Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu - A - Constanța - 25 Iunie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • daca se poate sa rectificati ciocirlan mircea tulcea nu constanta multumesc

    Comentariu


    • Postat în original de Dan12 Vezi post
      Felicitari Eusebiu! Extraordinar progresul tau!
      Deasemenea il felicit si pe Razvan Cristofor pentru rezultat!
      Sper sa ne revedem curand,

      Numai bine!

      Dan Sarbu, fostul vostru coleg din PETROM Moinesti.
      Multumesc Florine !
      Sa stii ca nu voi uita niciodata ca tu mi-ai pus prima data prima paleta adevarata in mana, anul trecut in mai la primul meu turneu din Amatur ( asa am reusit si eu atunci prima si singura victorie din acel turneu, altfel cu paleta pe care o aveam de la E-mag - no chance ! ).

      Comentariu


      • Mulțumim tuturor celor prezenți la turneu.

        Clasamentul și în postul 2

        Comentariu


        • Postat în original de Aurel Fratea Vezi post
          Mulțumim tuturor celor prezenți la turneu.

          Clasamentul și în postul 2
          Multumim organizatorilor care s-au straduit si chiar au reusit un turneu reusit, eliminarea pe cat posibil a timpilor morti, meniu promotional ( si substantial ) si conditii bune pe toata durata turneului !

          Comentariu


          • Si iata de ce ne plac turneele de pe litoral. Multumim Constanța.

            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	13530634_1582199655412772_99600311_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	47,1 KB 
ID:	775391

            Comentariu


            • Felicitari lui Eusebiu Lovin, se vede seriozitatea si perseverenta pentru un jucator care realmente joaca tenis de un an si ceva.Sa nu uitam si aportul colegilor de antrenament.
              Bravo Eusebiu, la cat mai multe rezultate!!

              Comentariu


              • Postat în original de Viforul2012 Vezi post
                Felicitari lui Eusebiu Lovin, se vede seriozitatea si perseverenta pentru un jucator care realmente joaca tenis de un an si ceva.Sa nu uitam si aportul colegilor de antrenament.
                Bravo Eusebiu, la cat mai multe rezultate!!
                Multumesc mult Dane !
                Intr-adevar aportul colegilor din Comănești si Moinesti a fost hotarator in anul care a trecut ! Sa nu uitam si sansa unui culoar favorabil ( sunt convins ca existau si jucatori in Turneu care ma puteau invinge, mai bine pregatiti, de Ex: colegul meu Razvan Cristofor care m-a invins in Grupele Inferioare ), sansa unei zile foarte bune pentru mine ( multi dintre noi le avem dar important ca ele sa coincida si cu turneele, tu stii foarte bine asta, ai "trait-o" in direct de multe ori, ca de altfel majoritatea colegilor nostri de la sala, ei insisi actuali sau potentiali castigatori de trofee ! ).
                Sincer mi-a parut extrem de rau pentru copiii extrem de talentati din Constanța pe care am reusit, cu greu sa ii inving. Nu m-am bucurat ostentativ pentru ca si eu am doua fete de varsta lor si m-am gandit ca puteau chiar ele sa fie in situatii similare ! Ii felicit din inima, sunt convins ca intr-un an, maxim 2 vor juca la OPEN si ii rog de pe acum, pe aceasta cale, daca ne vom intalni in viitor prin vreun "amical", sa nu ma bata prea tare !!

                Comentariu


                • Multzumiri lui John Nickson pentru cele 20 filmuletze cu turneul de la Constantza postate pe youtube.

                  - - - Actualizat - - -

                  Comentariu


                  • Felicitari castigatorilor celor doua categorii care s-au dovedit a fi cei mai buni!
                    A fost o adevarata incantare sa vedem la "lucru" trupa de copii de la Constanța,de la cei mai mici pana la cei mai mari dintre ei,nume de care o sa auzim,cu siguranta,tot mai mult in viitorul apropiat!
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • A fost un turneu reusit avand in vedere caldura sufocanta iar pe aceasta cale tin sa le multumesc organizatorilor. Am venit mai tarziu cu comentarii pt acest turneu de la Constanța si imi cer scuze. Toate cele bune


                      - - - Actualizat - - -

                      A fost un turneu reusit avand in vedere caldura sufocanta iar pe aceasta cale tin sa le multumesc organizatorilor. Am venit mai tarziu cu comentarii pt acest turneu de la Constanța si imi cer scuze. Toate cele bune

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X