Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Cupa "'Vaii Muresului'' - Deda, jud.Mures - 02.07.2016 - editia a VI-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A - Cupa "'Vaii Muresului'' - Deda, jud.Mures - 02.07.2016 - editia a VI-a

    Turneu A - Cupa ,, Vaii Muresului" - Deda, jud.Mures, 02.07.2016 - editia a VI-a.

    Turneu "A" - CUPA VAII MURESULUI - Open + Amatori -editia a VI-a - Deda -02.07.2016

    LOCALITATEA: DEDA, jud. Mures la 15 km de la Reghin spre Toplita
    Concursul este organizat cu sprijinul Primariei comunei DEDA.

    Locatia: Sala de Sport tip "Sovata" - la marginea drumului principal la intrarea in comuna Deda, dinspre Reghin.
    Nr. de mese: 20-22, Butterfly, Donic, Yasaka, PIV, Reghin
    Taxa de inscriere: 25 (din care 2 lei pt. Amatur) + 5 lei pentru gulas, bere etc.
    Copiii sub 14 ani si persoanele cu dizabilitati (RITTO) NU platesc taxa.

    Se asigura: 1 portie gulas + castraveti murati traditionali, apa minerala si plata, tuica si afinata, dozator bere la liber.

    SISTEMUL DE JOC:
    - doua turnee, open si amatori.
    - numar maxim de participanti: Amatori - 120, Open - 48
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul (locul 1 nu se schimba) - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, dupa o schema aleatoare - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti. In cazul in care se joaca pe tablou incomplet, primii castigatori de grupe superioare au 'bye' in primul tur, ordinea fiind data de numarul grupei.

    Ora de incepere: - 9.30 - pentru amatori.
    - 13,30 ? pentru open
    IN CAZUL IN CARE NU SE INSCRIU LA TURNEU MAI MULT DE 132 JUCATORI
    ( MAI PRECIS 22 MESE X 6 JUCATORI/MASA = 132 JUCATORI) VOM INCERCA INCEPEREA AMBELOR CATEGORII LA ACEASI ORA.ACEST LUCRU SE VA ANUNTA DIN TIMP.
    Incercam terminarea turneului cat mai repede posibil pentru a face o vizita si la festival.
    Inscrierile se fac pe forum si telefonic pana in data de 01.07.2016 ora 20 .

    Vor fi prezenti cu un stand bogat in articole specifice tenisului de masa,*
    Irina și Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL.

    Premii:
    Locurile 1-4: Diplome si cupe.
    Locurile 5-8: Diplome si medalii.

    Pentru cei care doresc sa vina mai repede se asigura cazare la Pensiunea MONTANA din com. Morareni la (la 4 km. de sala). Telefon 0265/554400, 0740/782445.
    Tarife cazare:
    - camere cu 2 paturi - 60 lei
    - camere cu 3-4 paturi - 20 lei/pat, cu mentiunea pentru Turneul de tenis de masa.



    Organizatori:
    Marian Florin - 0745-869928
    Kantor Imre-Zoltan - 0741-908006
    Miron Mihai ? 0740 ? 264046
    Invitat special: Toth Laszlo (Shuni)
    Ultima editare de Gress; 28.iun.2016, 12:32.

  • #2
    Clasament Open


    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Farcas Vlad - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Put Gabriel - Oravita
    Nistor Dorel - Bistrita
    5 -- 8
    Moldovan Cristian - Bistrita
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Apian Florin - Bistrita
    Irsai Istvan - Targu Mures
    9 -- 16
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Zidar Victor - Reghin
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    17 -- 23 1v gr.sup.
    Andone Claudiu - Cugir
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    Tira Viorel - Bistrita
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Pop Zoltan - Dej
    Fazakas Attila - Toplita
    24 -- 28 0v gr.sup.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Farkas Bence - Targu Mures
    Suciu Cristian - Dej
    Bardocz Szilard - Capeni
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Moldovan Liviu - Sighetu Marmatiei
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Medve Mihai - Reghin
    32 -- 35 1v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Barabas Sandor - Toplita
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    36 -- 39 0v gr.inf.
    Pop Danut - Dej
    Marian Florin - Reghin
    Denes Ferenc - Praid
    Vita Istvan - Reghin


    Clasament Amatori


    1. Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    2. Muresan Dorel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Murgu Ioan - Oravita
    Miko Istvan - Targu Mures
    5 -- 8
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Hodis Andrei - Gherla
    Damian Mircea - Bistrita
    9 -- 16
    Veres Janos - Targu Mures
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Janosi Attila - Targu Mures
    Marian Calin - Reghin
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    17 -- 32
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Cont Cosmin - Gherla
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Sicoe Ioan - Turda
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Veres Francisc - Oravita
    Dirlea Ioan - Aiud
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Grosan Mircea - Dej
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Drinceanu Lilian - Oravita
    33 -- 40
    Garaz Mircea - Bistrita
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Fulop Attila - Aiud
    Teglas Andreea - Ludus
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Flore Claudiu - Bistrita
    Bucur Delia - Ludus
    41 -- 43 2v gr.sup.
    Simon Robert - Gheorgheni
    Ambrus Szilard - Ludus
    Kincses Jozsef - Praid
    44 -- 61 1v gr.sup.
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Maxim Cristian - Bistrita
    Marin Floricel - Brasov
    Vaduva Dan - Bistrita
    Vana Florin - Turda
    Ordog Zoltan - Reghin
    Colcer Nicolae - Toplita
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Vajda Erno - Reghin
    Vass Sandor - Beclean
    Iliescu Lucian - Toplita
    Joldes Adrian - Bistrita
    Cioveie Marian - Oravita
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Heja Zoltan - Gheorgheni
    Adorjani Csilla - Targu Mures
    Campian Zoltan - Toplita
    Pop Sabin - Targu Mures
    62 -- 80 0v gr.sup.
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Pralea Marius - Botosani
    Pop Ioan - Bistrita
    Onofrei Petru - Gherla
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Ghioc Stefan - Nasaud
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Eigel Csaba - Toplita
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Rus Nicolae - Oradea
    Balla Peter - Toplita
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Suciu Sergiu - Turda
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    81 -- 85 1v gr.inf.
    Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Kastaly Robert - Toplita
    Laszlo Bela - Sangeorgiu de Padure
    Barabas Levente - Fantanele
    86 -- 104 0v gr.inf.
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Szilagyi Bela - Targu Mures
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Aisner Imre - Ludus
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Koszta Mark - Gheorgheni
    Husar Andreea - Targu Mures
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Lefter Marius - Targu Mures
    Demian Veronica - Targu Mures
    Cuesdean Rares - Reghin
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Barabas Botond - Targu Mures
    Papp Teteny - Targu Mures
    Barbos Florin - Bistrita
    Liliac Nicolae - Sighisoara
    Liliac Andra - Sighisoara




    Inscrieri Open
    - on 30-Jun-16 at 20:05:12

    1. Marinescu Razvan, Cluj Napoca, 1116 - 33.75 - OL
    2. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 10 - 31.45 - OL
    3. Nistor Dorel, Bistrita, 31 - 30.75 - O
    4. Rus Traian, Cluj Napoca, 776 - 30.5 - OL
    5. Simion Boby, Cluj Napoca, 37 - 29.75 - OLH
    6. Moldovan Cristian, Bistrita, 645 - 29.25 - O
    7. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 59 - 29.03 - O
    8. Apian Florin, Bistrita, 23 - 28.83 - O
    9. Sufletel Radu, Alba Iulia, 56 - 27.94 - OL
    10. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei, 230 - 27.54 - O
    11. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 133 - 27.44 - O
    12. Andone Claudiu, Cugir, 57 - 27.28 - O
    13. Capusan Sorin, Tarnaveni, 220 - 27.11 - O
    14. Put Gabriel, Oravita, 44 - 27.08 - O
    15. Daneliuc Gabi, Sibiu, 29 - 26.67 - O
    16. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 303 - 26.33 - O
    17. Irsai Istvan, Targu Mures, 111 - 25.94 - O
    18. Farkas Bence, Targu Mures, 73 - 25.39 - O
    19. Carpaci Alexandru, Ludus, 255 - 25.39 - OLW
    20. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 342 - 24.68 - O
    21. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 411 - 24.55 - O
    22. Sipos Ferenc, Targu Mures, 172 - 24.41 - OW
    23. Daniel Zsombor, Targu Mures, 1510 - 23.75 - O
    24. Aron Darie, Sibiu, 61 - 23.33 - O
    25. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 69 - 23.28 - O
    26. Pop Danut, Dej, 74 - 22.9 - O
    27. Tira Viorel, Bistrita, 423 - 22.75 - OW
    28. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 273 - 22.68 - O
    29. Lunca Razvan, Tarnaveni, 290 - 22.68 - O
    30. Marian Florin, Reghin, 204 - 22.5 - O
    31. Zidar Victor, Reghin, 114 - 22.28 - O
    32. Daniel Istvan, Targu Mures, 850 - 21.83 - O
    33. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 424 - 21.82 - O
    34. Suciu Cristian, Dej, 175 - 21.69 - O
    35. Creinicean Liviu, Oravita, 116 - 21.5 - O
    36. Pop Zoltan, Dej, 235 - 21.5 - O
    37. Denes Ferenc, Praid, 97 - 21.38 - OW
    38. Fazakas Attila, Toplita, 349 - 21.11 - O
    39. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 149 - 20.94 - O
    40. Barabas Sandor, Toplita, 201 - 20.84 - O
    41. Bardocz Szilard, Capeni, 151 - 20.13 - O
    42. Medve Mihai, Reghin, 895 - 20 - O
    43. Bleoca Marius, Tarnaveni, 532 - 19.82 - O
    44. Miron Mihai, Cluj Napoca, 498 - 19.55 - OH
    45. Parcalab Mihai, Bistrita, 656 - 19.5 - O
    46. Dani Leo, Arad, 145 - 19.33 - OH
    47. Vita Istvan, Reghin, 442 - 18.68 - A


    Inscrieri Amatori - on 30-Jun-16 at 20:05:37

    1. Veres Francisc, Oravita, 167 - 18.9 - A
    2. Tipser Gabriel, Sighisoara, 394 - 18.82 - A
    3. Cont Cosmin, Gherla, 312 - 18.5 - A
    4. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 205 - 18.39 - A
    5. Garaz Mircea, Bistrita, 377 - 18.25 - AW
    6. Muntean Mircea, Baia Mare, 224 - 18.17 - A
    7. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 293 - 18.13 - A
    8. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 335 - 18.13 - A
    9. Miko Istvan, Targu Mures, 464 - 18.11 - AW
    10. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 225 - 18.06 - A
    11. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 253 - 17.42 - A
    12. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 454 - 17.33 - A
    13. Murgu Ioan, Oravita, 317 - 17.22 - A
    14. Ban Peter, Cluj Napoca, 186 - 17.1 - A
    15. Spaller Tiberiu, Nasaud, 373 - 17 - A
    16. Drinceanu Lilian, Oravita, 465 - 16.97 - A
    17. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 259 - 16.94 - AW
    18. Derzsi Lorand, Targu Mures, 458 - 16.84 - A
    19. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 276 - 16.83 - A
    20. Motorga Dorin, Targu Mures, 314 - 16.67 - A
    21. Veres Janos, Targu Mures, 385 - 16.66 - A
    22. Bumbu Pavel, Razboieni, 227 - 16.63 - A
    23. Damian Mircea, Bistrita, 193 - 16.55 - A
    24. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 467 - 16.11 - A
    25. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 468 - 16 - A
    26. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 663 - 16 - A
    27. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 469 - 15.96 - AH
    28. Maerean Claudiu, Bistrita, 968 - 15.92 - A
    29. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 402 - 15.69 - AW
    30. Grosan Mircea, Dej, 541 - 15.68 - A
    31. Fulop Attila, Aiud, 282 - 15.39 - A
    32. Maxim Cristian, Bistrita, 734 - 15.35 - A
    33. Zoltan Tibor, Targu Mures, 768 - 15.15 - AW
    34. Janosi Attila, Targu Mures, 428 - 15.13 - A
    35. Marian Calin, Reghin, 868 - 14.92 - A
    36. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 501 - 14.82 - A
    37. Simon Robert, Gheorgheni, 735 - 14.75 - A
    38. Scurtu Nicolae, Bistrita, 773 - 14.55 - AW
    39. Marin Floricel, Brasov, 301 - 14.5 - AW
    40. Hodis Andrei, Gherla, 788 - 14.44 - A
    41. Vaduva Dan, Bistrita, 715 - 13.75 - AW
    42. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 575 - 13.68 - A
    43. Vana Florin, Turda, 582 - 13.67 - AW
    44. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 533 - 13.63 - A
    45. Coroian Claudiu, Gherla, 590 - 13.63 - A
    46. Ordog Zoltan, Reghin, 1144 - 13.5 - A
    47. Dirlea Ioan, Aiud, 489 - 13.06 - AH
    48. Colcer Nicolae, Toplita, 639 - 12.82 - A
    49. Barabas Claudiu, Bistrita, 695 - 12.38 - A
    50. Sicoe Ioan, Turda, 641 - 12.11 - AW
    51. Biro Istvan, Reghin, 1276 - 12 - A
    52. Ambrus Szilard, Ludus, 693 - 11.96 - AJ
    53. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 790 - 11.82 - A
    54. Vajda Erno, Reghin, 1018 - 11.75 - A
    55. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 1277 - 11.75 - A
    56. Teglas Andreea, Ludus, 946 - 11.25 - AJF
    57. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 846 - 10.95 - A
    58. Kincses Jozsef, Praid, 1148 - 10.92 - A
    59. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 620 - 10.86 - A
    60. Pralea Marius, Botosani, 494 - 10.85 - A
    61. Vass Sandor, Beclean, 636 - 10.78 - A
    62. Pop Ioan, Bistrita, 1260 - 10.58 - A
    63. Soroiu Claudiu, Tarnaveni, 961 - 10.55 - A
    64. Iliescu Lucian, Toplita, 1207 - 10.25 - A
    65. Joldes Adrian, Bistrita, 1176 - 10 - A
    66. Onofrei Petru, Gherla, 807 - 9.83 - A
    67. Cioveie Marian, Oravita, 706 - 9.78 - A
    68. Singeorzan Traian, Nasaud, 811 - 9.67 - A
    69. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1295 - 9.5 - A
    70. Bereszki Robert, Tarnaveni, 1225 - 9.25 - A
    71. Raduly Ovidiu, Fantanele, 1237 - 9.25 - A
    72. Sabau Mircea, Tarnaveni, 901 - 9.11 - A
    73. Patrascu Dan, Sighisoara, 1178 - 8.75 - A
    74. Heja Zoltan, Gheorgheni, 848 - 8.68 - A
    75. Boeriu Cezara, Targu Mures, 1493 - 8.5 - AJF
    76. Flore Claudiu, Bistrita, 1153 - 8.25 - A
    77. Daniel Istvan Sr, Targu Mures, 1164 - 8.15 - A
    78. Pralea Constantin, Alba Iulia, 613 - 8 - AW
    79. Adorjani Csilla, Targu Mures, 1563 - 8 - AJF
    80. Eigel Csaba, Toplita, 890 - 7.67 - A
    81. Cotfas Gabriel, Toplita, 863 - 7.54 - A
    82. Szilagyi Bela, Targu Mures, 1314 - 7.25 - AW
    83. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 783 - 7 - AW
    84. Csiki Alexandru, Tarnaveni, 1253 - 6.95 - A
    85. Campian Zoltan, Toplita, 976 - 6.54 - A
    86. Aisner Imre, Ludus, 1140 - 6.54 - A
    87. Pap Gyula, Gheorgheni, 1455 - 6.5 - A
    88. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1240 - 6.35 - A
    89. Rus Nicolae, Oradea, 867 - 6.33 - A
    90. Koszta Mark, Gheorgheni, 1228 - 6 - AJ
    91. Balla Peter, Toplita, 1600 - 5.92 - A
    92. Husar Andreea, Targu Mures, 1336 - 5.15 - AF
    93. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1194 - 5.11 - AJF
    94. Valea Claudiu, Targu Mures, 1907 - 5 - A
    95. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1131 - 4.82 - A
    96. Nagy Mihaly, Reghin, 2496 - 4.75 - A
    97. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1501 - 4.25 - A
    98. Suciu Sergiu, Turda, 1463 - 4 - A
    99. Bucur Delia, Ludus, 1502 - 4 - AF
    100. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1464 - 3.75 - AF
    101. Lefter Marius, Targu Mures, 1574 - 3.5 - A
    102. Demian Veronica, Targu Mures, 2197 - 3 - AF
    103. Cuesdean Rares, Reghin, 2289 - 2.75 - AJ
    104. Bartha Ferenc, Baraolt, 2290 - 2.75 - A
    105. Friciu Radu, Reghin, 2296 - 2.75 - A
    106. Barabas Botond, Targu Mures, 2297 - 2.75 - A
    107. Papp Teteny, Targu Mures, 2708 - 2.75 - AJ
    108. Pop Sabin, Targu Mures, 2832 - 2.75 - A
    109. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 1579 - 0 - A
    110. Cristian Ioan, Batos, 2309 - 0 - A
    111. Ujica Marin, Toplita, 2693 - 0 - A
    112. Papai Zsolt, Reghin, 2975 - 0 - AJ
    113. Barbos Florin, Bistrita, 3092 - 0 - A
    114. Miron George, Reghin, 3374 - 0 - AJ
    115. Adorjani Andreea, Targu Mures, 4001 - 0 - AF
    116. Magyari Renata, Targu Mures, 4002 - 0 - AF
    117. Muresan Teodor, Toplita, 4003 - 0 - A
    118. Liliac Nicolae, Sighisoara, 4004 - 0 - A
    119. Liliac Andra, Sighisoara, 4005 - 0 - AF
    120. Kastaly Robert, Toplita, 4006 - 0 - A
    Ultima editare de FlorinBN; 03.iul.2016, 11:45.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament.

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu din Reghin la amatori:
        Marian Calin
        Medve Mihai
        Biro Istvan
        Kantor Imre
        Ordog Zoltan
        Vajda Erno
        Nagy Mihaly
        Lupescu Nicolae
        Nagy Endre
        Friciu Radu
        Papai Jzolt
        Miron George
        Cuesdean Rares.
        Cristian Ioan.

        La open.
        Zidar Victor
        Marian Florin
        Vita Istvan.

        Din Oravita:
        - la amatori.
        Murgu Ioan
        Drinceanu Lilian
        Cioveie Marian

        La open:
        Put Gabriel
        Creinicean Liviu
        Lungu Marius
        Veres Francisc.

        Comentariu


        • #5
          La amatori:
          Raduly Ovidiu-Fantanele
          Losonczi Denes -Sangeorgiu de Padure.
          La open:
          Polotca Stefan -Sangeorgiu de Padure.

          Comentariu


          • #6
            Din Bistrita la open:
            Pircalab Mihai.

            Comentariu


            • #7
              Fazakas Attila și Barabas Sandor la open

              - - - Actualizat - - -

              Colcer Nicolae, Cotfas Gabriel, Campian Zoltan, Eigel Csaba și Iliescu Lucian la amatori din Toplița

              Comentariu


              • #8
                Din Tg Mures se inscriu la amatori Motorga Dorin, Pelaghie Ioan, Bucur Alin si Valea Claudiu .

                Comentariu


                • #9
                  Lorincz ferenc Attila -open
                  Kriszta arpad lorand-amatori
                  Csorbai Lorand-amatori
                  Kulcsar Lorand-amatori
                  Pall Jozsef attila-amatori

                  Toti din Sanpaul
                  Lemne: DHS Hurricane Long W997
                  FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                  BH: DHS GoldArc 8

                  Comentariu


                  • #10
                    balla peter toplita amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscriu din Tarnaveni: la OPEN -Moldovan Cristian, Vitan Vasile, Bleoca Marius. La amatori : Moldovan Flavia, Buta Denisa .
                      Ultima editare de AlexandruM; 21.iun.2016, 13:26.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Tg-Mures la AMATORI:
                        Demian Veronica
                        Stancovici Bianca
                        Husar Andreea
                        Lefter Marius

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Tg Mures se inscriu la amatori Zoltan Tibor, Veres Janos, Miko Istvan. Szilagy Bela, Daniel Istvan sr. si Janosi Attila.

                          - - - Actualizat - - -

                          Din Tg Mures se inscriu la open Sipos Ferencz, Daniel Istvan jr. , Daniel Zsombor si Irsai Istvan.

                          - - - Actualizat - - -

                          Din Tg Mures se inscriu la amatori Sarcani Andrei, Trandafir Vasile si Pop Sabin.

                          Comentariu


                          • #14
                            Teleki Zsolt-Open Cluj-Napoca
                            Ban Peter-amatori Cluj-Napoca

                            Comentariu


                            • #15
                              La Amatori: din Bistrita

                              Joldes Adrian
                              Flore Claudiu
                              Pop Ioan
                              Barabas Claudiu
                              Damian Mircea
                              Maxim Cristian
                              Dragan Mihai
                              Vaduva Dan
                              Scurtu Nicolae


                              La Open: din Bistrita

                              Tira Viorel
                              Nistor Dorel
                              Moldovan Cristian
                              Ultima editare de dennis; 21.iun.2016, 14:04.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X