                  MOVILEANU Neculae
                  BAIU Teodor

                  Se înscriu din Brașov la Avansați:
                  DEMENY Zoltan
                  STANCIULESCU Bogdan

                  Comentariu


                  • #10
                    se inscriu din Blaj la amatori Oniga Paul,Pacurar Cosmin si Zedler Iuliu

                    Comentariu


                    • #11
                      din Tarnaveni la Open: Moldovan Alexandru, Vitan Vasile, Moldovan Cristian, Bleoca Marius. La incepatori se inscriu Buta Denisa si Moldovan Flavia tot din Tarnaveni

                      Comentariu


                      • #12
                        Salut ! Se inscriu de la Sighisoara : Patrascu Dan ,Tipser Gabriel ,Ghidiu Valer ,Onet Nicolae ,Schuller Cristian ,Samoila Florin
                        de la Dumbraveni :Bardas Ioan si Bardas Patrick

                        Comentariu


                        • #13
                          din Sibiu la open - Mitzea Alexandru, Todarcea Ioan, Migea Cornel, Iancu Sorin, Radu Constantin, Cernejenco Constantin
                          la avansati - Benyovski Bela, Dragomir Mitica, Ratiu Valer,

                          Comentariu


                          • #14
                            Se înscriu la avansați:Zedler Csaba si Beltechi Dumitru

                            Comentariu


                            • #15
                              Salut ! Se inscriu de la Sighisoara la Open: Tipser Gabriel si Schuller Cristian ,Amatori :Patrascu Dan ,Onet Nicolae ,Ghidiu Valer si Samoila Florin
                              de la Dumbraveni se incriu la amatori Bardas Ioan Si Bardas Patrick

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X