Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A ? Cupa ?Muresul? Vințu de Jos 25 06 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A ? Cupa ?Muresul? Vințu de Jos 25 06 2016

    TURNEU A – Cupa „Muresul” Vințu de Jos
    Data:25 06 2016
    Localitatea:-VINTU DE JOS - ALBA
    - SALA DE SPORT – VINTU DE JOS- PARCUL NIC. ITU
    -STR. LUCIAN BLAGA NR. 25
    -DE LA ALBA – IULIA 6 KM SPRE SEBES ( apoi la sensul giratoriu la dreapta pe sub podul de cale ferata )
    -DE LA SEBES 6 KM SPRE ALBA (apoi la primul sens giratoriu spre stanga pe sub accelasi pod de cale ferata)
    -ATENTIE INTRAREA IN VINT DINSPRE DEVA ESTE BLOCATA (se construieste o pasaralela peste calea ferata )

    Logistica: 25 Mese ITTF
    MINGI *** PT COMPETITIE
    Spatiu de joc : SALA TIP NASTASE CU TRIBUNA , ILUMINAT ARTIFICIAL
    Nr. participanti - 116
    -OPEN = 36 (6 grupe)
    -AVANSATI = 40 ( 8 grupe )
    -INCEPATORI = 40 ( 8 grupe )
    -6 WILD CARDURI (CATE 2 LA FIECARE CATEGORIE)
    -3 MESE RAMAN LA DISPOZITIA ORGANIZATORILOR( pt. a asigura fluiditatea competitiei )

    INSCRIERI : - ATENTIE!PE FORUM, ÎNCEPÂND DE LUNI 20 IUNIE 2016, ORA 10
    INSCRIERILE VOR FI INCHISE JOI 23 IUNIE, ORA 20.
    RETRAGERILE SE POT FACE PANA VINERI 24 IUNIE LA ORA 13:00.
    -ORICE INSCRIERE SAU RETRAGERE ULTERIOARA NU VA FI LUATA IN CONSIDERARE
    -VINERI ORA 17 VOR FI PUBLICATE GRUPUELE INFERIOARE SI ORDINEA MESELOR.


    Durata Turneului:
    -INCEPE LA ORA 9 AM. PT. TOATE CATEGORIILE
    - ORA 13- 13,45 - MASA FESTIVA, OFERITA DE CONSILIUL LOCAL VINTU DE JOS.
    - LA SALA SE ASIGURA PROTOCOLUL NECESAR
    - ORA 18:00 - 18:30 FESTIVITATEA DE PREMIERE

    SISTEM DE JOC

    GRUPE INFERIARE:
    OPEN - Se califca primii patru clasați
    AVANSAȚI - Se califica primii patru clasati
    INCEPATORI- Se califica primii patru clasati

    Faza superioară:
    Open 6 grupe de cate patru
    Avansați 8 grupe de cate patru
    Începători: 8 grupe de cate patru


    Grupe repoziționare
    AVANSATI: 2 grupă x 4 (Se joaca 3 din 5)
    INCEPATORI; 2 grupe x 4 (Doua grupe la o masa), primii doi din fiecare grupa joaca in sistem semifinala - finala (incrucisat, 3 din 5 seturi)


    PARTENERI :
    - CONSILIUL LOCAL VINTU DE JOS
    - PRIMARIA VINTU DE JOS
    -AS. MURESUL VINTU DE JOS
    - SC. KOZARA SRL.
    - EMI – TT
    - GIRO SRL

    SE ASIGURA ASISTENTA MEDICALA

    Taxa: - ADULTI = 30 LEI
    -COPII PANA LA 14 ANI = 10 LEI
    -2 Lei catre AmaTur
    Materiale Premiere :

    -LOC 1 – 3 = CUPE , MEDALII , DIPLOME
    -SE JOACA FINALA MICA
    -LOC. 4 – 8 = DIPLOME
    - LOCUL 1 REPOZITIONARE DIPLOMA
    -Surprize din partea organizatorilor

    POSIBILITATI DE CAZARE:
    -HANUL LUTSCH 2000 – ( la intrarea in Vint dinspre Deva ) Receptie 0258 839597
    -PENSIUNEA DRUMUL DRAGOSTEI ( la intrarea in Vint dinspre Alba Iulia ) Recepţie:0371-402272, Mobil: 0733-015709
    - PENSIUNEA ALEGRIA (la sensul giratoriu spre Vinț) Tel: 0358.401730, 0358.401731, 0358.401732, 0358.401733, 0358.401734

    ORGANIZATORI :
    -PRALEA CONSTANTIN - TEL 0723511024
    -BELTECHI DUMITRU TEL:0747630959
    -APIAN FLORIN
    Ultima editare de Zosim1; 22.iun.2016, 21:33.

  • #2
    Rezervat Organizator
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    In atentia tuturor inscrisilor la aceasta ora.

    Avem rugamintea ca maine Joi 23 iunie dupa ora 20 cand se vor gata inscrierile sa verificati listele de inscrieri si in cazul in care exista o neregula sa ne anuntati.Cei de pe listele de asteptare care raman in continuare cu emotii pana Vineri 24 Iunie ora 13 sa ne comunice pe forum sau mp la user Zosim1 un nr de telefon daca sunt dispusi sa fie conctactati dupa ora limita de retragere si invitati la turneu in cazul in care Vineri dupa ora 13 mai sunt retrageri care vor fi anuntate ca Nemotivati.

    Multumim anticipat
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Desfasurarea Turneului

    Pentru o mai buna gestionare a turneului organizatorii au stabilit urmatorul mod de desfasurare.

    1.Impartirea pe 3 categorii

    ......... a.Open 36 de jucatori impartiti in 6 grupe de cate 6 jucatori
    ......... b.Avansati 40 de jucatori impartiti in 8 grupe de cate 5 jucatori
    ......... c.Incepatori 40 de jucatori impartiti in 8 grupe de cate 5 jucatori

    2.Inceperea turneului la toate categoriile dimineata

    ......... a.Validarea inscrierilor si incalzirea 8.00-9.00
    ......... b.Discursul de " Bun Venit" 8.45-9.00
    ......... c.Strigarea grupelor intre 9.00-9.15

    Sefi de grupa care vor fi strigati inainte odata vor ridica paharul cu minge si pix si deasemeni foaia grupei unde CASTIGATORUL isi v-a trece rezultatul


    NOUTATE :FOILE GRUPELOR VOR FI AFISATE PE UN PANOU IN APROPIEREA ORGANIZATORULUI UNDE DEASEMENI RUGAM TOTI CASTIGATORI MECIURILOR SA ISI TREACA REZULTATUL
    ,(numai asa vom putea gestiona turneul cu ajutorul celor 3 mese si de a asigura grupelor intarziate posibilitatea desfasurari a doua meciuri concomitent.

    ............ 1"-grupele de open joaca la mesele 1-6 ..........dupa nr grupei cu mentiunea ca meciurile dintre nr 2 -5 si 3-4 din fiecare grupa de ..........open vor juca concomitent cu primul meci din grupa la mesele 7-18 cu maximul 3 ..........min incalzire.
    ............ 2"-Grupele de avansati vor juca astfel gr 1 .............masa 25,gr2-24,gr 3-23,gr 4-22,gr 5-21,gr 6-20,gr 7-19 si gr 8-18 (cu mentiunea .............ca suplimentarea la avansati cu a 8 grupa ne face sa rugam aceasta grupa sa .............astepte terminarea meciului de open la aceasta masa)
    ........... 3" Grupele de Incepatori vor juca astfel gr1 ............masa-17,gr2-16,gr3-15,gr4-14,gr5-13,gr6-12,gr7-11,gr8-10 dupa terminarea ............meciului de open.

    ........ 4"Aceasta schema are ca explicatie ..........urmatoarele.Grupele de 6 jucatori sunt de 15 meciuri si dureaza in medie la open ..........3,5-4,5 ore (15-20 min + min incalzire) ,de aceea incep primi si joaca prima serie ..........de meciuri pe 18 mese.Grupele de avansati de 5 au 10 meciuri si dureaza intre 3-4 ..........ore si incep la 3-5 minute dupa Open (timp de strigare al grupelor).Grupele de ..........incepatori sunt de 5 si au 10 meciuri si o durata de 2,5-3,5 ore si incep dupa aprox ..........15 min dupa open (3.5 min strigare gr avansati si 3-5 min strigare gr incepatori ,au ..........trecut deja 10 min ,si o asteptare de inca 5 minute pana termina meciul de open)

    3.Terminarea inferioarelor ,pauza de masa si aerisirea salii

    ....... a.Dupa terminarea grupelor inferioare v-a urma pauza de masa pana la ora 13.45
    ....... b.Inceperea grupelor superioare (13.45-14.00) concomitent la toate categoriile si grupele de repozitionare pe toate mesele dupa schema anuntata open mesele 1-6,Avansati mesele 7-14 si incepatori 15-22 repozitionare avansati si incepatori mesele 23-25
    ........ c. Paharele cu mingii si grupele se vor afla deja la mese si vor fi si afisate la panou si se vor striga de doua ori cu nr mesei a grupei si persoanele din grupa si incaodata masa.


    Atentie la ora 14.00 incep filmarile.


    Multumim anticipat pentru sprijinul de care veti da dovada in desfasurarea acestui eveniment.
    Echipa organizatorica.
    Ultima editare de Zosim1; 22.iun.2016, 23:05.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Open - on 24-Jun-16 at 13:08:00

      1. Sicoe Rodica, Cugir, 5 - 33.95 - OF
      2. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 8 - 31.21 - OL
      3. Farkas Gabor, Targu Mures, 12 - 30.48 - O
      4. Apian Florin, Bistrita, 29 - 28.03 - O
      5. Andone Claudiu, Cugir, 101 - 27.22 - O
      6. Capusan Sorin, Tarnaveni, 234 - 26.82 - O
      7. Daneliuc Gabi, Sibiu, 38 - 25.94 - O
      8. Sufletel Radu, Alba Iulia, 80 - 25.69 - OL
      9. Irsai Istvan, Targu Mures, 122 - 25.06 - O
      10. Crainic Adrian, Orastie, 460 - 24.55 - O
      11. Carpaci Alexandru, Ludus, 343 - 24.54 - OLW
      12. Zelariu Petru, Tarnaveni, 179 - 24.09 - O
      13. Firu Marian, Vatra Dornei, 188 - 23.63 - O
      14. Kaposta Victor, Arad, 62 - 22.67 - O
      15. Verdet Adrian, Oravita, 210 - 22.63 - O
      16. Pop Danut, Dej, 74 - 22.45 - O
      17. Curut Gabriel, Timisoara, 123 - 22.4 - O
      18. Butura Vasile, Alba Iulia, 818 - 22.08 - O
      19. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 87 - 21.85 - O
      20. Suciu Cristian, Dej, 147 - 21.78 - O
      21. Popet Doru, Timisoara, 550 - 21.55 - O
      22. Catinean Vasile, Petrila, 883 - 21.5 - O
      23. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 338 - 21.25 - O
      24. Denes Ferenc, Praid, 92 - 21.05 - OW
      25. Mitzea Alexandru, Sibiu, 136 - 21 - O
      26. Somlea Darian, Cisnadie, 218 - 20.78 - O
      27. Bleoca Marius, Tarnaveni, 488 - 20.68 - O
      28. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 416 - 20.25 - O
      29. Oprea Adrian, Lugoj, 190 - 19.59 - O
      30. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 284 - 19.38 - O
      31. Radu Constantin, Sibiu, 177 - 17.3 - AW
      32. Benyovski Bela, Sibiu, 358 - 16.59 - AW
      33. Stancalie Doru, Craiova, 221 - 16.38 - AW
      34. Farcasiu Florin, Alba Iulia, 680 - 14.63 - A
      35. Sabau Aurel, Tarnaveni, 841 - 10.54 - A


      Inscrieri Avansati - on 24-Jun-16 at 13:08:09

      1. Barac Marius, Sibiu, 215 - 18.28 - AW
      2. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 150 - 18.05 - A
      3. Groza Alexandru, Cisnadie, 292 - 17.88 - A
      4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 353 - 17.5 - A
      5. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 862 - 17.5 - A
      6. Weiss Simona, Cisnadie, 429 - 17.39 - AF
      7. Kromek Iulian, Cugir, 407 - 17.25 - A
      8. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 452 - 15.75 - A
      9. Motorga Dorin, Targu Mures, 444 - 15.16 - A
      10. Matei Dumitru, Deva, 265 - 15.13 - AW
      11. Fulop Attila, Aiud, 286 - 15.11 - A
      12. Janosi Attila, Targu Mures, 516 - 15.11 - A
      13. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 336 - 14.83 - A
      14. Trandafir Vasile, Targu Mures, 564 - 14.82 - A
      15. Cristea Virgil, Cugir, 440 - 14.59 - A
      16. Popa Gheorghe, Aiud, 828 - 14.25 - A
      17. Kincses Jozsef, Praid, 1509 - 13.75 - A
      18. Decean Darian, Sibiu, 454 - 13.72 - A
      19. Zdrenghea Mircea, Orastie, 639 - 13.54 - A
      20. Odagiu Ion, Ramnicu Valcea, 1251 - 13.5 - A
      21. Bucur Dan, Cisnadie, 494 - 13.47 - A
      22. Horvath Mircea, Orastie, 549 - 13.41 - A
      23. Serban Marian, Orastie, 748 - 13.21 - A
      24. Comsa Dan, Sibiu, 498 - 13.13 - A
      25. Cecan Vasile, Timisoara, 320 - 13.07 - A
      26. Muresanu Alex, Sibiu, 390 - 13.03 - A
      27. Grosan Mircea, Dej, 648 - 12.96 - A
      28. Pacurar Cosmin, Blaj, 509 - 12.83 - A
      29. Mateescu Florin, Hunedoara, 839 - 12.75 - A
      30. Sava Ioan, Orastie, 1615 - 12.75 - A
      31. Botian Radu, Sibiu, 510 - 12.72 - A
      32. Barbulescu Dan, Sibiu, 640 - 12.68 - A
      33. Busu Romulus, Hunedoara, 700 - 12.5 - A
      34. Jichici Svetozar, Timisoara, 566 - 12.11 - A
      35. Filea Adonis, Sibiu, 528 - 10.89 - A
      36. Popovici Ciprian, Hunedoara, 1065 - 10.75 - A
      37. Bora Nicolae, Vintu de Jos, 2020 - 9.75 - A
      38. Georgescu Constantin, Orastie, 1383 - 8.92 - A
      39. Tarlea Adrian, Deva, 1686 - 2.88 - A
      40. Ispas Emil, Alba Iulia, 3188 - 0 - A
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Palfi Ferencz, Cluj Napoca
      2. Botea Fabian, Hunedoara
      3. Ticala Sorin, Aiud
      4. Timaru Ilie, Ocna Sibiului
      5. Negrean Ioan, Sibiu
      6. Popa Paul, Sibiu
      7. Dirlea Ioan, Aiud
      8. Androne Daniel, Petrila
      9. Roseti Ionut, Lugoj


      Inscrieri Incepatori - on 24-Jun-16 at 13:08:23

      1. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 775 - 11.96 - A
      2. Gligor George, Sibiu, 584 - 11.81 - A
      3. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 610 - 11.56 - AJ
      4. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 484 - 11.5 - A
      5. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 455 - 11.18 - A
      6. Manitiu Florin, Sibiu, 603 - 11.13 - A
      7. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 805 - 11.11 - A
      8. Miclos Andrei, Dej, 1215 - 10.92 - A
      9. Morariu Marius, Sibiu, 833 - 10.25 - A
      10. Zavaski Ioan, Dej, 742 - 10.11 - A
      11. Pralea Marius, Botosani, 553 - 10.04 - A
      12. Dragomir Paul, Sibiu, 734 - 9.82 - A
      13. Postelnicu Mihai, Deva, 611 - 9.72 - A
      14. Ambrus Szilard, Ludus, 880 - 9.54 - AJ
      15. Peta Octavian, Cluj Napoca, 770 - 9.39 - A
      16. Singeorzan Traian, Nasaud, 830 - 9.17 - A
      17. Luca Eugen, Aiud, 1428 - 9.13 - A
      18. Pralea Constantin, Alba Iulia, 576 - 8.46 - AW
      19. Sabau Mircea, Tarnaveni, 922 - 8.39 - A
      20. Oniga Paul, Blaj, 1051 - 8 - A
      21. Moldovan Sidonia, Ludus, 1081 - 7.95 - AJF
      22. Bozosan Petre, Sibiu, 871 - 7.54 - A
      23. Zedler Iuliu, Blaj, 1052 - 7.54 - AW
      24. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 960 - 6.81 - A
      25. Postelnicu Eric, Deva, 941 - 6.36 - AJ
      26. Puia Darius, Stremt, 1708 - 6 - A
      27. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 914 - 5.92 - AW
      28. Jeler Nicolae, Orastie, 1566 - 5.25 - A
      29. Farkas Zoltan, Ghindari, 1709 - 5 - A
      30. Aisner Imre, Ludus, 1418 - 4.95 - A
      31. Veres Adrian, Orastie, 1865 - 4 - A
      32. Szekely Gheorghe, Blaj, 2042 - 4 - AW
      33. Somlea Codrin, Cisnadie, 1284 - 3.83 - A
      34. Zelariu Codrut, Tarnaveni, 2211 - 2.75 - A
      35. Nagy Hunor, Ghindari, 2298 - 2.75 - A
      36. Jeler Mihai, Orastie, 4000
      37. Schiau Dan, Hunedoara, 4001
      38. Lascu Ioan, Vintu de Jos, 4002
      39. Budiu Lorin, Timisoara, 4003
      40. Alb Sorin, Vintu de Jos, 4009
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Botei Cristian, Stremt
      2. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures
      3. Cristea Alex, Teius
      4. Anton Calin, Sibiu
      5. Csiki Alexandru, Tarnaveni
      6. Banciu Razvan, Tarnaveni
      7. Stefan Iosif, Tarnaveni
      8. Ferencz Valentin, Tarnaveni
      9. Roghina R.Cosmin, Sibiu
      10. Banea Radu, Sibiu
      11. Soroiu Claudiu, Tarnaveni
      Ultima editare de FlorinBN; 24.iun.2016, 12:09.

      Comentariu


      • #4
        Rezervat Clasament

        Clasament Incepatori

        1. Androne Daniel - Petrila
        2. Ambrus Szilard - Ludus
        3 -- 4
        Gligor George - Sibiu
        Zavaski Ioan - Dej
        5 -- 8
        Manitiu Florin - Sibiu
        Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
        Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
        Banu Nicolae - Ocna Sibiului
        9 -- 16
        Jeler Nicolae - Orastie
        Singeorzan Traian - Nasaud
        Sabau Gheorghe - Tarnaveni
        Pralea Marius - Botosani
        Morariu Marius - Sibiu
        Budiu Lorin - Timisoara
        Peta Octavian - Cluj Napoca
        Miclos Andrei - Dej
        17 -- 24 1v gr.sup.
        Badaluta Marian - Vatra Dornei
        Dragomir Paul - Sibiu
        Postelnicu Mihai - Deva
        Luca Eugen - Aiud
        Oniga Paul - Blaj
        Moldovan Sidonia - Ludus
        Bozosan Petre - Sibiu
        Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
        25 -- 32 0v gr.sup.
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Sabau Mircea - Tarnaveni
        Zedler Iuliu - Blaj
        Puia Darius - Stremt
        Farkas Zoltan - Ghindari
        Aisner Imre - Ludus
        Veres Adrian - Orastie
        Jeler Mihai - Orastie
        33 -- 38 1v gr.inf.
        Postelnicu Eric - Deva
        Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
        Nagy Hunor - Ghindari
        Schiau Dan - Hunedoara
        Lascu Ioan - Vintu de Jos
        Alb Sorin - Vintu de Jos
        39 -- 40 0v gr.inf.
        Szekely Gheorghe - Blaj
        Somlea Codrin - Cisnadie

        Clasament Avansati

        1. Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
        2. Motorga Dorin - Targu Mures
        3 -- 4
        Groza Alexandru - Cisnadie
        Barac Marius - Sibiu
        5 -- 8
        Kromek Iulian - Cugir
        Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
        Popa Gheorghe - Aiud
        Busu Romulus - Hunedoara
        9 -- 16
        Fulop Attila - Aiud
        Cecan Vasile - Timisoara
        Pacurar Cosmin - Blaj
        Bucur Dan - Cisnadie
        Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
        Weiss Simona - Cisnadie
        Mateescu Florin - Hunedoara
        Bora Nicolae - Vintu de Jos
        17 -- 18 2v gr.sup.
        Bucur Alin Adrian - Targu Mures
        Cristea Virgil - Cugir
        19 -- 26 1v gr.sup.
        Matei Dumitru - Deva
        Janosi Attila - Targu Mures
        Trandafir Vasile - Targu Mures
        Zdrenghea Mircea - Orastie
        Odagiu Ion - Ramnicu Valcea
        Comsa Dan - Sibiu
        Muresanu Alex - Sibiu
        Sava Ioan - Orastie
        27 -- 32 0v gr.sup.
        Spaller Tiberiu - Nasaud
        Serban Marian - Orastie
        Grosan Mircea - Dej
        Barbulescu Dan - Sibiu
        Jichici Svetozar - Timisoara
        Popovici Ciprian - Hunedoara
        33 -- 34 2v gr.inf.
        Decean Darian - Sibiu
        Ispas Emil - Alba Iulia
        35 -- 40 1v gr.inf.
        Kincses Jozsef - Praid
        Horvath Mircea - Orastie
        Botian Radu - Sibiu
        Filea Adonis - Sibiu
        Georgescu Constantin - Orastie
        Tarlea Adrian - Deva

        Clasament Open

        1. Sicoe Rodica - Cugir
        2. Sufletel Radu - Alba Iulia
        3 -- 4
        Daneliuc Gabi - Sibiu
        Apian Florin - Bistrita
        5 -- 8
        Farcas Vlad - Cluj Napoca
        Verdet Adrian - Oravita
        Carpaci Alexandru - Ludus
        Andone Claudiu - Cugir
        9 -- 12
        Farkas Gabor - Targu Mures
        Capusan Sorin - Tarnaveni
        Irsai Istvan - Targu Mures
        Curut Gabriel - Timisoara
        13 -- 19 1v gr.sup.
        Crainic Adrian - Orastie
        Firu Marian - Vatra Dornei
        Kaposta Victor - Arad
        Pop Danut - Dej
        Molnar Tihamer - Tarnaveni
        Benyovski Bela - Sibiu
        Stancalie Doru - Craiova
        20 -- 24 0v gr.sup.
        Zelariu Petru - Tarnaveni
        Suciu Cristian - Dej
        Catinean Vasile - Petrila
        Mitzea Alexandru - Sibiu
        Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
        25 -- 27 2v gr.inf.
        Popet Doru - Timisoara
        Denes Ferenc - Praid
        Dabacan Dorin - Tarnaveni
        28 -- 31 1v gr.inf.
        Georgiu Dragos - Vatra Dornei
        Somlea Darian - Cisnadie
        Bleoca Marius - Tarnaveni
        Oprea Adrian - Lugoj
        32 -- 36 0v gr.inf.
        Butura Vasile - Alba Iulia
        Radu Constantin - Sibiu
        Farcasiu Florin - Alba Iulia
        Popa Paul - Sibiu
        Sabau Aurel - Tarnaveni


        Retrasi dupa termenul limita nu au fost.(cred ca prima oara asa ceva in zona centrala)
        Absenti nemotivati Zelariu Codrut Incepatori.(Anuntata lipsa lui la inscriere de tatal sau Zelariu Petru ,motiv un abces dentar )Absenta lui a dus la inlocuirea cu un participant aflat in lista de asteptare si aflat in sala.
        Ultima editare de Zosim1; 26.iun.2016, 12:16.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Marius_Ducu
          Din Sibiu - Marius Morariu la Incepatori. Mulțumesc!

          Mr. Tomahawk
          Atentie Inscrierile incep in data de 20 iunie

          Comentariu


          • #6
            Ok . Scuze! M-a luat valul...Abia așteptăm un nou turneu aproape de Sibiu.

            Mr. Tomahawk

            Comentariu


            • #7
              Respectati va rog data si ora de postare a inscrierilor !

              Comentariu


              • #8
                Pralea Constantin. Vintu de jos incepatori
                4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de &1c Vezi post
                  Pralea Constantin. Vintu de jos incepatori
                  Reveniti va rog Luni 20 Iunie la aceiasi ore.

                  Comentariu


                  • #10
                    Cred ca ideea cu topic inchis nu a fost tocmai potrivita ,deoarece opinile participantiilor sunt intotdeauna foarte importante pt organizatori .Am vazut la Agnita dupa discutia de deschidere, unde am discutat problema retregerilor foarte multi din participanti au venit si si-au exprimat punctul de vedere asupra acestui subiect,chiar mai multi decat in topicurile deschise pt propuneri pt viitorul Amatur.Una dintre aceste ideei imbratisata de D-ul Pralea si de mine o testam in acest turneu.
                    De aceea cred ca deschiderea acestui subiect este necesara pt a vedea opinile dumneavoastra legate de aceasta tema.Numai aceste discutii deschise pot aduce solutii indragite de majoritatea .

                    Multumim organizatorii.

                    Comentariu


                    • #11
                      de deschidere, unde am discutat problema retregerilor foarte multi din participanti au venit si si-au exprimat punctul de vedere asupra de aceasta tema.Numai aceste discutii deschise pot aduce solutii La

                      La insciere cred ca se repeta MINIMIS.Pica calculatorul.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de sica Vezi post
                        de deschidere, unde am discutat problema retregerilor foarte multi din participanti au venit si si-au exprimat punctul de vedere asupra de aceasta tema.Numai aceste discutii deschise pot aduce solutii La

                        La insciere cred ca se repeta MINIMIS.Pica calculatorul.
                        De data asta la Vintu vor fii 2 calculatoare identice si 2 imprimante identice care vor scoate grupele de cu seara.Si vor fi supervizate de un al 3-lea cu care sigur va veni si Florin Apian.Vom lucra si pe programul de rating in paralel.Asa ca stati linistit Domnul Sicoe ne prefectionam.

                        Comentariu


                        • #13
                          Scuze, am postat prea repede inscrierea ( am si sters-o ). ), am crezut ca azi este 20.06. , revin luni. Ms de înțelegere!
                          Ultima editare de nanebanane; 19.iun.2016, 09:13.
                          SK7 / T64 / T64

                          Comentariu


                          • #14
                            Luni 20 Iunie ora 10.00 incep inscrierile pt Turneu .Cei ce nu si-au facut planurile pt urmatorul sfarsit de saptamana ,azi mai este timp .

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Zosim1 Vezi post
                              Luni 20 Iunie ora 10.00 incep inscrierile pt Turneu .Cei ce nu si-au facut planurile pt urmatorul sfarsit de saptamana ,azi mai este timp .
                              Mai putin de o ora ramasa pana la inceperea inscrierilor.Avem rugamintea de a nu inscrie aceleasi persoane de catre mai multi useri.Multumim si va asteptam.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X