Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Cupa Aegyssus" - Tulcea, 28.05.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Chiosea Ionel - Tulcea


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comentariu


    • #47
      Se retrage Meregiu Gheorghe.Mulțumesc.

      Comentariu


      • #48
        Bran Florin - Tulcea

        Comentariu


        • #49
          Catalin Idvu - Tulcea

          Comentariu


          • #50
            Costache FLorin - Tulcea


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #51
              Borza Alexandru - Tulcea

              Comentariu


              • #52
                Se retrage Damian Nicolae.

                - - - Actualizat - - -

                - - - Actualizat - - -
                Se Inscriu:
                Pascariu Nelu: Tulcea

                - - - Actualizat - - -

                Mitrea Silviu :Navodari
                Ultima editare de manea mihaita; 27.mai.2016, 18:25.

                Comentariu


                • #53
                  Conform MP
                  Inscrieri Open + Amatori - on 27/05/2016 at 22:22:02

                  1. Voinea Sorin, Galati, 470 - 25.13 - O
                  2. Nitu Victor, Slobozia, 391 - 24.11 - O
                  3. Taranu Nicusor, Tulcea, 788 - 22.75 - O
                  4. Manea Mihaita, Tulcea, 287 - 21.17 - O
                  5. Ciortescu Cristi, Iasi, 149 - 18.32 - A
                  6. Peiu Cosmin, Babadag, 322 - 17.5 - A
                  7. Vestineanu Ionut, Slobozia, 352 - 16.39 - A
                  8. Samoila Ion, Babadag, 303 - 16.17 - A
                  9. Constantinescu Rares, Braila, 312 - 15.13 - AJ
                  10. Mitrea Silviu, Navodari, 580 - 14.95 - A
                  11. Silvestru Nicu, Tulcea, 836 - 14.17 - A
                  12. Ivan Adrian, Tulcea, 485 - 14.09 - A
                  13. Toader Nicolae, Tulcea, 620 - 13.7 - A
                  14. Gherasim Iulian, Tulcea, 516 - 12.09 - A
                  15. Trocaru Remus, Tulcea, 1385 - 11.75 - A
                  16. Badache Andreea, Galati, 1055 - 11.67 - AJF
                  17. Pana Remus, Tulcea, 705 - 11.4 - A
                  18. Gurita Ionut, Babadag, 767 - 10.1 - A
                  19. Luca Octavian, Tulcea, 1042 - 9 - A
                  20. Chiosea Ionel, Tulcea, 1266 - 9 - A
                  21. Hutanu Adrian, Slobozia, 838 - 7.75 - A
                  22. Pascariu Nelu, Tulcea, 1184 - 7.25 - A
                  23. Carata Catalin, Tulcea, 843 - 7.04 - A
                  24. Nicolae Gabriel, Babadag, 1421 - 6.75 - A
                  25. Rosoga Ana, Constanta, 1216 - 6.25 - AF
                  26. Rahau George, Tulcea, 1936 - 2.75 - A
                  27. Chereches Sergiu, Tulcea, 2910 - 2.75 - A
                  28. Baschir Cristian, Tulcea, 1845 - 0 - A
                  29. Jica Vasile, Tulcea, 1846 - 0 - A
                  30. Deaconu Alexandru Cristian, Tulcea, 2003 - 0 - A
                  31. Zadacencu Sasa, Tulcea, 2159 - 0 - A
                  32. Baiburi Levent, Tulcea, 2257 - 0 - A
                  33. Mocanu Ionut, Galati, 2350 - 0 - A
                  34. Canciu Alexandru, Isaccea, 2709 - 0 - A
                  35. Bodaproste Valeriu, Tulcea, 2950 - 0 - A
                  36. Bran Florin, Tulcea, 3109 - 0 - A
                  37. Zbant Mihai, Tulcea, 3114 - 0 - A
                  38. Neculai Alexandru, Tulcea, 4000 - -
                  39. Raicu Nicolae, Tulcea, 4001 - -
                  40. Mostofirla Daniel Ionut, Tulcea, 4002 - -
                  41. Stan Emanuel, Tulcea, 4003 - -
                  42. Husein Remzi, Tulcea, 4004 - -
                  43. Stefan Ion, Tulcea, 4005 - -
                  44. Varga Hristian, Tulcea, 4006 - -
                  45. Luca Laviniu, Tulcea, 4007 - -
                  46. Nicon Grigore, Tulcea, 4008 - -
                  47. Pancrat Adrian, Tulcea, 4009 - -
                  48. Pancrat Cristian, Tulcea, 4010 - -
                  49. Idvu Catalin, Tulcea, 4011 - -
                  50. Costache Florin, Tulcea, 4012 - -

                  Comentariu


                  • #54
                    Listă finală înscrieri by MP

                    Inscrieri Open + Amatori - on 28.05.2016 at 9:56:33

                    1. Voinea Sorin, Galati, 470 - 25,13 - O
                    2. Nitu Victor, Slobozia, 391 - 24,11 - O
                    3. Taranu Nicusor, Tulcea, 788 - 22,75 - O
                    4. Manea Mihaita, Tulcea, 287 - 21,17 - O
                    5. Ciortescu Cristi, Iasi, 149 - 18,32 - A
                    6. Peiu Cosmin, Babadag, 322 - 17,5 - A
                    7. Vestineanu Ionut, Slobozia, 352 - 16,39 - A
                    8. Samoila Ion, Babadag, 303 - 16,17 - A
                    9. Constantinescu Rares, Braila, 312 - 15,13 - AJ
                    10. Mitrea Silviu, Navodari, 580 - 14,95 - A
                    11. Silvestru Nicu, Tulcea, 836 - 14,17 - A
                    12. Ivan Adrian, Tulcea, 485 - 14,09 - A
                    13. Toader Nicolae, Tulcea, 620 - 13,7 - A
                    14. Gherasim Iulian, Tulcea, 516 - 12,09 - A
                    15. Trocaru Remus, Tulcea, 1385 - 11,75 - A
                    16. Badache Andreea, Galati, 1055 - 11,67 - AJF
                    17. Pana Remus, Tulcea, 705 - 11,4 - A
                    18. Gurita Ionut, Babadag, 767 - 10,1 - A
                    19. Luca Octavian, Tulcea, 1042 - 9 - A
                    20. Chiosea Ionel, Tulcea, 1266 - 9 - A
                    21. Hutanu Adrian, Slobozia, 838 - 7,75 - A
                    22. Pascariu Nelu, Tulcea, 1184 - 7,25 - A
                    23. Carata Catalin, Tulcea, 843 - 7,04 - A
                    24. Nicolae Gabriel, Babadag, 1421 - 6,75 - A
                    25. Rosoga Ana, Constanta, 1216 - 6,25 - AF
                    26. Rahau George, Tulcea, 1936 - 2,75 - A
                    27. Chereches Sergiu, Tulcea, 2910 - 2,75 - A
                    28. Baschir Cristian, Tulcea, 1845 - 0 - A
                    29. Jica Vasile, Tulcea, 1846 - 0 - A
                    30. Deaconu Alexandru Cristian, Tulcea, 2003 - 0 - A
                    31. Zadacencu Sasa, Tulcea, 2159 - 0 - A
                    32. Mocanu Ionut, Galati, 2350 - 0 - A
                    33. Rautche Valentin, Tulcea, 2367 - 0 - A
                    34. Zbant Mihai, Tulcea, 3114 - 0 - A
                    35. Neculai Alexandru, Tulcea, 4001 - -
                    36. Raicu Nicolae, Tulcea, 4002 - -
                    37. Mostofirla Daniel Ionut, Tulcea, 4003 - -
                    38. Husein Remzi, Tulcea, 4005 - -
                    39. Stefan Ion, Tulcea, 4006 - -
                    40. Nicon Grigore, Tulcea, 4009 - -
                    41. Pancrat Adrian, Tulcea, 4010 - -
                    42. Pancrat Cristian, Tulcea, 4011 - -
                    43. Costache Florin, Tulcea, 4013 - -
                    44. Nicon Paul, Tulcea, 4016 - -
                    45. Nechita Daniel, Tulcea, 4017 - -
                    46. Fiofil Adrian, Tulcea, 4018 - -
                    47. Pancrat Marian, Tulcea, 4019 - -
                    48. Dalcaran Ionut, Tulcea, 4020 - -
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #55
                      Grupe inferioare Open + Amatori
                      1 Voinea Sorin Trocaru Remus Pana Remus Deaconu Alexandru Cristian Rautche Valentin Dalcaran Ionut
                      2 Nitu Victor Badache Andreea Gurita Ionut Zadacencu Sasa Zbant Mihai Pancrat Marian
                      3 Taranu Nicusor Gherasim Iulian Luca Octavian Mocanu Ionut Neculai Alexandru Fiofil Adrian
                      4 Manea Mihaita Toader Nicolae Nicolae Gabriel Jica Vasile Raicu Nicolae Nechita Daniel
                      5 Ciortescu Cristi Ivan Adrian Hutanu Adrian Baschir Cristian Mostofirla Daniel Ionut Nicon Paul
                      6 Peiu Cosmin Silvestru Nicu Pascariu Nelu Chereches Sergiu Husein Remzi Costache Florin
                      7 Vestineanu Ionut Mitrea Silviu Carata Catalin Rahau George Stefan Ion Pancrat Cristian
                      8 Samoila Ion Constantinescu Rares Chiosea Ionel Rosoga Ana Nicon Grigore Pancrat Adrian
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #56
                        Grupe inferioare Open + Amatori

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VOINEA SORIN GALATI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        5
                        1
                        2 TROCARU REMUS TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3
                        3
                        3 PANA REMUS TULCEA
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        4 DEACONU ALEXANDRU CRISTIAN TULCEA
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        4
                        5 RAUTCHE VALENTIN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        1
                        6 DALCARAN IONUT TULCEA
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 NITU VICTOR SLOBOZIA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 BADACHE ANDREEA GALATI
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3
                        3
                        3 GURITA IONUT BABADAG
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        0-3
                        1
                        4 ZADACENCU SASA TULCEA
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        0-3
                        3-0
                        3
                        2
                        5 ZBANT MIHAI TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        3-2
                        2
                        4
                        6 PANCRAT MARIAN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        2-3
                        1
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TARANU NICUSOR TULCEA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 GHERASIM IULIAN TULCEA
                        0-3
                        3-1
                        2-3
                        3-1
                        3-0
                        3
                        2
                        3 LUCA OCTAVIAN TULCEA
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3
                        3
                        4 MOCANU IONUT GALATI
                        0-3
                        3-2
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        2
                        4
                        5 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        6 FIOFIL ADRIAN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 MANEA MIHAITA TULCEA
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 TOADER NICOLAE TULCEA
                        0-3
                        3-1
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        4
                        2
                        3 NICOLAE GABRIEL BABADAG
                        1-3
                        1-3
                        3-2
                        2-3
                        3-0
                        2
                        4
                        4 JICA VASILE TULCEA
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        2-3
                        3-0
                        1
                        5 RAICU NICOLAE TULCEA
                        0-3
                        1-3
                        3-2
                        3-2
                        3-0
                        3
                        3
                        6 NECHITA DANIEL TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 CIORTESCU CRISTI IASI
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 IVAN ADRIAN TULCEA
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        3 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        3
                        4 BASCHIR CRISTIAN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        4
                        5 MOSTOFIRLA DANIEL IONUT TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        0
                        6 NICON PAUL TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-2
                        1
                        Gr.inferioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 PEIU COSMIN BABADAG
                        3-1
                        3-0
                        2-3
                        3-2
                        3-0
                        4
                        1
                        2 SILVESTRU NICU TULCEA
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        3 PASCARIU NELU TULCEA
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        4
                        4 CHERECHES SERGIU TULCEA
                        3-2
                        0-3
                        3-2
                        0-3
                        3-0
                        3
                        3
                        5 HUSEIN REMZI TULCEA
                        2-3
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        6 COSTACHE FLORIN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 7
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VESTINEANU IONUT SLOBOZIA
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        2 MITREA SILVIU NAVODARI
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        3 CARATA CATALIN TULCEA
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        3
                        4 RAHAU GEORGE TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        1-3
                        1
                        5 STEFAN ION TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        6 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        4
                        Gr.inferioara nr. 8
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 SAMOILA ION BABADAG
                        0-3
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        2
                        2 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        6
                        1
                        3 CHIOSEA IONEL TULCEA
                        2-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        3
                        4 ROSOGA ANA CONSTANTA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        5 NICON GRIGORE TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        3-1
                        3
                        4
                        6 PANCRAT ADRIAN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        7 BRAN FLORIN TULCEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        1

                        Comentariu


                        • #57
                          Grupe superioare Open + Amatori
                          1 Voinea Sorin Toader Nicolae Luca Octavian Baschir Cristian
                          2 Nitu Victor Ivan Adrian Raicu Nicolae Pascariu Nelu
                          3 Taranu Nicusor Silvestru Nicu Hutanu Adrian Pancrat Cristian
                          4 Manea Mihaita Vestineanu Ionut Chereches Sergiu Nicon Grigore
                          5 Ciortescu Cristi Samoila Ion Carata Catalin Deaconu Alexandru Cristian
                          6 Peiu Cosmin Pana Remus Chiosea Ionel Zbant Mihai
                          7 Mitrea Silviu Zadacencu Sasa Trocaru Remus Neculai Alexandru
                          8 Constantinescu Rares Gherasim Iulian Badache Andreea Nicolae Gabriel
                          Ultima editare de Iulian Gherasim; 28.mai.2016, 12:53.

                          Comentariu


                          • #58
                            Grupe superioare Open + Amatori

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VOINEA SORIN GALATI
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 TOADER NICOLAE TULCEA
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3 LUCA OCTAVIAN TULCEA
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            4 BASCHIR CRISTIAN TULCEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 NITU VICTOR SLOBOZIA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 IVAN ADRIAN TULCEA
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 RAICU NICOLAE TULCEA
                            0-3
                            3-2
                            1-3
                            1
                            4 PASCARIU NELU TULCEA
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 TARANU NICUSOR TULCEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 SILVESTRU NICU TULCEA
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MANEA MIHAITA TULCEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 VESTINEANU IONUT SLOBOZIA
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 CHERECHES SERGIU TULCEA
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4 NICON GRIGORE TULCEA
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CIORTESCU CRISTI IASI
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            2 SAMOILA ION BABADAG
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            3 CARATA CATALIN TULCEA
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            4 DEACONU ALEXANDRU CRISTIAN TULCEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 6
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PEIU COSMIN BABADAG
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            2 PANA REMUS TULCEA
                            3-1
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            3 CHIOSEA IONEL TULCEA
                            3-2
                            2-3
                            3-0
                            2
                            2
                            4 ZBANT MIHAI TULCEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 7
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MITREA SILVIU NAVODARI
                            3-0
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            2 ZADACENCU SASA TULCEA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            3 TROCARU REMUS TULCEA
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            4 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 8
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 GHERASIM IULIAN TULCEA
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            3 BADACHE ANDREEA GALATI
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4 NICOLAE GABRIEL BABADAG
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            - - - Actualizat - - -

                            Calificati in eliminatorii - Open + Amatori
                            1 Voinea Sorin Luca Octavian
                            2 Nitu Victor Ivan Adrian
                            3 Taranu Nicusor Silvestru Nicu
                            4 Manea Mihaita Vestineanu Ionut
                            5 Ciortescu Cristi Samoila Ion
                            6 Pana Remus Chiosea Ionel
                            7 Mitrea Silviu Trocaru Remus
                            8 Constantinescu Rares Gherasim Iulian
                            Ultima editare de manea mihaita; 28.mai.2016, 14:38.

                            Comentariu


                            • #59
                              Succes !

                              Comentariu


                              • #60
                                Eliminatorii Open + Amatori

                                1. Voinea Sorin
                                ------------------------- Voinea Sorin 3-0
                                16. Ivan Adrian
                                -------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-1
                                9. Silvestru Nicu
                                ------------------------- Silvestru Nicu 3-2
                                8. Constantinescu Rares
                                --------------------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-1
                                5. Ciortescu Cristi
                                ------------------------- Ciortescu Cristi 3-0
                                12. Trocaru Remus
                                -------------------------------------------------- Manea Mihaita 0-3
                                13. Chiosea Ionel
                                ------------------------- Manea Mihaita 0-3
                                4. Manea Mihaita

                                . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                3. Taranu Nicusor
                                ------------------------- Taranu Nicusor 3-1
                                14. Vestineanu Ionut
                                -------------------------------------------------- Taranu Nicusor 3-2
                                11. Luca Octavian
                                ------------------------- Pana Remus 2-3
                                6. Pana Remus
                                --------------------------------------------------------------------------- Taranu Nicusor 3-0
                                7. Mitrea Silviu
                                ------------------------- Mitrea Silviu 3-2
                                10. Gherasim Iulian
                                -------------------------------------------------- Nitu Victor 1-3
                                15. Samoila Ion
                                ------------------------- Nitu Victor 0-3
                                2. Nitu Victor
                                Ultima editare de marcelgiosan; 29.mai.2016, 09:21.
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X