Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Arad open + avansati+ incepatori, 04 iunie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "A" Arad open + avansati+ incepatori, 04 iunie 2016

    DENUMIRE TURNEU: "A" Arad.

    CATEGORIE TURNEU: "A", open + avansati + incepatori.

    INCEPATORI - sala "Victoria" - strada Marasesti 44 A (fosta fabrica de ceasuri Victoria)
    AVANSATI - sala C.S.M Arad -strada Eminescu 28 (langa restaurantul Lido )
    OPEN - sala C.S.M Arad - strada Eminescu 28 (langa restaurantul Lido )

    ORA DE INCEPERE:
    - INCEPATORI: 09.30 prezenta la sala, ora 10:00 inceperea turneului.
    - AVANSATI: 09.30 prezenta la sala, ora 10:00 inceperea turneului.
    - OPEN: 13.30 prezenta la sala, ora 14.00 inceperea turneului.

    NR. MESE: 12 aprobate ITTF.

    SPATIUL DE JOC: excelent.

    TIMPUL ALOCAT: nelimitat.

    NR. MAXIM JUCATORI: 24 INCEPATORI / 48 AVANSATI / 36 OPEN.

    TAXA PARTICIPARE:
    - adulti: 30,00 RON.
    - copiii sub 14 ani: 15,00 RON.
    - persoanele cu dizabilitati locomotorii beneficiaza de intrare gratuita.

    - (2 LEI/JUC. VOR FI DIRECTIONATI CATRE ASOCIATIA AMATUR).

    ORGANIZARE TURNEU:

    INCEPATORI: participa orice jucator cu media sub 12
    Validarea inscrierilor 9.30 , inceperea turneului 10.00
    Numar maxim de participanti: 24 (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)

    AVANSATI: participa orice jucator cu media intre 12 si 19
    Validarea inscrierilor 9.30 , inceperea turneului 10.00
    Numar maxim de participanti: 48 (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)

    OPEN: participa jucatorii legitimati in div B, jucatorii cu MP>=19, precum si jucatori cu MP<19, ( sunt rugati sa-si anunte optiunea de a juca la OPEN)
    Validarea inscrierilor 13.30 , inceperea turneului 14.00
    Numar maxim de participanti: 36 (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)

    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori – se califica primii 4
    - Grupe superioare de 4 jucatori – se califica primii 2
    - Eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare se va face dupa MP, regula sarpelui, cu permutari intre localitati unde este cazul.
    In cazul in care nu se ocupa toate locurile la o categorie sistemul de joc poate suferi modificari.


    MATERIALUL DE PREMIERE:

    LOC 1 - cupa + medalie + diploma.
    LOC 2 - cupa + medalie + diploma.
    LOC 3 - cupa + medalie + diploma.

    SE ASIGURA: masa de pranz ,apa plata, cafea , tuica de casa "LOVITURA lui ROMAN si PODEAUA".

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Pe forum sau telefonic , rog seriozitate, cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte pe forum.
    RELATII ORGANIZATORI: Roman Bogdan 0746.056.622 si Meszar Razvan 0753.692.813 , organizator tehnic Fekete Istvan 0721.907017




    VA ASTEPTAM CU DRAG!!!!
    Ultima editare de Pitzi; 31.mai.2016, 13:37.

  • #2
    Inscrieri Open - on 6/4/2016 at 3:13:44 PM

    1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33.41 - O
    2. Avram Victor, Arad - 19 - 28.8 - O
    3. Sorescu Deian, Resita - 31 - 34.19 - O
    4. Daneliuc Gabi, Sibiu - 38 - 25.94 - O
    5. Put Gabriel, Oravita - 47 - 27.25 - O
    6. Birtalan Robert, Oradea - 50 - 24.82 - O
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 80 - 25.69 - OL
    8. Cotca Dacian, Oradea - 99 - 21.05 - O
    9. Andone Claudiu, Cugir - 101 - 27.22 - O
    10. Spatariu Daniel, Arad - 104 - 23.47 - O
    11. Mihalescu Dinu, Timisoara - 105 - 22.3 - O
    12. Creinicean Liviu, Oravita - 115 - 21.77 - O
    13. Ciublea Vichente, Oravita - 120 - 22.22 - O
    14. Curut Gabriel, Timisoara - 123 - 22.4 - O
    15. Oprea Adrian, Lugoj - 190 - 19.59 - O
    16. Verdet Adrian, Oravita - 210 - 22.63 - O
    17. Vaida Sorin, Oradea - 222 - 21.03 - O
    18. Lungu Marius, Oravita - 224 - 19.69 - O
    19. Tanc Florin, Oradea - 305 - 18.54 - A
    20. Kovacs Ferenc, Ungaria - 310 - 25.6 - O
    21. Lunca Razvan, Tarnaveni - 314 - 21.68 - O
    22. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu - 472 - 21.75 - O
    23. Popet Doru, Timisoara - 550 - 21.55 - O
    24. Mihu Eugen, Arad - 765 - 20.75 - O
    25. Munteanu Constantin, Resita - 846 - 11.95 - A
    26. Catinean Vasile, Petrila - 883 - 21.5 - O
    27. Deak Valentin, Sebis - 906 - 11.8 - A
    28. Fieraru George, Timisoara - 1015 - 17.25 - A
    29. Butnariu Daniel, Timisoara - 1074 - 24 - O
    30. Simion Dan, Resita - 1232 - 8.13 - A
    31. Kecskes Robert, Ungaria - 4000 - -

    Inscrieri Avansati - on 6/4/2016 at 3:14:23 PM

    1. Birtalan Laszlo, Oradea - 146 - 17.94 - A
    2. Veres Francisc, Oravita - 169 - 18.98 - A
    3. Dani Leo, Arad - 175 - 18.93 - AH
    4. Fabian Wilhelm, Oradea - 260 - 16.61 - A
    5. Cecan Vasile, Timisoara - 320 - 13.07 - A
    6. Szabo Lajos, Ungaria - 332 - 17.06 - A
    7. Schiopulescu Ion, Lugoj - 417 - 17.71 - A
    8. Ardelean Raul, Arad - 443 - 15.84 - A
    9. Drinceanu Lilian, Oravita - 465 - 16.47 - A
    10. Nagy Iosif, Arad - 495 - 13.03 - AW
    11. Boros Amalia, Oradea - 507 - 13.21 - AF
    12. Botea Fabian, Hunedoara - 527 - 12.17 - A
    13. Jichici Svetozar, Timisoara - 566 - 12.11 - A
    14. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 569 - 13.67 - A
    15. Cioveie Marian, Oravita - 687 - 9.89 - A
    16. Ticu Sorin, Lugoj - 720 - 12.79 - A
    17. Fekete Istvan, Arad - 762 - 8.11 - A
    18. Rus Nicolae, Oradea - 851 - 6.33 - A
    19. Cresneac Mihail, Resita - 891 - 13.5 - A
    20. Olah Remus, Arad - 953 - 8.7 - A
    21. Bulibasa Tiberiu, Arad - 975 - 11.67 - A
    22. Demian Daniel, Arad - 977 - 9.75 - A
    23. Melnicenco Beniamin, Timisoara - 1027 - 16.92 - A
    24. Cotrau Calin, Oradea - 1049 - 9.25 - A
    25. Savu Cristian, Oradea - 1114 - 11.5 - A
    26. Olariu Dorin, Timisoara - 1130 - 9.44 - A
    27. Androne Daniel, Petrila - 1197 - 11 - A
    28. Berchi Ioan, Arad - 1298 - 5.25 - A
    29. Bulz Ovidiu, Arad - 1661 - 0 - A
    30. Lazar Dumitru, Petrila - 4000 - -

    Inscrieri Incepatori - on 6/4/2016 at 3:14:48 PM

    1. Pralea Constantin, Alba Iulia - 576 - 8.46 - AW
    2. Postelnicu Mihai, Deva - 611 - 9.72 - A
    3. Tisza Iosif, Arad - 616 - 11.41 - A
    4. Postelnicu Eric, Deva - 941 - 6.36 - AJ
    5. Midvichi Alexandru, Deva - 1031 - 6.44 - AH
    6. Sabau Victor, Arad - 1221 - 5.35 - A
    7. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 1367 - 6.75 - A
    8. Glavan Radu, Timisoara - 1525 - 5 - A
    9. Hant Alexandru, Arad - 1683 - 4.08 - A
    10. Balla Peter, Toplita - 2534 - 4.75 - A
    11. Hajdu Ervin, Arad - 2958 - 1.75 - A
    12. Banu Florentin, Timisoara - 3003 - 1.75 - A
    13. Catra Lucian, Arad - 4000 - -
    14. Budiu Lorin, Timisoara - 4001 - -
    15. Baciu Alin, Arad - 4002 - -
    16. Buruian Alexandru, Arad - 4003 - -
    17. Podrubar Casian, Arad - 4004 - -
    18. Midvichi Daniel, Deva - 4005 - -
    Ultima editare de Pitzi; 04.iun.2016, 14:15.

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1. Sorescu Deian - Resita
      2. Avram Victor - Arad
      3 -- 4
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Kovacs Ferenc - Ungaria
      5 -- 8
      Butnariu Daniel - Timisoara
      Andone Claudiu - Cugir
      Roman Bogdan - Arad
      Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
      9 -- 10
      Spatariu Daniel - Arad
      Popet Doru - Timisoara
      11 -- 17 1v gr.sup.
      Daneliuc Gabi - Sibiu
      Put Gabriel - Oravita
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Curut Gabriel - Timisoara
      Oprea Adrian - Lugoj
      Verdet Adrian - Oravita
      Mihu Eugen - Arad
      18 -- 20 0v gr.sup.
      Lungu Marius - Oravita
      Fieraru George - Timisoara
      Kecskes Robert - Ungaria
      21 -- 24 2v gr.inf.
      Cotca Dacian - Oradea
      Creinicean Liviu - Oravita
      Ciublea Vichente - Oravita
      Lunca Razvan - Tarnaveni
      25 -- 26 1v gr.inf.
      Vaida Sorin - Oradea
      Catinean Vasile - Petrila
      27 -- 31 0v gr.inf.
      Birtalan Robert - Oradea
      Tanc Florin - Oradea
      Munteanu Constantin - Resita
      Deak Valentin - Sebis
      Simion Dan - Resita


      Clasament Avansati

      1. Melnicenco Beniamin - Timisoara
      2. Birtalan Laszlo - Oradea
      3 -- 4
      Veres Francisc - Oravita
      Lazar Dumitru - Petrila
      5 -- 8
      Schiopulescu Ion - Lugoj
      Drinceanu Lilian - Oravita
      Ticu Sorin - Lugoj
      Bulz Ovidiu - Arad
      9 -- 10
      Ardelean Raul - Arad
      Cotrau Calin - Oradea
      11 -- 16 1v gr.sup.
      Cecan Vasile - Timisoara
      Nagy Iosif - Arad
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Cresneac Mihail - Resita
      Olariu Dorin - Timisoara
      Androne Daniel - Petrila
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Dani Leo - Arad
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Botea Fabian - Hunedoara
      Olah Remus - Arad
      21 -- 2v gr.inf.
      Bulibasa Tiberiu - Arad
      22 -- 26 1v gr.inf.
      Szabo Lajos - Ungaria
      Boros Amalia - Oradea
      Cioveie Marian - Oravita
      Demian Daniel - Arad
      Savu Cristian - Oradea
      27 -- 30 0v gr.inf.
      Stoica Ioan Florin - Lugoj
      Fekete Istvan - Arad
      Rus Nicolae - Oradea
      Berchi Ioan - Arad


      Clasament Incepatori

      1. Budiu Lorin - Timisoara
      2. Tisza Iosif - Arad
      3 -- 4
      Banu Florentin - Timisoara
      Sabau Victor - Arad
      5 -- 8
      Postelnicu Mihai - Deva
      Csiki Alexandru - Tarnaveni
      Glavan Radu - Timisoara
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      9 -- 12 0v gr.sup.
      Postelnicu Eric - Deva
      Midvichi Alexandru - Deva
      Balla Peter - Toplita
      Hajdu Ervin - Arad
      13 -- 16 1v gr.inf.
      Catra Lucian - Arad
      Buruian Alexandru - Arad
      Podrumbar Casian - Arad
      Midvichi Daniel - Deva
      17 -- 18 0v gr.inf.
      Hant Alexandru - Arad
      Baciu Alin - Arad
      Ultima editare de Pitzi; 04.iun.2016, 23:18.

      Comentariu


      • #4
        Fekete Istvan - Arad - avansati

        Comentariu


        • #5
          Pe 4 iunie e ziua mea si merg acasa,nu voi putea participa! Doresc tuturor colegilor mult succes si distractie placuta Sa ne revedem sanatosi domnilor!!!! O zi excelenta tuturor!!!!

          Comentariu


          • #6
            Din Arad la Open - Avram Victor .... Drumuri bune Horica

            Comentariu


            • #7
              Oprea Adrian si Schiopulescu Ion din Lugoj la avansati. Multumim.

              Comentariu


              • #8
                Din Oravita la Open: Put Gabriel, Creinicean Liviu, Ciublea Vichente, Lungu Marius, Verdet Adrian. La Avansați: Murgu Ioan, Vereș Francisc, Drinceanu Lilian, Cioveie Marian.

                Comentariu


                • #9
                  Din Petrila:

                  Lazar Dumitru - avansati
                  Androne Daniel - avansati
                  Oniciu Denisa - avansati
                  Catinean Vasile - open
                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                  Comentariu


                  • #10
                    Lacatis Ghita
                    Arad-Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Deva se înscrir la Începători: MIDVICHI Alexandru

                      Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Botea Fabian amatori Hunedoara
                        Blade : 729 Dinasty Hinoki off
                        FH: rakza 7
                        BH:rakza 7

                        Comentariu


                        • #13
                          Cotca Dacian Oradea open

                          Comentariu


                          • #14
                            Turburan Ion Reșița - avansați
                            Blade: Mizutani ZLC
                            FH Nittaku Fastarc G1
                            BH Xiom Sigma II Euro

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscriu din Deva la categoria incepatori: Postelnicu Eric si Postelnicu Mihai.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X