Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A București TopTenis Arena 4 iunie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Patrascu Traian- amatori Lehliu Gara. multumesc
    Blade Zhang Jike ZLC
    FH Tibhar Evolution EL-P
    BH Tibhar Evolution FX

    Comentariu


    • #77
      din Mizil , Panait Constantin -avansati, multumesc !!!

      Comentariu


      • #78
        Din Drăgășani - Anescu Andu - Incepatori.
        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
        FH: Butterfly - Dignics 80
        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

        Comentariu


        • #79
          Dan Nacu ~ Avansati

          Comentariu


          • #80
            Panait Adrian,Brăila-incepatori

            Comentariu


            • #81
              Vali Udrea, București - începători

              Comentariu


              • #82
                Teodor Cristian /Bucuresti/Open+
                Fan Zendong Super ALC - FL
                FH: Dignics 09C
                BH: Tibhar K3

                Comentariu


                • #83
                  Salut baieti, long time, no see
                  Am si eu o intrebare curioasa pentru Dan2 si domnul Cristescu :

                  L-am vazut jucand pe dl Chuck, postul 20, pag.2. Joaca extraordinar, are 59 ani, MP> 12 si vad ca s-a inscris la Incepatori- gura-casca.
                  De ce nu s-a inscris pe scara valorii la amatori, open sau open+ ?

                  Danut

                  Comentariu


                  • #84
                    Din Brașov la amatori/avansati
                    Popa Mircea
                    Marin Floricel
                    Tarau Vasile
                    Padurariu Costel
                    Antal Denes

                    Comentariu


                    • #85
                      Enciu Alexandru- open+ si Vlase Gheorghe- open.

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de taiegatu Vezi post
                        Salut baieti, long time, no see
                        Am si eu o intrebare curioasa pentru Dan2 si domnul Cristescu :

                        L-am vazut jucand pe dl Chuck, postul 20, pag.2. Joaca extraordinar, are 59 ani, MP> 12 si vad ca s-a inscris la Incepatori- gura-casca.
                        De ce nu s-a inscris pe scara valorii la amatori, open sau open+ ?

                        Danut
                        Salutare,

                        Probabil vrea sa-mi incerce vigilenta , dar locul fiecaruia pe grila de start va fi clarificat dupa aparitia clasamentului 1 iunie.

                        Comentariu


                        • #87
                          Buna ziua, va rog sa il treceti pe Dl Knobel la categoria incepatori. De asemenea am dori sa inscriem si pe Dra Bianca Negru la categoria de incepatori. Dl Lucian Acatrinei va participa la categoria Open.

                          Comentariu


                          • #88
                            Ceacarescu Cristian-open.
                            Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                            Comentariu


                            • #89
                              Din Constanța - Nicola Marian,Solcan Florin - Amatori

                              Comentariu


                              • #90
                                Multumesc sincer pentru apreciere Danut! Joc acolo unde imi este locul si care este dat de MP care din pacate este <12. Asa pentru o curiozitate totusi si aici la asa zisii categorisiti "incepatori" sunt destule valori care joaca un tenis de calitate. Acum desigur depinde si de fiecare cum se vede pe sine insusi..campion, zmeu la masa de tenis! De aceea probabil au fost si introduse baremurile MP -urile la inscrierea competitorilor si in functie de palmaresul fiecaruia si frecventa participarilor la concursuri! Ma bucur inc-o data ca am un fan al jocului meu de tenis! La o revedere placuta ca de fiecare data!

                                - - - Actualizat - - -

                                Postat în original de Dan2 Vezi post
                                Salutare,

                                Probabil vrea sa-mi incerce vigilenta , dar locul fiecaruia pe grila de start va fi clarificat dupa aparitia clasamentului 1 iunie.
                                Dragi prieteni carcotasi Nu incerc nicio vigilenta! Joc acolo unde imi este locul dat de un regulament al Amatur-ului !..Am la data inscrierii MP<12..! Din pacate

                                Comentariu


                                • #91
                                  Buna ziua. Se inscriu la ''Incepatori'' Hutanu Adrian si Stoian Sebastian din Slobozia. Multumim frumos.
                                  Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de Chuck Vezi post
                                    Multumesc sincer pentru apreciere Danut! Joc acolo unde imi este locul si care este dat de MP care din pacate este <12. Asa pentru o curiozitate totusi si aici la asa zisii categorisiti "incepatori" sunt destule valori care joaca un tenis de calitate. Acum desigur depinde si de fiecare cum se vede pe sine insusi..campion, zmeu la masa de tenis! De aceea probabil au fost si introduse baremurile MP -urile la inscrierea competitorilor si in functie de palmaresul fiecaruia si frecventa participarilor la concursuri! Ma bucur inc-o data ca am un fan al jocului meu de tenis! La o revedere placuta ca de fiecare data!

                                    - - - Actualizat - - -



                                    Dragi prieteni carcotasi Nu incerc nicio vigilenta! Joc acolo unde imi este locul dat de un regulament al Amatur-ului !..Am la data inscrierii MP<12..! Din pacate
                                    Lasa lasa )) ca te stiu eu bine, ai calitati de jucat de divizia A, si daca erai mai tanar faceai fata cu brio in Superliga.... deci de ce vrei sa nenorocesti niste jucatori amatori, carora le tremura mana pe paleta? ...

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Minza Alexandru - avansati, București

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de Adi Panait Vezi post
                                        Panait Adrian,Brăila-incepatori
                                        FORZA, d-le profesor !
                                        Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de taiegatu Vezi post
                                          vad ca s-a inscris la Incepatori- gura-casca.
                                          Domnule Bodeanu, ca o sugestie pentru turneele viitoare, ar trebui sa plasati cate o plasma/LCD langa mesele unde se vor disputa meciurile de la categoria Incepatori, ca sa aiba oamenii la ce casca gura, ca doar d'aia vin la concurs, asa cum sugereaza colegul nostru.....

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Ionut Popescu - open

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Trandafir Radu Cătălin-amatori-Giurgiu

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Macarenco Andrei / București / Open
                                                Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Vasile Gelu Iulian, open - București

                                                  Comentariu


                                                  • Buna ziua! Istrate Andrei , București , open. Multumesc frumos!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X