https://www.facebook.com/Asocia%C5%A...24021594299673
aici gasiti pozele!!!
Multumim pentru sprijin si participare! Va asteptam si la urmatoarele editii!!! Multumesc Dan pentru supurtul tehnic!
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A - Cupa Sucevei - O+A+I - 25.06.2016
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Gazde primitoare, sala exceptionala, fair play prezent, nota maxima.
Felicitari organizatorilor, tuturor participantilor, speram ca este primul dintr-un lung sir de turnee organizate in aceasta sala.
Multumim organizatorilor, numai cuvinte de lauda din partea noastra.
Respect.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Un turneu frumos, o sala pe masura asteptarilor, participanti deosebiti. Hai ai nostri !!!!
Bravo Suceava !
Lasă un comentariu:
-
Era de astepta dupa atata timp Mariane sa-ti placa un turneeu cap coada.
Stima. Salutari baietilor de la poalelw Tampei.
Lasă un comentariu:
-
Tin sa mentionez ca a fost un turneu super reusit si cred ca vor mai fi si alte turnee la Suceava . Multumim organizatorilor cat si celor implicati in vreun fel in toata activitatea de desfasurare a acestui concurs pentru bunul mers al lucrurilor . Multumim inca odata si ne vedem la urmatorul turneu in Suceava si nu numai . Felicitari tuturor jucatorilor si multa consideratie pentru acest sport minunat . Mergem inainte . Hai Suceava !
Lasă un comentariu:
-
Lasă un comentariu:
-
Felicitari organizatorilor si participantilor !
Dane vad ca nu ai jucat ?
Lasă un comentariu:
-
Finala amatori ,...inca se mai joaca si cateva fotografii....
https://www.youtube.com/watch?v=FLdV...ature=youtu.be
Lasă un comentariu:
-
Cateva meciuri calde scoase din cuptor pe care sa le vizionati cu placere :
https://www.youtube.com/watch?v=kjj9...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=Ve72...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=acFi...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=HC71...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=TQU3...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=2Jig...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=4_Pf...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=gqqI...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=Alni...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=_yIy...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=7kMS...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=OQXl...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=BUbE...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=vdJF...ature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=J-Kd...ature=youtu.be
Lasă un comentariu:
-
Un turneu reusit o sala minunată un profesor cu suflet mare Hai ai nostri!!!!!!!!!!!
Trimis de pe al meu HTC Desire 526G dual sim folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Felicitări organizatorilor pentru acest turneu frumos și mulțumim pentru ospitalitate .
Lasă un comentariu:
-
Clasament AVANSATI
1. Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
2. Mazapa Gelu - Iași
3 -- 4
Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
Tipu Vlad - Iași
5 -- 8
Morosan Marian - Suceava
Mahu Bogdan - Pascani
Bogza Dragos - Iași
Corneanu Sorin - Botoșani
9 -- 14
Colesniuc Romeo - Botoșani
Lucic Corneliu - Suceava
Dragan Petru Ioan - Iași
Robu Valentin - Botoșani
Condur Iulian - Suceava
Anton Florin - Câmpulung Mold
15 -- 2v gr.sup.
Volostiuc Marius - Suceava
16 -- 24 1v gr.sup.
Sofian Corneliu - Suceava
Salavastru Petru - Botoșani
Cojocaru Stefan - Suceava
Pinzar Alin - Suceava
Chiriac Marius - Botoșani
Nemaciuc Ovidiu - Suceava
Barbalata Lorin - Suceava
Lazar Vasile - Pufesti
Stroe Ionel - Bacău
25 -- 28 0v gr.sup.
Ungureanu Florin - Suceava
Ghilan Romeo - Targu Neamț
Volostiuc Catalin - Suceava
Andronic Ioan - Suceava
29 -- 2v gr.inf.
Munteanu Silviu - Suceava
30 -- 31 1v gr.inf.
Marola Dan - Bacău
Purcileanu Liviu - Piatra Neamț
32 -- 38 0v gr.inf.
Ciortescu Cristi - Iași
Grosu Octavian - Botoșani
Cotfas Gabriel - Toplita
State Constantin - Targu Neamț
Grigoriu Vlad - Suceava
Mihalea Lucian - Suceava
Ababei Razvan - Iași
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii AVANSATI
1. Vlaisan Vasile
------------------------- Vlaisan Vasile 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Vlaisan Vasile 3-1
9. Robu Valentin
------------------------- Bogza Dragos 2-3
8. Bogza Dragos
--------------------------------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 1-3
5. Zamfiroaia Sorin
------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
12. Condur Iulian
-------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-2
13. Morosan Marian
------------------------- Morosan Marian 3-1
4. Colesniuc Romeo
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lucic Corneliu
------------------------- Corneanu Sorin 0-3
14. Corneanu Sorin
-------------------------------------------------- Tipu Vlad 2-3
11. Dragan Petru Ioan
------------------------- Tipu Vlad 1-3
6. Tipu Vlad
--------------------------------------------------------------------------- Mazapa Gelu 0-3
7. Anton Florin
------------------------- Mahu Bogdan 1-3
10. Mahu Bogdan
-------------------------------------------------- Mazapa Gelu 2-3
15. Bye
------------------------- Mazapa Gelu 0-3
2. Mazapa Gelu
Finala : Zamfiroaia Sorin- Mazapa Gelu 3- 1Ultima editare de Dakiro; 25.iun.2016, 21:36.
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii OPEN
1. Nemaciuc Mihai
------------------------- Nemaciuc Mihai 3-0
8. Axinte Bogdan
-------------------------------------------------- Nemaciuc Mihai 3-0
5. Ungureanu Adrian
------------------------- Marola Mihai 2-3
4. Marola Mihai
--------------------------------------------------------------------------- Nemaciuc Mihai 3-2
3. Morosanu Vasile
------------------------- Morosanu Vasile 3-2
6. Mosneagu Marius
-------------------------------------------------- Cozma Catalin 1-3
7. Nemtoi Gabriel
------------------------- Cozma Catalin 0-3
2. Cozma Catalin
Lasă un comentariu:
-
Clasament OPEN
1. Nemaciuc Mihai - Suceava
2. Cozma Catalin - Fălticeni
3 -- 4
Marola Mihai - Bacău
Morosanu Vasile - Suceava
5 -- 8
Axinte Bogdan - Iași
Nemtoi Gabriel - Suceava
Ungureanu Adrian - Suceava
Mosneagu Marius - Fălticeni
9 -- 12 1v gr.sup.
Albu Catalin - Pascani
Rusti Catalin - Suceava
Barabas Sandor - Toplita
Rosca Niculai - Galanesti
13 -- 16 0v gr.sup.
Duceac Catalin - Botoșani
Rojnita Sebastian - Bacău
Ilies Ioan - Rădăuți
Subcinski Alexandru - Suceava
17 -- 20 1v gr.inf.
Toporas Cosmin - Suceava
Vaculisteanu Ionut - Suceava
Chirap Dan - Gura Humorului
Orza Catalin - Suceava
21 -- 24 0v gr.inf.
Dan Andrei - Piatra Neamț
Ursan Viorel - Rădăuți
Plamada Lucian - Iași
Constantinovici Ciprian - Liteni
Lasă un comentariu:
-
Clasament INCEPATORI
1. Nicolaiciuc Ovidiu - Iași
2. Ianos Valentin - Suceava
3 -- 4
Poturu Ioan - Pascani
Aldea Gheorghe - Suceava
5 -- 8
Caltea Liviu - Pascani
Albu Constantin - Suceava
Macovei Bogdan - Suceava
Robu Mihai - Mogosesti
9 -- 16
Cotoara Toader - Suceava
Popescu Doru Viorel - Botoșani
Grosu Alexandru - Botoșani
Istrate Ghiorghita - Suceava
Times Andrei - Suceava
Zamfirache Ioan - Botoșani
Zaharia Nicolae - Suceava
Buzila Ioan - Botoșani
17 -- 18
Aparaschivei Marcel - Botoșani
Zepciuc Marius - Granicesti
19 -- 2v gr.sup.
Stefanachi Bogdan - Botoșani
20 -- 28 1v gr.sup.
Donisan Costel - Pascani
Ujeniuc Dan - Suceava
Isaic Radu - Bacău
Portariuc Gheorghe - Botoșani
Dragan Dan - Pascani
Butacu Dan - Bacău
Posteuca Lucian - Botoșani
Balla Peter - Toplita
Havris Rares - Botoșani
29 -- 36 0v gr.sup.
Morosan Ionel - Granicesti
Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
Romascan Victor - Suceava
Mosneagu Mihnea - Fălticeni
Lupu Cristian - Botoșani
Robciuc Doru - Suceava
Biserica Loredana - Suceava
Colessa Ovidiu - Suceava
37 -- 38 2v gr.inf.
Tanase Gabi - Suceava
Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
39 -- 45 1v gr.inf.
Simionese Ovidiu - Granicesti
Rosu Livia - Suceava
Puha Vasile - Bilca
Petrache Florin - Suceava
Babiuc Nicusor Ionel - Siret
Anton Radu - Pascani
Gvida Vasile - Suceava
46 -- 52 0v gr.inf.
Romascan Constantin - Suceava
Chiriac Octavian - Botoșani
Apetroiei Mircea - Suceava
Florea Felix - Suceava
Barghier Iustinian - Suceava
Barghier Adrian - Suceava
Gafenncu Andrei Costel - Romanesti
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii AVANSATI
1. Vlaisan Vasile
------------------------- Vlaisan Vasile 3-0
16. Bye
--------------------------------------------------
9. Robu Valentin
-------------------------
8. Bogza Dragos
---------------------------------------------------------------------------
5. Zamfiroaia Sorin
-------------------------
12. Condur Iulian
--------------------------------------------------
13. Morosan Marian
-------------------------
4. Colesniuc Romeo
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lucic Corneliu
-------------------------
14. Corneanu Sorin
--------------------------------------------------
11. Dragan Petru Ioan
-------------------------
6. Tipu Vlad
---------------------------------------------------------------------------
7. Anton Florin
-------------------------
10. Mahu Bogdan
--------------------------------------------------
15. Bye
------------------------- Mazapa Gelu 0-3
2. Mazapa Gelu
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii OPEN
1. Nemaciuc Mihai
-------------------------
8. Axinte Bogdan
--------------------------------------------------
5. Ungureanu Adrian
-------------------------
4. Marola Mihai
---------------------------------------------------------------------------
3. Morosanu Vasile
-------------------------
6. Mosneagu Marius
--------------------------------------------------
7. Nemtoi Gabriel
------------------------- Cozma Catalin 0-3
2. Cozma Catalin
Lasă un comentariu:
-
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NEMACIUC MIHAI SUCEAVA 2 ALBU CATALIN PASCANI 3 NEMTOI GABRIEL SUCEAVA 4 ILIES IOAN RADAUTI
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COZMA CATALIN Fălticeni 2 UNGUREANU ADRIAN SUCEAVA 3 SUBCINSKI ALEXANDRU SUCEAVA 4 BARABAS SANDOR TOPLITA
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOROSANU VASILE SUCEAVA 2 AXINTE BOGDAN IASI 3 DUCEAC CATALIN Botoșani 4 ROSCA NICULAI GALANESTI
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOSNEAGU MARIUS Fălticeni 2 MAROLA MIHAI BACAU 3 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 4 RUSTI CATALIN SUCEAVA
Lasă un comentariu:
-
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 2 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS 3 STROE IONEL BACAU 4 PINZAR ALIN SUCEAVA
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA 2 BOGZA DRAGOS IASI 3 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA 4 MAZAPA GELU IASI
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CONDUR IULIAN SUCEAVA 2 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA 3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 4 BARBALATA LORIN SUCEAVA
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 2 VOLOSTIUC MARIUS SUCEAVA 3 CORNEANU SORIN Botoșani 4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
Grupa superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 2 DRAGAN PETRU IOAN IASI 3 SALAVASTRU PETRU Botoșani 4 CHIRIAC MARIUS Botoșani
Grupa superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TIPU VLAD IASI 2 GHILAN ROMEO TARGU NEAMT 3 ROBU VALENTIN Botoșani 4 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 2 LAZAR VASILE PUFESTI 3 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 4 ANTON FLORIN CAMPULUNG MOLD
Lasă un comentariu:
-
Finala - INCEPATORI
Ianos Valentin
------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 1-3
Nicolaiciuc Ovidiu
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii INCEPATORI
1. Robu Mihai
------------------------- Robu Mihai 3-0
32. Bye
-------------------------------------------------- Robu Mihai 3-0
17. Buzila Ioan
------------------------- Buzila Ioan 3-0
16. Aparaschivei Marcel
--------------------------------------------------------------------------- Aldea Gheorghe 2-3
9. Istrate Ghiorghita
------------------------- Istrate Ghiorghita 3-0
24. Bye
-------------------------------------------------- Aldea Gheorghe 1-3
25. Bye
------------------------- Aldea Gheorghe 0-3
8. Aldea Gheorghe
A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Ianos Valentin 2-3
5. Albu Constantin
------------------------- Albu Constantin 3-0
28. Bye
-------------------------------------------------- Albu Constantin 3-1
21. Bye
------------------------- Zamfirache Ioan 0-3
12. Zamfirache Ioan
--------------------------------------------------------------------------- Ianos Valentin 1-3
13. Popescu Doru Viorel
------------------------- Popescu Doru Viorel 3-0
20. Bye
-------------------------------------------------- Ianos Valentin 2-3
29. Bye
------------------------- Ianos Valentin 0-3
4. Ianos Valentin
3. Times Andrei
------------------------- Times Andrei 3-0
30. Bye
-------------------------------------------------- Caltea Liviu 1-3
19. Bye
------------------------- Caltea Liviu 0-3
14. Caltea Liviu
--------------------------------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 1-3
11. Cotoara Toader
------------------------- Cotoara Toader 3-0
22. Bye
-------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 1-3
27. Bye
------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 0-3
6. Nicolaiciuc Ovidiu
B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu 3-0
7. Macovei Bogdan
------------------------- Macovei Bogdan 3-0
26. Bye
-------------------------------------------------- Macovei Bogdan 3-1
23. Bye
------------------------- Zaharia Nicolae 0-3
10. Zaharia Nicolae
--------------------------------------------------------------------------- Poturu Ioan 1-3
15. Grosu Alexandru
------------------------- Grosu Alexandru 3-0
18. Zepciuc Marius
-------------------------------------------------- Poturu Ioan 1-3
31. Bye
------------------------- Poturu Ioan 0-3
2. Poturu Ioan
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: