Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Cupa Sucevei - O+A+I - 25.06.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Din Radauti

    Ilies Ioan-OPEN
    ZORO

    Comentariu


    • Grupa inferioara nr. 1

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 ROBU MIHAI MOGOSESTI
      2 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
      3 ROMASCAN VICTOR SUCEAVA
      4 PUHA VASILE BILCA
      5 TANASE GABI SUCEAVA
      6 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
      Grupa inferioara nr. 2

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 POTURU IOAN PASCANI
      2 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
      3 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
      4 BALLA PETER TOPLITA
      5 ZAHARIA NICOLAE SUCEAVA
      6 BARGHIER ADRIAN SUCEAVA
      Grupa inferioara nr. 3

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
      2 DRAGAN DAN PASCANI
      3 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
      4 TIMES ANDREI SUCEAVA
      5 PETRACHE FLORIN SUCEAVA
      6 BARGHIER IUSTINIAN SUCEAVA
      Grupa inferioara nr. 4

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
      2 CALTEA LIVIU PASCANI
      3 ROSU LIVIA SUCEAVA
      4 BISERICA LOREDANA SUCEAVA
      5 COLESSA OVIDIU SUCEAVA
      6 GAFENNCU ANDREI COSTEL ROMANESTI
      Grupa inferioara nr. 5

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
      2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
      3 POPESCU DORU VIOREL BOTOSANI
      4 ROBCIUC DORU SUCEAVA
      5 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
      6 APETROIEI MIRCEA SUCEAVA
      Grupa inferioara nr. 6

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 IANOS VALENTIN SUCEAVA
      2 ISAIC RADU BACAU
      3 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
      4 CHIRIAC OCTAVIAN BOTOSANI
      5 HAVRIS RARES BOTOSANI
      6 GVIDA VASILE SUCEAVA
      Grupa inferioara nr. 7

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
      2 UJENIUC DAN SUCEAVA
      3 BUTACU DAN BACAU
      4 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
      5 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET
      6 FLOREA FELIX SUCEAVA
      Grupa inferioara nr. 8

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 DONISAN COSTEL PASCANI
      2 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
      3 COTOARA TOADER SUCEAVA
      4 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
      5 AFLOAREI LUCIAN SUCEAVA
      6 APOPEI VASILE SUCEAVA
      Grupa inferioara nr. 9

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA
      2 BUZILA IOAN BOTOSANI
      3 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
      4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
      5 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
      6 ANTON RADU PASCANI

      Comentariu


      • Grupa inferioara nr. 1

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 CIORTESCU CRISTI IASI
        2 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA
        3 MAHU BOGDAN PASCANI
        4 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
        5 GHILAN ROMEO TARGU NEAMT
        6
        Grupa inferioara nr. 2

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
        2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
        3 LAZAR VASILE PUFESTI
        4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
        5 STROE IONEL BACAU
        6
        Grupa inferioara nr. 3

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MAROLA DAN BACAU
        2 CONDUR IULIAN SUCEAVA
        3 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
        4 ANTON FLORIN CAMPULUNG MOLD
        5 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
        6 ABABEI RAZVAN IASI
        Grupa inferioara nr. 4

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
        2 BOGZA DRAGOS IASI
        3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
        4 PINZAR ALIN SUCEAVA
        5 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
        6 GRIGORIU VLAD SUCEAVA
        Grupa inferioara nr. 5

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
        2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
        3 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA
        4 MAZAPA GELU IASI
        5 MUNTEANU SILVIU SUCEAVA
        6 COTFAS GABRIEL TOPLITA
        Grupa inferioara nr. 6

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TIPU VLAD IASI
        2 VOLOSTIUC MARIUS SUCEAVA
        3 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
        4 BARBALATA LORIN SUCEAVA
        5 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT
        6
        Grupa inferioara nr. 7

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
        2 GUGLES MARIUS CAMPULUNG MOLD
        3 DRAGAN PETRU IOAN IASI
        4 ROBU VALENTIN BOTOSANI
        5 MIHALEA LUCIAN SUCEAVA
        6 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • Grupa inferioara nr. 1

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 NEMACIUC MIHAI SUCEAVA
          2 ORZA CATALIN SUCEAVA
          3 AXINTE BOGDAN IASI
          4 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
          5 BARABAS SANDOR TOPLITA
          6 URSAN VIOREL RADAUTI
          Grupa inferioara nr. 2

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 COZMA CATALIN FALTICENI
          2 NEMTOI GABRIEL SUCEAVA
          3 MAROLA MIHAI BACAU
          4 VACULISTEANU IONUT SUCEAVA
          5 ROSCA NICULAI GALANESTI
          6 CONSTANTINOVICI CIPRIAN LITENI
          Grupa inferioara nr. 3

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MOROSANU VASILE SUCEAVA
          2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
          3 ALBU CATALIN PASCANI
          4 SUBCINSKI ALEXANDRU SUCEAVA
          5 DAN ANDREI PIATRA NEAMT
          6 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
          Grupa inferioara nr. 4

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
          2 ILIES IOAN RADAUTI
          3 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
          4 UNGUREANU ADRIAN SUCEAVA
          5 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
          6 PLAMADA LUCIAN IASI
          Dan Chirap
          www.sportdakiro.com
          email: contact@sportdakiro.com

          Comentariu


          • Grupa inferioara nr. 1

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ROBU MIHAI MOGOSESTI
            2-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
            3-2
            3-0
            3-2
            0-3
            1-3
            3
            3
            3 ROMASCAN VICTOR SUCEAVA
            0-3
            0-3
            3-2
            3-1
            0-3
            2
            4
            4 PUHA VASILE BILCA
            0-3
            2-3
            2-3
            0-3
            3-0
            1
            5 TANASE GABI SUCEAVA
            0-3
            3-0
            1-3
            3-0
            2-3
            2
            6 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
            0-3
            3-1
            3-0
            0-3
            3-2
            3
            2
            Grupa inferioara nr. 2

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 POTURU IOAN PASCANI
            3-0
            3-0
            3-0
            3-1
            3-0
            5
            1
            2 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
            0-3
            3-0
            3-2
            0-3
            3-1
            3
            3
            3 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4 BALLA PETER TOPLITA
            0-3
            2-3
            3-0
            0-3
            3-0
            2
            4
            5 ZAHARIA NICOLAE SUCEAVA
            1-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            2
            6 BARGHIER ADRIAN SUCEAVA
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Grupa inferioara nr. 3

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
            3-0
            1-3
            0-3
            3-0
            3-0
            3
            3
            2 DRAGAN DAN PASCANI
            0-3
            0-3
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            4
            3 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
            3-1
            3-0
            1-3
            3-0
            3-0
            4
            2
            4 TIMES ANDREI SUCEAVA
            3-0
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            5
            1
            5 PETRACHE FLORIN SUCEAVA
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            6 BARGHIER IUSTINIAN SUCEAVA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Grupa inferioara nr. 4

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
            2-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            2
            2 CALTEA LIVIU PASCANI
            3-2
            3-0
            3-2
            3-1
            3-0
            5
            1
            3 ROSU LIVIA SUCEAVA
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4 BISERICA LOREDANA SUCEAVA
            0-3
            2-3
            3-0
            1-3
            3-0
            2
            4
            5 COLESSA OVIDIU SUCEAVA
            0-3
            1-3
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            3
            6 GAFENNCU ANDREI COSTEL ROMANESTI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Grupa inferioara nr. 5

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
            3-1
            3-1
            0-3
            3-1
            3-0
            4
            1
            2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
            1-3
            2-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            3
            3 POPESCU DORU VIOREL BOTOSANI
            1-3
            3-2
            3-2
            1-3
            3-0
            3
            2
            4 ROBCIUC DORU SUCEAVA
            3-0
            1-3
            2-3
            3-2
            3-0
            3
            4
            5 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
            1-3
            0-3
            3-1
            2-3
            3-0
            2
            6 APETROIEI MIRCEA SUCEAVA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Grupa inferioara nr. 6

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 IANOS VALENTIN SUCEAVA
            3-0
            1-3
            3-0
            3-1
            3-0
            4
            2
            2 ISAIC RADU BACAU
            0-3
            1-3
            3-0
            2-3
            3-0
            2
            4
            3 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
            3-1
            3-1
            3-0
            3-2
            3-0
            5
            1
            4 CHIRIAC OCTAVIAN BOTOSANI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5 HAVRIS RARES BOTOSANI
            1-3
            3-2
            2-3
            3-0
            3-0
            3
            3
            6 GVIDA VASILE SUCEAVA
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            0-3
            1
            Grupa inferioara nr. 7

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
            3-2
            1-3
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            2
            2 UJENIUC DAN SUCEAVA
            2-3
            0-3
            2-3
            3-0
            3-0
            2
            4
            3 BUTACU DAN BACAU
            3-1
            3-0
            3-2
            3-1
            3-0
            5
            1
            4 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
            1-3
            3-2
            2-3
            3-1
            3-0
            3
            3
            5 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET
            0-3
            0-3
            1-3
            1-3
            3-1
            1
            6 FLOREA FELIX SUCEAVA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            Grupa inferioara nr. 8

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 DONISAN COSTEL PASCANI
            3-0
            2-3
            3-0
            2
            2
            2 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
            0-3
            1-3
            3-1
            1
            3
            3 COTOARA TOADER SUCEAVA
            3-2
            3-1
            3-1
            3
            1
            4 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
            0-3
            1-3
            1-3
            0
            4
            5 AFLOAREI LUCIAN SUCEAVA
            6 APOPEI VASILE SUCEAVA
            Grupa inferioara nr. 9

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA
            3-1
            3-0
            3-0
            2-3
            3-0
            4
            2
            2 BUZILA IOAN BOTOSANI
            1-3
            3-1
            0-3
            3-1
            3-1
            3
            4
            3 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
            0-3
            3-0
            3-0
            2-3
            3-0
            3
            3
            5 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
            3-2
            1-3
            3-0
            3-2
            3-2
            4
            1
            6 ANTON RADU PASCANI
            0-3
            1-3
            3-0
            0-3
            2-3
            1
            Ultima editare de Dakiro; 25.iun.2016, 11:55.
            Dan Chirap
            www.sportdakiro.com
            email: contact@sportdakiro.com

            Comentariu


            • Grupa superioara nr. 1

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ROBU MIHAI MOGOSESTI
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
              0-3
              3-0
              3-1
              2
              2
              3 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
              0-3
              0-3
              3-2
              1
              4 BISERICA LOREDANA SUCEAVA
              0-3
              1-3
              2-3
              0
              Grupa superioara nr. 2

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 POTURU IOAN PASCANI
              3-0
              1-3
              3-1
              2
              1
              2 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              3 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
              3-1
              1-3
              3-2
              2
              2
              4 ROBCIUC DORU SUCEAVA
              1-3
              0-3
              2-3
              0
              Grupa superioara nr. 3

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 TIMES ANDREI SUCEAVA
              3-0
              3-2
              3-0
              3
              1
              2 POPESCU DORU VIOREL BOTOSANI
              0-3
              3-1
              3-1
              2
              2
              3 COLESSA OVIDIU SUCEAVA
              2-3
              1-3
              0-3
              0
              4 ISAIC RADU BACAU
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              Grupa superioara nr. 4

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CALTEA LIVIU PASCANI
              1-3
              3-2
              3-1
              2
              2
              2 IANOS VALENTIN SUCEAVA
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              1
              3 MOROSAN IONEL GRANICESTI
              2-3
              1-3
              2-3
              0
              4 UJENIUC DAN SUCEAVA
              1-3
              0-3
              3-2
              1
              Grupa superioara nr. 5

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              3 HAVRIS RARES BOTOSANI
              1-3
              0-3
              3-0
              1
              4 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Grupa superioara nr. 6

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
              3-2
              3-0
              3-1
              3
              1
              2 DONISAN COSTEL PASCANI
              2-3
              3-1
              1-3
              1
              3 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
              0-3
              1-3
              0-3
              0
              4 BUZILA IOAN BOTOSANI
              1-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              Grupa superioara nr. 7

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BUTACU DAN BACAU
              0-3
              2-3
              3-0
              1
              2 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
              3-2
              0-3
              3-0
              2
              2
              4 ROMASCAN VICTOR SUCEAVA
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Grupa superioara nr. 8

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 COTOARA TOADER SUCEAVA
              1-3
              3-0
              1-3
              1
              2
              2 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
              3-1
              3-0
              3-1
              3
              1
              3 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              4 BALLA PETER TOPLITA
              3-1
              1-3
              0-3
              1
              Grupa superioara nr. 9

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 ZAHARIA NICOLAE SUCEAVA
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
              0-3
              0-3
              2-3
              0
              4 DRAGAN DAN PASCANI
              0-3
              0-3
              3-2
              1
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • Eliminatorii INCEPATORI
                1. Robu Mihai
                ------------------------- Robu Mihai 3-0
                32. Bye
                --------------------------------------------------
                17. Buzila Ioan
                -------------------------
                16. Aparaschivei Marcel
                ---------------------------------------------------------------------------
                9. Istrate Ghiorghita
                ------------------------- Istrate Ghiorghita 3-0
                24. Bye
                --------------------------------------------------
                25. Bye
                ------------------------- Aldea Gheorghe 0-3
                8. Aldea Gheorghe

                A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                5. Albu Constantin
                ------------------------- Albu Constantin 3-0
                28. Bye
                --------------------------------------------------
                21. Bye
                ------------------------- Zamfirache Ioan 0-3
                12. Zamfirache Ioan
                ---------------------------------------------------------------------------
                13. Popescu Doru Viorel
                ------------------------- Popescu Doru Viorel 3-0
                20. Bye
                --------------------------------------------------
                29. Bye
                ------------------------- Ianos Valentin 0-3
                4. Ianos Valentin



                3. Times Andrei
                ------------------------- Times Andrei 3-0
                30. Bye
                --------------------------------------------------
                19. Bye
                ------------------------- Caltea Liviu 0-3
                14. Caltea Liviu
                ---------------------------------------------------------------------------
                11. Cotoara Toader
                ------------------------- Cotoara Toader 3-0
                22. Bye
                --------------------------------------------------
                27. Bye
                ------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 0-3
                6. Nicolaiciuc Ovidiu

                B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                7. Macovei Bogdan
                ------------------------- Macovei Bogdan 3-0
                26. Bye
                --------------------------------------------------
                23. Bye
                ------------------------- Zaharia Nicolae 0-3
                10. Zaharia Nicolae
                ---------------------------------------------------------------------------
                15. Grosu Alexandru
                -------------------------
                18. Zepciuc Marius
                --------------------------------------------------
                31. Bye
                ------------------------- Poturu Ioan 0-3
                2. Poturu Ioan
                Dan Chirap
                www.sportdakiro.com
                email: contact@sportdakiro.com

                Comentariu


                • Sarbatoare,sarbatoare,dar treaba merge!

                  Comentariu


                  • Eliminatorii INCEPATORI
                    1. Robu Mihai
                    ------------------------- Robu Mihai 3-0
                    32. Bye
                    -------------------------------------------------- Robu Mihai 3-0
                    17. Buzila Ioan
                    ------------------------- Buzila Ioan 3-0
                    16. Aparaschivei Marcel
                    --------------------------------------------------------------------------- Aldea Gheorghe 2-3
                    9. Istrate Ghiorghita
                    ------------------------- Istrate Ghiorghita 3-0
                    24. Bye
                    -------------------------------------------------- Aldea Gheorghe 1-3
                    25. Bye
                    ------------------------- Aldea Gheorghe 0-3
                    8. Aldea Gheorghe

                    A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Ianos Valentin 2-3

                    5. Albu Constantin
                    ------------------------- Albu Constantin 3-0
                    28. Bye
                    -------------------------------------------------- Albu Constantin 3-1
                    21. Bye
                    ------------------------- Zamfirache Ioan 0-3
                    12. Zamfirache Ioan
                    --------------------------------------------------------------------------- Ianos Valentin 1-3
                    13. Popescu Doru Viorel
                    ------------------------- Popescu Doru Viorel 3-0
                    20. Bye
                    -------------------------------------------------- Ianos Valentin 2-3
                    29. Bye
                    ------------------------- Ianos Valentin 0-3
                    4. Ianos Valentin



                    3. Times Andrei
                    ------------------------- Times Andrei 3-0
                    30. Bye
                    -------------------------------------------------- Caltea Liviu 1-3
                    19. Bye
                    ------------------------- Caltea Liviu 0-3
                    14. Caltea Liviu
                    --------------------------------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 1-3
                    11. Cotoara Toader
                    ------------------------- Cotoara Toader 3-0
                    22. Bye
                    -------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 1-3
                    27. Bye
                    ------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 0-3
                    6. Nicolaiciuc Ovidiu

                    B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 3-0

                    7. Macovei Bogdan
                    ------------------------- Macovei Bogdan 3-0
                    26. Bye
                    -------------------------------------------------- Macovei Bogdan 3-1
                    23. Bye
                    ------------------------- Zaharia Nicolae 0-3
                    10. Zaharia Nicolae
                    --------------------------------------------------------------------------- Poturu Ioan 1-3
                    15. Grosu Alexandru
                    ------------------------- Grosu Alexandru 3-0
                    18. Zepciuc Marius
                    -------------------------------------------------- Poturu Ioan 1-3
                    31. Bye
                    ------------------------- Poturu Ioan 0-3
                    2. Poturu Ioan
                    Dan Chirap
                    www.sportdakiro.com
                    email: contact@sportdakiro.com

                    Comentariu


                    • Finala - INCEPATORI
                      Ianos Valentin
                      ------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 1-3
                      Nicolaiciuc Ovidiu
                      Dan Chirap
                      www.sportdakiro.com
                      email: contact@sportdakiro.com

                      Comentariu


                      • Grupa superioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MAHU BOGDAN PASCANI
                        2 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
                        3 STROE IONEL BACAU
                        4 PINZAR ALIN SUCEAVA
                        Grupa superioara nr. 2

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
                        2 BOGZA DRAGOS IASI
                        3 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
                        4 MAZAPA GELU IASI
                        Grupa superioara nr. 3

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CONDUR IULIAN SUCEAVA
                        2 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA
                        3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
                        4 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                        Grupa superioara nr. 4

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
                        2 VOLOSTIUC MARIUS SUCEAVA
                        3 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                        4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                        Grupa superioara nr. 5

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
                        2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                        3 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                        4 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
                        Grupa superioara nr. 6

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TIPU VLAD IASI
                        2 GHILAN ROMEO TARGU NEAMT
                        3 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                        4 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
                        Grupa superioara nr. 7

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                        2 LAZAR VASILE PUFESTI
                        3 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA
                        4 ANTON FLORIN CAMPULUNG MOLD
                        Dan Chirap
                        www.sportdakiro.com
                        email: contact@sportdakiro.com

                        Comentariu


                        • Grupa superioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 NEMACIUC MIHAI SUCEAVA
                          2 ALBU CATALIN PASCANI
                          3 NEMTOI GABRIEL SUCEAVA
                          4 ILIES IOAN RADAUTI
                          Grupa superioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 COZMA CATALIN FALTICENI
                          2 UNGUREANU ADRIAN SUCEAVA
                          3 SUBCINSKI ALEXANDRU SUCEAVA
                          4 BARABAS SANDOR TOPLITA
                          Grupa superioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MOROSANU VASILE SUCEAVA
                          2 AXINTE BOGDAN IASI
                          3 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
                          4 ROSCA NICULAI GALANESTI
                          Grupa superioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
                          2 MAROLA MIHAI BACAU
                          3 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                          4 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                          Dan Chirap
                          www.sportdakiro.com
                          email: contact@sportdakiro.com

                          Comentariu


                          • Eliminatorii OPEN
                            1. Nemaciuc Mihai
                            -------------------------
                            8. Axinte Bogdan
                            --------------------------------------------------
                            5. Ungureanu Adrian
                            -------------------------
                            4. Marola Mihai
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            3. Morosanu Vasile
                            -------------------------
                            6. Mosneagu Marius
                            --------------------------------------------------
                            7. Nemtoi Gabriel
                            ------------------------- Cozma Catalin 0-3
                            2. Cozma Catalin
                            Dan Chirap
                            www.sportdakiro.com
                            email: contact@sportdakiro.com

                            Comentariu


                            • Eliminatorii AVANSATI
                              1. Vlaisan Vasile
                              ------------------------- Vlaisan Vasile 3-0
                              16. Bye
                              --------------------------------------------------
                              9. Robu Valentin
                              -------------------------
                              8. Bogza Dragos
                              ---------------------------------------------------------------------------
                              5. Zamfiroaia Sorin
                              -------------------------
                              12. Condur Iulian
                              --------------------------------------------------
                              13. Morosan Marian
                              -------------------------
                              4. Colesniuc Romeo

                              . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                              3. Lucic Corneliu
                              -------------------------
                              14. Corneanu Sorin
                              --------------------------------------------------
                              11. Dragan Petru Ioan
                              -------------------------
                              6. Tipu Vlad
                              ---------------------------------------------------------------------------
                              7. Anton Florin
                              -------------------------
                              10. Mahu Bogdan
                              --------------------------------------------------
                              15. Bye
                              ------------------------- Mazapa Gelu 0-3
                              2. Mazapa Gelu
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu


                              • Clasament INCEPATORI

                                1. Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi
                                2. Ianos Valentin - Suceava
                                3 -- 4
                                Poturu Ioan - Pascani
                                Aldea Gheorghe - Suceava
                                5 -- 8
                                Caltea Liviu - Pascani
                                Albu Constantin - Suceava
                                Macovei Bogdan - Suceava
                                Robu Mihai - Mogosesti
                                9 -- 16
                                Cotoara Toader - Suceava
                                Popescu Doru Viorel - Botosani
                                Grosu Alexandru - Botosani
                                Istrate Ghiorghita - Suceava
                                Times Andrei - Suceava
                                Zamfirache Ioan - Botosani
                                Zaharia Nicolae - Suceava
                                Buzila Ioan - Botosani
                                17 -- 18
                                Aparaschivei Marcel - Botosani
                                Zepciuc Marius - Granicesti
                                19 -- 2v gr.sup.
                                Stefanachi Bogdan - Botosani
                                20 -- 28 1v gr.sup.
                                Donisan Costel - Pascani
                                Ujeniuc Dan - Suceava
                                Isaic Radu - Bacau
                                Portariuc Gheorghe - Botosani
                                Dragan Dan - Pascani
                                Butacu Dan - Bacau
                                Posteuca Lucian - Botosani
                                Balla Peter - Toplita
                                Havris Rares - Botosani
                                29 -- 36 0v gr.sup.
                                Morosan Ionel - Granicesti
                                Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
                                Romascan Victor - Suceava
                                Mosneagu Mihnea - Falticeni
                                Lupu Cristian - Botosani
                                Robciuc Doru - Suceava
                                Biserica Loredana - Suceava
                                Colessa Ovidiu - Suceava
                                37 -- 38 2v gr.inf.
                                Tanase Gabi - Suceava
                                Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
                                39 -- 45 1v gr.inf.
                                Simionese Ovidiu - Granicesti
                                Rosu Livia - Suceava
                                Puha Vasile - Bilca
                                Petrache Florin - Suceava
                                Babiuc Nicusor Ionel - Siret
                                Anton Radu - Pascani
                                Gvida Vasile - Suceava
                                46 -- 52 0v gr.inf.
                                Romascan Constantin - Suceava
                                Chiriac Octavian - Botosani
                                Apetroiei Mircea - Suceava
                                Florea Felix - Suceava
                                Barghier Iustinian - Suceava
                                Barghier Adrian - Suceava
                                Gafenncu Andrei Costel - Romanesti
                                Dan Chirap
                                www.sportdakiro.com
                                email: contact@sportdakiro.com

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X