Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ? Aiud - Cupa "Eu si Paleta de Tenis" - open si amatori - 11 iunie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ? Aiud - Cupa "Eu si Paleta de Tenis" - open si amatori - 11 iunie 2016

    Turneu A - AIUD – Eu si Paleta de Tenis (prima editie) - open si amatori - 11 iunie 2016

    SALA DE SPORT (Sala de sport a orasului) str.Tribun Tudoran nr.5.
    Google Maps - Aiud

    Numar mese: 12 (profesionale ITTF)

    Taxa inscriere:
    - 25 ron, din care cate 2 ron cotizatie Amatur
    - copii 10 ron;
    - persoane cu dizabilitati 0 ron;

    Se asigura apa minerala apa plata, cafea si cate 1 portie de gulas la ceaun + multe alte surprize!

    Amatori
    - ora 09.30
    - 72 jucatori
    - inscrieri 8.30-09.15

    Open - ora 14.00
    - 36 jucatori
    - ultima inscriere la ora 13.45

    Mod de desfasurare:
    Open + Amatori, grupe inferioare de cate 6 dupa MP, se califica primii 4, superioare de 4 (sau 3), se califica primii 2, eliminatorii

    Materiale de premiere: cupe, medalii si diplome - locurile 1-4 medali si diploma locurile 5-8 open si amatori + multe surprize.
    Organizatori: principal - Dirlea Ioan 0755057282, tehnic - Florin Apian

    Inscrieri: pe forum sau telefonic pana vineri ora 20.00 in ordinea inscrierilor, la sala pana la 09.15, in limita locurilor disponibile si in ordinea sosirii;

    Indicatii de acces:
    - dinspre Cluj se trece de benzinaria MOL, apoi prima strada la stanga ...
    - dinspre Alba dupa PENI MARKET prima strada la dreapta ...
    ...
    apoi pe stanga la 200 m se intra in curtea salii de sport.


    VA ASTEPTAM CU DRAG!!!
    Ultima editare de FlorinBN; 26.mai.2016, 17:27.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri/clasament

    Clasament Open

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Sicoe Rodica - Cugir
    3 -- 4
    Soos Dezso - Campia Turzii
    Nistor Dorel - Bistrita
    5 -- 8
    Verdet Adrian - Oravita
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Irsai Istvan - Targu Mures
    9 -- 16
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Andone Claudiu - Cugir
    Apian Florin - Bistrita
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Oprea Adrian - Lugoj
    17 -- 2v gr.sup.
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    18 -- 24 1v gr.sup.
    Moldovan Cristian - Bistrita
    Pop Cosmin - Turda
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Pop Danut - Dej
    Pop Zoltan - Dej
    Motorga Dorin - Targu Mures
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Crainic Adrian - Orastie
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Pavel Calin - Hunedoara
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Denes Ferenc - Praid
    Benyovski Bela - Sibiu
    Butura Vasile - Alba Iulia
    33 -- 40 0v gr.inf.
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Suciu Cristian - Dej
    Somlea Darian - Cisnadie
    Rusu Calin - Cluj Napoca
    Radu Constantin - Sibiu
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Matei Dumitru - Deva
    Farcasiu Florin - Alba Iulia


    Clasament Amatori

    1. Radu Serban - Cluj Napoca
    2. Neiconi Sabin - Hateg
    3 -- 4
    Dani Leo - Arad
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    5 -- 8
    Beches Andrei - Sibiu
    Weiss Simona - Cisnadie
    Damian Mircea - Bistrita
    Popa Gheorghe - Aiud
    9 -- 16
    Grosan Mircea - Dej
    Bucur Dan - Cisnadie
    Kromek Iulian - Cugir
    Ambrus Szilard - Ludus
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Cecan Vasile - Timisoara
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Pacurar Cosmin - Blaj
    17 -- 32
    Barac Marius - Sibiu
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Georgescu Constantin - Orastie
    Gligor George - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Negrean Ioan - Sibiu
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Manitiu Florin - Sibiu
    Botea Fabian - Hunedoara
    Comsa Dan - Sibiu
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Luca Eugen - Aiud
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Fulop Attila - Aiud
    33 -- 2v gr.sup.
    Vana Florin - Turda
    34 -- 48 1v gr.sup.
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Kincses Jozsef - Praid
    Horvath Mircea - Orastie
    Dirlea Ioan - Aiud
    Sava Ioan - Orastie
    Botian Radu - Sibiu
    Sicoe Ioan - Turda
    Teglas Andreea - Ludus
    Morariu Marius - Sibiu
    Docea Beniamin - Aiud
    Kondort Dan - Sibiu
    Oniga Paul - Blaj
    Bozosan Petre - Sibiu
    Jeler Nicolae - Orastie
    Rotariu Andrei - Sibiu
    49 -- 64 0v gr.sup.
    Cristea Virgil - Cugir
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Buta Denisa - Tarnaveni
    Bulzan Calin - Cluj Napoca
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Vela Gabriel - Caransebes
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Zedler Iuliu - Blaj
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Stanciu Daniel - Alba Iulia
    Aisner Imre - Ludus
    Nagy Hunor - Ghindari
    Ticala Sorin - Aiud
    Piper Petru - Luna CJ
    65 -- 66 2v gr.inf.
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Farkas Zoltan - Ghindari
    67 -- 81 1v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Botezan Raul - Aiud
    Puia Darius - Stremt
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Veres Adrian - Orastie
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Suciu Sergiu - Turda
    Zelariu Codrut - Tarnaveni
    Lefter Marius - Targu Mures
    Miclea George - Aiud
    Moisa Petru - Alba Iulia
    Maior Iosif - Aiud
    Nagy Ioan - Aiud
    Urs Daniel - Aiud
    82 -- 96 0v gr.inf.
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Husar Andreea - Targu Mures
    Botei Cristian - Stremt
    Faraian Alexandru - Aiud
    Ciungan Sara - Aiud
    Olariu Octavian - Aiud
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Purta Razvan - Sibiu
    Popa Rares - Aiud
    Ilea Liviu - Aiud
    Muntean Daniel - Aiud
    Cosma David - Aiud

    Fara absenti nemotivati.

    -----------------------------------------------

    Inscrieri Open - on 10-Jun-16 at 20:24:53

    1. Sorescu Deian, Resita, 31 - 34.19 - O
    2. Sicoe Rodica, Cugir, 5 - 33.95 - OF
    3. Farkas Gabor, Targu Mures, 12 - 30.48 - O
    4. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 71 - 28.36 - O
    5. Apian Florin, Bistrita, 29 - 28.03 - O
    6. Pop Cosmin, Turda, 405 - 27.38 - OL
    7. Andone Claudiu, Cugir, 101 - 27.22 - O
    8. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 143 - 27.19 - O
    9. Sufletel Radu, Alba Iulia, 80 - 25.69 - OL
    10. Soos Dezso, Campia Turzii, 703 - 25.58 - OL
    11. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 313 - 25.39 - O
    12. Irsai Istvan, Targu Mures, 122 - 25.06 - O
    13. Crainic Adrian, Orastie, 460 - 24.55 - O
    14. Carpaci Alexandru, Ludus, 343 - 24.54 - OLW
    15. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 531 - 24.5 - O
    16. Zelariu Petru, Tarnaveni, 179 - 24.09 - O
    17. Vitan Vasile, Tarnaveni, 541 - 23.95 - O
    18. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 75 - 23.28 - O
    19. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 287 - 22.68 - O
    20. Verdet Adrian, Oravita, 210 - 22.63 - O
    21. Pop Danut, Dej, 74 - 22.45 - O
    22. Butura Vasile, Alba Iulia, 818 - 22.08 - O
    23. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 226 - 21.84 - O
    24. Suciu Cristian, Dej, 147 - 21.78 - O
    25. Lunca Razvan, Tarnaveni, 314 - 21.68 - O
    26. Pavel Calin, Hunedoara, 295 - 21.59 - O
    27. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 239 - 21.32 - O
    28. Pop Zoltan, Dej, 240 - 21.22 - O
    29. Denes Ferenc, Praid, 92 - 21.05 - OW
    30. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 236 - 20.91 - O
    31. Somlea Darian, Cisnadie, 218 - 20.78 - O
    32. Rusu Calin, Cluj Napoca, 356 - 19.63 - O
    33. Oprea Adrian, Lugoj, 190 - 19.59 - O
    34. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 862 - 17.5 - A
    35. Radu Constantin, Sibiu, 177 - 17.3 - AW
    36. Benyovski Bela, Sibiu, 358 - 16.59 - AW
    37. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 452 - 15.75 - A
    38. Motorga Dorin, Targu Mures, 444 - 15.16 - A
    39. Matei Dumitru, Deva, 265 - 15.13 - AW
    40. Farcasiu Florin, Alba Iulia, 680 - 14.63 - A
    41. Litean Mircea, Ludus, 1802 - 13.75 - A


    Inscrieri Amatori - on 10-Jun-16 at 20:25:16

    1. Dani Leo, Arad, 175 - 18.93 - AH
    2. Radu Serban, Cluj Napoca, 1085 - 18.75 - AW
    3. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 279 - 18.5 - A
    4. Barac Marius, Sibiu, 215 - 18.28 - AW
    5. Weiss Simona, Cisnadie, 429 - 17.39 - AF
    6. Beches Andrei, Sibiu, 331 - 17.28 - A
    7. Kromek Iulian, Cugir, 407 - 17.25 - A
    8. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 387 - 16.66 - A
    9. Bumbu Pavel, Razboieni, 261 - 16.43 - A
    10. Damian Mircea, Bistrita, 227 - 15.82 - A
    11. Neiconi Sabin, Hateg, 1089 - 15.25 - A
    12. Negrean Ioan, Sibiu, 350 - 15.17 - A
    13. Fulop Attila, Aiud, 286 - 15.11 - A
    14. Trandafir Vasile, Targu Mures, 564 - 14.82 - A
    15. Cristea Virgil, Cugir, 440 - 14.59 - A
    16. Popa Gheorghe, Aiud, 828 - 14.25 - A
    17. Kincses Jozsef, Praid, 1509 - 13.75 - A
    18. Decean Darian, Sibiu, 454 - 13.72 - A
    19. Zdrenghea Mircea, Orastie, 639 - 13.54 - A
    20. Vana Florin, Turda, 590 - 13.5 - AW
    21. Galfi Levente, Cluj Napoca, 666 - 13.5 - AW
    22. Bucur Dan, Cisnadie, 494 - 13.47 - A
    23. Horvath Mircea, Orastie, 549 - 13.41 - A
    24. Comsa Dan, Sibiu, 498 - 13.13 - A
    25. Cecan Vasile, Timisoara, 320 - 13.07 - A
    26. Dirlea Ioan, Aiud, 508 - 13.06 - AH
    27. Grosan Mircea, Dej, 648 - 12.96 - A
    28. Pacurar Cosmin, Blaj, 509 - 12.83 - A
    29. Sava Ioan, Orastie, 1615 - 12.75 - A
    30. Botian Radu, Sibiu, 510 - 12.72 - A
    31. Barbulescu Dan, Sibiu, 640 - 12.68 - A
    32. Botea Fabian, Hunedoara, 527 - 12.17 - A
    33. Sicoe Ioan, Turda, 632 - 12.11 - AW
    34. Gligor George, Sibiu, 584 - 11.81 - A
    35. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 610 - 11.56 - AJ
    36. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 455 - 11.18 - A
    37. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 754 - 11.17 - A
    38. Manitiu Florin, Sibiu, 603 - 11.13 - A
    39. Teglas Andreea, Ludus, 1186 - 10.92 - AJF
    40. Morariu Marius, Sibiu, 833 - 10.25 - A
    41. Buta Denisa, Tarnaveni, 814 - 10.11 - AF
    42. Bulzan Calin, Cluj Napoca, 1381 - 10 - AW
    43. Docea Beniamin, Aiud, 978 - 9.75 - A
    44. Ambrus Szilard, Ludus, 880 - 9.54 - AJ
    45. Luca Eugen, Aiud, 1428 - 9.13 - A
    46. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 744 - 9.06 - A
    47. Georgescu Constantin, Orastie, 1383 - 8.92 - A
    48. Roghina R.Cosmin, Sibiu, 714 - 8.63 - A
    49. Pralea Constantin, Alba Iulia, 576 - 8.46 - AW
    50. Sabau Mircea, Tarnaveni, 922 - 8.39 - A
    51. Vela Gabriel, Caransebes, 783 - 8.32 - A
    52. Kondort Dan, Sibiu, 784 - 8.31 - A
    53. Brasoveanu Vali, Sibiu, 881 - 8 - AW
    54. Oniga Paul, Blaj, 1051 - 8 - A
    55. Podar Gheorghe, Alba Iulia, 2146 - 7.75 - A
    56. Bozosan Petre, Sibiu, 871 - 7.54 - A
    57. Zedler Iuliu, Blaj, 1052 - 7.54 - AW
    58. Fulop Laszlo, Targu Mures, 925 - 6.94 - A
    59. Puia Darius, Stremt, 1708 - 6 - A
    60. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1099 - 5.96 - AJF
    61. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1267 - 5.95 - AJ
    62. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 914 - 5.92 - AW
    63. Stanciu Daniel, Alba Iulia, 2360 - 5.75 - A
    64. Podariu Pavel, Razboieni, 2373 - 5.75 - A
    65. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1297 - 5.55 - AJ
    66. Husar Andreea, Targu Mures, 1417 - 5.25 - AF
    67. Jeler Nicolae, Orastie, 1566 - 5.25 - A
    68. Botei Cristian, Stremt, 1779 - 5.25 - A
    69. Farkas Zoltan, Ghindari, 1709 - 5 - A
    70. Aisner Imre, Ludus, 1418 - 4.95 - A
    71. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1629 - 4.75 - A
    72. Veres Adrian, Orastie, 1865 - 4 - A
    73. Somlea Codrin, Cisnadie, 1284 - 3.83 - A
    74. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1575 - 3.5 - AF
    75. Rotariu Andrei, Sibiu, 1420 - 3.25 - A
    76. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1971 - 3 - A
    77. Suciu Sergiu, Turda, 1633 - 2.75 - A
    78. Zelariu Codrut, Tarnaveni, 2211 - 2.75 - A
    79. Nagy Hunor, Ghindari, 2298 - 2.75 - A
    80. Purta Razvan, Sibiu, 2383 - 2.75 - A
    81. Lefter Marius, Targu Mures, 1786 - 2.58 - A
    82. Ilea Liviu, Aiud, 4000
    83. Ticala Sorin, Aiud, 4001
    84. Moisa Petru, Alba Iulia, 4002
    85. Muntean Daniel, Aiud, 4003
    86. Piper Petru, Luna CJ, 4004
    Ultima editare de FlorinBN; 12.iun.2016, 21:14.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Morariu Marius din Sibiu la Amatori.

      Mr. Tomahawk

      Comentariu


      • #4
        Din Sibiu la amatori Manitiu Florin, Botian Radu, Kondor Dan si Gligor George.

        Comentariu


        • #5
          Se înscrie din Deva la Amatori MIDVICHI Alexandru

          Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Bozosan Petre din Sibiu la Amatori.

            Mr. Tomahawk

            Comentariu


            • #7
              Farkas Gabor si Farkas Bence din Tg Mures la OPEN
              blade:timo boll tamca 5000
              fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
              bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

              Comentariu


              • #8
                Din Cisnadie Somlea Codrin, Groza Alexandru, Weiss Simona, Bucur Dan -Amatori, Somlea Darian - Open

                Comentariu


                • #9
                  La amatori:

                  Negrean Ioan - Sibiu

                  Decean Darian - Sibiu
                  05 Viscaria 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Sibiu,la amatori:Bărbulescu Dan, Barac Marius, Comsa Dan, Brasoveanu Vali,mulțumesc!

                    Comentariu


                    • #11
                      multumesc Dan

                      Comentariu


                      • #12
                        se inscriu Bumbu Pavel -Razboieni ,Damian Mircea -Bistrita si Asavei Gheorghe -Razboieni amatori
                        Ultima editare de jacsonn; 26.mai.2016, 15:16.

                        Comentariu


                        • #13
                          Se înscriu din Blaj Oniga Paul si Păcurar Cosmin,la amatori
                          Ultima editare de Space; 26.mai.2016, 15:59.

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Turda se inscriu la amatori :Sicoe Ioan,Vana Florin si Radulescu Eugeniu.

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie la amatori Docea Beniamin din Aiud si Stanciu Daniel din Alba Iulia.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X